Категорія
Розповіді про мандри

Ніхто не буде сперечатись, якщо ми напишемо, що столиця Нідерландів – це найбільш активне місто Європи. Сюди з’їжджається молодь з усього світу, щоб побачити та відчути на собі ці «вібрації».

І справа не тільки у кавашопах, які ваблять сюди туристів з ціллю спробувати печиво з марихуаною. Тут діло в атмосфері та свободі, якими живе Амстердам. І Феєрія пропонує вам приєднатись до мандрівки у велосипедну столицю Європи.

Амстердам – місто, яке ніколи не спить
Амстердам – місто, яке ніколи не спить
Амстердам – місто, яке ніколи не спить
Амстердам – місто, яке ніколи не спить

Амстердам – це бездонна скринька пам’яток та цікавих місць. Відкривши її, бачиш акуратні, схожі на імбирні пряники будиночки, канали з баржами, тюльпани і привид Анни Франк. А насправді тут набагато більше…

Велосипеди:

Якщо ви приїхали безпосередньо у місто, то про оренду автомобіля можна забути. Крім того, що тут одні з найдорожчих парковок у Європі, так на них завжди немає вільних місць. Місцеві жителі рік стоять у черзі, щоб отримати можливість паркуватися в своєму районі. Тому амстердамці не можуть себе уявити без велосипеда, а на дорогах це головний засіб пересування, перед яким зупиняються і автомобілі, і пішоходи. І щоб відчути себе місцевим жителем, орендуйте велосипед та вперед, на зустріч пригодам!

Сири:

Ми звикли бачити на прилавках магазинів Голландський сир, але справжній смак Гауди чи Едама ви відчуєте тільки в Нідерландах. Ці популярні голландські сири можна спробувати, не виїжджаючи з центру. У магазинах Cheese & More на полицях лежать акуратні жовті головки відмінного сиру. Тут же можна купити дошки і ножі для сиру.

Орган:

Церква Nieuwe Kerk - одна з найстаріших в Амстердамі. Завдяки її історії - як вона горіла, відновлювалася і перебудовувалася - можна вивчати історію міста. Тут поховано багато видатних голландці, в тому числі поет Йост ван ден Вондел. Перлиною церкви є орган, який був споруджений в 1655 році. До сих пір заради нього в Амстердам приїжджають музиканти з інших міст, а місцеві жителі приходять на органні концерти.

Канали:

Річкою Амстел ходить безліч туристичних кораблів. Набагато цікавіше орендувати судно і їхати куди заманеться. Є різні варіанти: від гондоли до тихохідного судна на 350 осіб. І що цікаво, що прогулянка каналами може бути не тільки вдень, а й вночі.

Панорама:

Коли дивишся на місто з вежі церкви Вестеркерк, стає зрозуміло, чому канали називаються намистом Амстердама. Звідси ж видно акуратні дахи будинків і нескінченна черга до Музею Анни Франк.

Квіти:

Bloemenmarkt - це кілька пришвартованих барж, на яких розташувався один з найвідоміших квіткових ринків у світі. Тут продаються свіжі квіти, рослини в горщиках, розсада, цибулини і безліч сувенірів. За палітрою це місце дасть фору будь-яким індійським фільмам з їх нереально яскравими фарбами.

Будинки:

Амстердам славиться вузькими різнокольоровими фасадами будиночків. На каналі Singel знаходиться будинок усього метр шириною. Насправді вважати його найвужчим будинком Амстердама некоректно, так як це задня частина будівлі. А ось № 22 на Oudehoogstraat (блакитний з коричневими лиштвами, праворуч від арки) і є найвужчим будинком міста - 2,2 метра в ширину.

І не важливо, в яку пору року ви приїхали в Амстердам. Йде дощ або світить сонце. Тут завжди цікаво, є що подивитись та як провести час. Подорожуйте разом із Феєрією і ми подбаємо, щоб вам не довелось нудьгувати в Нідерландах.

Відноситься до країни

Додати новий коментар

comment