160 399 грн
3995
$USD
14 днів

Мехіко – Сан Крістобаль де Лас Касас – озера Монтебелло – Комітан-де-Домінгес – озеро Атітлан (Гватемала) – Антигуа-Гватемала – Сучітото (Сальвадор) – Копан (Гондурас) – Кіригуа – Флорес (Гватемала) – Тікаль – Бонампак – Паленке – Кампече – Ушмаль – Меріда – Чичен-Іца – сенот Ік-Кіль – Канкун – Рив'єра Майя

Феєрія запрошує в екскурсійний тур Латинською Америкою!

Це унікальна можливість оригінально провести новорічні канікули і познайомитися з історією та культурною спадщиною цивілізації майя. Маршрут охопить значну територію Мезоамерики – колиски цивілізації майя: від Мексики до Гватемали, Сальвадору і Гондурасу. Ви відвідаєте знамениті центри індійської культури – Тікаль, Копан, Паленке, Чичен-Іца, Бонампак, Ушмаль і багато інших! Унікальна архітектура, древня історія, природні красоти, незабутній Новий рік, колорит і традиції чекають на вас!

У вартість входить
Розміщення в готелях 4*;
22
Переліт Мехіко – Тустла-Гутьєррес в штаті Чіапас;
22
Збір аеропорту;
22
Вхідні квитки, кваліфікований гід;
22
Нові засоби транпорту;
22
Святкування Нового року в мексиканському ресторані в Мехіко;
22
Трансфер аеропорт – готель у Мехіко;
22
Чайові покоївкам, носіям і офіціантам (сніданок).
У вартість не входить
Міжнародний авіапереліт;
22
Проживання в готелі після закінчення туру;
Авіаквитки Мехіко–Кампече;
Чайові гіду та водієві;
Доплата за одномісне розміщення;
Додаткове харчування;
Особисті витрати;
Витрати, які не зазначені в програмі.
Мехіко – Сан Крістобаль де Лас Касас – озера Монтебелло – Комітан-де-Домінгес – озеро Атітлан (Гватемала) – Антигуа-Гватемала – Сучітото (Сальвадор) – Копан (Гондурас) – Кіригуа – Флорес (Гватемала) – Тікаль – Бонампак – Паленке – Кампече – Ушмаль – Меріда – Чичен-Іца – сенот Ік-Кіль – Канкун – Рив'єра Майя
День 1
Ваше місто/Київ – Мехіко

Приліт у Мехіко. Зустріч в аеропорту з гідом. Трансфер у готель.

Ніч у готелі.

День 2
Мехіко

Сніданок.

Оглядова екскурсія по Мехіко з відвідуванням історичного центру міста – площі Сокало, поблизу якої розташовані руїни стародавнього ритуального центру ацтеків – Темпло Майор. Тут ми також побачимо найбільший католицький Кафедральний собор Мексики і Національний (Президентський) палац, інтер'єр якого прикрашений фресками знаменитого мексиканського художника-мураліста Дієго Рівери. Відвідування Національного антропологічного музею – одного з найбагатших музеїв Латинської Америки. Його колекція складається з численних археологічних та етнографічних експонатів, що зібрані з усіх областей Мексики і представляють унікальну різноманітність матеріальної культури країни.

Далі екскурсія в археологічний комплекс Теотіуакан, головними визначними пам'ятками якого є Піраміда сонця, Піраміда місяця, Дорога мертвих, Храм пернатого змія з орнаментом у вигляді зміїних голів.

*Національний палац не завжди відкритий для відвідування. Ми залишаємо за собою право пропустити відвідування палацу з нагоди проведення заходів на центральній площі Сокало, візитів офіційних осіб та інших обставин, які можуть вплинути на закриття Палацу.

***Увечері ви вирушите в мексиканський ресторан, де зустрінете Новий рік у виключній атмосфері традиційного мексиканського свята! Вечеря з трьох страв (національна кухня), келих шампанського під бій курантів і одна пляшка текіли на двох, розважальне шоу і музика мар'ячі! Програма вечора завершиться близько другої години ночі.

Повернення в готель у Мехіко. Ніч у готелі.

День 3
Мехіко – Сан Крістобаль де Лас Касас

Сніданок. Переліт* (входить у вартість туру) у штат Чіапас.

Переїзд у Сан Крістобаль де Лас Касас, що розташувався високо в горах.

Сан Крістобаль де Лас Касас – місто, засноване колонізаторами, що стало одним із перших поселень. Тепер це колоніальне містечко приваблює велику кількість гостей чарівністю вуличок, старовинних будинків, церков і різноманітністю виробів народної творчості. Прогулянка по місту з оглядом визначних пам'яток.

Вільний час. Ніч у готелі.

День 4
Сан Крістобаль де Лас Касас – озера Монтебелло – Комітан-де-Домінгес

Сніданок.

Огляд унікальних природних красот Мексики. Спочатку подорож до природного парку Ель-Чіфлон, знаменитого завдяки цілій серії водоспадів. Тут можна чудово провести час, прогулюючись мальовничими стежками вздовж водойм, а також скупатися в басейнах, сформованих каскадами прохолодної блакитної води, що біжить із гірських вершин.

Далі відвідування національного парку Лагунас-де-Монтебелло. Парк, розташований у мексиканському штаті Чіапас, недалеко від кордону з Гватемалою, являє собою велике скупчення озер найрізноманітніших розмірів і відтінків води в оточенні гірського пейзажу. Прогулянка по такому красивому місцю подарує справжнє задоволення і стане заслуженим відпочинком перед продовженням захоплюючого маршруту.

Прибуття в місто Комітан-де-Домінгес. Розміщення в готелі.

Рекомендуємо здійснити пішу прогулянку по центру міста, де можна помилуватися колоніальною архітектурою і насолодитися колоритом цього затишного містечка.

Відпочинок. Ніч у готелі.

День 5
Комітан-де-Домінгес – озеро Атітлан (Гватемала)

Сніданок.

Сьогодні ми перетнемо кордон Мексики з Гватемалою.

Першим пунктом екскурсійної поїздки по Гватемалі стане озеро Атітлан – «місце, де веселка набуває кольорів» (переклад з мови науатль). Озеро займає площу в 130 кв.км. у долині, оточеній трьома вулканами. Мальовничий пейзаж цих місць вражає і дарує умиротворення. По берегах озера примостилися невеликі розрізнені індіанські поселення.

Розміщення в готелі з приголомшливим видом на озеро. Ніч у готелі.

День 6
озеро Атітлан – Антигуа-Гватемала

Сніданок.

Захоплююча екскурсія по місту Антигуа-Гватемала з кваліфікованим гідом. Це місто-музей з безліччю старовинних пам'яток архітектури бароко колоніального періоду є головним туристичним центром країни. Воно розташоване в широкій полонині Панчой, оточеній конусами вулканів Агуа, Акатенанго і Фуего. Зведене конкістадорами в 1543 році, місто було столицею Гватемали до землетрусу 1773 року, коли воно було сильно зруйноване. У 1979 році Антигуа-Гватемала стало одним із перших у Латинській Америці міст, оголошених ЮНЕСКО пам'яткою Всесвітньої спадщини.

Арка Святої Каталіни – найвідоміший символ міста Ла-Антигуа, була побудована в кінці XVII століття. Ми відвідаємо центральну площу, на якій розташований красивий Кафедральний собор Сан-Хосе, який перебудовувався тричі, а також найстарішу церкву міста Ла-Мерсед. Всередині церковного двору розташований старовинний фонтан у формі водяної лілії, що вважається найбільшим фонтаном у Латинській Америці (27 метрів у діаметрі).

Розміщення в готелі в центрі міста. Ніч у готелі.

День 7
Антигуа-Гватемала – Сучітото (Сальвадор)

Сніданок.

Поїздка в сусідню з Гватемалою державу – Сальвадор, відвідування однієї з найголовніших історичних пам'яток Сальвадора – археологічної зони Хойя-де-Серен. Тут археологами були знайдені цікаві предмети побуту стародавніх майя, збереглися житла, предмети інтер'єру. Подібна рідкісна знахідка розкриває важливі факти про загадкову зниклу цивілізацію і являє собою велику наукову і культурну цінність. Це стародавнє місто часто називають Помпеями Америки. Близько 600 року н.е. поселення було поховане під шаром попелу в результаті виверження вулкана. У 1993 році Хойя-де-Серен було внесено в список об'єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Ми зупинимося в невеликому містечку Сучітото ("місто птахів і квітів" мовою науатль). Це затишне містечко розташоване посеред красивої сільської місцевості на мальовничому березі озера Сучітлан. Тут можна побачити деякі з найкращих зразків колоніальної архітектури країни, прогулятися по мощених вуличках, спробувати місцеву кухню в одному з кафе і насолодитися безтурботною атмосферою.

Розміщення в готелі. Ніч у готелі.

День 8
Сучітото – Копан (Гондурас)

Сніданок. Ранній виїзд із готелю.

Подорож від Сальвадора по території Гватемали до кордонів Гондурасу. Тут ми попрямуємо в одне з найбільших археологічних міст майя на території держави Гондурас – Копан.

За даними археологів, місто Копан було зведене в перших століттях до н. е. і служило центром самостійної держави стародавніх майя, що охоплювала територію сучасної південно-східної Гватемали і південно-західного Гондурасу. Копан проіснував до 9 століття н.е.

Центр археологічної зони складається з Головної площі, де височіють знамениті стели, тут же розташований майданчик для гри в м'яч, прикрашений зображеннями папуг ара, величні сходи, прикрашені ієрогліфами, а також комплекс палаців і храмів, відомий як Акрополь.

Не менш цікаво буде спуститися в підземні тунелі, розташовані прямо під Акрополем. За довгу історію досліджень і розкопок археологами була створена велика мережа тунелів. Підземні коридори завдовжки понад 4 кілометри дозволили археологам вивчити ранню історію Копана. Два з цих тунелів відкриті для публіки.

Розміщення в готелі містечка Копан. Ніч у готелі.

День 9
Копан – Кіригуа – Флорес (Гватемала)

Сніданок. Виїзд із готелю.

Повернення в Гватемалу з Гондурасу – відвідування цікавої археологічної зони Кіригуа. Цей древній церемоніальний центр майя знаменитий різьбленими стелами з ієрогліфічними написами, календарними обчисленнями, зображеннями правителів і міфічних істот. Тут було знайдено найбільший монумент майя заввишки близько 10 метрів і вагою 65 тонн – це найвища стела зі знайдених у Мезоамериці.

Прибуття в невелике містечко Флoрeс.

Розміщення в готелі. Відпочинок. Ніч у готелі.

День 10
Флoрeс – Тікаль

Сніданок.

Екскурсія по одній з найбільш значущих і великих археологічних зон Гватемали – Тікаль («місце, де можна почути голоси духів» мовою науатль).

Місто виникло в 7 столітті до н.е. і було одним із найважливіших центрів цивілізації майя аж до 10 століття н.е. За оцінками дослідників, населення його могло становити до 60 тисяч осіб. Центральна частина міста – Головна площа, яку оточують Храм I і Храм II – високі піраміди з вузькими передніми сходами і з храмами на вершинах, Центральний і Північний акрополі. Храм I, або Храм Великого Ягуара, – одна з найважливіших споруд Тікаля, у його фундаменті була виявлена гробниця легендарного правителя міста. Велика археологічна зона налічує сотні кам'яних споруд, з яких поки що розкопано порівняно невелику частину.

Огляд у супроводі гіда примітних пам'яток археологічної зони, таких як: Південний Акрополь, площа Семи Храмів, комплекс пірамід-близнят, найвища піраміда Тікаля – Храм IV (72 метри), кілька майданчиків для гри в м'яч тощо. У 1979 році національний парк було внесено до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Повернення в готель. Ніч у готелі.

День 11
Флорес – Бонампак – Паленке

Сніданок.

Повернення в Мексику. Наш шлях буде пролягати сільськими дорогами в оточенні пишної природи, а після цього на нас чекає нетривала поїздка на човнах по річці Усумасінта. Ця повноводна ріка бере початок на території сучасної Гватемали, проходить по всій області мексиканських штатів Чіапас і Табаско і вважається найдовшою річкою Центральної Америки.

Так, переправившись через річку, ми прибудемо в місто Бонампак – древній культурний центр майя, де розташовується єдиний збережений до наших днів зразок образотворчого мистецтва цього народу.

Археологічна зона стала популярною завдяки добре збереженим фрескам, які сьогодні є яскравим і єдиним зразком розпису пізньокласичного періоду історії цивілізації майя.

Прибуття в Паленке, розміщення в готелі. Ніч у готелі.

День 12
Паленке – Кампече

Сніданок.

Відвідування мальовничих археологічних руїн цивілізації майя – Паленке. У вас буде достатньо часу, щоб помилуватися архітектурними пам'ятками цього дивовижного місця, що потопають у тропічній зелені джунглів.

Переїзд у колоніальне місто-порт Кампече на узбережжі Мексиканської затоки. На сьогоднішній день Кампече – одне з небагатьох міст Мексики, що зберегло оборонне укріплення, збудоване під час іспанського панування.

Рекомендуємо вам здійснити поїздку на туристичному трамвайчику (оплачується додатково).

Розміщення в готелі в Кампече. Ніч у готелі.

День 13
Кампече – Ушмаль – Меріда

Сніданок.

Подорож в Ушмаль – одне з найкрасивіших міст майя, величний приклад архітектури стилю Пуук, що не втратило своєї чарівності й у наші дні (у списку ЮНЕСКО).

Далі переїзд до столиці штату Юкатан і культурного центру – Меріди. Особливий інтерес для туристів представляють Майдан незалежності і Пасео-дель-Монтехо – головний бульвар, де розташовані розкішні маєтки в європейському стилі, побудовані в кінці XIX – на початку XX століть.

Розміщення в готелі в Меріді. Ніч у готелі.

День 14
Меріда – Чичен-Іца – сенот Ік-Кіль – Канкун – Рив'єра Майя – Ваше місто/Київ

Сніданок.

Ранній виїзд у найголовніший політичний і церемоніальний центр культури майя на півострові Юкатан – Чичен-Іцу.

Тут розташоване одне з семи Нових чудес світу – піраміда Кукулькана – головна визначна пам'ятка цього міста. Також ви побачите Обсерваторію, Храм воїнів, величезне поле для священної гри в м'яч "Пок-та-пок".

Після відвідин Чичен-Іци – подорож до сеноту Ік-Кіль – красивого підземного озера, де можна скупатися і відпочити перед поїздкою до узбережжя Карибського моря.

Далі поїздка в Канкун, до берегів Карибського моря. По дорозі на нас також чекає зупинка на старовинній фабриці текіли – Майяпан, єдиній на всьому півострові Юкатан. Тут виготовляють текілу за старовинною технологією. Ми побачимо плантації знаменитої блакитної агави і знімемо пробу з декількох сортів цього міцного напою.

До вечора прибуття в Канкун і на Рив'єру Майя**.

**Рекомендуємо не планувати вильоти з Канкуна в день закінчення туру, а зупинитися в готелі як мінімум на одну ніч. У разі необхідності вильоту в той же день слід бронювати рейси, що вилітають не раніше 21:00. Просимо мати на увазі, що реєстрація в аеропорту починається за 2-3 години до вильоту.

Відпочинок в обраному готелі. Після – трансфер в аеропорт.

Додати новий коментар

Коментарі

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф 9

Феєрія Мандрів, Лівобережна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія Мандрів, Он-лайн

Місто:
Київ
Адреса:
Онлайн

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
Приморський бульвар, 11 (Готель Лондонська, головний вхід, 3 поверх)

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A (Працюємо он-лайн, або за попередньою домовленістю про зустріч)

Феєрія Мандрів, Львівська площа

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Ярославів Вал 33-Б, оф. 3

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
вул.Томашівського, 4

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
69006, Проспект Металургів 12-а, офіс №1

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Вартість туру:

DBL – на 1 людину при двомісному розміщенні 3995 доларів США.
SNGL – 5680 доларів США.

Додаткова інформація

Протягом ceзoну можливе скасування запланованих груп без завчасного попередження, якщо того вимагатиме епідеміологічна ситуація.

Компанія залишає за собою право в разі потреби вносити зміни в програму туру з метою збереження високої якості послуг, що надаються.

Контакти менеджерів