31 958 грн
999
€EUR
11 днів

КиївМіланБергамо – Тревізо – Клагенфурт – Грац – Відень – долина Вахау – Зальцбург – озерний край Зальцкаммергут – ІнсбрукОбераммергауБольцаноВеронаМіланКиїв

Дати

Опис туру

Тільки для вакцинованих туристів

Запрошуємо Вас провести незабутній відпочинок у весняній Європі!

Це один з найбільш насичених екскурсійних турів Феєрії. У Вас буде безліч оглядових екскурсій, які вже включені у вартість подорожі. Також Ви зможете вибрати факультативні екскурсії, які будуть цікаві саме Вам – наприклад, відвідування долини Вахау, "колиски Австрії" в закруті Дунаю, або огляд палацово-паркового ансамблю Шенбрунн і баварських королівських замків Нойшванштайн і Хоеншвангау. А можливо, Вас надихне поїздка в казковий озерний край Зальцкаммергут...

При цьому у Вас буде достатнього вільного часу для дегустації національної кухні та покупки унікальних сувенірів.

Гід – Романенко Олександр!

​​Тур гарантований при групі від 20 осіб

Правила в'їзду до Італії для туристів  >>>

У вартість входить
Проживання в готелях;
22
Харчування;
22
Проїзд на комфортабельному автобусі;
22
Супровід гіда;
22
Екскурсії за маршрутом.
У вартість не входить
За потреби – віза:
22
Медична страховка;
22
Вхідні квитки в музеї;
Додаткові екскурсії;
Проїзд у міському транспорті;
Податок на проживання в курортних містах.
22

Київ – Мілан – Бергамо – Тревізо – Клагенфурт – Грац – Відень – долина Вахау – Зальцбург – озерний край Зальцкаммергут – Інсбрук – Обераммергау – Больцано – Верона – Мілан – Київ
День 1
Київ – Мілан (Мальпенса) – Бергамо – Тревізо

Прибуття в аеропорт Мальпенса о 12:35 (за розкладом). Переїзд у Бергамо.

Прогулянка по Старому місту, під час якої Ви побачите грандіозний собор Святого Олександра, красиву церкву Санта Марія Маджоре з розкішною каплицею-мавзолеєм Коллеоні, Стару площу із вражаючою ратушею, чудесним фонтаном і величними палацами в стилі ломбардійського Ренесансу.

Ви також зможете помилуватися незабутньою панорамою, що відкривається з міської кріпосної стіни, купити сувеніри і насолодитися вишуканими стравами бергамської кухні.

Переїзд у район Тревізо (Італія), розміщення в готелі ***. Ночівля.

День 2
Тревізо – Клагенфурт – Грац

Сніданок. Звільнення готельних номерів.

Переїзд у Клагенфурт.

Пішохідна екскурсія по історичному центру міста з оглядом фонтанів «Рибак», «Дракон» та «Старий мудрець», Старої та Нової ратуші, колони Святої Трійці і найдавнішого міського будинку «У золотого гусака», розкішного палацу федерального уряду і церкви Святого Егідія.

У вільний час Ви зможете зайнятися шопінгом і долучитися до багатих кулінарних традицій Карінтії.

Переїзд у Грац.

Оглядова екскурсія по Грацу, під час якої Ви побачите палац Аттемс, «Герцогзьке подвір'я», Ратушу, будинок арсеналу, Грацький замок, собор Святого Егідія, церкву Святої Катерини та мавзолей імператора Фердинанда.

Ви також зможете піднятися на Замкову гору, помилуватися красивою панорамою Старого міста, познайомитися з «Дружнім інопланетянином» – музеєм сучасного мистецтва – і насолодитися смачними стравами штирійської кухні.

Вільний час. Розміщення в готелі в районі Граца ***. Ночівля.

День 3
Грац – Відень

Сніданок. Звільнення готельних номерів.

Переїзд до Відня.

Оглядова автобусно-пішохідна екскурсія по Відню: Ви побачите найцікавіші пам'ятки австрійської столиці – палац Бельведер, Державну оперу, будівлю парламенту, Палацовий театр, Університет, Нову ратушу, а також безліч музеїв, галерей і парків.

Під час пішої прогулянки по старій частині міста Ви зможете помилуватися імператорським палацом Хофбург, придворною церквою, колоною Святої Трійці і головною австрійською святинею – готичним собором Святого Штефана.

Вільний час. Розміщення в готелі у Відні ***. Ночівля.

День 4
Відень – долина Вахау

Сніданок. Вільний час у Відні.

Для охочих пропонується захоплююча екскурсія в долину Вахау – чудову історичну місцевість, яку називають «колискою Австрії» (вартість автобусної поїздки на цілий день складає 50 у.о.). Долина Вахау в закруті Дунаю – це райські за своєю красою місця, повні загадок і відкриттів, які дбайливо зберігають безцінні історичні реліквії.

Ви отримаєте масу незабутніх вражень: уздовж чистих вод Дунаю соковита зелень високих гір змінюється пишною рослинністю доглянутих полів, виноградників і абрикосових садів; мальовничі середньовічні міста чергуються з неприступними готичними замками; звивисті гірські дороги то спускаються до річки, то біжать угору, гублячись серед вікових гранітних скель.

У рамках екскурсії Ви також побачите старовинні живописні міста Кремс і Дюрнштайн, відвідаєте надзвичайно красиве бенедиктинське абатство Мельк (вхідний квиток – 12 у.о.) і прекрасний древній замок Шаллабург з його чудовими садами.

Повернення в готель у Відень. Вільний час. Ночівля.

День 5
Відень

Сніданок.

Вільний день у Відні (Увага! У цей день пересування по місту на громадському транспорті!).

Ви зможете відвідати відомі музеї та виставки, вирушити на концерт класичної музики, насолодитися неповторною атмосферою численних кав'ярень та кондитерських.

Можливе також відвідування знаменитого палацово-паркового ансамблю Шенбрунн з оглядом імператорських апартаментів (вхідний квиток – 16-20 у.о.), каретного двору імператора (вхідний квиток – близько 10 у.о.), найдавнішого в Європі зоопарку (вхідний квиток – 20 у.о.) і популярного парку розваг Пратер із запаморочливими атракціонами, гігантським Віденським колесом огляду (вхідний квиток – 12 у.о.) і смачними стравами традиційної віденської кухні.

Повернення в готель. Ночівля.

День 6
Відень – Зальцбург

Сніданок. Звільнення готельних номерів.

Переїзд у Зальцбург.

Пішохідна оглядова екскурсія по «місту Моцарта» з оглядом дивовижного барочного саду і палацу Мірабель, величного древнього замку Хоензальцбург, Великого і Малого палацу фестивалів, розкішного кафедрального собору та інших визначних пам'яток.

Вільний час. Ви зможете піднятися на фортецю і помилуватися чудовою панорамою, відвідати цікаві міські музеї, а також купити знамениті шоколадні цукерки «Моцарт».

Розміщення в готелі в Зальцбурзі ***.

Охочі увечері зможуть відвідати найбільший і найзнаменитіший пивний трактир Австрії «Августинерброй».

Ночівля.

День 7
Зальцбург – Зальцкаммергут

Сніданок. Вільний час у Зальцбурзі.

Факультативно - автобусна екскурсія в казковий озерний край Зальцкаммергут (вартість поїздки майже на цілий день – 40 у.о.).

Ви відвідаєте такі яскраві «альпійські перлини», як Бад Ішль (аристократичне бальнеологічне курортне містечко в незайманому лісі), Хальштат (чарівне старовинне село, що перебуває під охороною ЮНЕСКО) і Санкт Вольфганг (казкове містечко на березі однойменного озера).

Охочі зможуть насолодитися чарівним смаком свіжої озерної форелі, приготовленої на грилі.

Повернення в готель ***. Вільний час. Ночівля.

День 8
Зальцбург – Інсбрук

Сніданок. Звільнення готельних номерів.

Відвідування «альпійського Версаля» Херренкімзеє – найрозкішнішого палацу «казкового короля» Баварії Людвіга II (вартість квитка, що включає екскурсію по палацу і трансфер на катері до палацового острова і назад, – 17 у.о.).

Переїзд в Інсбрук.

Оглядова пішохідна екскурсія по Інсбруку з оглядом палацового саду, імператорської резиденції Хофбург, церкви «Чорних людей біля порожнього гробу», легендарного «Золотого даху», церкви Святого Якова, палацу Фуггерів-Таксісів і Тріумфальної арки.

Вільний час. Розміщення в готелі в районі Інсбрука ***. Ночівля.

День 9
Інсбрук – Обераммергау

Сніданок. Вільний час в Інсбруку.

Факультативно – захоплююча поїздка на весь день по знаменитій «Альпійській дорозі» (вартість – 45 у.о.).

По дорозі – відвідування древнього бенедиктинського монастиря Етталь з можливістю покупки знаменитого монастирського лікеру, огляд королівського замку Ліндерхоф (вхідний квиток – близько 10 у.о.), мавританського кіоску і марокканського павільйону.

Зупинка в селі Обераммергау з феєричними писаними будинками і красивими різьбленими дерев'яними скульптурами. Відвідування знаменитих баварських королівських замків Нойшванштайн і Хоеншвангау (вхідний квиток + автобусний трансфер до мосту Марії – від 15 у.о.).

Повернення в готель ***. Ночівля.

День 10
Інсбрук – Больцано – Верона

Сніданок. Звільнення готельних номерів.

Вільний час в Інсбруку. Можливе відвідування легендарного старовинного замку Амбрас або великого стокового магазину (аутлета) для шопінгу.

Переїзд у Больцано – столицю Південного Тіроля (Італія). Прогулянка по місту з оглядом основних визначних пам'яток. Вільний час.

Переїзд у район Верони і розміщення в готелі ***. Для охочих – захоплююча романтична вечірня прогулянка по «місту закоханих».

Ночівля.

День 11
Верона – Мілан (Мальпенса) – Київ

Сніданок. Звільнення готельних номерів.

Переїзд в аеропорт Мальпенса (Мілан). Виліт до Києва.

Прибуття в аеропорт Бориспіль (за розкладом).

Додати новий коментар

Комментарии

Заповніть документи та надішліть менеджерам

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф 9

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A

Феєрія мандрів, Лівобережна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія Мандрів, Львівська площа

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Ярославів Вал 33-Б, оф. 3

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
Приморський бульвар, 11 (Готель Лондонська, головний вхід, 3 поверх)

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
пр-т Червоної Калини, 46 (1-й поверх)
e-mail:

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
69006, Проспект Металургів 12-а, офіс №1

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Феєрія Мандрів, Сімферополь

Місто:
Сімферополь
Адреса:
вул. Фрунзе, буд. 19
Додаткова інформація

Авіапереліт Київ–Мілан–Київ

Польотні дані:

PS311 KBPMXP 1 040 1240
PS312 MXPKBP 1340 1725

Контакти менеджерів

  • Ім'я: Наталя Подтикан
  • Посада: Менеджер
  • Тел.: 0-800-60-44-39
  • Вн. номер: 112
  • e-mail: natalia.p@feeria.ua