28 631 грн
895
€EUR
11 днів

КиївМадридБургос – Памплона – Сан СебастьянБільбаоЛьянес (Сантандер – Пікос де Європа – Ковадонга) – Ов'єдоСантьяго де Компостела (мис Фіністерре – Ріас Бахас) – Ла Корунья – ЛугоЛеон – Сеговія – МадридКиїв

Країни:
Дати

Опис туру

Запрошуємо Вас відвідати найзеленіший регіон Іспанії!

Північ Іспанії славиться своєю неперевершеною природною красою, багатством гастрономічних традицій і унікальною історичною спадщиною. У порівнянні з іншими регіонами, північ Іспанії має більш вологий і прохолодний клімат, тому тут можна прогулюватися вічнозеленими дубовими лісами, насолоджуватися краєвидами зелених гірських масивів і панорамами чудового узбережжя.

На Вас чекають курорти Сан Себастьян і Сантандер, історичні міста Ов'єдо, Бургос і Леон, релігійний центр у Сантьяго де Компостела – заповітна мета паломників з усього світу, а також знаменитий природний парк Іспанського Королівства Пікос де Європа. Дегустація астурійської фабади, сидру, блакитних сирів Кабралес і вина з винограду сорту Албаріньо.

Гід – Олександр Третяк!

Правила в'їзду до Іспанії

У вартість входить
Проживання в готелях;
22
Проїзд автобусом;
22
Екскурсії за програмою, супровід гіда.
22
У вартість не входить
Додаткові екскурсії та вхідні квитки;
Доплата за одномісний номер;
22
Медичне страхування;
22
Податок на проживання в курортних містах.

Київ – Мадрид – Бургос – Памплона – Сан Себастьян – Більбао – Льянес (Сантандер – Пікос де Європа – Ковадонга) – Ов'єдо – Сантьяго де Компостела (мис Фіністерре – Ріас Бахас) – Ла Корунья – Луго – Леон – Сеговія – Мадрид – Київ
День 1
Киев - Мадрид

Виліт з Києва, а/п Бориспіль. Прибуття до Мадрида. Посадка в автобус.

Велика автобусно-пішохідна екскурсія Мадридом з оглядом Падаючих Веж, стадіону Сантьяго Бернабеу, Пласа де Торос, вокзалу Аточа, Гран Віа, Площі Іспанії, Королівського Палацу, площ Пласа Майор і Пуерта дель Соль.

Мадрид по праву називають музеєм під відкритим небом. Собори, храми, католицькі церкви, будівлі в стилі бароко, незліченні галереї і виставки сучасного мистецтва - все це тут представлено у великому розмаїтті.

Вільний час у Мадриді.

Ввечері, охочі можуть відвідати фламенко в знаменитому таблао "Vila Rosa"(40 євро).

Ніч у Мадриді.

День 2
Бургос - Памплона

Сніданок у готелі, виселення.

Переїзд у місто Бургос.

Прогулянка Бургосом з оглядом Кафедрального Собору, пам'ятника Сіду, площ Сан Фернандо та Майор, Тріумфальних воріт і мосту Санта Марія. Вільний час у Бургосі. Є можливість самостійно відвідати Кафедральний Собор (7 євро) і каплицю Санто Крісто.

Бургос протягом декількох століть був столицею Королівства Кастилія, і стара частина міста, зведена з темного каменю, з Собором і Замком, нагадує про колишню велич і військову могутність міста. Місто зберігає спогади про Великого Сіде і Святого Короля Фердинанда.

Переїзд в м. Памплона.

Ніч у готелі в Памплоні.

День 3
Сан-Себастьян – Більбао – Льянес

Сніданок у готелі, виселення.

Переїзд у Сан Себастьян, прогулянка по Старому місту з оглядом Базиліки Діви Марії, собору Сан Вісент, площі Конституції, ринку Бретша і фешенебельної набережної.

Сан Себастьян – один із найбільших туристичних центрів в Іспанії. Його пейзаж розгортається на тлі бухти Bahía de La Concha. Архітектурний розвиток почався в другій половині XIX століття, сформувавши наполовину французький, наполовину місцевий стиль і викликавши приплив європейських туристів.

Вільний час у Сан Себастьяні.

Переїзд у Більбао. Вільний час у Більбао для відвідування музею Гуггенхайма.

Більбао є адміністративним центром провінції Біская і, за сумісництвом, найбільшим містом Країни Басків. Місто розташоване на берегах Нервьона, річки з приливами і відливами.

Безсумнівно, що головною визначною пам'яткою Більбао є дивовижний Музей Гуггенхайма роботи Френка Гері, який височить на набережній навпроти Університету Деусто. Підкреслює неповторну архітектуру Музею витончена арка пішохідного моста Субісурі.

Переїзд у Льянес. Поселення в готель, ночівля у Льянесі.

День 4
Льянес (Сантандер)

Сніданок.

Вільний час для відпочинку у знаменитому курортному місті Льянес.

Охочі можуть відвідати додаткову екскурсію в столицю Кантабрії - місто Сантандер (з оглядом Кафедрального Собору, Садів Переда, муніципального ринку Дель Есте, парку Палацу де Ла Магдалена), і в Сантільяна-дель-Мар, яке в Іспанії називають "Найкрасивіше місто Півночі країни" (30 євро) .

Сантандер здавна є улюбленим місцем відпочинку заможних мадридців і елегантним вишуканим курортом, де часто можна бачити представників іспанської Королівської Сім'ї. А пляжі Магдалена, Бікіні і Сардінеро принесли йому світову популярність.

Ніч у готелі в Льянесі.

День 5
Льянес (парк Пікос де Європа - Ковадонга)

Сніданок. Вільний час у Льянесі.

Факультативна екскурсія в національний парк Пікос де Європа (50 євро) з відвідуванням місця народження Іспанського Королівства – містечка Ковадонга, унікальних гірських озер Еноль і Ерсіна, а також дегустацією знаменитих астурійських блакитних сирів Кабралес.

Ночівля у Льянесі.

День 6
Ов'єдо – Сантьяго де Компостела

Сніданок у готелі, виселення.

Переїзд до столиці Астурії – міста Ов'єдо.

Екскурсія по місту з оглядом Кафедрального собору (6 євро), ринку Ель Фонтан, Університету, театру Кампоамор, бульвару Сидру, а також знаменитих дороманських вестготських церков. Вільний час для дегустації астурійської фабади і сидру.

Ов'єдо – мальовниче середньовічне місто, що розташувалося на височині серед широких рівнин північної Іспанії. Головний предмет туристичного інтересу – відмінно збережена дороманська архітектура, серед якої 14 церков дивовижної краси.

У цьому місті багато пам'яток, включених до Списку культурної спадщини ЮНЕСКО. Перше місце по праву належить величному Кафедральному собору Сан Сальвадор.

Переїзд у Сантьяго де Компостела.

Вільний час. Ніч у готелі.

День 7
Сантьяго де Компостела (мис Фіністерре)

Сніданок.

Відвідування Собору Сантьяго, у якому покояться мощі Святого Якова, – це третя в світі за значимістю католицька святиня.

Вільний час у Старому місті, яке повністю занесене до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Сантьяго де Компостела – дивовижне місто з критими гранітними середньовічними вулицями, що виросло навколо собору, зведеного після чудесного виявлення останків апостола Якова. Сюди до цих пір линуть паломники з усього світу, щоб дістати прощення для себе і своїх близьких.

Для охочих можлива додаткова екскурсія на мис Фіністерре – містичний Край Землі (20 євро).

Фіністерре – культове місце для кельтиберів, карфагенян, римлян і, звісно, християнських паломників. Тут закінчується Земля.

Ніч у готелі.

День 8
Сантьяго де Компостела (Ріас Бахас)

Сніданок. Вільний день у Сантьяго де Компостела.

Факультативна екскурсія в Ріас Бахас (50 євро) з відвідуванням рибальських селищ Комбарро та О-Грове, найзнаменитіших пляжів Галісії – Сілгар і Санчечо, а також з прогулянкою на катамарані навколо дивовижних островів галісійської Атлантики.

Також у програму входить відвідування (з дегустацією) виноробного селища Камбадос, знаменитого своїми винами з винограду сорту Албаріньо.

Ніч у готелі.

День 9
Ла Корунья – Луго - Леон

Сніданок у готелі, виселення.

Переїзд у Ла Корунью. Прогулянка по місту з оглядом Вежі Геркулеса (3 євро) і площі Марія Піта.

Не зважаючи на свою довгу історію, порт Ла-Корунья виглядає напрочуд сучасно. Зачудовує його місце розташування на півострові, де одна сторона виходить до бухт Ферролі, а інша до Атлантики, при цьому добре зберігся досить великий середньовічний квартал.

Переїзд у Луго. Прогулянка по місту з оглядом Плаза Майор, Кафедрального собору Санта Марія, старовинних середньовічних вуличок усередині ідеально збережених римських фортечних стін.

Місто Луго, розташоване на північному заході Іспанії, є найдавнішим містом у Галісії. Луго оточене трьома річками: Міньо, Рато і Чанца. Військовий табір, заснований колись у Луго, захищала потужна стіна, що збереглася донині. Фортечна стіна має загальну довжину понад 2 кілометри і складається з 82 веж і 10 воріт. Масивна фортифікаційна споруда вірно служила місту, а зараз є туристичним центром і внесена до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Вільний час у Луго.

Переїзд у Леон. Ночівля в Леоні.

День 10
Леон – Сеговія – Мадрид

Сніданок у готелі, виселення.

Екскурсія в Леоні з оглядом Базиліки Сан Ісідро, Пантеону Королів (5 євро), Кафедрального собору Санта Марія (5 євро), Ринкової площі і площі Майор.

Вільний час у Леоні.

Колись Леон захищали потужні давньоримські стіни з каменю і вугілля. Більша частина цих споруд збереглася до наших днів. Головна міська площа Пласа Майор раніше служила майданчиком для бою биків, а по середах і суботах перетворювалася на ринок. Ще варто заглянути на площі Грано, Регла і Гусман-ель-Буено.

Варто відзначити, що над зовнішністю міста також попрацювала рука майстра Антоніо Гауді – тут ним був спроектований і побудований будинок Ботінес у неокласичному стилі.

Переїзд у Сеговію. Прогулянка по місту з оглядом римського акведука, Кафедрального собору й Алькасара (7 євро).

Переїзд у Мадрид. Ночівля в Мадриді.

День 11
Мадрид – Київ

Сніданок у готелі, звільнення номерів до 12:00.

Трансфер в аеропорт. Виліт з Мадрида до Києва о 14:45.

Прибуття у Київ, а/п Бориспіль о 20:00 (за розкладом).

 

Додати новий коментар

Комментарии

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф 9

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A

Феєрія мандрів, Лівобережна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія Мандрів, Львівська площа

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Ярославів Вал 33-Б, оф. 3

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
Приморський бульвар, 11 (Готель Лондонська, головний вхід, 3 поверх)

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
пр-т Червоної Калини, 46 (1-й поверх)
e-mail:

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
69006, Проспект Металургів 12-а, офіс №1

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Феєрія Мандрів, Сімферополь

Місто:
Сімферополь
Адреса:
вул. Фрунзе, буд. 19
Додаткова інформація

Польотні дані: а/к SkyUp, Багаж: 23 кг, ручна поклажа 9 кг. На борту не годують.

27.05 PQ761 KBP  MAD 10:25 13:55   
06.06 PQ762 MAD KBP  14:45 20:00 

Обов'язкова реєстрація на рейс починається за 48 годин до вильоту.

Контакти менеджерів

  • Ім'я: Тетяна Жарова
  • Посада: Менеджер
  • Тел.: 0-800-60-44-39
  • Вн. номер: 102
  • e-mail: tanya@feeria.ua