24 497 грн
799
€EUR
845 €
11 днів
Маршрут

Київ - Мілан - Ліньяно (відпочинок на морі) - Венеція - Падуя - Верона - Трієст - Феррара - Бергамо - Мілан – Київ

Країни:
Дати

Опис туру

8 кілометрів золотих піщаних пляжів, комфортабельні готелі, величезний вибір тематичних і звичайних парків (не вистачить й кількох відпусток, щоб відвідати хоча б половину!), незліченна кількість розваг на воді та суші для будь-якого віку і вподобань, погода як на замовлення - і при цьому як рукою сягнути до світових пам'яток, оспіваних найвідомішими художниками та письменниками: Венеція, Верона, Падуя, Бергамо, Мілан ...

Казка? Ні - італійська Адріатика! А точніше - Ліньяно. Наполегливо рекомендуємо наш новий ексклюзивний тур - особливо тим, хто волів би провести свою літню відпустку з максимальною користю.

І до речі, самі італійці їдуть відпочивати зі своїми родинами саме сюди, в Ліньяно. Нам здається, кращої рекомендації годі й шукати!

У вартість входить
Авіапереліт Київ-Мілан-Київ ;
22
Проживання у готелях;
22
Сніданки у готелях;
Проїзд на комфортабельному автобусі за вказаним маршрутом;
Супровід гіда та екскурсії, зазначені в програмі.
У вартість не входить
Віза за потреби;
22
Страховка;
22
Доплата за SNGL;
22
Додаткові екскурсії;
Податок на проживання в готелях.
22
Київ - Мілан - Ліньяно (відпочинок на морі) - Венеція - Падуя - Верона - Трієст - Феррара - Бергамо - Мілан – Київ
1
Київ - Мілан - Ліньяно-Пінета

Зустріч з гідом в аеропорту «Бориспіль» о 8:40.

Переліт з аеропорту «Бориспіль» (Київ) в аеропорт Мілана (Мальпенса), виліт - 10:40.

Прибуття в Мілан о 12:30. Переїзд в Lignano Sabbiadoro.

Курорт Ліньяно в Італії умовно ділиться на три частини: відокремлена і респектабельна Ліньяно Рів'єра, навколо якої розкинулися поля для гольфу, оздоровчі центри та приватні вілли; зелена Ліньяно Пінета, де знаходяться відразу два парки - «Морський» і «Парк Хемінгуея»; і жвавий Ліньяно-Сабб'ядоро в лагуні Марано, де зосереджені головні розваги курорту - як дитячі, так і для дорослих.

Сабб'ядоро в перекладі з італійської - «золотий пісок». Це район курортної зони Ліньяно в Італії в 90 км на схід від Венеції, який називається Венеціанською рив'єрою. Курортна зона знаходиться на півострові, який омивається Адріатичним морем, і утворений гирлом річки Тальяменто (Tagliamento) та лагуною Марано (Marano).

При цьому Сабб'ядоро - найжвавіша частина Ліньяно у восьмикілометровій смузі пляжів, де найбільше магазинів, барів, ресторанів та розважальних закладів. Вони абсолютно природним чином уживаються з традиційною італійською архітектурою, зеленими скверами, характерною головною алеєю, безліччю маленьких площ, на яких традиційно розміщуються чарівні кав'ярні.

Неймовірної краси золотисті пляжі та неглибокі морські води знаходяться по сусідству зі стародавніми сосновими лісами - це і є курорт Ліньяно. Крім сосен, тут ростуть кедри, берези та дуби, які символізують ідеальне навколишнє середовище та створюють на курорті дивовижно чистий і цілющий мікроклімат.

Поселення в готель у Ліньяна-Пінета, вільний час. Ніч у готелі.

2
Ліньяно-Пінета

Сніданок.

Прогулянка по Саббьядоро з оглядом основних визначних пам'яток.

Вільний день для відпочинку на морі.

3
Ліньяно-Пінета (Венеція)

Сніданок. Відпочинок на морі.

Екскурсія до Венеції.

Венеція - королева Адріатики, місто, яке часто порівнюють зі скринькою, наповненою коштовностями. Це місто кінофестивалів, художніх виставок та карнавалів, театральних фестивалів. Венеція казково гарне місто, де головним транспортом є водні трамваї та гондоли, а шедеври середньовічної архітектури віддзеркалюються у водній гладі.

Оглядова екскурсія по місту. Трансфер до площі Святого Марка по венеціанській лагуні (25 євро). Пішохідна екскурсія по центру міста з оглядом площі та собору Святого Марка, палацу Дожів, Часової вежі, моста Ріальто.

Собор Святого Марка, один з кращих зразків візантійського стилю, вважається символом міста і є частиною архітектурного ансамблю площі Сан-Марко. У соборі знаходиться безліч цінних предметів мистецтва, вивезених з Константинополя за часів хрестових походів. В їх числі "золотий вівтар" Пала д`Оро, прикрашений двома тисячами дорогоцінних та напівкоштовних каменів. У 1987 році собор увійшов до числа об'єктів Світової спадщини ЮНЕСКО.

4
Ліньяно-Пінета (Падуя)

Сніданок.

Відпочинок на морі.

Факультативна екскурсія до Падуї (35 євро на людину), охочі зможуть відвідати капелу Скровеньї (квиток коштує 15 євро).

Падуя - дуже самобутнє місто і найважливіше на півночі Італії. В Падуанському університеті, заснованому ще в XIII в., викладав сам Галілео Галілей. Історичний центр прикрашають палаццо різних епох. Вас зачарує і підкорить піднесена архітектура церков, широкі площі, продуктові та антикварні ринки і багато-багато портиків, під якими так затишно ховатися від сонця і дощу.

Самим знаменитим пам'ятником міста є Капела Скровеньї. Майже за 200 років до створення фресок Сікстинської капели Мікеланджело і "Таємної вечері" Леонардо да Вінчі в Падуї відбувся справжній прорив мистецтва Ренесансу: за три роки Джотто створив геніальні фрески в капелі Скровеньї. Він став першим художником, який наділив біблійні образи людяністю, показав ті моменти, яким раніше не придавалося значення: як народжується немовля Ісус, як його земний батько дрімає в очікуванні швидкого дива, як зрадник Юда стискається від поцілунку свого вчителя...

Пішохідна екскурсія містом включає огляд площі Прато делла Валле, базиліки Святого Антонія Падуанського, Університу, кафе «Педроккі», Пьяцца-делле-Ербе, Палаццо-делла-Раджоне, Пьяцца-дей-Синьйорі.

5
Ліньяно-Пінета (Верона)

Сніданок. Вільний день. Відпочинок на морі.

Факультативна екскурсія до Верони (45 євро на людину).

Верону можна сміливо називати містом любові і романтики. У цьому, звісно ж, є заслуга Шекспіра, який оселив тут Ромео і Джульєтту. Проте романтики з'їжджаються сюди не тільки для того, щоб на власні очі побачити, де розгорталася відома всьому світові історія любові, а й познайомитися з Вероною як містом з дивовижними пейзажами і архітектурою.

Під час прогулянки ви побуваєте у знаменитій Арена ді Верона, де за часів Римської імперії проходили гладіаторські бої, а нині розігруються масштабні оперні спектаклі, побачите фамільні готичні склепи лютих середньовічних правителів Скаліджерів, площу Ербе, пам'ятник Данте, і, звичайно ж, зазирнете у дворик Джульєтти.

6
Ліньяно-Пінета (Трієст)

Сніданок. Вільний день. Відпочинок на морі.

Факультативна екскурсія в Трієст (25 євро на людину).

Трієст - либонь, "найнеіталійське" місто Італії. Його шарм замішаний на давньоримських руїнах, середньовічних будівлях, і до того ж має насичений віденський присмак. Тут розмовляють чотирьма мовами - італійською, словенською, німецькою та англійською.

Красива природа, історико-культурні пам'ятки, чисте море, можливість зробити покупки фірмових речей за низькими цінами - ось далеко не всі секрети чарівності старовинного міста, що зветься «маленьким Віднем».

7
Ліньяно-Пінета

Сніданок. Вільний день.

Відпочинок на морі.

8
Ліньяно-Пінета - Феррара - Мілан

Сніданок. Виселення з готелю.

Від'їзд до Феррари, оглядова екскурсія по місту, вільний час.

Багата на чудові пам'ятки епохи Відродження, "обласкана" увагою герцогської династії Есте - це Феррара, місто, яке з 1995 року є об'єктом Всесвітньої Спадщини і знаходиться під охороною ЮНЕСКО. Представники роду Ерколе I реалізували амбітний містобудівний проект, який перетворив середньовічну фортецю в ідеальне місто епохи Відродження.

Протягом століть в нього майстерно вписалися симетрія і краса, природа і штучність, традиції та інновації. І ця привабливість і атмосфера квітучого минулого збереглися майже в незайманому стані.

Переїзд та ніч у Мілані.

9
Мілан

Сніданок.

Оглядова екскурсія по Мілану (пересування на громадському транспорті (метро).

Мілан - столиця світової моди, а також місто, в якому химерно переплелися старовинна та сучасна архітектура. Тут жив і творив великий Леонардо да Вінчі. Під час екскурсії на Вас чекає знайомство з історією міста та характерною для Ломбардії архітектурою: Палац Сфорца і Собор Дуомо, галерея Віктора-Емануеля.

Вільний час у Мілані.

Повернення в готель. Ніч у готелі.

10
Мілан (Бергамо)

Сніданок. Вільний час.

Факультативна екскурсія в Бергамо (25 євро на людину).

Бергамо - це місто, яке подарувало світові Труффальдіно, Арлекіна, Брігеллу. Його досі охороняють середньовічні стіни, а по краях - потужні фортеці, що дозволяють місту зберігати дух середньовіччя. Затишне, компактне, дуже атмосферне місто з безліччю магазинчиків і ресторанів, розкиданих по вузьких середньовічних вуличках. Стара частина міста розташована на вершині пагорба, з оглядових майданчиків якого відкриваються приголомшливі види на вершини Альп.

Під час прогулянки пройдемо на Стару площу, оглянемо будівлі Старої і Нової Ратуші, фонтан Контаріні, перейдемо на Соборну площу, оглянемо Базиліку Санта Марія Маджоре, капелу Коллеони, Баптистерій, Кафедральний Собор, замок Рокка.

11
Мілан - Київ

Сніданок у готелі.

Трансфер в аеропорт в Мілані (Мальпенса). Прибуття в аеропорт до 11:20.

Виліт до Києва о 13:40.

Прибуття до Києва о 17:20 (за розкладом). 

Додати новий коментар

Комментарии

Заповніть документи та надішліть менеджерам

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія мандрів, Лівобережна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф2

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
вул. Пушкінська, 15 (готель "Брістоль")

Феєрія Мандрів, Дарниця

Місто:
Київ
Адреса:
бул. Верховної Ради, 21-А

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
пр-т Червоної Калини, 46 (1-й поверх)
e-mail:

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
вул. Жуковського, 36

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
ТСК "Магігранд", пр. Юності, 43а

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Феєрія Мандрів, Сімферополь

Місто:
Сімферополь
Адреса:
вул. Фрунзе, буд. 19

Готелі:

HOTEL NEW YORK 3*S, Lignano Pineta

Готель розташований в центрі міста, в оточенні прохолодних сосен, неподалік від пляжу - 6-7 хвилин неспішної ходьби. Затишні й комфортабельні номери з балконом, ванною кімнатою з душем, кондиціонером, опаленням, супутниковим телебаченням, прямою телефонною лінією, дротовим радіо, міні-баром і сейфом. Готель має власний ресторан і бар. На великий критій терасі — кафе-морозиво. Також є читальний зал, ліфт, стоянка.
Приватний пляж.

HOTEL B&B SESTO SAN GIOVANNI 3*, Milano-Sesto S.Giovanni

Додаткова інформація

Під час подорожі туристична фірма залишає за собою право змінювати готелі по маршруту на готелі такого ж класу й вище.

Порядок проведення екскурсій за програмою може змінюватися залежно від погодних умов, розкладу роботи музеїв, місцевих свят та інших побічних чинників.

Груповий авіаквиток з даного туру виписується не раніше ніж за день до вильоту.

Просимо не хвилюватися та зберігати спокій!

Контакти менеджерів

  • Ім'я: Наталя Подтикан
  • Посада: Менеджер
  • Тел.: 0-800-60-44-39
  • Вн. номер: 112
  • e-mail: natalia.p@feeria.ua
  • Ім'я: Марія Тимченко
  • Посада: Заступник директора
  • Тел.: 0-800-60-44-39
  • Вн. номер: 106
  • e-mail: maria.t@feeria.ua