Пляжний відпочинок на острові Порту-Санту
Зверніть увагу! Для відвідування острова необхідно зробити швидкий тест на антиген за 48 годин - безкоштовно для подорожуючих.

Сюди їдуть у пошуках нірвани і найкращого пляжного відпочинку. Ви отримаєте незабутні емоції від цієї поїздки!

Невеликий острів Порту-Санту розташований за 40 км на північний схід від Мадейри (2,5 години на поромі). Якщо хочеться тиші і самоти, то практично в будь-який місяць Ви знайдете тут і те, і інше. Спокійна атмосфера острова контрастує з активним життям літніх курортів, розташованих по сусідству.

Головна визначна пам'ятка острова – дев'ятикілометровий піщаний пляж, дуже чистий і красивий. Золотий пісок пляжу славиться своїми цілющими властивостями, він дуже насичений мінералами і корисний для профілактики й лікування захворювань опорно-рухового апарату. Що далі від центру єдиного містечка на острові – Віла-Балейра, – то менше людей, пустельніший пляж і більше шансів знайти усамітнену місцину.

Крім пляжу, цей острів має багато історій і легенд! Ви можете відвідати Будинок-музей, де колись жив Христофор Колумб, і багато інших красивих місць.

Океан біля берегів острова спокійний, купатися можна абсолютно безпечно як дорослим, так і маленьким діткам, вода нагрівається до +26 градусів. Удень можна позасмагати і покупатися, здійснити морську прогулянку на катері чи спробувати рибалку, зайнятися дайвінгом або покататися на водному мотоциклі, виконати велосипедну або пішу прогулянку. А у вечірній час на острові відкривають свої двері і чекають на гостей ресторанчики з морською кухнею та дискотеки.


Екскурсія на повний день. Для відвідування острова та повернення на Мадейру необхідний швидкий тест на антиген за 48 годинбезкоштовно для подорожуючих, робиться в аптеках.

Зауважте:
- на всі екскурсії рекомендуємо підготувати зручне взуття для пішохідних прогулянок;
- з собою мати захисні засоби від сонця, вітру, а також воду для пиття. Для водних екскурсій - речі для купання, рушники.