22 796 грн
695
€EUR
9 днів
Маршрут
Тип туру
Дати

Опис туру

Запрошуємо Вас в дивовижну подорож до Лондона та Парижа!

Під час туру на вас чекають цікаві оглядові екскурсії двома столицям, протягом яких Ви зможете познайомитися з захопливою історією цих міст та побачити головні пам'ятки. Також під час мандрівки у Вас буде достатньо вільного часу для особистого знайомства з чарівними європейськими містами.

У вільний час Ви зможете відвідати унікальні музеї, вирушити на відмінний шопінг, побувати у колоритних англійських пабах та затишних французьких кав'ярнях.
Приємним бонусом буде те, що залізничний квиток 2-класу на потяг Eurostar за маршрутом ЛондонПариж вже у вартості туру.

У вартість входить
Проживання в готелях;
22
Харчування в готелях;
22
Екскурсії за програмою;
Супровід гіда;
Трансфери;
22
З/Д квиток 2-класу на поїзд Eurostar за маршрутом Лондон-Париж.
У вартість не входить
Міжнародний авіапереліт;
22
Індивідуальний трансфер;
22
Додаткові екскурсії;
Медична страховка;
22
Доплата за залізничний квиток 1-класу на поїзд Eurostar .
22

Київ - Лондон - Париж - Київ
День 1
Лондон

Прибуття в Лондон.

Трансфер в готель. Розміщення.

Вільний час.

День 2
Лондон

Оглядова автобусна екскурсія по Лондону з гідом.

Дивовижна архітектура, легендарні королівські палаци, просторі площі, й, звісно ж, неповторна англійська атмосфера - все це Лондон. Побачити королівських гвардійців і почути бій Біг-Бена, погодувати воронів в Тауері, і помилуватись неймовірними краєвидами міста з «London Eye», найбільшого колеса огляду в світі - ось речі, які має обов'язкові зробити кожен з гостей англійської столиці.

Ви побачите Букінгемський палац, завітаєте до Вестмінстерського абатства та зможете здійснити променад по Оксфорд-стріт - найдовшій торговій вулиці в Європі. Для поціновувачів мистецтва незабутньою буде екскурсія в Національну портретну галерею, де знаходиться видатна колекція портретів знаменитих англійців.

Ніч у готелі.  

День 3-4
Лондон

Вільний час для додаткових екскурсій, відвідування популярних атракціонів і ресторанів.

4 речі, які треба зробити в Лондоні:

1. Пропустити пінту-другу пива або елю в одному з пабів Сохо. Приїхавши до Лондона, не можна не зайти в місцевий паб.
2. Проїхатися на знаменитому «даблдеккері» - яскраво-червоному двоповерховому автобусі.
3. Прогулятися павільйонами кіностудії Warner Brothers, де проводились фільмування саги про Гаррі Поттера, зазирнувши в кабінет Дамблдора, село Хогсмід, бар «Три мітли» і кондитерську «Солодке королівство» в рамках туру «Історія фільмування Гаррі Поттера».
4. Побувати в Гринвіцькій королівській обсерваторії та сфотографуватися на лінії нульового меридіана, який розділяє західну і східну півкулі.

В Лондоні вас вразить неймовірна кількість музеїв та галерей, радимо завітати до найцікавіших з них, а саме: Британського музею, Музею природознавства, музею Шерлока Холмса або ж музею воскових фігур мадам Тюссо.

Для поціновувачів сучасного мистецтва відкривають свої двері галерея Саатчі та всесвітньо відома галерея Тейт Модерн. Також ви можете відвідати центр виконавчого мистецтва Барбікан Центр, один з найбільших в Європі, або прогулятись по вулиці Abbey Road, легендарній завдяки гурту The Beatles.

Ніч у готелі.

День 5
Лондон - Париж

Трансфер на залізничний вокзал «Сент-Панкрас».

Відправлення на швидкісному потязі EUROSTAR (вагон 2-го класу) в Париж.

Париж - одне з найбільш відвідуваних міст світу, яке вабить туристів легендарними пам'ятками історії та архітектури, видатними музеями та галереями, колоритними закладами та дивовижними парками.

Прибуття в Париж на Північний вокзал.

Трансфер в готель, розміщення.

Вільний час.

Ніч у готелі.

День 6
Париж

Париж - місто-свято, місто мрій та кохання, завжди модний і романтичний, багатоликий і оригінальний, історичний і сучасний.

Ознайомча екскурсія містом. Огляд Тріумфальної арки, Ейфелевої вежі, Марсового поля, Військової школи, собору Інвалідів, мосту Олександра ІІІ, Єлисейських полів, Латинського кварталу, Площі Згоди, Пантеону, Люксембурзького саду, церкви Мадлен, Опери Гарньє, Вандомської площі.

Вільний час для додаткових екскурсій, відвідувань популярних атракціонів і ресторанів.
Ви також можете самостійно відвідати Монмартр - найколоритніший квартал Парижа. Прославили його художники і письменники XIX-XX століть. У його мальовничих вуличках ще й досі відчувається неповторна енергетика тих часів.

Ніч у готелі.

День 7-8
Париж

Вільний час для знайомств з містом, відвідування популярних атракціонів і ресторанів.

За бажанням - факультативні екскурсії.

Париж - колиска вишуканої кухні. Якщо ви збираєтеся в Париж обов'язково спробуйте деякі традиційні французькі страви: багет, смажених курчат, «Сіль Ман'єра», фуа-гра, французький цибулевий суп, а також кус-кус в одному з незліченних арабських кафе. На десерт не забудьте поласувати вишуканим суфле.
Кулінарна репутація Парижа ґрунтується на розмаїтті культур та традицій, які протягом століть поєднувались, залишаючи найкраще і додаючи особливий колорит до кожної паризької страви.

День 9
Париж

Виселення з готелю.

Вільний час.

Трансфер в аеропорт.

Додати новий коментар

Комментарии

Документи для консульства Великобританії:

- оригінал закордонного паспорта (дійсний мінімум 6 місяців після передбачуваної дати повернення c поїздки) обов'язково з чистим аркушем (з двох сторін) для візи Великобританії;

- за наявності попереднього закордонного паспорта - копії усіх сторінок закордонного паспорта, де є відмітки. За наявності одночасно діючого закордонного паспорта або не анулюваного попереднього паспорта у туриста - його оригінал;

- 2 кольорових фотографії (80% особи, 3,5х4, 5, на білосніжному фоні, без окулярів, головних уборів, лоб, брови, очі, вуха не мають бути закриті волоссям);

- анкета;

- довідка з банку про наявність грошових коштів на рахунку, на фірмовому бланку, де вказано вид рахунку і рух по рахунку (бажано за останні 6 місяців);

- ксерокопія документів про наявність власності : рухоме/нерухоме майно (будинок, квартира, автомобіль, земля та ін.);

- ксерокопія внутрішнього паспорта (усіх сторінок з відмітками);

- ксерокопія свідоцтва про шлюб / розлучення / смерть;

- ксерокопія свідоцтва про народження дітей.

Для працюючих:

- довідка з місця роботи: на фірмовому бланку з вказівкою адреси і телефону підприємства, посади, дати вступу на роботу, заробітної плати (з розбиттям доходу по місяцях за останні півроку).

Для школярів/студентів:

- довідка з місця навчання на бланку закладу, з вказівкою адреси і телефону, а також з відміткою про те, що адміністрація учбового закладу не заперечує проти поїздки в канікулярний час.

Для приватних підприємців:

- копія свідоцтва про реєстрацію ФОП;

- для платника єдиного податку - копія про реєстрацію платника єдиного податку;

- копія ліцензії на діяльність;

- звіт про доходи за останні півроку з податкової інспекції;

- копії договорів, що підтверджують діяльність ЧП, у тому числі: візитки, реклами і так далі.

Для пенсіонерів:

- копія пенсійного посвідчення;

- довідка з Пенсійного Фонду про розмір пенсії.

* Для дітей, подорожуючих без батьків або з одним з батьків, - нотаріально завірений дозвіл на виїзд дитини закордон.

* Для непрацюючих або тих, у кого недостатнє фінансове забезпечення - лист про спонсорство про те, що спонсор бере на себе усі витрати під час туру.

Список документів не є вичерпним, подробиці прохання уточнювати у менеджера в індивідуальному порядку.

Усі документи обов'язково мають бути перекладені на англійську мову!

Документи для консульства Франції (тільки для туристів з не біометричними паспортами!) :

- Оригінал закордонного паспорта + ксерокопія першої сторінки і усіх шенгенов. Туристи, що мають два або декілька паспортів, повинні надати при поданні документів;

- копія цивільного паспорта (усіх сторінок, навіть без відміток);

- 2 кольорові фото 3,5x4,5, 80% особи, не більше 3-місячної давності (фото не повинні повторюватися з попередніми візами);

Для працюючих:

- довідка з місця роботи про посаду і оклад і з фразою про збереження посади і окладу на час відпустки, для організацій недержавної форми власності - копія свідоцтва про реєстрацію підприємства;

Для приватних підприємців:

- копія свідоцтва про держ.реєстрації, копія останнього звіту в податковій інспекції, копія свідоцтва платника податку, довідка з податкової про доходи;

Для пенсіонерів:

- копія пенсійного посвідчення, довідка з пенсійного фонду про нарахування пенсії за останні 6 місяців;

Для усіх:

- довідка про стан банківського рахунку (НЕ ДЕПОЗИТ) + бажано, але не обов'язково, рух по рахунку за останні 6 місяців. На рахунку має бути близько 60 євро на людину/1 день перебування за кордоном (можна в гривнях і доларах), але не менше чим 500 євро на рахунку. Якщо немає рахунку у банку потрібна довідка від спонсора (спонсором можуть виступати тільки найближчі родичі) з його місця роботи + довідка з банку, нотаріально завірена заява спонсора про те, що він бере на себе витрати по туру з вказівкою паспортних даних, копією 1 стор. внутренного паспорта спонсора. Якщо спонсор і спонсорований їдуть разом - тоді спонсорство пишеться від руки за наступним зразком без нотаріального завірення.

- копія документів на нерухомість;

- копія свідоцтва про шлюб, розлучення або про смерть;

- заповнена анкета туриста російською/українською мовою (перевкладати не треба);

- анкета на англ.языке для посольства, заповнювати не потрібно, тільки підписуються особисто туристом (друга сторінка анкети в п.37 і в останньому пункті без номера під словом signature);

- письмова угода.

 

Для дітей до 18 років:

- довідка з місця навчання, довідка з місця роботи батьків, довідка про стан банківського рахунку батьків з рухом по рахунку;

- оригінал нотаріально оформленого дозволу від батьків на виїзд дитини, яка повертається разом з отриманою візою (ВАЖЛИВО! У поїздці мати ОРИГІНАЛ дозволу від батьків на виїзд дитини, де ОБОВ'ЯЗКОВО мають бути перераховані країни відвідування);

- копія усіх сторінок внутрішніх паспортів батьків;

- копія усіх сторінок закордонних паспортів батьків;

- оригінал свідоцтва про народження;

- з 14 років проїзний документ;

- з 16 років копія цивільного паспорта (усіх сторінок з відмітками).

 

УСІ ДОКУМЕНТИ (ОКРІМ ПАСПОРТІВ І АНКЕТ) МАЮТЬ БУТИ ПЕРЕКЛАДЕНІ НА АНГЛІЙСЬКИЙ ИЛИ ФРАНЦУЗЬКА МОВА!!! неофіційний переклад (завіряти нотаріально не треба)

 

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф2

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A

Феєрія мандрів, Лівобережна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
вул. Пушкінська, 15 (готель "Брістоль")

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
пр-т Червоної Калини, 46 (1-й поверх)
e-mail:

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
вул. Леоніда Жаботинського 47 а

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Феєрія Мандрів, Сімферополь

Місто:
Сімферополь
Адреса:
вул. Фрунзе, буд. 19

Феєрія Мандрів, Солом’янка

Місто:
Київ
Адреса:
вул. М. Скрипника, 40

Вартість туру з особи в євро:

Назва готелю Лондон

Назва готелюПариж

Twin/dbl

single

triple

dbl + ex bed (0-12 років)

Seymour Hotel 2*

Luxia 2*

695

995

665

635

Seymour Hotel 2*

Hotel de Bordeaux 2*

695

995

665

635

Alexandra 3*

Calvados 3*

785

1135

715

685

Alexandra 3*

Riviera 3*

785

1155

755

715

Royal National 3*

Havane 3*

845

1215

795

735

Royal National 3*

Alexandrine Opera 3*

915

1315

865

785

Imperial Hotel 3*+

Lodge du Centre 3*+

1055

1495

975

895

Park International  4*

Hotel Paris Opera 4*

1315

2165

1215

1095

Melia White House 4*

Plaza Elysees 4*

1475

2415

1455

1275

Radisson Blue Edwardian Bloomsbury Street 4*

Melia Paris Vendome 4*

1695

2895

1525

1355

Важливо! На деякі дати можливі доплати у зв'язку з салонними датами в Парижі!

Остаточна вартість туру підлягає уточненню на момент бронювання!

! При скасуванні туру меньш, ніж за 30 днів до дати заїзду – штраф 55 євро/люд. за з.д. квиток Eurostar!

Додаткова інформація

Важливо! На деякі дати можливі доплати у зв'язку з салонними датами в Парижі!

! При скасування туру менш, ніж за 30 днів до дати заїзду - штраф 55 євро / чол. за залізничний квиток Eurostar!

! Обов'язкова особиста подача документів до Візового центру Великобританії в Києві(метро Лук'янівська, вул. Глибочицька 4, бізнес центр "Артем"

Консульські збори:

  • консульський збір Великобританії (близько 125 євро, оплачується до подачі документів! - сума може змінюватися і підлягає уточненню на момент запису туриста);
  • ок. 850 грн. сервісний збір віз. центру (оплата особисто в віз. центрі в день подачі документів);
  • за бажанням або за необхідності доплата за терміновий розгляд документів (бл. 270 євро - оплачується до подачі документів! - сума може змінюватися і підлягає уточненню на момент запису туриста);
  • для туристів з не біометричними паспортами консульський збір Франції (80 євро - для дорослих, 40 євро - для пенсіонерів та дітей).

Контакти менеджерів

  • Ім'я: Юлія Юдіна-Рафізаде
  • Посада: Менеджер
  • Тел.: 0-800-60-44-39
  • Вн. номер: 129
  • e-mail: yudina@feeria.ua