36 506 грн
847
€EUR
8 днів

Завжди прекрасний Лісабон, дивовижний Порту, неймовірні замки та монастирі, чарівна природа і рукотворні дива інженерного генія людини, унікальні історичні пам'ятки і таємниці, над розгадками яких б'ються тисячоліттями, королі і мореплавці – ласкаво просимо до Португалії!

Країна великих морських подорожей, грандіозних географічних відкриттів і терпкого портвейну. М'який клімат, свіжі лісові і лугові аромати, легкий океанський бриз і безкраї простори Атлантики, унікальна архітектура в стилі «мануеліно» і міцна кава... Відкрийте для себе цю країну з її дивовижним характером і красою, відчуйте себе справжніми першовідкривачами, насолодіться теплом португальського сонця і закохайтеся в Португалію назавжди.

Ви самостійно обираєте, наскільки насиченою буде ваша екскурсійна програма. Феєрія рекомендує спробувати все! Гід - Олександр Третяк

Ви можете продовжити тур пляжним відпочинком на океані

У вартість входить
7 ночей у готелях (1/2 DBL);
Харчування - сніданки;
Усі трансфери за маршрутом в Португалії;
22
Екскурсії за програмою;
Супровід феєричного гіда.
У вартість не входить
Додаткові екскурсії, вхідні квитки;
Медичне страхування;
Сіті-такс, система "Радіогід";
22
Доплата за одномісне розміщення.
22
Порту (Брага - Гімарайнш) - Коїмбра - Баталья - Обідуш - Фатіма - Лісабон (Сінтра - Кабо да Рока - Кашкайш) - Фатіма - Алкобаса - Томар - Порту / Пляжний відпочинок на океані
День 1, 05.06
Ваше місто - Порту

Приліт в а/п Порту. Самостійний трансфер у готель.

Зустріч з гідом у готелі. Поселення, відпочинок.

Порту – це місто, яке подарувало ім'я всій державі. Північна столиця Португалії, справжній музей під відкритим небом. Кафедральний собор зберігає багато різних скарбів минулого. Шедевр архітектури португальського бароко – колишній Єпископський палац, побудований у XVII столітті. Одна з найкрасивіших церков у Порту – церква Святого Франсишку 15 століття. Біржовий палац вражає розкішшю внутрішнього оздоблення інтер'єру.

Ніч у готелі в Порту.

День 2, 06.06
Порту

Сніданок.

Екскурсія в Порту з оглядом Кафедрального Собору, вокзалу Сан Бенту, церкви і башти Клерігуш, Палацу Біржі, набережної Рібейра.

Вежа Клерігуш – символ Порту, побудована італійським архітектором Н.Назоні у 18 столітті. Вона не тільки стала прикрасою старих кварталів, але й служила хорошим орієнтиром для входу кораблів у гавань. Прекрасний зразок португальського бароко – церква Кармеліташ, вокзал Сан-Бенту, побудований на місці бенедиктинського монастиря. Стіни головного залу вокзалу прикрашені величезним панно з кахлів азулежу на сюжети з найяскравіших епізодів історії Португалії. До вокзалу веде старовинна вулиця Квітів, де жили золоторукі майстри. Вулиця зберегла атмосферу минулого – фасади будинків прикрашені кахлями і балконами з кованими решітками.

Для охочих можлива прогулянка на кораблику по річці Доуру (15 євро) і відвідування бодегі портвейнов «Chirchill's» (12 євро).

Вільний час у Порту.

Ввечері бажаючим пропонуємо послухати фаду (25 євро). 

Фаду (порт. Fado) – Saudade, португальською «глибока внутрішня печаль і туга» – головна тема фаду. Музика фаду – візитівка Португалії, тут традиційно слухають музику фаду ввечері, поєднуючи з вечерею.

Ніч у Порту.

День 3, 07.06
Порту (Брага - Гімарайнш)

Сніданок. Вільний день у Порту.

Для охочих додаткова екскурсія в Брагу і Гімарайнш (40 євро) з відвідуванням Кафедрального Собору в м.Брага, комплексу Бом Жезуш і фортеці Гімарайнш.

Брага - центр однойменного округу, розташований у 50 км на північ від Порту. Брагу справедливо називають релігійної столицею Португалії і містом архієпископів через розташування тут резиденції єпископа, і вона завжди зберігала лояльність католицькій Церкві. Тому і архітектура Браги має, в основному, церковно-готичний характер.

Одна з найвідоміших визначних пам'яток – церква Христа на Голгофі, Бом-Жезуш-ду-Монте – святилище, яке манить до себе величезний потік паломників і мандрівників. Її сходи символізують п'ять почуттів і три чесноти, а символи, фонтани і статуї, що прикрашають це місце, також мають кожен своє значення.

Гімарайнш – колиска португальської держави, старовинне містечко з готичною архітектурою. Середньовічний замок і палац герцогів Браганса, вузькі бруковані вулички і тихі затишні площі з невеликими ресторанчиками. Як перша столиця Португалії і батьківщина першого короля, Гімарайнш є одним з найстаріших міст країни, з його всесвітньою спадщиною - середньовічними вулицями і добре збереженими пам'ятками. Все це робить Гімарайнш одним з найпривабливіших місць для відвідування в Португалії.

Ніч у готелі в Порту.

День 4, 08.06
Коїмбра - Баталья - Обідуш - Фатіма

Сніданок, виселення з готелю.

Переїзд в Коїмбру, екскурсія  містом з оглядом Університету, Нового і Старого Кафедральних Соборів, мавританської Медіни.

Коїмбра - головне місто центральної Португалії, розташоване у 182 км на північ від Лісабона на березі річки Мондегу. Місто було засноване в VI столітті мешканцями римського поселення Конімбріга. До XI століття Коїмбра процвітала як торгове місто, а в 1139 році стала першою столицею молодого португальського королівства.

У Коїмбрі багато красивих будівель і визначних пам'яток. Кафедральний собор XII століття Се Вельо - один із кращих зразків романського стилю в Португалії. Національний музей Машаду-ду-Каштру з колекцією португальської скульптури розташований в елегантному єпископському палаці ( XVI ст.). А ще в Коїмбрї розташований найстаріший університет Португалії.

Вільний час у Коїмбрі.

Переїзд у м.Баталья, огляд монастиря Санта Марія да Віторія (6 євро).

Монастир у Батальї був побудований на пам'ять про битву між португальськими та кастильськими військами в 1385 році за Алжубарроте. Король Португалії Жуан I дав обітницю побудувати монастир на честь Діви Марії, якщо португальці виграють бій. За рік після перемоги почалося будівництво монастиря, яке завершилося тільки на початку XVI століття. Внесений до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО і семи чудес Португалії.

Абатство Санта-Марія-да-Віторія є одним із найбільших готичних шедеврів Європи. Побудоване з жовтого вапняку, абатство виблискує на сонці, як золотий самородок. Колиска інквізиції та офіційно діюча штаб-квартира ордену Кармелітів.

Легенда свідчить: якщо вас цікавить удача в житті, то тільки тут у вас є шанс здобути її прихильність, переступаючи через поріг монастиря тільки з високо піднятою правою ногою...

Переїзд в Обідуш - резиденцію португальських королев і батьківщину знаменитого вишневого лікеру «Жінжа». Прогулянка містом, що повністю оточене кріпосними стінами.

Переїзд до Фатіми. Поселення в готель. Ніч в готелі.

День 5, 09.06
Лісабон

Сніданок. Короткий переїзд до Лісабону.

Лісабон – найзахідніша і найбільш вільна столиця Європи, одне з найстаріших міст світу і найстаріше місто Західної Європи з багатою історією. У Лісабоні гармонійно поєднується архітектурна спадщина різних стилів – романський і готичний, класицизм, мануеліно і бароко.

Велика оглядова екскурсія в Лісабоні з оглядом парку Едуарда VII, Авеніда Лібердаде, площі Россіо, району Белем з оглядом церкви Санта Марія де Белем, монастиря Жеронімуш (10 євро), Музею Карет (8 євро), пам'ятника першовідкривачам.

Одна з найхарактерніших рис Лісабона - це архітектурний стиль «мануеліно», який з'явився під час правління короля Португалії Мануеля I. Ніде більше Ви не побачите такої величезної кількості канатів, якорів та іншої морської атрибутики в якості прикрас найрізноманітніших будівель. Вважалося, що якщо будівля оповита канатом, то ніщо не зможе її зруйнувати.

У Лісабоні одною з найбільш яскравих споруд в стилі «мануеліно» є монастир Жеронімуш.

У місті також є ще кілька дивних місць - це грандіозний парк Едуарда, Міст 25 Квітня, довжиною 2 км; статуя Христа - копія символу Ріо-де-Жанейро. Уздовж набережної, поблизу кварталу Експо-98, знаходиться канатна дорога, з якої відкривається чудовий вид на ще один міст - імені Васко да Гама, протяжністю 17 185 метрів.

Вільний час у Лісабоні для самостійного знайомства з районами Алфама, Байша, Байру Алту та Орієнте.

Ніч у готелі в Лісабоні.

День 6, 10.06
Лісабон (Сінтра - Кабо-да-Рока - Кашкайш) - Фатіма

Сніданок. Вільний час у Лісабоні.

Охочих запрошуємо на велику додаткову екскурсію в Сінтру, Кашкайш і на мис Рока (30 євро, вхідні квитки оплачуються додатково).

Сінтра – перлина Португалії, літня резиденція португальських монархів, знаменита своїми палацами Паласіо да Пена, Паласіо Реаль і Кінта Рігалейра.

Місто і навколишні пагорби всіяні казковими палацами і фантастичними віллами, які зачаровують відвідувачів уже протягом багатьох століть. Відомий британський поет і мандрівник лорд Байрон зупинявся тут у 18 столітті. Він писав, що місто "можливо, в усіх відношеннях є найпрекраснішим у Європі", називав його "славний Едем". Прогуляємося звивистими вуличками старого міста, просякнутого духом романтики і містицизму.

Кінта-да-Регалейра по праву вважається найромантичнішим і найзагадковішим місцем у Сінтрі. На території палацу міститься чудовий парк зі ставочками, гротами, колодязями, фонтанами й архітектурними принадами. Багато містики і таїнств пов'язано з парком... Кожен об'єкт у саду займає, безумовно, не випадкове місце, все побудовано за якоюсь одному автору відомою закономірністю, від чого навіває на мандрівників ще більшу ауру таємниці і загадковості. Найзагадковіший з усіх таємниць Регалейра – колодязь, що йде вглиб землі.

Вільний час у Сінтрі для відвідування обраного палацу.

Переїзд на Кабо-да-Рока – найзахіднішу точку Європи. Колись мис вважали кінцем світу. І дійсно, земля закінчується тут раптово, серед стрімких скель і поривів атлантичного вітру. Відчуйте енергію цього місця, зробіть пам’ятні фотографії. Можливе придбання сертифіката про відвідування в туристичному центрі (11 євро).

Переїзд у Кашкайш – фешенебельний курорт Лісабонської Рив'єри. Прогулянка містом з оглядом міського парку Марешаль Кармона, Цитаделі, Ратуші, набережної. 

Це невелике прибережне містечко в околицях Лісабона в XIX столітті перетворилося на престижний курорт для європейської знаті. Зараз це – улюблене місце відпочинку португальців і туристів з Європи; комфортні пляжні зони, безліч ресторанчиків, що пропонують гастрономічні витребеньки, і цікава історія. 

Ввечері переїзд до Фатіми. Ніч у готелі в Фатімі.

День 7, 11.06
Фатіма - Алкобаса - Томар - Порту

Сніданок, виселення з готелю.

Відвідування Санктуарія Фатімської Богородиці та Церкви Святої Трійці.

Фатіма – з маленького села в самому центрі Португалії, у горах Сантарен, між Лісабоном і Порту, перетворилася на священне для католиків усього світу місто, завдяки явленню в 1917 році Пречистої Діви Марії, яке зробило Фатіму важливим центром паломництва. Цікаво, що назва міста походить від мавританського імені дівчини, яка, за легендою, перейшла в католицизм в 11 столітті саме в цій місцевості. Це також єдине місце на планеті, у якому Католицька і Православна церкви не мають протиріч. Релігійний комплекс Фатіма – один з найбільших і найшанованіших у світі.

Переїзд до Алкобаси. Відвідування монастиря Алкобаси (6 євро).

Алкобаса – Абатство. Тут колись почалася багаторічна війна сина, яким керувала абсолютна лють від втраченої любові, – проти батька, що забрала десятки тисяч життів і випалила цілі міста. Історія португальських Ромео і Джульєтти. Базиліка монастиря Алкобаса – одна з найвищих і найкрасивіших на Іберійському півострові.

Переїзд у Томар. Відвідування фортеці Томара (6 євро).

Томар – невелике селище, що перетворилося на місто завдяки будівництву в 1169 році резиденції Великого Магістра ордена португальських тамплієрів Гуалдіна Пайша. Замок-монастир був столицею португальських тамплієрів, а після вигнання тамплієрів з Європи – і столицею всього тамплієрства. Орден складався з лицарів, головною метою яких був захист християнства і звільнення Португалії від маврів. В обмін на цю послугу португальська корона дозволила ордену зберегти за собою третину всіх земель, завойованих на південь від річки Тежу.

Переїзд до Порту. Поселення в готель. Ніч у готелі.

День 8, 12.06
Порту - Ваше місто / Пляжний відпочинок на океані

Сніданок у готелі. Звільнення номерів до 11:00.

Самостійний трансфер в аеропорт. Виліт.

Ви можете продовжити тур пляжним відпочинком на океані

Додати новий коментар

Коментарі

Надіслав: Тати, дата: 01.12.2023

Тур Сім чудес Португалії + Мадрид 19.10 - 29.10.23. Дуже дякую Феєрії Мандрів за чудово організований тур! А особлива подяка гіду Олександру Третяку - непересічна людина, дуже обізнаний гід, а розповідач просто феєричний!!! Величезні пласти інформації про історичні події вміє подати настільки структуровано, легко, художньою мовою, ніби слухаєш найцікавішу оповідь у твоєму житті ☺️ і усе це із жартами, перекликанням з сучасністю - справжній художній твір у його виконанні. І навіть надскладна організаційна програма під керівництвом Олександра відбулася дуже чудово! Дякую водію за неперевершену професійну роботу! Сучасний автобус, завжди вчасний і чистий. Навіть невелика поломка електроніки не зіпсувала подорожі - партнери фірми надали новий автобус на час ремонту, акуратно переклали усі наші речі з одного автобуса в інший, швидко полагодили наш, високий рівень професіоналізму, дякую усім причетним і Феєрії мандрів за таких співробітників!!! Щоб було усе бездоганно, є декілька прохань. Попросіть гіда Юлію (здається так ім'я), в Толедо, організований обід з оленини переперевірити з директором ресторану - українській групі приносили який жах з "вітчизняної столової", а іноземні групи поруч за столами їли ту ж оленину ресторанного рівня. Або в неї якісь особливі домовленості з рестораном, бо вона дивилася на іншу подачу разом зі мною і в упор не бачила різницю, або вона не диференціює такі речі, що навряд, бо гід вона осмислений і грамотний. І, будь ласка, замініть готелі Hotel Colina Dos Mouris в Сілвеші та Hotel Anfiteatro Romano в Севіл'ї - кроваті розвалюються, в номерах мурахи, відсутні фени (! - це взагалі шок), два просто відстойні готелі, жах! Хай буде на 20-30 євро дорожче за інші якісь, на такій сумі вони вже погоду не грають, але ці старючі розвалюхи просто шокували усю групу жахливими умовами. Ой, і ще хотіла попросити, Сілвеші замінити на 1-2 години перебування на дикому березі океану (це коли ми їхали з мису Кабо-да-Рока, там були такі), нам зупинили на 3 хвилини зробити фото-відео, але багато хто там залишився б на довший час. А так увесь тур був надзвичайним! Дуже дякую вам за вашу роботу і такі творчі програми! Я з вами в майбутніх подорожах ☺️

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф 9

Феєрія Мандрів, Лівобережна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія Мандрів, Он-лайн

Місто:
Київ
Адреса:
Онлайн

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
Приморський бульвар, 11 (Готель Лондонська, головний вхід, 3 поверх)

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A (Працюємо он-лайн, або за попередньою домовленістю про зустріч)

Феєрія Мандрів, Львівська площа

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Ярославів Вал 33-Б, оф. 3

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
вул.Томашівського, 4

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
69006, Проспект Металургів 12-а, офіс №1

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19
Додаткова інформація

Ви можете продовжити тур пляжним відпочинком на океані

Варіанти авіаперельотів:

а/к Wizz Air
05/06 Варшава Шопен – Порту 14:30 - 17:30 (W6 1595)
12/06 ПортуВаршава Шопен 18:10 - 22:55 (W6 1596)

а/к Ryanair
05/06 Варшава Модлін - Порту 06:45 - 09:40 (FR 4533)
12/06 Порту - Варшава Модлін 10:05 - 14:40 (FR 4534)

Або регулярні рейси з інших міст

Як дістатись до Варшави. Поради авіамандрівникам

Контакти менеджерів

  • Ім'я: Марина Молога
  • Посада: Менеджер
  • Тел.: +380 44 583-05-20
  • Вн. номер: 131
  • e-mail: [email protected]
  • Ім'я: Тетяна Жарова
  • Посада: Менеджер
  • Тел.: 044-237-12-01
  • Вн. номер: 102
  • e-mail: [email protected]