18 619 грн
429
€EUR
8 днів

Афіни - (круїз Егіна - Порос - Гідра) - Афінський Акрополь (Аттика - мис Суніон) - Дельфи - Каламбака - Метеори - Фермопільська ущелина - повернення в АфіниМікени - Нафпліон - Епідавр - (нічні Афіни) - Ваше місто
Виїзд: ПТ

Країни:

Вирушайте в незабутню подорож сонячною Грецією, яка є колискою античної культури та джерелом розвитку всієї європейської цивілізації. Тут і легендарні пам’ятки Древньої Еллади, і незабутні мандри островами Саронічної затоки та півостровом Пелопоннес, і знайомство з унікальним грецьким фольклором та давніми традиціями...

Античні храми та арени, дива природи та святі місця, свіжість морського повітря і захоплюючі пейзажі, багаті музеї і колоритні квартали, цікава екскурсійна програма та вільний час для знайомства з неповторними Афінами, - найкращі миттєвості грецької історії та культури чекають на вас!

Також дивіться програму туру Найкращі миті грецької історії (по суботах)

У вартість входить
Трансфер а/п - готель - а/п;
22
Комфортабельний автобус за маршрутом;
Екскурсії за програмою;
Супровід професійного гіда.
22
У вартість не входить
Авіапереліт до/з Афін;
Нічний трансфер а/п - готель - а/п;
22
Усі віхідні квитки, додаткові екскурсії;
22
Медична страховка;
Сіті-такс, особисті витрати.
22
Афіни - (круїз Егіна - Порос - Гідра) - Афінський Акрополь (Аттика - мис Суніон) - Дельфи - Каламбака - Метеори - Фермопільська ущелина - повернення в Афіни - Мікени - Нафпліон - Епідавр - (нічні Афіни) - Ваше місто
Виїзд: ПТ
День 1, пт
Ваше місто - Афіни

Прибуття в Афіни.

Трансфер та поселення у вибраному готелі. Зустріч із представником сторони, що приймає.

Афіни – колиска давньогрецької цивілізації, легендарне місто, історія якого має понад три тисячі років. Назване на честь богині мудрості Афіни, це місто стало центром класичної культури та справило величезний вплив на розвиток усієї західної цивілізації. Символом Афін є величний ансамбль Акрополя.

Ніч у готелі.

День 2, сб
Афіни (круїз Егіна - Порос - Гідра)

Харчування за вибраною програмою.

Вільний день в Афінах.

Можна присвятити цей день прогулянкам по місту і огляду визначних пам'яток грецької столиці. Ось деякі з них: археологічний музей кераміки, афінський музей нумізматики, вежа Вітрів - "Клепсидра", так її називають жителі міста, район Гази (культурний і розважальний центр грецької столиці) - помилуватися графіті, Кікладський музей з колекцією артефактів старовини.

А ще можна відвідати турецьку лазню - хамам, в Плаці їх безліч. Після приємних процедур Вас обов'язково пригостять лукумом і солодким чаєм.

Факультативна екскурсія: одноденний круїз трьома островами Саронічної затоки Егейського моря – Егіна, Порос і Гідра з обідом на кораблі.

Острів Егіна, розташований у самому центрі Саронічної затоки - улюблене місце відпочинку афінян. На мальовничій острівній горі височіє храм Афеї – богині і заступниці острова та чудовий жіночий монастир Святого Нектарія. Острів’яни займаються вирощуванням надзвичайно смачних фісташок і виготовляють з них варення.

Порос – чарівний острів, що потопає в зелені, розташований біля узбережжя півострова Пелопоннес і поділений каналом на дві частини – меншу Сферію і більшу Калаврію. З давніх часів Порос вважається островом бога моря Посейдона, про що свідчать руїни храму, які збереглися до наших днів. Ви відвідаєте Історичний музей, лимонний ліс, жіночий монастир Життєдайного джерела, а також «Д’явологефіро» - міст, який символізує міфічні ворота до Пекла.

Гідра – скелястий острів і однойменне місто, що мальовничо розташувалося між Саронічною та Арголідською затоками, одне з найкрасивіших місць Греції. Ще за часів Середньовіччя на Гідрі оселялися рибалки та моряки, а згодом тут базувався могутній торгівельний флот. На острові розташовані 6 монастирів, майже 300 церков і багато маєтків багатих судновласників, деякі з яких відкриті для туристів.

Ніч у готелі в Афінах.

День 3, нд
Афіни, Акрополь (Аттика - мис Суніон - купання у термальному озері)

Харчування за вибраною програмою.

Оглядова автобусна екскурсія Афінами з відвідуванням Акрополя.

Огляд центральної вулиці Панепістіміу з ансамблем споруд Університету, Академії та Національної бібліотеки; площ Омонія (площа Згоди), Синтагма (площа Конституції) і Монастиракі; будівлі Парламенту із почесним караулом біля могили Невідомого Солдата; розкішного королівського парку Заппіо, руїн храму Зевса Олімпійського та знаменитої Арки Адріана, Панафінейського стадіону, колоритного району Плака та величавого Акрополя.

Афінський Акрополь – втілення найвищого прояву гармонії архітектури та природи. Ця грандіозна композиція ідеально збалансованих конструкцій створює монументальний пейзаж, абсолютно унікальний за своєю красою і утворений цілою низкою шедеврів V століття до нашої ери: Парфенон роботи Фідія, Іктіноса і Каллікрата, Пропілеї, Храм Ніки Аптерос тощо.

Акрополь ілюструє більш ніж тисячолітню історію стародавньої грецької цивілізації і є тим Священним храмом, з якого починаються всі головні легенди про місто. Сотні тисяч туристів щорічно здійснюють паломництво на ці священні схили, які зачаровують своєю величчю і красою.

Пообіді - факультативна автобусна екскурсія у регіон Аттика: подорож вздовж морського узбережжя Аттичної Рив’єри, відвідування мису Суніон з храмом Посейдона та купання в термальному озері (вартість для дорослих – 50 євро, для дітей – 25 євро).

Скелястий мис Суніон, який глибоко врізається в Егейське море, віддавна символізує нерозривність моря і землі. З VII століття до нашої ери тут було святилище Посейдона. Найкраще вирушати на Суніон надвечір, коли колони храму графічним силуетом проступають на тлі небесних сутінків.

Ніч у готелі.

День 4, пн
Дельфи - Каламбака

Харчування за вибраною програмою.

Від'їзд у Дельфи - унікальний археологічний заповідник просто неба біля підніжжя гори Парнас, місце Дельфійського оракула в давнину.

Дельфи – старовинне місто в південно-західній Фокіді, розташоване в мальовничій Священній долині біля підніжжя знаменитої гори Парнас.

Це найважливіший культовий центр Давньої Греції, «пуп Землі», найбільш шановане місце країни, адже саме тут перебував наймістичніший оракул давнього світу. Колись тут проводились Піфійські ігри. Нині ж археологічний заповідник Дельфи внесений ЮНЕСКО в перелік об’єктів Всесвітньої спадщини.

У Дельфах зберігається неймовірна кількість скарбів і творів мистецтва. Огляд головних пам’яток: храм Аполлона Піфійського (VI-IV ст. до н.е.), скарбниця афінян, стоя (галерея-портик) афінян (475 р. до н.е.), театр (II ст. до н.е.), стадіон (VI ст. до н.е.) та інші споруди. Відвідування археологічного музею, в якому зберігається безцінна колекція античних артефактів, серед яких прекрасні фігури куросів (статуї юнаків-атлетів) VI століття до н.е.

Переїзд у мальовниче містечко Каламбака біля підніжжя скель Метеори, яке здавна слугувало відправною точкою подорожі до монастирів. Сучасне місто було практично заново відбудоване після руйнації в часи Другої світової війни. Головна вулиця із затишними площами, фонтанами та колоритними тавернами, де збираються місцеві жителі, занурить вас в атмосферу справжнього життя греків. У нічний час освітлені прожекторами скелі набувають величного та містичного вигляду.

Поселення у вибраному готелі міста Каламбака. Ночівля.

День 5, вт
Метеори - Фермопільська ущелина - повернення в Афіни

Харчування за вибраною програмою. Виселення з готелю.

Відвідання стародавнього монастирського комплексу Метеори - унікального природно-історичного об’єкта.

Метеори – це християнські монастирі, збудовані на маківках високих скель, що стрімко тягнуться до неба. Дивовижний витвір природи – гігантські сталагмітові скелі – постали як дар ченцям в їхньому намаганні наблизитися до Бога. Чернечий центр започаткували в Х століття і з того часу він існує безперервно. 1988 року комплекс долучили до переліку об’єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Діючі православні монастирі мають значну художню цінність і є справжніми музеями. Фантастичний пейзаж Фессалії – безперечно, один із найзахоплюючих краєвидів планети, а монастирі Метеори – одна із найяскравіших пам’яток Греції.

Дорогою назад до Афін - зупинка біля знаменитої Фермопільської ущелини.

Фермопільська ущелина – це вузький прохід між Фессалією та Локридою. Вона увійшла в історію завдяки знаменитій Фермопільській битві і подвигу 300 спартанців, які боролись на смерть за свою землю. Ви помилуєтесь красою природи, почуєте захоплюючі історії про велику Спарту, про нашестя персів на Елладу та про те, що означали в давні часи справжня відвага та любов до батьківщини. І, звісно ж, побачите пам’ятник царю Леоніду і спартанцям.

Увечері повернення в Афіни. Ніч у готелі.

День 6, ср
Мікени - Нафпліон - Епідавр

Харчування за вибраною програмою.

Екскурсія на півострів Пелопоннес: відвідання давніх Мікен, Нафпіліона, Епідавра.

Мікени – стародавнє місто в Арголіді, один із центрів Мікенської культури та грецької культури загалом, найвідоміша археологічна пам’ятка бронзового віку (1600 -1100 рр. до н.е ), знайдена в XIX столітті німецький комерсантом і шанувальником старовини Генріхом Шліманом. Огляд стародавнього міста: руїни царського палацу XIII ст. до н.е., кріпосні стіни «циклопічної кладки» XV-XIII століть до н.е., знамениті «Левині ворота», давні поховання.

Нафпліон – одне із наймальовничіших міст Греції, столиця ному Арголіда, перша столиця незалежної Греції і важливий морський порт на сході Пелопоннесу. Місто дуже старе і, водночас, живе та сучасне; портове, але чисте та спокійне; грецьке, але ніби й італійське, і трішки турецьке. Ви прогуляєтесь вузькими вуличками, які стрімко здіймаються вгору, помилуєтесь балкончиками в зарослях бугенвілії, відпочините в затишних кафе.

Епідавр – одне із найстаріших грецьких міст-портів. Свого часу найбільший в Греції античний театр вважався одним із семи чудес світу, як і священна лікарня Античного світу, в якій поклонялись богу зцілення Асклепіосу. Престиж і популярність Асклепіоса забезпечили місту значне економічне процвітання, завдяки чому в IV-III століттях до н.е. була здійснена грандіозна програма будівництва культових монументальних споруд. Ви побачите театр, який прекрасно зберігся, гімназії, лазні, Одеон, храми Асклепія і Аполлона, гробницю Асклепія, Фолос та стадіон.

Ніч у готелі в Афінах.

День 7, чт
Афіни (Нічні Афіни)

Харчування за вибраною програмою.

Вільний день в Афінах.

Афіни зберегли унікальні пам’ятки античних часів, а в музеях міста ви зможете познайомитись із багатою історичною та культурною спадщиною Греції. Рекомендуємо відвідати Національний історичний музей, Національний археологічний музей, Візантійський музей, в якому зібрана найкраща в Європі колекція давніх ікон і мозаїк; музей Бенакі, де ви побачите рідкісну колекцію грецького та візантійського мистецтва; Музей грецьких народних музичних інструментів.

Влаштуйте шопінг у районах Колонакі та Плака, на вулицях Ерму, Монастиракі, Пандросси, Афінас, Патіссіон, площах Омонія та Сінтагма. В Афінах ви знайдете грецькі сувенірні магазини та бутики відомих світових брендів на будь-який смак та гаманець.

Неодмінно завітайте в грецький ресторан, таверну чи кафе, насолодіться чудовими стравами національної кухні, спробуйте прекрасні вина Греції. Також підніміться на фунікулері на пагорб Лікавіттос – найвищу точку Афін, звідки відкривається фантастична панорама міста.

Увечері для охочих додаткова екскурсія «Нічні Афіни» – фольклорна музична програма з піснями та танцями в колоритній таверні в Старому місті.

Ніч у готелі.

День 8, пт
Афіни - Ваше місто

Сніданок.

Трансфер в аеропорт Афін. Завершення екскурсійної програми.

Додати новий коментар

Коментарі

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф 9

Феєрія Мандрів, Лівобережна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія Мандрів, Он-лайн

Місто:
Київ
Адреса:
Онлайн

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
Приморський бульвар, 11 (Готель Лондонська, головний вхід, 3 поверх)

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A (Працюємо он-лайн, або за попередньою домовленістю про зустріч)

Феєрія Мандрів, Львівська площа

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Ярославів Вал 33-Б, оф. 3

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
вул.Томашівського, 4

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
69006, Проспект Металургів 12-а, офіс №1

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Ви можете обрати категорію готелю в Афінах і Каламбаці, та тип харчування (сніданок ВВ, або сніданок+вечеря НВ)

6 ночей в Афінах + 1 ніч у Каламбаці, вартість за 1 особу:

Категорія готелю в Афінах

 SINGLE

 DOUBLE

TRIPLE

Child 3-12 as 3rd person

BB HB BB HB BB HB BB HB
Каламбака готель 3* (1 ніч), готелі в Афінах (6 ночей):

3* Delphi Art  or Achillion or similar

589

675

429

509

289

455

215

289

4* Breeze Boutique or similar

725

850

515

639

450

575

259

315

Каламбака готель 4* (1 ніч), готелі в Афінах (6 ночей):

4* Breeze Boutique  or similar

775

915

539

679

469

609

239

339

5* Boss Boutique or similar

1209

1469

805

1039

629

889

350

455

Додаткова інформація

Зверніть увагу: порядок екскурсій може бути змінено

Контакти менеджерів

  • Ім'я: Оксана Міщенко
  • Посада: Менеджер
  • Тел.: 044-237-12-01
  • Вн. номер: 130
  • e-mail: [email protected]