66 360 грн
1580
$USD
8 днів

КиївАмманВаді РамПетраДжераш – гора Небо – Мадаба – Бетані – Майн – Мертве море – АмманКиїв

Країни:

Феєрія дбає про безпеку та зручності для наших туристів, тому ми склали для вас пам'ятку з адресами клінік, де можна здати тест на SARS-CoV 2 за спеціальними цінами, переліком документів, потрібних для авіаподорожі та шаблонами з їхнього заповнення - будь ласка, ознайомтесь: ЙОРДАНІЯ - ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ(прохання перевіряти можливі оновлення на цій сторінці за декілька днів до дати туру!)

Феєрія запрошує Вас у незабутню подорож Йорданією!

Під час туру ви побачите головні визначні пам'ятки цієї легендарної країни: гору Небо – згідно з легендою, тут похований сам Мойсей; відвідаєте пустелю Ваді Рам, ще її називають Місячна долина через унікальний ландшафт; легендарний храм Петра, вирубаний у скелі. А також побуваєте на місці хрещення Ісуса Христа, де зможете взяти участь в обряді очищення на річці Йордан.

Відчайдушні та відважні зберіть волю і жагу до перемоги, бо гострі відчуття, адреналін та екстрим вам гарантовані! 

Тур від 18 років.

Міні групи від 5 осіб!

У вартість входить
Авіапереліт;
Проживання в готелях вибраної категорії ;
22
Харчування;
22
Джип-тур по пустелі Ваді Рам на 2 години;
Сафарі на квадроциклах тривалістю 1 година;
Екскурсійна програма в супроводі гіда, трансфери;
Страховка Ковід.
У вартість не входить
ПЛР тест на Covid англійською мовою;
22
Тест на Covid в аеропорту Амман;
22
Вхідні квитки;
22
Чайові гідам/водіям;
22
Особисті витрати;
Доплата за одномісне розміщення;
22
Інші витрати, не зазначені в програмі.
Київ – Амман – Ваді Рам – Петра – Джераш – гора Небо – Мадаба – Бетані – Майн – Мертве море – Амман – Київ
День 1
Київ – Амман

Приліт в Амман BAY 781  14:15-18:30. Тансфер у готель.

Зустріч і супровід в аеропорту Аммана представником компанії (зустріч із табличкою «Feeria»). Допомога представника в оформленні візи.

Після проходження паспортного контролю й отримання багажу, група в супроводі представника проходить в автобус для трансферу в готель Аммана.

Поселення в готель.

Ночівля в готелі.

День 2
Амман - Ваді Рам

Сніданок у готелі.

Виїзд в пустелю Ваді Рам. Поселення в кемпінг.

Екскурсія по пустелі.  Джип-тур тривалістю 2 години та сафарі на квадроциклах тривалістю 1 година (у вартості).

За додаткову плату можна покататися на верблюдах і конях у Ваді Рам – близько 30 доларів/30 хвилин.

Ваді Рам є однією з головних визначних пам'яток Йорданії. На території пустелі Ваді Рам містяться залишки руїн стародавнього храму Набатейців, що ніяк не порушує спокій і красу пустелі, а навпаки підкреслює її і є зразком архітектурного стилю народу, що панував у цих краях багато століть тому.

Також на просторах Ваді Рам під ретельною охороною перебувають території для розведення антилоп бейза, за якими стежать члени Королівського Товариства Охорони Природи. Кошти на утримання антилоп беруться з добровільних пожертвувань, з казни держави, від екологів, які приїжджають сюди, від продажу сувенірів і товарів на території заповідника.

Вечеря в кемпінгу в бедуїнському стилі. Гості зможуть скуштувати національні страви під звуки національної музики.

Ночівля в кемпінгу.

День 3
Ваді Рам – Петра – Амман

Сніданок у кемпінгу. Переїзд у Петру.

Петра, яку часто називають восьмим чудом стародавнього світу, безсумнівно, є головним скарбом і найбільш популярною серед туристів пам'яткою Йорданії. Це унікальне величезне місто було вирубане просто в скелях набатейцями, працьовитим арабським плем'ям, що осіло тут понад 2000 років тому і перетворило це місце на найважливіший торговий центр на перетині торгових шляхів, якими везли шовк, спеції та інші товари. Ці шляхи з'єднували Китай, Індію і південні арабські країни з Єгиптом, Сирією, Грецією і Римом.

Петра – це те місце, яке є справжньою екзотикою для великого числа туристів, які щороку відвідують місто. Приїхати в країну слід хоча б заради того, щоб побачити древнє місто, розташоване просто всередині скелі – і це Петра. Ті емоції, які викличе ця поїздка, залишать у душі кожного мандрівника неповторний слід.

Виїзд в Амман.

Ночівля в готелі.

День 4
Амман – Джераш – Амман

Сніданок у готелі.

Екскурсія по Амману. В Аммані Ви відвідаєте: Цитадель, з висоти якої відкривається дивовижний вид на історичну частину міста Амман. Фольклорний та археологічний музей.

Це місто на семи пагорбах, у якому гармонійно переплелися старовина і сучасність. Він метушливий, трохи дивно спланований, але в той же час надзвичайно привабливий. Амман називають «Білим містом», оскільки більшість будинків побудовані з білого вапняку, і він просто засліплює своєю білизною.

Місто Амман приваблює не тільки любителів архітектурних пам'яток, археологічних музеїв, музеїв народного фольклору і традицій, а й людей, які не уявляють свою подорож без шопінгу. Місто наповнене різноманітними магазинчиками і лавками, торговими центрами і бутиками, де можна купити не тільки різні сувеніри і вироби ручної роботи, але і модний одяг.

Далі виїзд на екскурсію в Джераш.

Джераш – чудовий зразок провінційного римського містобудування, приклади якого можна було знайти по всьому Близькому Сходу. Для цього стилю характерні бруковані вулиці з колонадами, величні храми на пагорбах, чудові амфітеатри, просторі міські площі, лазні, фонтани, а також масивні міські стіни з вежами і воротами.

Ночівля.

День 5
Амман – Муджиб – Мертве море

Сніданок у готелі.           

Зустріч групи з гідом в лобі готелю і виїзд на екскурсію в Муджиб.

Заповідник Ваді Аль-Муджиб зачаровує своєю природною красою. Маршрут екскурсії проходить в каньйоні з дивовижними формами і кольорами, де на дні надзвичайно гарної та казкової ущелени протікає горна річка Аль-Муджиб. Аль-Муджиб бере свій початок від гарячих термальних джерел Маін та впадає в Мертве море. Під час підйому по маршруту, де глибина річки місцями буде мілководною, а місцями повноводною з глибиною в людський зріст, потрібно буде долати перешкоди застосовуючи спритність та певну фізичну підготовку (екскурсія доступна для будь якої здорової людини), перепливати, долати пороги, покоряти скелі за допомогою мотузок та відчути справжню насолоду діставшись до цілющого гарячого водоспаду! Отже відчайдушні та відважні зберіть волю і жагу до перемоги, бо гострі відчуття, адреналін та екстрім вам гарантовані!  Для екскурсії радимо підготувати неслизьке спортивне взуття типу кросівки, що не боїться води або спеціальне взуття для коралів.

Далі виїзд в панорамний комплекс Мертвого моря «Панорама Мертвого Моря», який розташований на краю гірського хребта Зара. Звідти відкривається неймовірний вид на Йорданську долину Мертвого моря. Відвідини геологічного музею Мертвого моря, присвячений його історії та природі.

Переїзд на Мертве море та поселення в готель.  Ночівля.

День 6
Мертве море – Мадаба - гора Небо – Бетані (річка Йордан) – Маін – Мертве море

Сніданок у готелі.

Поїздка в Мадабу. Огляд Мадаби, міста мозаїк (жінкам рекомендуємо взяти хустку на голову при відвідуванні православної церкви в місті).

У Мадаби дуже довга історія, яка тягнеться від неолітичного періоду. Вона стала відома як «місто мозаїк» через безліч візантійських мозаїк, які покривали все місто. Найвідоміша мозаїка серед них – це карта Мадаби, що датується 6 століттям, і яка є картою Святої Землі.

Далі їдемо на гору Небо, де Мойсею була показана Земля обітована. Гора розташована на схід від північного краю Мертвого моря, на висоті 817 метрів над рівнем моря, у теперішній західній Йорданії за 7 км від міста Мадаба. На вершині гори міститься «Меморіал Мойсея» – вважається, що він похований саме в цьому місці. Тут збереглися стародавні мозаїчні панно, залишки першої церкви, побудованої в кінці IV століття з метою відзначити місце кончини Мойсея, і залишки монастиря IV-VI століть нашої ери.

Після закінчення екскурсіі по Горі Небо переїзд в Бетані. Бетані по праву вважається найбільш значущим місцем у Святих землях вже понад дві тисячі років. Саме тут, навпроти Єрихону на річці Йордан, відбулося хрещення Іоанном Хрестителем Ісуса Христа. Під час місцевих розкопок у 1996 році підтвердилося, що Бетані іменувалася в Біблії як «Віфавар за Йорданом», де відбулося хрещення Господа. Здійснити обряд очищення в річці Йордан може кожен охочий. Одягніть хрестинну сорочку і тричі зануртеся у воду. Вважається, що таким чином можна змити з себе всі гріхи.

Рекомендуємо взяти з дому купальник та довгу сорочку або туніку для обряду очищення в річці Йордан. Або можна буде придбати сорочку в магазині – 8-15 доларів.

Переїзд в Маін(гарячітермальні джерела). Цілющі природні гарячі джерела Маін найкраще завершення екскурсійного дня!

Ночівля.

День 7
Мертве море

Сніданок у готелі.

Вільний час і відпочинок на Мертвому морі.

Приголомшливої краси Йорданська рифтова долина – поза всяким сумнівом, найбільш дивовижне місце на землі. Тут же розташована найнижча точка планети – у Мертвого моря "висота" становить понад 400 метрів нижче рівня світового океану. У Мертве море впадає декілька річок, у тому числі річка Йордан. Після того як річкові води досягнуть Мертвого моря, вони починають випаровуватися, залишаючи після себе густий коктейль солей і мінералів, які з успіхом застосовуються в промисловості, сільському господарстві та медицині.

Ночівля.

День 8
Мертве море – Амман – Київ

Сніданок у готелі. Звільнення номерів до 12:00.

Виїзд в аеропорт Аммана для вильоту додому. Допомога представника в аеропорту при реєстрації на рейс.

Виліт до Києва BAY 782 19:30-23:10 . Прибуття до Києва (Бориспіль).

Додати новий коментар

Коментарі

Заповніть документи та надішліть менеджерам

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф 9

Феєрія Мандрів, Лівобережна (Олена Братусь)

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія Мандрів, Он-лайн

Місто:
Київ
Адреса:
Онлайн

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
Приморський бульвар, 11 (Готель Лондонська, головний вхід, 3 поверх)

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A (Працюємо он-лайн, або за попередньою домовленістю про зустріч)

Феєрія Мандрів, Львівська площа

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Ярославів Вал 33-Б, оф. 3

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
вул.Томашівського, 4

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
69006, Проспект Металургів 12-а, офіс №1

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Вартість туру:

1580 $ на людину за готелі 4*

260 $ доплата за одномісне розміщення в готелях 4*

1770 $ на людину за готелі 5*

410 $ доплата за одномісне розміщення в готелях 2*

Готелі 4*

Місто

Кількість ночей

Харчування

Sadeen or similar

Амман

3

HB

Captain or similar

Ваді рам

1

HB

Grand East or Ramada or similar

Мертве море

3

HB

Готелі 5*

Місто

Кількість ночей

Харчування

Movenpick Amman

Амман

3

HB

AL Sultana Luxury

Ваді рам

1

HB

Movenpick Dead Sea

Мертве море

3

HB

Додаткова інформація

Умови в’їзду в Йорданію:
Всім туристам необхідно провести два ПЛР-тести на COVID. Перший тест 
проводиться не раніше ніж за 72 години до в’їзду в Йорданію. Результат тесту має бути негативним, довідка має бути англійською мовою. Другий тест проводиться в аеропорту Аммана по прильоту (не проводять тест дітям до 5 років). Вартість тесту 35 дінар (50$) сплачується в Україні. В Йорданії діє масковий режим.

Контакти менеджерів