54 973 грн
1295
€EUR
12 днів

Ваше місто – ЛондонДублін – Ваше місто

Тип туру

Опис туру

Туман, Біг Бен, безмовна королівська стража у ведмежих шапках, знамениті червоні телефонні будки і двоповерхові автобуси, нескінченна чарівність вікторіанської епохи і найстаріше в світі метро, Бейкер-стріт і завчена фраза «London is the capital of Great Britain» – ласкаво просимо в Лондон!

Відправитися в тур по столиці Великої Британії хоча б раз у житті необхідно кожному. А багато це чи мало – чотири дні в Лондоні – оціните вже на місці. А далі на нас чекає прекрасний і веселий Смарагдовий острів! Дублін – місто стійкого класицизму і найближчий "родич" найстаріших американських міст, атмосферний і доброзичливий, він підкорить Вас з першого погляду і підкупить знаменитим Гіннесом і веселими традиціями Святого Патрика!

Музеї, лепрекони, старовинні замки і престижні навчальні заклади, Джонатан Свіфт і Джойс, ірландський віскі і боротьба за незалежність – Ірландія зачаровує і більше ніколи не відпускає... Let's start?

12 днів / 11 ночей

Дати заїздів: 15.06.2019, 22.06.2019, 14.09.2019, 28.09.2019, 12.10.2019

13 днів / 12 ночей (+1 вільний день у Лондоні)

Дати заїздів: 29.06.2019, 06.07.2019, 13.07.2019, 20.07.2019, 27.07.2019, 03.08.2019, 10.08.2019, 17.08.2019, 31.08.2019

У вартість входить
11 (12) ночей у готелях обраної категорії;
Харчування в готелях;
22
2 вечері в готелі в графстві Лімерик і Керрі;
Екскурсії за маршрутом у супроводі гіда;
Залізничний квиток у вагон 2-го класу на поїзд Лондон–Холіхед;
Квиток на швидкісний пором Jonathan Swift по Ірландському морю;
Транспортне обслуговування.
22
У вартість не входить
Міжнародний авіапереліт;
22
Медична страховка;
22
Вхідні квитки в замки і музеї в Ірландії за програмою;
22
Чайові гіду та водієві.
22
Ваше місто – Лондон – Дублін – Ваше місто
День 1
Ваше місто – Лондон

Прибуття в Лондон. Трансфер у готель (оплачується додатково).

Розміщення в обраному готелі. Вільний час.

Ночівля в Лондоні.

День 2
Лондон

Оглядова екскурсія по Лондону.

Знайомство зі столицею Великої Британії. Ви побачите історичні пам'ятники і визначні пам'ятки міста: Біг Бен, Парламент, Вестмінстерське Абатство, Трафальгарську площу і площу Піккаділі, меморіал принцу Альберту, старий Скотланд Ярд.

Ви також проїдете по Фліт Стріт, яка приведе Вас у район Сіті, що є окремим містом, де Ви побачите приголомшливий, з рідкісним для архітектури Лондона куполом – собор Святого Павла, Тауерський замок, Тауерський міст і багато іншого.

День 3
Лондон

Пішохідна екскурсія по історичному центру Лондона з гідом.

Вільний час. Час для додаткових екскурсій, відвідувань популярних атракціонів і ресторанів.

День 4-6
Лондон

Вільний час. Час для додаткових екскурсій, відвідувань популярних атракціонів і ресторанів.

День 7
Дублін

Трансфер на вокзал у Лондоні.

Відправлення на поїзді по маршруту Лондон–Холіхед (Holyhead) – Західний Уельс (Wales).

Прибуття в порт Холіхед (Holyhead).

О 17:15 поромна переправа по Ірландському морю до Дубліна (Ірландія) на комфортабельному швидкісному поромі Jonathan Swift.

О 19:04 прибуття в порт Дубліна. Трансфер у готель, розміщення.

День 8
Дублін

Поїздка до Атлантичного океану на кручі Моер (Cliffs of Moher).

Знамениті ірландські скелі утворилися ще за 6 тисяч років до нашої ери. Вони пам'ятають перших поселенців, які з'явилися в цих місцях багато років тому – скіфів, англійців, шотландців, датчан. Звідси прекрасний краєвид на Атлантичний океан з висоти 200 метрів.

На вершині скель гордо височить самотня кам'яна башта О'Браяна. Вона була зведена в 1835 році Корнеліусом О'Браяном, нащадком короля Ірландії Бріана Бору, щоб здивувати дам, які гостювали в нього, панорамою, що відкривається з оглядової вежі. Біля скель Моер знімалися деякі сцени для фільму "Гаррі Поттер і напівкровний принц".

Далі за маршрутом відвідування замку Банратті і тематичного парку (Bunratty Castle and Folk Park). Замок з драматичною і кривавою історією, з інтер'єрами 15-16 століть – одна з небагатьох повністю збережених будівель того часу.

Поруч Folk Park – старовинне ірландське село 19 століття з будівлями, привезеними з усієї території Ірландії. Тут є будинок доктора, школа, ломбард, бар, будинок бакалійника, пошта та інше. Відвідування замку і села дає можливість зануритися в атмосферу двох найцікавіших періодів в історії країни.

Ніч у графстві Лімерик. Вечеря в готелі.

День 9
Дублін

Подорож найвідомішим панорамним маршрутом Ірландії навколо півострова Івера (Iveragh), більш відомого як Кільце Керрі (Ring of Kerry).

Це, безсумнівно, одне з найбільш чарівних місць у всій Ірландії. Прекрасні гори і приморські пейзажі будуть постійними компаньйонами протягом майже всього маршруту. Крім цього, тут розташовані цікаві пам'ятки: місто Каерсивін (Cahersiveen) зі старовинною католицькою церквою, названою на честь ірландського національного героя Деніела О'Коннелла; кам'яний форт Staigue, побудований у 3-4 столітті до нашої ери; містечко Вотервіль (Waterville), яке любив відвідувати Чарлі Чаплін, тут можна прогулятися по пляжу.

Маршрут по кільцю Керрі закінчується в Національному парку Кілларні (Killarney National Park), де можна насолодитися мальовничими краєвидами трьох озер, водоспадом Торк, відвідати маєток Макросс, покататися на конях, придбати сувеніри.

Ніч у графстві Керрі. Вечеря в готелі.

День 10
Дублін

Відвідування замку Бларні (Blarney Castle). Середньовічний замок Бларні не можна пропустити – це невід'ємний символ Ірландії та ірландської спадщини. Головним артефактом замку є легендарний камінь з абатства Скоун, на якому в давні часи проводилася коронація королів Шотландії. За легендою, якщо поцілувати камінь, можна оволодіти даром красномовства.

Далі на Вас чекає замок Кешел (Rock of Cashel). Над мініатюрним містечком Кешел у центральній Ірландії височіє скеля. На її крутих схилах збереглися руїни колись величної античної столиці, якою правили королі Мюнстер. Існує старовинний переказ, який свідчить, що сотні років тому саме тут святий Патрик привів до християнської віри короля Корка III.

Повернення в Дублін. Розміщення в готелі.

День 11
Дублін

Оглядова автобусна екскурсія по Дубліну.

Під час екскурсії гід познайомить Вас із головними визначними пам'ятками столиці Ірландії: собором Святого Патрика (St. Patrick Cathedral), Трініті Коледжем (Trinity College), Дублінським замком (Dublin Castle), вулицею Темпл Бар і торговою вулицею Графтон, набережною Ліффі, Фенікс парком, будинком Оскара Вайльда та іншим.

Екскурсія на завод Гіннес (Guinness Storehouse), де можна дізнатися про історію створення та виробництва знаменитого на весь світ пива. Тут же можна відвідати бар, з вікон якого відкривається чудовий краєвид Дубліна.

День 12/13
Дублін - Ваше місто

Сніданок у готелі.

Трансфер в аеропорт (оплачується додатково). Закінчення обслуговування.

Додати новий коментар

Комментарии

- оригінал закордонного паспорта (дійсний мінімум 6 місяців після передбачуваної дати повернення c поїздки) з двома чистими сторінками;

- при наявності попереднього закордонного паспорта - копії всіх сторінок закордонного паспорта, де є відмітки. При наявності одночасно чинного закордонного паспорта або не анулюваного попереднього паспорта у туриста - його оригінал;

- 2 кольорові фотографії (80% обличчя, 3,5х4,5, на білосніжному тлі, без окулярів, головних уборів, лоб, брови, очі, вуха не повинні бути закриті волоссям);

- анкета;

- довідка з банку про наявність коштів на рахунку, на фірмовому бланку, де вказано вид рахунку і рух по рахунку (бажано за останні 6 місяців);

- ксерокопія документів про наявність власності: рухоме / нерухоме майно (будинок, квартира, автомобіль, земля та ін.)- копії повинні бути завірені нотаріально!;

- ксерокопія внутрішнього паспорта (всіх сторінок з відмітками);

- ксерокопія свідоцтва про шлюб / розлучення / смерть- копії повинні бути завірені нотаріально!;

- ксерокопія свідоцтва про народження дітей- копії повинні бути завірені нотаріально!

Для працюючих:

- довідка з місця роботи: на фірмовому бланку з зазначенням адреси та телефону підприємства, посади, дати повернення на роботу, заробітної плати (з розбивкою доходу по місяцях за останні півроку).

Для школярів / студентів:

- довідка з місця навчання на бланку закладу, із зазначенням адреси та телефону, а також з відміткою про те, що адміністрація навчального закладу не заперечує проти поїздки в канікулярний час.

Для приватних підприємців:

- копія свідоцтва про реєстрацію ПП;

- для платника єдиного податку - копія про реєстрацію платника єдиного податку;

- копія ліцензії на діяльність;

- звіт про доходи за останні півроку з податкової інспекції;

- копії договорів, що підтверджують діяльність ПП, в тому числі: візитки, реклами й т.д.

-всі копії по ПП повинні бути завірені нотаріально!

Для пенсіонерів:

- копія пенсійного посвідчення- копія повинна бути завірена нотаріально!;

- довідка з Пенсійного Фонду про розмір пенсії.

* Для дітей, які подорожують без батьків або з одним з батьків - нотаріально завірений дозвіл на виїзд дитини за кордон.

* Для непрацюючих або тих, у кого недостатнє фінансове забезпечення - лист про спонсорство про те, що спонсор бере на себе всі витрати під час туру.

Список документів не є вичерпним, подробиці прохання уточнювати у менеджера в індивідуальному порядку.

Всі документи (окрім анкети та паспортів) обов'язково повинні бути перекладені на англійську мову з печаткою бюро перекладів!

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф 9

Феєрія Мандрів, Лівобережна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
Приморський бульвар, 11 (Готель Лондонська, головний вхід, 3 поверх)

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A (Працюємо он-лайн, або за попередньою домовленістю про зустріч)

Феєрія Мандрів, Львівська площа

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Ярославів Вал 33-Б, оф. 3

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
вул.Томашівського, 4
e-mail:

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
69006, Проспект Металургів 12-а, офіс №1

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Феєрія Мандрів, Солом’янка

Місто:
Київ
Адреса:
вул. М. Скрипника, 40

Вартість туру для 1 особи в євро:

Готель

Категорія

ДАТИ

Разміщення

Twin/Double

Single

Triple**

Royal National / Citywest (Green Isle, Clayton Leopardstown, Ibis Dublin West, Plaza Hotel)/ Maldron Hotel Limerick (Limerick City)/ Hotel Killarney (Manor West Tralee, River Island, Gleneagle Hotel, Killarney Court, Kenmare Bay)/ Harcourt Hotel

3* standard

28.04.2019, 08.06.2019, 15.06.2019, 22.06.2019, 14.09.2019, 28.09.2019, 12.10.2019

1295

1845

1255

29.06.2019, 06.07.2019, 13.07.2019, 20.07.2019, 27.07.2019, 03.08.2019, 10.08.2019, 17.08.2019, 31.08.2019

1395

2045

1325

Copthorne Tara / Camden Court (або аналогічний) Maldron Hotel Limerick (Limerick City)/ Hotel Killarney (Manor West Tralee, River Island, Gleneagle Hotel, Killarney Court, Kenmare Bay)/ Camden Court (або аналогічний)

4* standard/ 3*

28.04.2019, 08.06.2019, 15.06.2019, 22.06.2019, 14.09.2019, 28.09.2019, 12.10.2019

1695

2515

1615

29.06.2019, 06.07.2019, 13.07.2019, 20.07.2019, 27.07.2019, 03.08.2019, 10.08.2019, 17.08.2019, 31.08.2019

1795

2715

1685

**При тримісному варіанті розміщення готелі по туру надають DBL/TWN + додаткове ліжко або диван, або три окремі ліжка (залежно від готелю). Таке розміщення розраховане на дорослих людей.

Додаткова інформація

*Гід залишає за собою право вносити зміни в програму в разі форс-мажорних обставин.

**Рекомендуємо взяти з собою купальні приналежності, у деяких готелях є басейни.

! Обов'язково особиста подача документів у Візовому центрі Великої Британії в Києві (метро Лук'янівська, вул. Глибочицька 4, бізнес-центр "Артем").

Консульські збори:

 • консульський збір Великої Британії (близько 125 євро, оплачується до подачі документів! – сума може змінюватися і підлягає уточненню на момент запису туриста);
 • близько 850 грн. сервісний збір візового центру (оплата особисто у візовому центрі в день подачі документів);
 • за бажанням або за необхідності доплата за терміновий розгляд документів (близько 270 євро – оплачується до подачі документів! – сума може змінюватися і підлягає уточненню на момент запису туриста).

Можливі варіанти індивідуального трансферу:

 • індивідуальний трансфер аеропорт–готель у Лондоні (аеропорт Heathrow (British Airways) – 100 євро за машину в одну сторону, аеропорт Gatwick (МАУ) – 120 євро за машину в одну сторону);
 • індивідуальний трансфер готель–аеропорт в Дубліні (ціна за авто 3 місця в одну сторону) – 70 євро;
 • індивідуальний нічний трансфер готель–аеропорт у Дубліні з 22:00 до 08:00 (ціна за авто 3 місця в одну сторону) – 80 євро.

Доплата за місця в автобусі:

 • доплата за перший ряд в автобусі по туру Ірландія – 30 євро;
 • доплата за другий і третій ряд в автобусі по туру Ірландія – 25 євро.

Контакти менеджерів

 • Ім'я: Юлія Юдіна-Рафізаде
 • Посада: Менеджер
 • Тел.: 044-237-12-01
 • Вн. номер: 129
 • e-mail: yudina@feeria.ua