26 870 грн
799
€EUR
10 днів
Маршрут

КиївАнкараКаппадокія – Долина Іхлара – Каймакли – Ургюп – Учхисар – Гереме – Адана – ГазіантепХалфеті – Харан – Шанлиурфа – Гебеклі-Тепе – Немрут-Даг – ДіярбакирМардін – Дара – МідьятАнкараКиїв

Країни:
Дати

Опис туру

У колекції авторських турів Феєрії з'явилася дійсно унікальна пропозиція, аналогів якій на туристичному ринку України просто не існує!

Перша поїздка за цією програмою успішно відбулася в травні 2019 року, і ось ми знову запрошуємо всіх охочих у захоплюючу подорож!

...Долини Каппадокії – одне з найкрасивіших місць на Землі для прогулянки на повітряній кулі; геологічне диво, сформоване виверженнями вулкана. Колись це місце стало прихистком для перших християн. А задовго до них, тут же, в Анатолії, між Тигром і Євфратом росла і звеличувалася одна з найдавніших цивілізацій в історії людства – Месопотамія.

Далеко не кожен турок може похвалитися тим, що побував у казковому кам'яному місті Мардіні, пив насичену чарівними спеціями каву Дібек, милувався, величаві річки плавно несуть свої води під стародавніми базальтовими мостами, побудованими ще за часи римських і візантійських імператорів, або бачив, як розпечена куля сонця повільно пропливає над велетенськими головами статуй гори Немрут – вікового кургану Коммагенського царства на висоті 2150 метрів над рівнем моря.

А ще на нас чекають стародавні мечеті та мінарети, ассирійські монастирі, римські мости, таємничі печерні міста, стародавні міські кам'яні стіни Діярбакира, які можна порівняти хіба що з Великою Китайською стіною, унікальні давньоримські мозаїки Газіантепа, на яких у вічній битві застигли амазонки. І, звичайно ж, чарівні місцеві солодощі – кюнефе і блакитний мигдаль, традиційна кухня, унікальні срібні та мідні вироби місцевих майстрів і багато, багато іншого...

Словом, обіцяємо Вам, що за 10 днів насиченого туру Ви побачите зовсім іншу, прекрасну і невідому Туреччину, колиску цивілізацій!

Тур супроводжує один з авторів програми – Поліна Андрієнко, а також місцевий ліцензований гід.

На дату виїзду 05.11 з вами в турі буде один з кращих гідів Феєрії – Тарас Чернов!

У вартість входить
Усі внутрішні переїзди в комфортабельному автобусі;
Супровід кваліфікованого гіда;
Супровід гіда Феєрії зі знанням турецької мови;
Усі екскурсії, вказані в програмі;
Розміщення в готелях;
22
Харчування - сніданки.
У вартість не входить
Страхування;
22
Обіди та вечері;
22
Політ на повітряній кулі;
22
Вхідні квитки в усі музеї – 50 євро.
Чайові водієві і місцевому гідові.

Київ – Анкара – Каппадокія – Долина Іхлара – Каймакли – Ургюп – Учхисар – Гереме – Адана – Газіантеп – Халфеті – Харан – Шанлиурфа – Гебеклі-Тепе – Немрут-Даг – Діярбакир – Мардін – Дара – Мідьят – Анкара – Київ
День 1
Київ – Анкара – Каппадокія

Міжнародний переліт Київ – Анкара 

Прибуття в Анкару. Виїзд та прибуття до Каппадокії.

По дорозі ми побачимо солоне озеро Туз – друге за величиною в Туреччині (стародавні греки називали його Фригійським морем); береги цього величезного озера пофарбовані в усі відтінки ніжного рожевого кольору.

Ночівля в готелі Duven Hotel, з терас якого відкриваються феєричні краєвиди на фортецю Учхисар і Долину чарівних димарів.

День 2
Каппадокія – Долина Іхлара – Каймакли – Ургюп

Сніданок у готелі.

За сприятливої погоди, охочі зможуть політати на світанку на повітряній кулі (оплачується додатково – від 170 євро з людини).

У цей день ми відвідаємо мальовничу долину Іхлара, підземне місто Каймакли, а також побачимо скелі-гриби Долини уяви в національному парку Ургюп і дізнаємося секрети місцевих гончарних справ майстрів на фабриці з виробництва керамічних виробів.

Увечері на нас чекає незабутнє видовище – шоу дервішів!

Ночівля в готелі Duven Hotel.

День 3
Каппадокія – Учхисар – Гереме – Адана

Сніданок у готелі.

Продовження екскурсії по Каппадокії, трансфер в Адану.

Подорожуючи мальовничими долинами Каппадокії, ми побачимо замок Учхисар і багато іншого.

Після обіду ми відвідаємо музей під відкритим небом – Національний парк Гереме і печерні церкви: Яблучну (Elmalı), Зміїну (Yılanlı), Церкву з сандалями (Çarıklı), після чого на нас чекає переїзд у місто Адана.

Ночівля в місті Адана.

День 4
Адана – Газіантеп – Халфеті

Сніданок у готелі.

Подорож у Газіантеп – ворота долини Євфрату і сучасне місто на південному сході Туреччини, яке швидко розвивається. Воно входить до десятки найдавніших міст світу.

Перше, що кидається в очі, – руїни найдавніших у світі споруд. За легендою, саме в цих місцях зародилася цивілізація. У Газіантепі залишили свій історичний слід хети, перси, римляни і сельджуки. Про багате історичне минуле цього краю свідчать численні мусульманські мечеті, християнські храми, фортеці, постоялі двори і навіть обитель шейха. Стародавні іудейські та вірменські поселення зараз майже зруйновані, але охороняються археологами від забудов.

У Газіантепі ми відвідаємо найбільший у світі музей античних мозаїк Зеугма. Обходячи музейний комплекс, Ви побачите мозаїчні зображення біблійних фресок, старовинних килимів, древніх героїв періоду Римської Імперії.

Потім ми переїжджаємо в місто Халфеті, яке вважається одним з найважливіших туристичних центрів Туреччини. Завдяки історичним кам'яним будинкам і природній красі його також називають «Прихованим раєм» Південно-Східної Анатолії. Сьогодні багато районів міста затоплені.

Пропливаючи на човні бірюзовими водами Євфрату, ми побачимо затоплену частину міста і римську фортецю Румкале. Вважається, що апостол Іоанн жив в околицях Румкале і зберігав там записи Євангелія.

Ночівля в готелі в Халфеті: Kasr-ı Canan Butik Otel.

День 5
Халфеті – Харан – Шанлиурфа

Сніданок у готелі.

Поїздка в Харан – стародавнє місто глиняних будиночків із загостреними дахами, схожими на вулики, відомості про яке залишені в манускриптах, датованих раніше 2000 року до нашої ери. Назва перекладається як «місце, випалене сонцем». Усі його глиняні хати – одноповерхові, але в багатьох із них висота купола над стінами перевершує висоту стін над землею, що дозволяє рятуватися від шаленої спеки в літні місяці. З часів Візантії тут також збереглися фрагменти міських стін і залишки могутньої фортеці. Відомо також, що в Харані було засновано перший ісламський університет.

Після цього ми переїдемо в Шанлиурфу – одне з найдавніших міст світу, яке згадується в шумерських, аккадських і хетських клинописних написах.

Згідно з переказами, тут народився пророк Авраам, старозавітний святий, родоначальник єврейського й арабського народів, будівельник священної Кааби в Мецці. Тут бував Ісус Христос, а апостол Фома проповідував по дорозі в Індію.

Екскурсія по місту: ми побачимо Священний ставок Авраама з плаваючими в ньому коропами, Трон царя Нимрода у фортеці Шанлиурфи, печеру святого пророка Іови. Під час прогулянки можливе відвідування колоритного східного базару.

Ночівля в готелі Manici Hotel Şanlıurfa Special category в центрі міста.

День 6
Шанлиурфа – Гебеклі-Тепе – Немрут-Даг

Сніданок у готелі.

Відвідування Гебеклі-Тепе (Пузатий пагорб) – найдавнішої зі знайдених на сьогодні культових споруд у світі, побудованої в епоху раннього неоліту. Ця споруда на 6 тисяч років старша від Стоунхенджа і майже в два рази древніша від усіх аналогічних споруд на планеті.

Виїзд у Національний парк Немрут-Даг. По дорозі ми побачимо:

Каракуш Тюмюлюс (Karakuş tümülüsü) – могильний курган, родинний цвинтар жіночої половини царської сім'ї. Його побудували в I столітті до нашої ери за наказом царя Коммагени Митрідата II Каллінікоса в честь його матері;

– Грандіозний римський міст Джендере (Cendere köprüsü), який було побудовано ще в 212 році нашої ери за часів правління Септимія Севера в найвужчому районі річки Кахта. Міст завдовжки 120 метрів і завширшки 7 метрів, що спирається на дві скелі, зроблений із 92-х великих кам'яних блоків, кожен з яких важить 10 тонн;

Обід. Екскурсія по Національному заповіднику Немрут-Даг, де на самій вершині гори, на висоті 2150 метрів над рівнем моря, ми побачимо величну гробницю царя Антіоха I. Величезні статуї на вершині гори – візитівкаТуреччини, проте добираються до цього місця одиниці. У 1987 році археологічні пам'ятки на вершині гори було включено до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Споглядати захід сонця біля підніжжя велетенських статуй – це неймовірні емоції!

Розміщення і ночівля в готелі Nemrut Kervansaray Hotel.

День 7
Діярбакир – Мардін

Сніданок у готелі. Переїзд у Діярбакир.

По дорозі ми побачимо римський арочний міст з базальту через річку Тигр – Міст десяти очей (On Gözlü Köprü).

Діярбакир (Амід) – неофіційна столиця кавунів і серце турецького Курдистану, місто на Шовковому шляху, вік якого налічує більше 5000 років.

Прогулянка по Діярбакиру. Огляд його могутніх кам'яних стін, побудованих за часів римського правління, завширшки 5,5 метрів, заввишки 12 метрів, протяжністю майже 7 кілометрів, з 82 сторожовими вежами і з воротами на всі сторони світу; центральна площа, де стоять ворота Даг Капи; старовинний караван-сарай Хасан Паша Хан, величезна мечеть Улу-Джамі, одна з найстаріших у Туреччині. Також ми відвідаємо мінарет на чотирьох ногах, обов'язково спробуємо запашну каву Дібек і дізнаємося секрети її приготування.

Після обіду переїзд у Мардін.

Ночівля в старовинному кам'яному гостьовому будинку Zinciriye Butik Otel, з терас якого відкривається чудовий краєвид на пагорби Месопотамії.

День 8
Мардін – Дара - Бейяз су – Мідьят – Мардін

Сніданок у готелі. Екскурсія по регіону Мардін.

Сьогодні на нас чекає Дара – візантійська фортеця на півночі Месопотамії, на кордоні з імперією Сасанідів. Фортеця відігравала велику роль в ірано-візантійських війнах у VI столітті, під її стінами в 530 році відбулася знаменита битва при Дарі. Місцями фортеця нагадує Петру в зменшеному варіанті. Поруч ми побачимо дуже глибоку підземну цистерну Зіндан.

Далі наш шлях лежить у Мідьят, у старовинний Гостьовий будинок Конук-Еві, який зараз усім відомий як "будинок Сили і Бурана".

Приємний сюрприз для любителів популярного турецького телесеріалу «Сила – повернення додому»: дивлячись на пагорби Месопотамії і гуляючи по кам'яних вулицях Мардіна і Мідьята, Ви легко впізнаєте місця, де розгорталися пристрасті телесеріалу. У Вас буде унікальна можливість погостювати в будинку Бурана і Сили! А наш гід розкриє Вам справжню причину того, чому телесеріал було задумано і знято на замовлення держави.

Також ми відвідаємо Мор Габріель – монастир, заснований у 397 році, який по праву є одним із найстаріших діючих християнських монастирів у світі.

Повернення в Мардін, вечеря.

Охочі зможуть відвідати старовинний Емір Хамам, вік якого більше 800 років. Ночівля в готелі.

День 9
Мардін

Сніданок у готелі. Прогулянки по Мардіну.

Мардін – дивовижне кам'яне місто, вулиці якого підіймаються на схили гори, увінчаної грізною фортецею, що була відома ще в 4500 році до нашої ери. На початку нашої ери Мардін уже представляв собою те, що ми можемо бачити зараз – і з тих пір стара частина анітрохи не змінилася. У 1960 році Мардін був узятий під охорону ЮНЕСКО. Населення міста багатонаціональне, у ньому живуть курди, араби, ассирійці, турки і вірмени. Ассирійські християнські церкви і монастирі мирно сусідять з численними мечетями.

Ми побачимо старовинні медресе Касиміє і Зинджиріє, прогуляємося по центру міста, його кам'яних вуличках, відвідаємо музей Мардіна, сходимо на старовинний базар, де побачимо ремісничі майстерні з виготовлення традиційного мідного посуду і меблів, ювелірні магазини, заглянемо на ринок спецій, придбаємо місцеві сувеніри: каву Дібек, мило і так далі.

Обід з традиційними солодощами на десерт: кюнефе – арабські гарячі ласощі, та дондурма – традиційне турецьке морозиво. Кажуть, що воно найсмачніше у світі.

Увечері на нас чекає вечеря в ресторані з місцевою музикою, танцями і вином.

Ночівля в готелі.

День 10
Мардін - Анкара - Київ

Після сніданку до опівдня - вільний час в Мардіні.

07:00 ранній виїзд в аеропорт Діярбакира і виліт до Анкари.

Прибуття в Анкару, трансфер в район старої фортеці Цитадель Хізар. Прогулянка територією фортеці, всередині стін якої розташовується невелике автентичне поселення - шматочок старовинної Туреччини прямо посеред сучасного мегаполісу. На цьому місці стояла колишня Анкара, заснована близько 3 тис. років тому. Після вечері - трансфер в аеропорт Анкари.

Реєстрація багажу на міжнародний рейс.

Переліт Анкара – Київ.

Додати новий коментар

Комментарии

Надіслав: Людмила, дата: 02.06.2019

Вчора повернулася з туру "Інша Туреччина......". Неймовірно цікавий тур! Чудові гіди Тарас Чернов і Поліна Андрієнко з української сторони і гід Солмаз та водій Сінан з турецької. Не буду повторювати програму, вона є на сторінці. Люди, повірте, програма складена прекрасно. Ми подивилися дуже багато і навіть те, чого не було в програмі. Готелі хороші, їжа смачна, люди дуже доброзичливі. Маю від цієї поїздки тідьки позитив! В нас була дуже хороша група туристів. Дякую всім з ким я була в цій поїздці. Дякую , дякую "Фейєрія мандрів"!!!! Ви найкращі!

Як же приємно бачити і чути, що наша перша анатолійська ластівка заслуговує на такі чудові відгуки! Дякуємо, Людмило,за те, що поділилися своїми враженнями, і сподіваємося, що в наступному нашому турі туристи будуть не меньш вражені красою та неймовірними історичними пам"ятками, які ми збираємося показати!

Надіслав: Андрій, дата: 05.08.2019

буде, скоріше, не відгук, а висновок - кожна, поважаюча себе, людина, яка має, хочаб, найменшу можливість приєднатися до цієї фантастичної подорожі, просто, зобов'язана, невагаючись, вже починати збори. Панове - бронюйте, збирайте речі, налаштовуйте фотовідео обладнання і в путь. Навіть, якщо ви дуже досвідчений турист-мандрівник, Вам буде вдосталь, аж через край, нових незабутніх мегапозитивних вражень! В Каппадокии краса невимовна! І це лише початок. Подорож до таємничої колиски цивілізації - Месопотамії, на диво, ще не освоєної (навіть, всюдисущими китайськими туристами), це екзотика позамежна! Природа, історія, місцеві традиції, незліченна кількість обє'ктів світового значення ЮНЕСКО... А кухня, кухня яка! Зціпивши зуби, не буду співати діферамбів Поліні та Тарасу... ні , точно, не буду...люди просто роблять свою роботу... АЛЕ ЯК КЛАСНО РОБЛЯТЬ!!! З ДУШЕЮ, ЩИРО, ТАЛАНОВИТО!!! КРАСУНЧИКИ!!! ...Таки не втримався. І ви не втримаєтесь.

Андрію, дякуємо за таку високу оцінку нашої праці! Ми дуже раді, що вам сподобалося, а також й тому, що під час туру в нас був свій власний і такий талановитий фотокореспондент!! Фото неймовірні!! До зустрічі в наступних наших фееричних турах!!

Надіслав: Lesya, дата: 05.08.2019

Цей тур для гурманів, для тих, хто хоче побачити щось нове. Ви зразу зануритеся у вирій подій, надзвичайно цікавої історії Турції, її аутентичнісь, душа і хлібосільність стануть перед вами. Тут ще не проходили доріжки туристів і тому ви побачите іншу країну, більш цікаву для досвідчених мандрівників. Кожний день був неймовірно цікавий своєю программою. Картинка змінювалася, так швидко, що не встигали насолодитися враженнями з попереднього дня. І все це нам подавали прекрасні гіди- Солмаз, Тарас і Поліна. Дякую всім першопрохідцям, які розділили зі мною радість відкриття нової країни, абсолютно іншої, не схожої на мої уявлення.💋❤️

Ми також щиро вдячні, Лесю, за відгук, за постійну готовність сприймати все нове, за щирість і товариськість, за гарний настрій, яким ви ділилися з нами усіма! До нових зустрічей в наших феєричних подорожах!

Надіслав: Ірина, дата: 18.08.2019

От же вміє Феєрія мандрів створювати унікальні туристичні продукти!!! Такого туру по невідомій Туреччині я давно чекала. Дякую Поліна Андрієнко та Тарас Чернов, що показали нам справжню Туреччину – колиску світової цивілізації. Ми добралися до самого кордону з Сірією, зустріли захід сонця на вершині Немрут-Даг поряд з величезними статуями, яким більш ніж 2тис. років, відвідали найстародавніші в світі міста, побачили найстародавніші античні мозаїки та ще багато чого з історії древньої Месопотамії. А спочатку була неперевершена Каппадокія!!! Ми жили в справжньому печерному готелі, з терас якого відкривався феєричний вид на долину з неземними пейзажами. По маршруту готелі всі були дуже добрі, аутентичні, у самому центрі відвідуваних міст. В турі не має ніяких додаткових витрат, а навпаки, нас весь тур пригощали якимись місцевими смаколиками, показували щось додаткове, що не передбачалось програмою. Ми навіть побували у хамамі, якому більше 1000 років та побачили танець справжніх (не артистів) кружляючих дервішів. Поліна та Тарас створили дуже душевну атмосферу подорожі, а ліцензований турецький гід Солмаз навіки влюбила нас в ту Туреччину, яку поки що знають не всі. Чекаємо продовження подорожі, бо в Туреччині ще так багато унікальних місць – пам”яток світової цивілізації.

Дякуємо за такий змістовний видгук, ми дуже раді, що ця досі невідома Туреччина так сподобалась нашим туристам і вам особисто! Від нас велика подяка за повсякчасну зацікавленність, позитивний настрій, чудові фотографії та дуже цікаві розповіді на фейсбуці про кожен день, якій ми провели в цій подорожі! Сподіваємося, що ще відкриємо з вами разом якісь цікавинки в нашій улюбленій Туреччині!

Надіслав: Игорь, дата: 15.10.2020

Только вернулись из тура (октябрь 2020). Прекрасный тур для тех, кто уже знаком с известной Турцией (Стамбулом или хотя бы со средиземноморским отдыхом) и ищет новых, нестандартных ощущений в стороне от обычных туристических троп. Отличное автобусное и экскурсионное обслуживание. Огромное спасибо гидам Тарасу Чернову и Полине Андриенко как за показанное по программе тура, так и за все дополнительные экскурсии, возникшие по ходу (не говоря даже о заботе о нас, туристах). Спасибо огромное и Феерии, и всем с кем мы совершили это путешествие.

Надіслав: iryna skalozub, дата: 16.10.2020

Отримала від туру навіть більше, ніж чекала. Тур насичений надзвичайно цікавою інформацією про історію , культуру, і найрізноманітніші аспекти життя Туреччини. Кожен день приносив масу вражень і позитивних емоцій. Дякую ерудованим, освіченим і уважним гідам Тарасу Чернову і Полоні Андрієнко. Дуже приємні враження від турецького гіда Ерджумента і обох водіїв. Комфортабельний автобус, Прекрасні дороги. Буду чекати на нові екскурсійні подорожі такою цікавою країною.

Надіслав: Марина, дата: 16.10.2020

Это мое первое путешествие с Феерией. Прекрасная организация всего тура. Супер гиды - Тарас и Полина - суперпрофессионалы! Их внимание и забота по всему маршруту. Интересный маршрут. В Турции бываю очень часто, но они открыли для меня новую неизведанную Турцию. Помогал им и дополнял гид с турецкой стороны Эрджюмент. Хорошо подобранные отели, правильно распланированные дни, в которых экскурсии сочетались с отдыхом. Отличная логистика по всему маршруту. Спасибо всем , кто организовал данный тур. Надеюсь ещё попутешествуем вместе. Мои лучшие пожелания всем участникам тура!

Надіслав: Лена, дата: 16.10.2020

Была в туре в октябре 2020. Тот случай, когда не ты выбрал тур, а тур выбрал тебя ))). И как показала жизнь, именно такие туры самые яркие и запоминающиеся! Тур для тех, кто открыт всему новому, кто готов удивляться и кайфовать в этом моменте от увиденного. Тех, у кого нет своих заготовленных ожиданий и кто привык отдыхать в динамике. Доверьтесь профессионалам, Феерия собрала именно таких! Это не только фанаты своего дела, они искренне и безгранично любят места где проводят туры, любят туриста! Поверьте, в этом туре с Вами не только поделятся знаниями самых интересных мест, Вас влюбят в эти места, о Вас позаботятся. Мне повезло - с нами в туре были оба автора этого тура: Тарас Чернов и Полина Андреенко! Принимающая сторона Турции оставила самые теплые воспоминания! Перед нами открывались закрытые двери, мы попадали в неожиданные места! Места, не избалованные туристами. Места не пре украшенные для гостей. Если Вы отдыхаете "наслаждаясь глазами", то это Ваш тур! Рассветы, закаты, горы, звезды, реки. Все это Вам обеспечено!

Надіслав: Оксана, дата: 22.10.2020

Подорожувала у цьому турі в жовтні 2020 року. Месопотамія - топовий напрям для подорожей у світі, який активно пропагується. До прикладу, у 2020 році Лувр представив розкішну виставку месопотамського мистецтва у Музеї Пола Гетті в Лос-Анжелесі. Проте у зв'язку з відомими подіями в Іраку і Сирії побачити Месопотамію зараз можна тільки в Туреччині. Тури "Феєрії" у 2019 р. по цьому маршруту пройшли з повним аншлагом. У нашій групі в жовтні 2020 р. переважали не адепти Месопотамії, а поціновувачі інших країн, які в силу "ковідних" обмежень не змогли потрапити на обрані тури. Але завдяки тріумвірату гідів - Тарасу, Поліні, Ерджюменту - наша подорож була на одному диханні, кожен побачив свою Месопотамію. Тому, якщо вам набридла сіра дійсність сьогодення, їдьте у Месопотамію. Сидячи з чашечкою сирійської кави у кафе "Месопотамія" в Мардіні, ви відчуєте, що життя прекрасне.

Надіслав: Оксана, дата: 22.10.2020

Подорожувала у цьому турі в жовтні 2020 року. Месопотамія - топовий напрям для подорожей в світі, який активно пропагується. До прикладу, у 2020 году Лувр представив розкішну виставку месопотамського мистецтва у Музеї Пола Гетті в Лос-Анжелесі. Проте у зв'язку з відомими подіями в Іраку і Сирії побачити Месопотамію зараз можна тільки в Туреччині. Тури "Феєрії" у 2019 р. по цьому маршруту пройшли з повним аншлагом. У нашій групі в жовтні 2020 р. переважали не адепти Месопотамії, а поціновувачі інших країн , які в силу "ковідніх" обмежень не змогли потрапити на обрані тури. Але завдяки тріумвірату гідів - Тарасу, Поліні, Ерджюменту - наша подорож булу на одному диханні, кожен побачив свою Месопотамію. Тому, якщо вам набридла сіра дійсність сьогодення, їдьте у Месопотамію. Сидячи з чашечкою сірійської кави у кафе "Месопотамія" у Мардіні, ви зрозумієте, що життя прекрасне.

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф 9

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A

Феєрія мандрів, Лівобережна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія Мандрів, Львівська площа

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Ярославів Вал 33-Б, оф. 3

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
вул. Пушкінська, 15 (готель "Брістоль")

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
пр-т Червоної Калини, 46 (1-й поверх)
e-mail:

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
вул. Леоніда Жаботинського 47 а

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Феєрія Мандрів, Сімферополь

Місто:
Сімферополь
Адреса:
вул. Фрунзе, буд. 19

Для цього туру ми підібрали унікальні бутик-готелі!

– печерний у Каппадокії ( Duven Hotel)

– і готель з терасами в Мардіні (Mardin Zinciriye hotel).

У Шанлиурфі: Manici Hotel Şanlıurfa Special category.

У Кахті: Nemrut Kervansaray Hotel.

В Адані: Adana Hotel

В Халфеті: Kasr-i-Canan Hotel

Додаткова інформація

Польотні дані:

Міжнародний переліт: КиївАнкараКиїв, від 170 євро
PC1723 05 NOV KBP -  ESB 02:25- 05:30 /  PC1722 15 NOV ESB - KBP 00:20 - 01:30

Внутрішній переліт: ДіярбакирАнкара, від 70 євро
TK7143 14 NOV DIY ESB 09:10-10:35

05.11.2020 PC1723 KBP ESB  0225 0530
14.11.2020 TK7143  DIY ESB   0910 1035  
15.11.2020 PC1722 ESB KBP  0020 0130

У програмі туру можливі незначні зміни.

Контакти менеджерів

 • Ім'я: Діана Слободинська
 • Посада: Менеджер
 • Тел.: 0-800-60-44-39
 • Вн. номер: 311
 • e-mail: diana@feeria.ua
 • Ім'я: Тарас Чернов
 • Посада: Менеджер
 • Тел.: 0-800-60-44-39
 • Вн. номер: 132
 • e-mail: taras@feeria.ua
 • Ім'я: Марина Слободинська
 • Посада: Менеджер
 • Тел.: 0-800-60-44-39
 • Вн. номер: 113
 • e-mail: marisha@feeria.ua