37 662 грн
999
€EUR
11 днів

Київ – Мілан – Ліньяно-Пінета – Сабб’ядоро – Доломітови Альпи (Кортіна д’Ампеццо) – Венеція – Хорватія (півострів Істрія – Опатія – Мощеницька Драга) – Словенія (Постойнска Яма – Ліпіца) – Мілан – оз. Комо – Швейцарія (оз. ЛуганоГандрія) – Бергамо – МіланКиїв

Дати

Опис туру

Тільки для вакцинованих туристів

8 кілометрів золотих піщаних пляжів, комфортабельні готелі, величезний вибір тематичних і звичайних парків (не вистачить й кількох відпусток, щоб відвідати хоча б половину!), незліченна кількість розваг на воді та суші для будь-якого віку і вподобань, погода як на замовлення - і при цьому як рукою сягнути до світових пам'яток, оспіваних найвідомішими художниками та письменниками: Венеція, Лугано, Бергамо, Мілан.

Казка? Ні - італійська Адріатика! А точніше - Ліньяно. Наполегливо рекомендуємо наш новий ексклюзивний тур - особливо тим, хто волів би провести свою літню відпустку з максимальною користю.

І до речі, самі італійці їдуть відпочивати зі своїми родинами саме сюди, в Ліньяно. Нам здається, кращої рекомендації годі й шукати!

У  турі поєднано 7-денний відпочинок на Адріатичному узбережжі Італії з динамічною екскурсійною програмою у чотирьох країнах Європи: красуня Венеція, дивовижні форми Доломітових Альп, лагідне море у Хорватії, чарівні карстові печери у Словенії,  найвідоміші озера Італії і Швейцарії, перлини італійської архітектури у Мілані та Бергамо, найбільший в Італії аутлет Серравалле!

 Кожний знайде для себе щось цікаве!

​​Тур гарантований при групі від 20 осіб

Правила в'їзду до Італії для туристів  >>>

У вартість входить
Авіапереліт Київ-Мілан-Київ ;
22
11 ночей у готелях 3-4*;
22
Сніданки у готелях;
Проїзд на комфортабельному автобусі за маршрутом;
Супровід гіда та екскурсії, зазначені в програмі.
У вартість не входить
Віза за потреби;
22
Страховка;
22
Доплата за SNGL;
22
Додаткові екскурсії;
Податок на проживання в готелях.
22

Київ – Мілан – Ліньяно-Пінета – Сабб’ядоро – Доломітови Альпи (Кортіна д’Ампеццо) – Венеція – Хорватія (півострів Істрія – Опатія – Мощеницька Драга) – Словенія (Постойнска Яма – Ліпіца) – Мілан – оз. Комо – Швейцарія (оз. Лугано – Гандрія) – Бергамо – Мілан – Київ
День 1
Київ - Мілан - Ліньяно-Пінета

Зустріч з гідом в аеропорту «Бориспіль» о 8:10.

Переліт з аеропорту «Бориспіль» (Київ) в аеропорт Мілана (Мальпенса), виліт - 10:15.

Прибуття в Мілан о 12:05. Переїзд у Ліньяно.

Курорт Ліньяно в Італії умовно ділиться на три частини: відокремлена і респектабельна Ліньяно Рів'єра, навколо якої розкинулися поля для гольфу, оздоровчі центри та приватні вілли; зелена Ліньяно Пінета, де знаходяться відразу два парки - «Морський» і «Парк Хемінгуея»; і жвавий Ліньяно-Сабб'ядоро в лагуні Марано, де зосереджені головні розваги курорту - як дитячі, так і для дорослих.

Сабб'ядоро в перекладі з італійської - «золотий пісок». Це район курортної зони Ліньяно в Італії в 90 км на схід від Венеції, який називається Венеціанською рив'єрою. Курортна зона знаходиться на півострові, який омивається Адріатичним морем, і утворений гирлом річки Тальяменто (Tagliamento) та лагуною Марано (Marano).

При цьому Сабб'ядоро - найжвавіша частина Ліньяно у восьмикілометровій смузі пляжів, де найбільше магазинів, барів, ресторанів та розважальних закладів. Вони абсолютно природним чином уживаються з традиційною італійською архітектурою, зеленими скверами, характерною головною алеєю, безліччю маленьких площ, на яких традиційно розміщуються чарівні кав'ярні.

Неймовірної краси золотисті пляжі та неглибокі морські води знаходяться по сусідству зі стародавніми сосновими лісами - це і є курорт Ліньяно. Крім сосен, тут ростуть кедри, берези та дуби, які символізують ідеальне навколишнє середовище та створюють на курорті дивовижно чистий і цілющий мікроклімат.

Поселення в готель у Ліньяна-Пінета, вільний час. Ніч у готелі.

День 2
Ліньяно-Пінетта – Сабб’ядоро

Сніданок.

Прогулянка вуличками Сабб’ядоро.

Вільний день для відпочинку на морі.

Ніч у готелі.

День 3
Ліньяно-Пінета – Доломітови Альпи (Кортіна д’Ампеццо)

Сніданок. Відпочинок на морі.

Факультативна екскурсія в Доломітови Альпи (35 евро)

Переїзд у всесвітньо відомий курорт Кортіна д’Ампеццо, який називають «Королевою Доломітових Альп».

Влітку туристи насолоджуються дивовижні пейзажами, прозорим гірським повітрям та тірольською кухнею. Хто побажає, зможе піднятися канатною дорогою вище 3000 м. По дорозі декілька зупинок з ресторанами в мальовничих місцях  та захоплюючими видами з оглядових майданчиків (квиток - самостійно, ціна від 20 євро).

Повернення до готелю на Адріатичному узбережжі.

Ніч у готелі.

День 4
Ліньяно-Пінета – Венеція

Сніданок. Відпочинок на морі.

Екскурсія до Венеції.

Венеція – королева Адріатики, місто, яке часто порівнюють зі скринькою, наповненою коштовностями. Це місто кіно- та театральних фестивалів, художніх виставок та карнавалів. Головним транспортом є водні трамваї та гондоли, а шедеври архітектури віддзеркалюються у водній гладі.

Оглядова екскурсія по місту. Трансфер до площі Святого Марка по венеціанській лагуні (25 євро). Пішохідна екскурсія центром міста з оглядом площі та собору Святого Марка, Палацу дожів, Часової вежі, моста Ріальто.

Собор Святого Марка, один з найкращих зразків візантійського стилю, вважається символом міста і є частиною архітектурного ансамблю площі Сан-Марко. У соборі знаходиться безліч цінних предметів мистецтва, вивезених з Константинополя за часів хрестових походів. В їх числі "золотий вівтар" Пала д`Оро, прикрашений двома тисячами коштовних каменів. У 1987 році собор увійшов до числа об'єктів Світової спадщини ЮНЕСКО.

Ніч у готелі

День 5
Ліньяно-Пінета

Сніданок. Вільний день.

Відпочинок на морі. Ніч у готелі.

 

День 6
Ліньяно-Пінета – Хорватія (півострів Істрія – Опатія – Мощеницька Драга)

Сніданок. Вільний день для відпочинку на морі.

Факультативна екскурсія «Ласкаво просимо до Хорватії» (35 евро).

В програмі мальовничий півострів Істрія та «маленький Відень» на узбережжі Адріатики - місто Опатія. У XIX сторіччі це була відповідь імператора Франца-Йосипа на бурхливий розвиток курортів Ніци і Канн на Лазурному узбережжі Франції.

Також, при гарній погоді, можливий відпочинок на одному з найсучасніших пляжів півострова Істрія – в містечку Мощеницька Драга.

Обід - блюда з національної хорватської кухні (оплата самостійно).

Повернення в Італію. Ніч у готелі.

День 7
Ліньяно-Пінета – Словенія (Постойнска Яма – Ліпіца)

Сніданок. Вільний день. Відпочинок на морі.

Факультативна екскурсія до Словенії (35 евро + вхідні квитки).

У містечку Постойнска Яма Ви відвідаєте дивовижну систему карстових печер довжиною 24 340 м. Тисячі різноманітних сталактитів дивують своїми фантастичними формами відвідувачів. Всередині увесь рік тримається температура близько 10 °С. Приблизно 5,3 км печери відкрито для відвідування — це найбільша протяжність відкритого для відвідування туристами печерного простору в світі.

У так званому концертному залі всередині печери здавна проводяться музичні заходи (наприклад, в 1930 році тут дав два концерти театр «Ла Скала»).

Після Карстових печер запрошуемо Вас у Предямський замок (словен. Predjamski grad, нім. Höhlenburg Lueg, італ. Castel Lueghi) ренесансний замок, побудований біля входу в печеру в південно-центральній Словенії, в історичному регіоні Внутрішня Крайна.

Поблизу розташовано містечко Ліпіца, де вже півтисячи років вирощують білих коней породи Ліпіцанер, що виступають у столиці Австрії, Відні. Ця порода коштує шалених грошей і легко навчаються танцювати. Три країни, Австрія, Італія і Словенія сперечаються між собою за Ліпіцанерів (відвідування можливе при попередньому замовленні, вхідний квиток самостійно).

Повернення в Італію. Ніч у готелі.

День 8
Ліньяно-Пінета – Мілан

Сніданок. Виселення з готелю.

Від'їзд до Мілана, столиці Ломбарді, другого за розмірами міста Італії.

Оглядова екскурсія містом.

Мілан – столиця світової моди, а також місто, в якому химерно переплелися старовинна та сучасна архітектура. Тут жив і творив великий Леонардо да Вінчі. Під час екскурсії на Вас чекає знайомство з історією міста та характерною для Ломбардії архітектурою: палац Сфорца і Собор Дуомо, галерея Віктора-Емануеля тощо.

Вільний час.

Поселення до готеля. Ніч у готелі.

День 9
Мілан – оз. Комо – Швейцарія (оз. Лугано – Гандрія)

Сніданок. Вільний день в Мілані.

Факультативна екскурсія: «Озеро Комо + озеро Лугано. Місто Лугано (Швейцарія)» (45 євро).

Зупинка в місті Комо. Прогулянка по набережній, огляд мавзолею Алессандро Вольта і перлини всій Ломбардії – кафедрального собору Комо, присвячений Успінню Пресвятої Богородиці.

Вільний час в місті Комо (близько 1,5 годин). Пропонуємо використати цей час для годинної прогулянки на кораблі (квиток 6 євро) по озеру в районі міста Комо. Не виходячи на сушу, Ви зможете побачити з борту корабля віллу Ольмо, де проживав Наполеон, віллу д'Есте - нині один з найдорожчих готелів планети Земля, колишню віллу Джані Версаче, віллу Плініану.

Переїзд до Швейцарії на озеро Лугано – найбільш високогірне з відвідуваних нами озер (271 метр над рівнем моря). Одночасно рівень озера - це нижча точка Швейцарії. Мікроклімат тут настільки теплий, що на 8 березня на південному схилі гори Монте-Бре (907 м) зацвітає вишня.

Зупинка в місті Лугано. Екскурсія по центру міста.

Вільний час для шопінгу та обіду.

Факультативно: круїз на кораблі по озеру (без виходу на берег), з оглядом апетитного містечка Гандрія (квиток 27 франків або 25 євро).

Або підйом на фунікулері на гору Сан-Сальваторе або Монте Бре (квиток 27 франків).

Повернення до готелю. Ніч у готелі. 

День 10
Мілан – Бергамо

Сніданок. Вільний час.

Для бажаючих візит на півдня до найбільшого аутлету Італії – Серравалле (Serravalle) (18 евро). Повертаємося до готелю о 15:00. Можливо залишитися в аутлеті до вечора, та повернутися до центру Мілану рейсовим автобусом.

У другій половині дня факультативна екскурсія у Бергамо (20 євро).

Бергамо – це місто, яке подарувало світові Труффальдіно, Арлекіна та Брігеллу. Його досі охороняють середньовічні стіни, а по краях – потужні фортеці, що дозволяють місту зберігати дух середньовіччя. Затишне, компактне, дуже атмосферне місто з безліччю магазинчиків і ресторанів, розкиданих по вузьких старовинних вуличках. Стара частина міста розташована на вершині пагорба, з оглядових майданчиків якого відкриваються приголомшливі види на вершини Альп.

Під час прогулянки пройдемо на Стару площу, оглянемо будівлі Старої та Нової ратуш, фонтан Контаріні, перейдемо на Соборну площу, оглянемо Базиліку Санта-Марія Маджоре, капелу Коллеоні, баптистерій, Кафедральний собор, замок Рокка.

Спробуйте повечеряти у чудових ресторанчиках у старовинних маєтках. Касанчеллі по-бергамскі і місцевий ігристий напій Франчакорта прикрасять Вашу вечерю!

Ніч у готелі.

День 11
Мілан – Київ

Сніданок.

Трансфер в аеропорт Мілана - Мальпенса. Виліт до Києва о 13:40.

Прибуття до Києва о 17:20 (за розкладом). 

Додати новий коментар

Комментарии

Надіслав: Йолтуховская Е…, дата: 20.10.2019

Отличный тур! Чудесный городок под соснами, песчаные золотые пляжи и теплое море. Приятный отель. Факультативные экскурсии очень интересные, каждый город самобытный, уникальный. Экскурсоводы понравились в каждом городе, особенно тот факт, что экскурсии велись на украинском языке. И отдельное спасибо нашей сопровождающей и гиду Анне Шестак! Она молодец - очень эрудированный, интересный человек, делится своими знаниями с радостью!

Заповніть документи та надішліть менеджерам

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф 9

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A

Феєрія мандрів, Лівобережна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія Мандрів, Львівська площа

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Ярославів Вал 33-Б, оф. 3

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
Приморський бульвар, 11 (Готель Лондонська, головний вхід, 3 поверх)

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
пр-т Червоної Калини, 46 (1-й поверх)
e-mail:

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
69006, Проспект Металургів 12-а, офіс №1

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Феєрія Мандрів, Солом’янка

Місто:
Київ
Адреса:
вул. М. Скрипника, 40

Готелі:

HOTEL NEW YORK 3*S, Lignano Pineta

Готель розташований в центрі міста, в оточенні прохолодних сосен, неподалік від пляжу - 6-7 хвилин неспішної ходьби. Затишні й комфортабельні номери з балконом, ванною кімнатою з душем, кондиціонером, опаленням, супутниковим телебаченням, прямою телефонною лінією, дротовим радіо, міні-баром і сейфом. Готель має власний ресторан і бар. На великий критій терасі — кафе-морозиво. Також є читальний зал, ліфт, стоянка.
Приватний пляж.

HOTEL B&B SESTO SAN GIOVANNI 3*, Milano-Sesto S.Giovanni

Додаткова інформація

Під час подорожі туристична фірма залишає за собою право змінювати готелі по маршруту на готелі такого ж класу й вище.

Порядок проведення екскурсій за програмою може змінюватися залежно від погодних умов, розкладу роботи музеїв, місцевих свят та інших побічних чинників.

Груповий авіаквиток з даного туру виписується не раніше ніж за день до вильоту. Просимо не хвилюватися та зберігати спокій!

Контакти менеджерів

  • Ім'я: Наталя Подтикан
  • Посада: Менеджер
  • Тел.: 0-800-60-44-39
  • Вн. номер: 112
  • e-mail: natalia.p@feeria.ua