47 543 грн
1299
€EUR
12 днів

Це - один з базових турів Феєрії. Щойно ситуація в країні зміниться, інформація по датах і вартості буде оновлена.
Чекаємо на вільне небо і віримо в Перемогу!

Київ - Мілан - Генуя - Бастія - Порто - Аяччо - Фелітоза - Пропріано - Сартен - Боніфачо - Порто-Веккьо - Бастія - Генуя - Чинкве-Терре - Мілан - Київ

Дати

Опис туру

Ласкаво просимо на острів досконалої краси, рай для любителів природи та поціновувачів пляжів - на Корсику!

Розташована між Францією та Італією, Корсика завжди відігравала важливу роль у культурному розвитку цих країн, тому має надзвичайно багату і самобутню історією, культуру та традиції. І не дивно, що нині острів Корсика є одним з найкращих туристичних напрямків у світі.

Тут збереглася справжність і натуральність в усьому. Гостроверхі гірські піки підпирають могутні кедри. Нижче ідуть каштанові ліси, де пасуться дикі поросята, кози та корови, які полюбляють виходити на дорогу, аби поцікавитися, хто ж порушує їхню ідилію. Далі - густі зарослі духмяного маквісу, який підступає до смужки білесенького пісочку, яку вималювали смарагдові хвилі моря. І море...!

Феєрія пропонує найбільш повний тур по Корсиці, аби Ви могли повною мірою зрозуміти і відчути усю неймовірну красу цього острова! За 10 днів, проведених на острові незайманої природи, Ви встигнете побачити його найкращі міста і місця, спокійно відпочити на морі, продегустувати корсиканські спеціалітети (фірмові страви, які готують тільки тут з сезонних продуктів і дарів моря), послухати дивовижний спів-поліфонію корсиканського чоловічого хору і зрозуміти бунтівний характер корсиканців, які історично тяжіли до незалежності. 

І, звісно, зібрати колекцію прекрасних пляжів, на яких у Вас буде можливість відпочити. Готельні гіганти ще не витіснили маленькі корсиканські села, тож на острові панує особлива затишна атмосфера. А ще тут найсмачніша їжа і найкраще вино!

У вартість входить
Авіапереліт;
Проживання у готелях;
22
Чотиримісні каюти на поромах;
Проїзд на комфортабельному автобусі;
22
Супровід гіда;
Екскурсії за програмою.
У вартість не входить
Віза за потреби;
Страховка;
22
Доплата за двомісні каюти на поромах;
22
Доплата за одномісне розміщення;
22
Додаткові екскурсії;
Податок на проживання в курортних містах.

Це - один з базових турів Феєрії. Щойно ситуація в країні зміниться, інформація по датах і вартості буде оновлена.
Чекаємо на вільне небо і віримо в Перемогу!

Київ - Мілан - Генуя - Бастія - Порто - Аяччо - Фелітоза - Пропріано - Сартен - Боніфачо - Порто-Веккьо - Бастія - Генуя - Чинкве-Терре - Мілан - Київ
1 день
Київ - Мілан - Генуя

Виліт із Києва в Мілан о 10:40. 

Прибуття в Мілан о 12:40 за місцевим часом. Збір групи в аеропорту Мілана. Завантаження речей в автобус.

Переїзд на Лігурійське узбережжя. Екскурсія по Генуї.

Генуя - портове місто з найбільшим у Європі Старим містом. Огляд вулиці Віа Гарібальді, відомої численними бароковими палацами, вузьких вуличок «каруджі», головної площі Феррарі, Палацу дожів і театру Карло Феліче, поруч з яким народився Христофор Колумб. 

Вільний час.

Нічний пором на острів Корсика. 

Ночівля на поромі. 

2 день
Бастія - Порто

Сніданок на поромі.

Прибуття в Бастію.

Переїзд у Порто. Дорогою на нас очікує знайомство з незайманою дикою природою Корсики. Шалені панорами гір вражають розмаїттям форм, фактур та кольорів кам'яної породи, багатством геології від вапнякових до базальтових покладів, грою тіней та світла, переливами плеса води гірських потічків та річок, що виринають-ховаються впродовж нашого переїзду. Тут дикі кабанчики, вівці та корівки вільно пасуться на природі, обабіч доріг, а подекуди виходять назустріч у пошуках фотосесій. Рай незайманої природи!

Зупинки на фото та пікнік.

Прибуття у Порто. Поселення у готель. Відпочинок на морі.

Порто - невеличке містечко, яке затишно розташувалося на березі затоки Порто в оточенні фігурних скель заповідної зони Скандола. 

Ніч у готелі в Порто. 

3 день
Порто (Національний парк Скандола, Каланкі П’яна)

Сніданок. 

Вільний день у Порто для відпочинку на морі та морських прогулянок на корабликах в Національний заповідник Скандола та Каланкі П’яна. 

Національний парк Скандола - природний скарб Корсики; заповідна зона, що охоплює групу морських та гірських утворень незбагненного походження і вражаючої краси. Це перший заповідник Франції, який включає територію суші та моря, і входить в перелік об’єктів, які знаходяться під охороною ЮНЕСКО. Заповідник розкинувся на площі 2000 гектарів і слугує прихистком для рідкісних риб, пташок, коралів та рослин. Природа вималювала дивовижний пейзаж: вулканічні стовпи, фігурні скелі, печери, гроти, орлині гнізда, пишні килими маквісу на фоні смарагдового плеса моря. Ця заворожлива жива картина природи слугує джерелом натхнення для багатьох письменників та художників.

Каланкі П’яна - скельні утворення затоки Порто, частина заповідника Скандола. Виліплені часом, вітром, ерозіями численні гранітні скелі фантазійних форм, рожевого та рудого кольорів, височіють на 300 метрів над водою і створюють ні на що не схожий пейзаж.

Увечері - корсиканська вечеря з музикою (за додаткову плату).

4 день
Аяччо

Сніданок.

Переїзд в Аяччо, знову неймовірної краси дорогою вздовж моря. Ви побачите марсіанський пейзаж Каланкі П’яна під іншим ракурсом, з високої гірської дороги.

Зупинки на фото та купання в морі.

Поселення у готель в Аяччо. Вільний час.

5 день
Аяччо (Криваві острови)

Сніданок. Оглядова екскурсія по Аяччо.

Аяччо, столиця і найбільше місто Корсики, розташувалося біля підніжжя лісистих пагорбів на березі затоки Аяччо. Засноване генуезцями на перехресті важливих морських шляхів Середземномор’я, місто відоме, насамперед, як батьківщина легендарного імператора Франції Наполеона.

Огляд пам’яток, пов’язаних з родиною Бонапартів: будинку-музею Наполеона, каплиці - усипальниці роду Бонапартів, Собору, де хрестили представників цієї династії, площ і фонтанів, що їх прославляють, монументу Аустерліц. 

Час на відвідування палацу Феш, в якому знаходиться музей живопису.

Вільний час.

Увечері - додаткова екскурсія на Криваві острови (15 євро).

Sanguinaires (Криваві острови) - невелика група островів поблизу західного узбережжя Корсики, заповідна зона, оаза пташок та унікальних рослин, культове місце на Корсиці, де можна помилуватися неймовірними заходами сонця. Довгі промені вечірнього сонця забарвлюють ці острови у колір вохри, створюючи колоритну і трохи містичну картину. 

6 день
Аяччо

Сніданок. Вільний день для відпочинку на морі: купання - гуляння.

7 день
Аяччо - Фелітоза - Пропріано - Сартен - Боніфачо

Сніданок.

Виїзд у напрямку Боніфачо. Дорогою - відвідини Філітози (вх. квиток 10 євро).

Філітоза - доісторичний мегалітичний комплекс, датований 1500 роком до н.е. Стародавні кам'яні монументи є беззаперечним і очевидним свідченням високого цивілізаційного рівня життя давніх народів моря на Корсиці. Вони бентежать уяву давниною свого походження, вражають довершеністю форм та потужною енергетикою.

Переїзд у Пропріано. Зупинка на обід та купання.

У бухті затоки Валінко розташоване місто Пропріано - відомий риболовецький і яхтовий порт, який з відкриттям дороги до Аяччо став найважливішим комерційним центром півдня.

Зупинка в місті Сартен.   

Сартен - невеличке середньовічне місто, вибудуване з гранітних брил на скелі з видом на долину Різзанезе. Воно слугує символом патріотичного духу корсиканців. Сторожова вежа цього містечка - все, що залишилось від колись грізних фортифікаційних мурів, - є свідком багатьох трагедій і перемог гордовитого і бунтівного характеру корсиканців.

Переїзд у Боніфачо. Вільний час.

Боніфачо - найпівденніше, найкрасивіше і найпопулярніше серед туристів місто на Корсиці. Це територія заповідника протоки Боніфачо, де мешкають колонії червоних та чорних коралів.

Ніч у готелі в Боніфачо.

8 день
Боніфачо (острови Лавеці)

Сніданок. Оглядова екскурсія по Боніфачо. 

Боніфачо - місто-фортеця вражаючого розмаху та унікальної географії. Воно розташувалося на довгій вапняковій скелі, яка глибоко виступає в море і високо підіймається над його смарагдовими водами своїми стрімкими кручами. 

На Вас чекають неймовірної краси види, затишні вулички старого міста, прекрасні корсиканські вина та баклажан «по-боніфачо», а також численні круїзи до сусідніх островів.

Вільний час для прогулянок, відпочинку на морі.

За бажанням - поїздка на острови Лавеці.

Архіпелаг Лавеці складається із декількох островів, які знаходяться на відстані 10 км від Боніфачо. З 1982 року острови знаходяться під охороною держави, але відкриті для туристів. Поїздка на острови - це можливість відпочити у раю: білий пісок межує з композиціями із рудого каміння, сосни створюють приємний затінок і наповнюють повітря цілющими ароматами, а море такого дивовижного кольору, що неможливо описати. 

Ніч у Боніфачо.

9 день
Боніфачо - пляж Паломбаджа - перевал Бавелла - Порто-Веккьо

Сніданок.

Відпочинок на кращих пляжах Корсики (як легендарний пляж Паломбаджа). Тут можна засмагати, лежачи під соснами, які підступають дуже близько до смарагдового плеса моря.

Виїзд в гори до перевалу Бавелла. Бавелла вже багато років поспіль є головним туристичним місцем Корсики для любителів красивих пейзажів і гірського туризму.

Перевал Бавелла - це вражаюче красиві гірські панорами з видами на острови і море, яке зливається з небом. Силуети порфірових гір із зубчастими піками в оточенні кедрових лісів залишають одне із найсильніших вражень від Корсиканської природи.

Переїзд у Порто-Веккьо.

Порто-Веккьо розташований на невеликому пагорбі над красивою і глибокою затокою, за 25 кілометрів на північ від Боніфачо. Огляд історичного центру міста: фортеця, лабіринти старих вулиць, площа Республіки, порт.

Ніч к готелі в Порто-Веккьо.

10 день
Порто-Веккьо - Бастія

Сніданок. 

Переїзд в Бастію. Дорогю можлива зупинка на пляжі.

Екскурсія по Бастії - одному з найгарніших і найстаровинніших міст Корсики, важливий економічний та торговельний центр.

Огляд старовинних кварталів міста та його основних пам’яток: площа Сен-Ніколя, в центрі якої  височіє грандіозний пам’ятник Наполеонові; історичного порту; Цитаделі та палацу генуезьких губернаторів; собору Іоанна Хрестителя, церкви Діви Марії та святого Роха.

Ніч на поромі.

11 день
Генуя - Чинкве-Терре

Сніданок на поромі.

Прибуття у Геную. Виїзд на факультативну екскурсію в Чинкве-Терре (60 євро).

Чинкве-Терре - один із наймальовничіших куточків світу, культурний ландшафт якого знаходиться під охороною ЮНЕСКО. Цей природний заповідник складається з п’ятьох невеличких містечок (звідси і назва: чинкве-терре, "п’ять земель") і є перлиною Лігурійського узбережжя. Гармонійний архітектурно-природній ансамбль з бухтами, пляжами, терасами розмаїтої середземноморської рослинності, старовинними фасадами будівель, смачними ресторанами і душевною атмосферою - головна принада Чинкве -Терре.

Прогулянка. Вільний час. 

Ніч у готелі.

12 день
Мілан - Київ

Сніданок. Трансфер в а/п Мілана.

Виліт у Київ а/к МАУ о 13:40. Прибуття в Київ о 17:20 (за розкладом).

Додати новий коментар

Комментарии

Заповніть документи та надішліть менеджерам

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф 9

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A

Феєрія мандрів, Лівобережна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія Мандрів, Львівська площа

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Ярославів Вал 33-Б, оф. 3

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
Приморський бульвар, 11 (Готель Лондонська, головний вхід, 3 поверх)

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
пр-т Червоної Калини, 46 (1-й поверх)
e-mail:

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
69006, Проспект Металургів 12-а, офіс №1

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Феєрія Мандрів, Солом’янка

Місто:
Київ
Адреса:
вул. М. Скрипника, 40

Контакти менеджерів

  • Ім'я: Олена Коцеруба
  • Посада: Менеджер
  • Тел.: 0-800-60-44-39
  • Вн. номер: 124
  • e-mail: alena.k@feeria.ua