Категорія
Розповіді про мандри

Іспанія чи Португалія? Хоча...для чого обирати? Обидві ці країни прекрасні та колоритні, кожна з них вабить та дивує, залишає після знайомства з нею винятково добрі емоції та враження. Це фантастичний Південь Європи!

Іспанія чи Португалія? Не варто обирати щось одне..
Іспанія чи Португалія? Не варто обирати щось одне..
Іспанія чи Португалія? Не варто обирати щось одне..
Іспанія чи Португалія? Не варто обирати щось одне..

Іспанія - абсолютна туристична перлина! Це пристрасна та гордовита країна. Кельти, римляни, фінікійці, араби - всі вони залишили свою унікальну культурну спадщину тут, яка протягом тисячоліть зберігалася і дісталася й до наших днів. Тут захоплюють і підносять ритми фламенко. Тут свого часу шукав натхнення сам Пікассо. 

Іспанія володіє розгалуженою мережею музеїв, найвідомішим з яких є Прадо у Мадриді, експозиція якого охоплює як картини із королівських колекцій 16-17 століть, так і сучасне мистецтво. Серед інших видатних музеїв Мадрида зазначимо Іспанський музей сучасного мистецтва, музеї Хоакін Соролья та Тіссен Борнемісса, музей королеви Софії, Національний музей археології.

Поза столицею розташовані музеї мистецтв Каталонії та музей Пікассо у Барселоні, Національний музей скульптури у Вальядоліді, музей Ель-Греко та музей сефардів у Толедо, музей Гуггенхейма у Більбао, музей іспанського абстракціонізму у Куенці. Багато музейних установ розміщені при соборах і монастирях.

Іспанія разом з Італією володіє найбільшою кількістю пам'яток спадщини ЮНЕСКО та найбільшою кількістю міст світу, удостоєних ЮНЕСКО звання міст-історичної спадщини людства. Серед них : Сантьяго-де-Компостела, Севілья, Саламанка, Толедо, Касерес, Меріда, Кордоба, Ібіса, Куенка і Таррагона.

А яка ж яскрава Барселона! Тут цілком мирно уживаються уламки античності, шедеври середньовіччя та модерн сучасності. Вузькі бруковані вулички цілком природно переплітаються з широкими автострадами, а гудки лайнерів, що входять в порт, перегукуються з дзвоном церков і соборів. Настрій Барселони постійно змінюється, залежно від пори року та доби, але вона завжди гостинна і готова дивувати на кожному кроці. У її арсеналі - готичні храми та шедеври Гауді, монастирі та стадіони, парки та музеї. Барселоні добре вдалося зберегти дух старовини та своє історичне обличчя, залишаючись при цьому комфортним сучасним містом, столицею іспанської Каталонії. 

А ще Мадрид - справжня фантастика! Це не просто столиця Іспанії
е місце можна назвати одним із найкрасивіших на землі. Місто дарує незабутні враження від природних ландшафтів і сучасних архітектурних рішень найбільшого мегаполісу. Столиця Іспанії приваблює всіх любителів нічних розваг-пригод, справжніх уболівальників футболу та фанатів кориди, а поціновувачі високого мистецтва можуть насолоджуватися спогляданням світових шедеврів у тутешніх музеях та галереях. І хоч воювати з вітряками вже давно не модно, але побувати на батьківщині геніального Сервантесу та його Дон Кіхота актуально завжди!

Досліджуйте найвідоміші міста пристрасної й гордовитої країни, в ексклюзивному турі Феєрії Іспанська Балада! На вас чекають головні перлини цієї країни! 

Або ж поєднайте дві країни в турі Іспанія - Португалія: ви зможете порівняти дві столиці, відвідати один із найстаріших університетів світу, побувати у найзахіднішій точці Європи та насолодитися видами безкрайнього океану, а дорогою ще й дослідити  "найбільш іспанське" місто. І це - лише невелика частина того, що можна буде побачити під час двотижневої мандрівки.

Португалія - ця країна розляглася на березі Атлантичного океану, вона дихає свободою, сяє сонцем і бачить сенсом життя насолоду кожним днем. Тут люблять футбол і гарне вино, завжди зупиняються, щоб помилуватися заходом сонця і приділити п'ять хвилин розмові ні про що. 

Лісабон – столиця Португалії. Це місто натхнення, теплого сонця, біло-блакитних фасадів та рудих дахів. Тут не треба боятися, що загубишся. У який би провулок ви не звернули, опинитеся в правильному місці: на терасі старовинної паштеларії Pastéis de Belém або біля Тріумфальної арки на Площі Комерції, під розбитими склепіннями Монастиря Кармелітів або біля білих стін величної Базиліки та Ештрела. Лісабон - місто естетичних прогулянок, де життя проявляється та запам'ятовується - у моменті. 

На півночі Португалії, у регіоні, де зародилася незалежність цієї сонячної країни, лежить Порту. Портрет цього міста п'янить: старовинні напівзруйновані садиби, закладені ще засновниками країни, сусідяться поруч із ними відреставровані вілли та винні лавки. Колись саме це місто надихнуло Дж.Роулінг на написання Гаррі Поттера. Можливо, вид на оповитий туманом Порту з вікна старого дерев'яного трамвая, що мчить до океану, і вас надихне на магію?

Для більшого заглиблення в історію Португалії пропонуємо вам Сім чудес Португалії + Королівський Мадрид! Відкривайте таємниці старовинних орденів, насолоджуйтесь архітектурою в стилі «мануеліно», неймовірними замками, фортецями, найстарішими містами Європи, терпким портвейном та міцною кавою. Ви самостійно обираєте, наскільки насиченою буде ваша екскурсійна програма. Феєрія рекомендує спробувати все!

А якщо у вас є лише тиждень відпустки, то оберіть одну з 8-денних програм, які ідеально підходять для першого знайомства з півднем Європи: Експрес Мадрид - Барселона - Валенсія, або Дві столиці: Мадрид + Лісабон!

Ці куточки світу зачарують та ваблять у будь-яку пору року та час доби. Подаруйте собі ковток натхнення, добрих емоцій та чистих вражень. 

Час плине швидко. Не встигнемо озирнутися - вже й Новий рік. Тому разом з Феєрією вже можете сміливо планувати подорож до свят. Знайомство з двома столицями та новий рік у Лісабоні, або ж завітати на Свято трьох Царів та початок грандіозних розпродажів в турі Новорічні канікули в Іспанії!

Ризикніть жити життя. Воно одне і таке швидкоплинне. Подорожі - зцілюють душу і дарують віру в те, що зрештою все буде добре!
 

Відноситься до країни

Додати новий коментар

comment