124 532 грн
4499
$USD
15 днів
Маршрут

Пунта-КанаІгуейБонаоМакаоЛа-РоманаСанто-ДомінгоБараона – Озеро Енрікільо – Хімані/кордон/ – Порт-о-ПренсКап-Аїтьєн – Міло – Дахабон/кордон/ – Пуерто-Плата – Монте-Крісті – Санта-Барбара-де-Самана – Сабана-де-ла-МарПунта-КанаКаса-де-КампоБайаібе – острів Саона – Пунта-Кана

Дати

Опис туру

Чи можна для себе відкрити Америку в 21 столітті? Безумовно, якщо Ви вирушите з Феєрією в цю унікальну мандрівку по острову Еспаньйола!

У той час як Домінікана не потребує представлення (добре збалансований тропічний рай з грамотним співвідношенням природних красот і благ цивілізації), то Гаїті – країна, про яку ми майже нічого не знаємо, оповита ореолом таємниці, містики і страху, – постане для вас у найбільш несподіваному світлі.

Один острів – дві протилежності, два світи, нічим не схожі і такі близькі територіально. Вони змусять вас тремтіти від захвату. Ви не переставатимете постійно дивуватися і дивуватися тому, наскільки наші уявлення про багато чого в світі далекі від реальності.

Тут зійшлися воєдино різні світи, цивілізації, світогляди, культури, тут починаєш розуміти, що таке реальне життя, а серце стукає, як барабан під пальцями африканського гріота-музиканта. Тут душа здіймається над буденним, а велике стає простим і звичним.

Ми проїдемо з Вами по острову, який зберігає живу історію 500-річної давності, проживемо 15 днів як один день, ставши трохи і піратами, і конкістадорами, і мучениками з африканського континенту, які відірвалися від своїх коренів і пустили нові на далекому острові, куди привезли своїх богів, ритми, мелодії, пісні, традиції і національну кухню.

Вже не діти Африки, але ще й не жителі Америки – французький Гаїті в серйозності і печалі та іспанське Санто-Домінго в безтурботності і нестримних веселощах карнавалу життя – це два напрочуд сумних, але прекрасних образи одного острова.

Тут, на Еспаньйолі, ми з Вами і відкриємо для себе щось дуже важливе: вищий сенс простого і нехитрого буття!

Увага! Кількість днів програми вказано без урахування +1 дня повернення, у зв'язку зі зміною календарної доби в польоті.

Авторський тур з унікальним маршрутом від Феєрія Мандрів! ГРАНД тур по ВСЬОМУ острову Еспаньйола!

У вартість входить
Міжнародний переліт Київ – Пунта Кана – Київ ;
22
Внутрішній переліт у Гаїті;
22
Трансфер аеропорт – готель – аеропорт;
22
Проживання в готелях;
22
Обіди/снеки/вечері й напої на екскурсіях за програмою;
Групові екскурсії за програмою;
22
Групові переїзди (наземні і морські);
22
Вхідні квитки в музеї, заповідники, національні парки;
24/7 підтримка кваліфікованих гідів у Домінікані;
22
Медичне страхування.
У вартість не входить
Туристичні карти та митні збори в Гаїті та Домініканській Республіці;
22
Факультативні екскурсії та послуги;
22
Вечеря в Бараона і Каньо Ондо, напої в RAM у Порт-о-Пренс, кава-брейки й обід у Сантьяго, обідній перекус в Енрікільо;
Особисті витрати і покупки;
22
Чайові водіям, гідам, персоналу, провідникам на Самані і в цитаделі Ла Феррьєр;
VIP-сервіс;
22

Пунта-Кана – Ігуей – Бонао – Макао – Ла-Романа – Санто-Домінго – Бараона – Озеро Енрікільо – Хімані/кордон/ – Порт-о-Пренс – Кап-Аїтьєн – Міло – Дахабон/кордон/ – Пуерто-Плата – Монте-Крісті – Санта-Барбара-де-Самана – Сабана-де-ла-Мар – Пунта-Кана – Каса-де-Кампо – Байаібе – острів Саона – Пунта-Кана
1 день
Київ – Пунта-Кана

Виліт з Києва (а/п Бориспіль).

Прибуття в аеропорт Пунта-Кана. Заповнення Міграційної карти Домініканської Республіки (докладніше див. вкладку "Документи", завантажити зразок PDF можна за цим посиланням).

Зустріч з гідом, знайомство, інструктаж.

Трансфер до готелю курорту Пунта-Кана Баваро. Check-in у готель ФОРТУНА 4*-5* Al (перша лінія). Заселення.

Вільний час. Харчування за системою "Все включено".

2 день
Пунта Кана

Вільний день у готелі на Атлантичному узбережжі. Харчування за системою "Все включено".

За бажанням факультативна екскурсія на півдня або на цілий день (бронюється завчасно і за додаткову плату).

3 день
Пунта-Кана – Ігуей – Бонао – Макао – Пунта-Кана

Сніданок.

Екскурсія на півдня "Домініканська Глибинка".

Знайомство з типовим домініканським життям, побутом. Відвідування домініканської "Мекки" – церкви Базиліка Альтаграсія в місті Ігуей і домініканських сіл та місць, далеких від туристичної зони: ранчо і плантацій кави, какао, тютюну (дегустація).

Купання і вільний час на пляжі Макао, відомого мальовничими пейзажами.

Повернення в готель Пунта-Кани. Обід.

Вільний час.

4 день
Пунта-Кана – Ла-Романа – Санто-Домінго – Бараона

Сніданок. Виселення з готелю.

Ранній виїзд до столиці Санто-Домінго.

По дорозі, в передмісті Ла-Романи, – відвідування "Печери Чудес" (Куева-де-Лас-Маравіяс) – унікального природного монументу: історія і культура індіанців Таїно, корінних жителів острова, + ігуанарій.

Санто-Домінго, перше місто Нового Світу, засноване родиною Колумба після відкриття Америки в 1492 році. Тур по місту: Колоніальна історична частина міста (ЮНЕСКО), Альказар – Палац родини Колумба, Перший собор Америки, Маяк Колумба, будинки іменитих громадян міста, 4D-кіно: ефектна кінострічка про історію міста (російською мовою), Пантеон Батьківщини, перша вулиця Америки Лас-Дамас.

Обід у Старому місті (входить у вартість).

Вільний час на покупки і прогулянку по пішохідній вулиці Конде.

Переїзд у провінцію Бараона на південний захід Домінікани.

Заселення в готель ФОРТУНА 3* ВВ.

Вільний час. Вечеря (за додаткову плату).

5 день
Бараона – Енрікільо – Хімані/кордон Гаїті/ – Порт-о-Пренс

Сніданок. Виселення з готелю.

Відвідування заповідника Харагуа-Баоруко і найбільшого й найглибшого солоного озера Енрікільо.

Годування диких червонооких ігуан (не забудьте взяти ласощі – фрукти!), що занесені до Червоної Книги, прогулянка на човні до острова Кабрітос посеред Енрікільо, де ви відвідаєте печеру Лас-Карітас із наскельними малюнками аборигенів, поспостерігаєте за американськими крокодилами – єдиними великими хижаками на Антильських островах. Якщо пощастить – побачимо червоноперих фламінго в дикій природі.

Трансфер до кордону з Республікою Гаїті, містечко Хімані.

По дорозі, за бажанням, зупинка в містечку Дескубьєрто для обіднього перекусу (за додаткову плату, близько 5$ з людини).

Проходження митних формальностей, перетин кордону Домініканської Республіки й отримання турвізи в Гаїті на місці. Зміна транспорту.

Переїзд до столиці Гаїті, Порт-о-Пренс.

Заселення в готель ФОРТУНА 3-4* ВВ. Вільний час. Вечеря (входить у вартість), традиційна гаїтянська кухня.

Вечірній відпочинок у відомому прес-кафе RAM (трансфер входить у вартість) з гаїтянським афро-креольським традиційним живим виконанням (напої за додаткову плату).

6 день
Порт-о-Пренс – Кап-Аїтьєн

Сніданок у готелі. Виселення.

Кава-брейк (за бажанням, за додадкову плату) на горі Ле Бутильє 1000 метрів з чудовим панорамним видом на столицю й узбережжя. Насолодіться гірською прохолодою і відвідайте місцевий базарчик сувенірів, виготовлених гаїтянськими ремісниками.

Сіті-тур по Порт-о-Пренс: історичний центр, національний Пантеон MUPANAH – галерея, поділена на 7 напівкруглих частин, кожна з яких представляє різні аспекти історії та культури Гаїті, музей Вуду, будинки в унікальному стилі Джінджербред – "пряниковий будиночок".

Обід під час екскурсії (входить у вартість).

Трансфер до аеропорту і короткий переліт у Кап-Аїтьєн (30 хвилин, входить у вартість).

Кап-Аїтьєн – друга столиця Гаїті і центр історичних та культурних пам'яток. Це унікальний зразок французької колоніальної архітектури, що прекрасно зберігся. Місто називали в ту епоху "Перлиною Франції".

Трансфер до пляжу Кормьє. Заселення в готель ФОРТУНА 3*-4* ВВ.

Вечеря на пляжі біля багаття з живою фолькльорною музикою.

***За певних умов можливий перегляд ритуалу Вуду (визначається на місці, залежить від релігійних формальностей і дозволу шаманів. За додаткову плату).

7 день
Кап-Аїтьєн – Міло – Дахабон/кордон Гаїті/ – Пуерто-Плата

Сніданок. Виселення з готелю.

Трансфер у Міло і відвідування Національного історичного парку Гаїті (ЮНЕСКО): цитадель Ла Феррьєр, унікальна фортеця початку 19 століття на вершині 1000 метрів – підйом на конях або мулах (обов'язково чайові ± 10$), або прогулянка пішки.

Відвідування палацу Сан-Сусі, копії палацу прусського короля Фрідріха, резиденції короля Крістофа.

Обід (входить у вартість) у Культурному Центрі Лаку Лакай.

Переїзд до кордону з Домініканською Республікою в Дахабон. Митні формальності (оплата митних зборів на місці). Зміна транспорту.

Переїзд у Пуерто-Плата – північне Атлантичне узбережжя.

Заселення в готель ФОРТУНА 4*-5* AI "Все включено".

Вечеря. Вільний час.

8 день
Пуерто-Плата

Сніданок.

Екскурсія на півдня по Пуерто-Плата.

Місто є столицею однойменної провінції, відомої також як "Янтарний берег". Ця назва з'явилася завдяки перебуванню тут найбільших у Домінікані покладів викопної смоли, у тому числі рідкого блакитного бурштину. Оглядовий тур по історичному Пуерто-Плата: форт Сан-Феліпе й історичний центр, будівлі в колоніальному і вікторіанському стилі.

Підйом на фунікулері (або під'їзд на автобусі) на гору Ізабель-де-Торрес: панорама на місто, порт і узбережжя, відома домініканська статуя Ісуса Христа Спасителя, парк. Музей бурштину, відомий своєю унікальною експозицією.

Відвідування однієї з найстаріших фабрик рому на Антильських островах – Завод Бругаль. Знайомство з виробництвом домініканського рому, який є одним з кращих у світі.

Повернення в готель. Обід. Вільний час.

Увечері 8-го, 9-го або 10-го дня рекомендуємо відвідати відоме Карибське шоу "Бравісимо" в Пуерто-Плата (квитки купуються на місці за додаткову плату).

9 день
Пуерто-Плата – Сантьяго-де-Лос-Кабальєрос – Пуерто-Плата

Сніданок.

Екскурсія в місто Сантьяго-де-Лос-Кабальєрос – друге за величиною місто після столиці, вважається другою столицею Домінікани, найбільш "лицарське" місто і батьківщина відомого латиноамериканського танцю меренге. Домініканське Сантьяго є "першим Сантьяго Америки", було засновано в 1495 році Христофором Колумбом і з'явилося набагато раніше, ніж Сантьяго в Чилі, Мексиці, Бразилії та на Кубі.

Відвідування однієї з найбільших у країні тютюнових фабрик Аврора Леона Хіменеса. Знайомство з культурою виробництва сигар.

Огляд пам'ятника, присвяченого засновникам міста, кабальєрос Ордена святого Якова – святого покровителя міста та Іспанії. Відвідування оглядового майданчика Кемп Девід на висоті 700 метрів з панорамним видом на місто.

Обід, за бажанням, у ресторані на горі (за додаткову плату).

Повернення в готель Пуерто-Плата. Вільний час.

10 день
Пуерто-Плата – Монте-Крісті – Пуерто-Плата

Сніданок.

Екскурсія на цілий день у заповідник Монте-Крісті, Пунта-Русія і Райський Острів (Кайо-Арена).

Кайо-Арена – це піщаний відокремлений атол посеред океану з білосніжним піском, оточений прозорими бірюзовими водами. Прекрасна можливість відпочити в стилі Робінзона Крузо і скупатися біля коралових рифів.

Далі морська прогулянка на катері крізь мангрові гаї, які ростуть тільки в найчистіших морських водах.

Обід і напої на пляжі (входить у вартість).

Повернення в готель і вільний час. Вечеря в готелі.

11 день
Пуерто-Плата – Самана – Сабана-де-ла-Мар

Сніданок. Виселення з готелю.

Переїзд на півострів Самана.

Відвідування типового домініканського ранчо: кінна прогулянка через тропічний ліс до водоспаду Ель-Лимон, що розташований на висоті 300 метрів над рівнем моря (обов'язково чайові провідникам ± 10-15$). По дорозі через тропічний ліс Вам трапляться дерева манго, кави, какао, екзотична гуанабана, биха, бананові і кокосові пальми, орхідеї і ваніль, калебасові дерева, з плодів яких роблять маракаси, посуд і предмети інтер'єру. Індивідуальний провідник охоче Вам назве всі рослини, допоможе впоратися з конячкою або мулом і пофотографує Вас на коні.

Купання в річці і водоспаді.

Повернення на ранчо Манзана. Обід, національна домініканська домашня кухня (входить у вартість).

Переїзд у місто Санта-Барбара-де-Самана – столицю провінції Самана, засновану переселенцями з Канарських островів.

З мальовничої набережної Малекон вирушаємо на катері в заповідник Лос-Айтісес – заповідник тисячі островів і сотень ендемічних птахів, у тому числі занесених до Червоної Книги, а також відомий історією і таємницями піратів.

Спостереження за птахами, морська прогулянка через мангровий ліс, відвідування печери часів життя індіанців Таїно з наскельними піктограмами, печера Паща Акули. Всього на території Лос-Айтісес налічується близько 700 видів флори, що робить це місце одним з найбільш біологічно різноманітних регіонів у Карибському морі.

Прибуття на південну сторону затоки до еко-готелю Каньо Ондо (увійшов до рейтингу Форбс – Топ-10 кращих еко-готелів світу).

Заселення (вечеря і напої за додаткову плату).

Вільний час для прогулянки, купання в гірській річці та заплаві, відпочинку на свіжому повітрі.

12 день
Сабана-де-ла-Мар – Редонда – Пунта-Кана

Сніданок. Виселення з готелю.

Підйом на сафарі-вантажівках на гору Редонда, 330 метрів.

Редонда – один із найвідоміших і найбільш мальовничих фотопунктів Домінікани. Кругова панорама на Атлантичне узбережжя, долину Мічес і гори Східні Кордильєри. Вільний час для фото на "гойдалках у небо".

Спуск і переїзд на дикий пляж Лимон для купання і вільного часу.

Переїзд у Пунта-Кану. Заселення в готель ФОРТУНА 4*-5* AI "Все включено".

Обід. Вільний час.

13 день
Пунта Кана

Вільний день у готелі на Атлантичному узбережжі. Харчування за системою "Все включено".

Факультативна екскурсія на півдня або на цілий день, за бажанням (бронюється завчасно і за додаткову плату).

14 день
Пунта-Кана – Каса-де-Кампо – Саона – Пунта-Кана

Сніданок.

Виїзд на Карибське узбережжя.

Прогулянка по "Місту Художників" Альтос-де-Чавон – маленька середньовічна Італія в Домінікані з панорамою на каньйон-річку Чавон, відому за голлівудськими фільмами.

Прибуття в порт Байаібе. Морська прогулянка по Карибському морю в Національний Парк Котубанама. Купання на мілині "Натуральний Басейн" посеред моря, у бірюзових водах якого живуть морські зірки у своєму натуральному середовищі.

Обід (входить у вартість), танці, відпочинок і вільний час на острові "Баунті" Саона. Острів, відкритий Колумбом у 1494 році, на сьогодні безлюдний, за винятком пари рибальських сіл.

Повернення в порт і в готель Пунта-Кани. Вільний час.

Вечеря і святкування закінчення туру.

Увечері рекомендуємо відвідати відоме на всю Латинську Америку шоу-тетр-диско "Коко Бонго" (квитки купуються на місці, за додаткову плату).

15 день
Пунта-Кана – аеропорт – Київ

Сніданок. Виселення з готелю до 12:00. Здача багажу в камеру зберігання.

Вільний день на Атлантичному узбережжі.

Важливо!

Харчування і напої включено до моменту від'їзду з готелю в аеропорт.

За добу до вильоту можливо оформити послугу пізнього виселення Late Check Out за додаткову плату і за наявності такої можливості, уточнивши цю інформацію на ресепшені готелю.

Трансфер до аеропорту Пунта-Кана і виліт до Києва.

АДІОС, ДОМІНІКАНА! АДЬЙО, ГАЇТІ!

16 день, 26.01.2019
Київ

Прибуття до Києва (а/п Бориспіль) на наступну календарну добу після вильоту (+1).

Закінчення обслуговування.

Додати новий коментар

Комментарии

Заповніть документи та надішліть менеджерам

МІГРАЦІЙНА КАРТА ДОМІНІКАНСЬКІЙ РЕСПУБЛІКИ

Заповнюється по вибуттю з країни, по одній на кожного пасажира, здається на митниці. Ви можете завантажити за посиланням даний варіант міграційної карти і використовувати в роздрукованому вигляді, заповнений розбірливо латинськими літерами. У турі «Два лику одного острова». Вам знадобиться здати два (2) примірника.

 

Образец

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф2

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A

Феєрія мандрів, Лівобережна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
вул. Пушкінська, 15 (готель "Брістоль")

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
пр-т Червоної Калини, 46 (1-й поверх)
e-mail:

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
вул. Леоніда Жаботинського 47 а

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Феєрія Мандрів, Сімферополь

Місто:
Сімферополь
Адреса:
вул. Фрунзе, буд. 19

Феєрія Мандрів, Солом’янка

Місто:
Київ
Адреса:
вул. М. Скрипника, 40
Додаткова інформація

Група чітко обмежена в кількості місць!

Вік учасників туру – не менше 12+ років.

*У програмі можливі незначні зміни.

Можливі варіанти продовження відпочинку:

  • Продовження відпочинку в Пунта-Кане або будь-якому іншому регіоні на початку або наприкінці екскурсійного туру (пляжний відпочинок за вимогою)
  • Продовження відпочинку в будь-якій країні і/або приєднання до наступної групи Феєрії (за вимогою)
  • Продовження 4 дні і 3 ночі туру програмою в Парижі після прильоту до Франції "Уїк-енд у Парижі" (за запитом, від 236 EUR)

Контакти менеджерів