38 757 грн
849
€EUR
9 днів

Нідерланди - країна вільних і щасливих людей, яка знає, що таке захищати свою свободу і право ідентичності. А в період цвітіння тюльпанів - це ще й величезна розрада для душі і радість для ока. 

У цьому турі у вас є можливість змістовно і неквапливо вивчити Амстердам, відчути його ритм і настрій, спокійно відвідати музеї, а також дослідити Нідерланди загалом. 

Суттєва перевага туру - 5 днів в Амстердамі, що дає (окрім екскурсій) можливість спокійно погуляти містом і відвідати музеї: Рейксмузеум, Ван Гога, Історичний музей, дім Рембрандта тощо. Логістика готель/центр міста також зручна, в межах міста. Після екскурсій ви матимете змогу гуляти заворожливим містом, милуючись старовинною архітектурою, каналами, велосипедами і квітами.  

У вас буде вдоста часу на парк тюльпанів Кекенгоф. Фактично півдня в квітковому раї!

Цікаві додаткові екскурсії: Гаага, Делфт, Роттердам, Волендам, Заансе Сханс (також в розміреному темпі). Дорогою відвідуємо Лейпциг, Веймар, Вроцлав, Краків.

Гід Валентина Захаренко.

У вартість входить
Проїзд за вказаним маршрутом;
22
8 ночей у готелях 3*;
Харчування - сніданки;
Екскурсії за програмою;
Супровід феєричного гіда.
У вартість не входить
Проїзд до/з Перемишля;
Медична страховка;
22
Вхідні квитки, додаткові екскурсії;
22
Сіті-такс, система "Радіогід";
22
Доплата за одномісне розміщення.
22
Перемишль - Вроцлав - Лейпциг - Амстердам - Гаага - Роттердам - Делфт - Схевенінген - Кекенгоф - Заансе Сханс - Волендам - Веймар - Краків - Перемишль
День 1
Перемишль - Вроцлав

Прибуття потягом №53 у Перемишль о 06:30 за розкладом. Зустріч біля входу на центральному вокзалі. (Також ви можете приїхати потягом №705 о 04:54)

Посадка в автобус. Переїзд у Вроцлав.

Вечірня прогулянка по Вроцлаву - одному з найбільших і найкрасивіших міст Польщі. Тут представлена архітектура всіх епох. А численні мости й канали Вроцлава - прекрасне місце для романтичних прогулянок.

Ніч у готелі на території Польщі.

День 2
Лейпциг

Сніданок, виселення з готелю. Переїзд у Німеччину.

Екскурсія у Лейпцигу.

Лейпциг - важливий культурний та економічний центр Саксонії,  одне з найбільш унікальних і найбільш динамічно зростаючих міст Німеччини. Це місто з багатою історією і прекрасною архітектурою. Тут традиції зустрічаються з сучасністю, класична культура з авангардом, а історія з високими технологіями.

Огляд головних визначних пам’яток Лейпцига, зосереджених в компактному історичному центрі. 

Ніч у готелі на території Німеччини.

День 3
Амстердам

Сніданок, виселення з готелю. Переїзд у Нідерланди.

Столиця королівства Нідерланди чекає на Вас! Місто контрастів Амстердам ще нікого не залишав байдужим! Амстердам – ​​це весела й вільна столиця Європи, з приголомшливою архітектурою, багатющими музеями, заворожливими каналами і мостами, човнами і велосипедами, веселими барами і кав'ярнями.

Вечірня піша прогулянка по Амстердаму з оглядом квіткового ринку, площі Дам, Королівського палацу, Старої та Нової церкви, вулиці Дамрак, Біржі Берлаге, Бегінхофа, кварталу Червоних Ліхтарів. Ви зможете насолодитись динамічним, і водночас розслабленим настроєм привітного Амстердама!

Ніч у готелі на території Нідерландів.

День 4
Амстердам

Сніданок у готелі.

Прогулянка по каналах на катері (25 євро). Амстердам - це місто на воді. Тут налічується близько сотні каналів і 600 мостів, які разом складають єдину систему. Під час водної прогулянки Амстердам відкриється вам з абсолютно нового ракурсу: жваві мостові, таємничі арки, багатолюдні набережні і кафе, унікальні плавучі будиночки, і, звичайно ж, кращі зразки міської архітектури.

Пішохідна екскурсія по Амстердаму.

Вільний час в Амстердамі для відвідування музеїв: Рейксмузеум, Ван Гога.

Ніч у готелі на території Нідерландів.

День 5
Амстердам (Роттердам - Делфт - Гаага - Схевенінген)

Сніданок у готелі. Вільний день в Амстердамі.

Ви можете вирушити на прогулянку в знаменитий квартал Червоних Ліхтарів, здійснити променад по мальовничих набережних і мостах, оглянути старовинні фасади будівель, заглянути в один з барів або кофешопів, продегустувати знаменитий голландський джин Jenever, винайдений алхіміками в XVI столітті як ліки.

Для охочих - автобусна екскурсія "Велика Голландія" (50 євро) з відвідуванням міст:

Роттердам - найбільший порт, місто мистецтва і богеми, що постійно оновлюється і змінює свій вигляд. Воно вирізняється великою кількістю зразків футуристичної архітектури, тут ви побачите дивовижні Кубічні будинки, незвичайний міст Еразмус, фантастичні транспортні розв'язки, експериментальні павільйони на воді. Перед вами відкриються символи Роттердама - Стара гавань і вежа "Європа" ( "Євромаст").

Делфт - старовинне місто, справжній музей просто неба. У минулі часи Делфт грав роль столиці держави, нині ж це спокійне містечко з безліччю збережених пам'яток. У програмі екскурсії - Ринкова площа, Ратуша, Нова церква, фабрика знаменитого біло-блакитного делфтського фаянсу.

Гаага вважається неофіційною столицею Нідерландів, тут розташовані міністерства, парламент і численні міжнародні організації. Ви побачите будівлю парламенту, резиденцію королеви, Палац Миру, де засідає міжнародний суд ООН.

Схевенінген - "Північна рив'єра", популярне в Нідерландах курортне містечко, яке входить до складу Гааги. Ви зможете відпочити і прогулятися берегом Північного моря, і, можливо, покупатися (залежить від сезону).

Ніч у готелі на території Нідерландів.

День 6
Амстердам (парк Кекенгоф)

Сніданок у готелі. Вільний день в Амстердамі.

Для охочих - відвідування найкрасивішого парку квітів Кекенгоф (50 євро). 

Кекенгоф - знаменитий парк квітів. Кольорові килими тюльпанів, гіацинтів і нарцисів, зелений дизайн парка та виставкові квіткові павільйони вражають розмаїттям, фантазією, мистецьким підходом та масштабом задуму. Квіткова симфонія - це і є традиційна голландська весна. 

Вільний час.

Ніч у готелі на території Нідерландів.

День 7
Амстердам (Заансе Сханс - Волендам) - переїзд у Німеччину

Сніданок, виселення з готелю.

Для охочих - екскурсія Заансе Сханс + Волендам (40 євро):

Волендам - колоритне рибальське село, яке зберегло свій історичний вигляд. Тут ви побачите старовинні і сучасні рибальські кораблі, а також зможете спробувати справжній голландський оселедець.

Заансе Сханс перенесе вас на декілька століть назад. Місцеві жителі носять національні голландські костюми. Тут є діючі вітряки, в яких готують масло, гірчицю, барвники та інші продукти за старовинними технологіями. Також ви відвідаєте фабрику з виробництва голландського сиру і майстерню з виготовлення традиційних дерев'яних черевиків. Це село - живий музей середньовічного голландського побуту і ремесла!

Переїзд у Німеччину.

Ніч у готелі на території Німеччини.

День 8
Веймар

Сніданок, виселення з готелю.

Відвідини міста Веймар. Пішохідна екскурсія містом.

Веймар - чарівне місто, яке є одним з найбільших центрів культури Німеччини та осердям європейської творчої еліти. Тут творили Бах, Гете, Шіллер, Ліст та Штраус…

Важливий політичний центр на початку 20 століття в період Веймарської республіки, нині Веймар - затишне провінційне місто, яке ЮНЕСКО визначила об'єктом світової спадщини. 

Переїзд у Польщу. Ніч у готелі на території Польщі.

День 9
Краків - Перемишль

Сніданок. Переїзд у Краків. Прогулянка містом. Час на обід.

Переїзд у Перемишль. Виїзд потягом №54 о 20:28. Завершення туру.

Додати новий коментар

Коментарі

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф 9

Феєрія Мандрів, Лівобережна (Олена Братусь)

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія Мандрів, Он-лайн

Місто:
Київ
Адреса:
Онлайн

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
Приморський бульвар, 11 (Готель Лондонська, головний вхід, 3 поверх)

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A (Працюємо он-лайн, або за попередньою домовленістю про зустріч)

Феєрія Мандрів, Львівська площа

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Ярославів Вал 33-Б, оф. 3

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
вул.Томашівського, 4

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
69006, Проспект Металургів 12-а, офіс №1

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Контакти менеджерів

  • Ім'я: Вікторія Чувочина
  • Посада: Менеджер
  • Тел.: 044-237-12-01
  • Вн. номер: 107
  • e-mail: [email protected]