Відповідальне ставлення Феєрії до викликів: турист завжди на першому місці!

Шановні друзі!

У час, коли світ отримав черговий виклик - коронавірус, вважаємо за необхідне звернутися до наших туристів і агентів, аби запевнити про наше відповідальне ставлення до подій, що відбуваються, та їх наслідків.

Феєрія Мандрів - є легальним туроператором. І ми, перш за все, діємо згідно з чинним законодавством.
Наша репутація підкріплена довірою туристів і є величезною цінністю для нас. Та на першому місці для нас є і завжди буде турист. Ми ніколи не повеземо туристів туди, де є заборони на в‘їзд. При виникненні будь-яких загроз чи проблем, ми вміємо швидко та ефективно все вирішувати.

Як і було з нашою групою до Італії. Група вилетіла в Мілан в суботу, коли ніяких заборон не було.
Декрет в Італії вийшов в понеділок, коли ми вже повертали групу до України. Тут хочемо подякувати всім партнерам, а особливо МАУ та Таїсії Карповій за розуміння та оперативність.

Щодо подальших турів до Італії, вони скасовані щонайменше до середини квітня. Туристи, які забронювали дані тури, можуть перебронюватися на інші тури чи дати, або ж повернути гроші.

Ми уважно слідкуємо за ситуацією, постійно комунікуємо з усіма партнерами, органами та організаціями, чітко дотримуємося усіх правил!

Будьте здорові! Мийте ретельно руки, добре харчуйтеся, спіть по 7-8 годин, не панікуйте - і все буде добре! 😉

love

Додати новий коментар

Коментарі

Надіслав: Людмила , дата: 09.06.2020

Обратилась в агентство и в Феерию с просьбой отменить раннее бронирование в Великобританию на июль месяц ещё в начале объявления карантина (март) . Ответа от менеджера туроператора не дождалась. Прошу проинформировать когда вернёте деньги (эквивалент 300 Евро).

Добрый день, Людмила! Для уточнения деталей по Вашему запросу отправьте, пожалуйста, данные по заявке (ФИО туристов, название и дата тура) на эл. [email protected] Жду Ваш ответ. Спасибо. С уважением, Юлия.