0 грн
0
€EUR
8 днів

ЦЕ - ОДИН ІЗ БАЗОВИХ ТУРІВ ФЕЄРІЇ. Щойно ситуація в країні зміниться, дати і вартість будуть оновлені.
Чекаємо на вільне небо і віримо в Перемогу!

Київ – Афіни – Санторіні – АфіниКиїв

Країни:

Одне з найбільш чуттєвих і романтичних місць Греції, дорогоцінна яскрава перлина в намисті островів Егейського моря - усі ці епітети блідніють, коли перед очима постає справжній Санторіні, і від побаченого перехоплює подих і відбирає мову...

Вдень тутешні білосніжні будинки сперечаються яскравістю з сяючим сонцем, а пронизливо блакитні куполи церков і дахи розчиняються в небі і морі. Вечір подарує найфантастичніші заходи сонця, коли червоний і рожевий змішуються з синім, фіолетовим і помаранчевим. Вночі оксамитове небо з мільйоном зірок сперечатимуться з землею за глибину фарб і чий півмісяць більш стрункий і витончений - небесний чи острівний. А ранок вибухне неймовірними барвами місцевих пляжів - червоні, чорні та білосніжні.

Цю неймовірну красу подарував людям вулкан, що вибухнув 3,5 тисячі років назад і в одну мить перевів могутню цивілізацію мінойців в розряд міфів, легенд та археологічних пам'яток.

Ви зможете побачити унікальні артефакти цієї давньої культури - розкопки тривають до сьогодні. Адже вчені переконані: саме тут, на Санторіні, найвища вірогідність відшукати сліди найбільшої загадки історії - і довести реальність існування загубленої Атлантиди.

Дерзайте й Ви!

Виїзд у будь-який день тижня!

У вартість входить
Проживання у готелях 3*;
22
Харчування;
22
Трансфери в Афінах та на Санторіні;
Квитки на паром.
У вартість не входить
Авіапереліт;
22
Туристичний збір в готелях;
22
Екскурсії;
Медична страховка.
ЦЕ - ОДИН ІЗ БАЗОВИХ ТУРІВ ФЕЄРІЇ. Щойно ситуація в країні зміниться, дати і вартість будуть оновлені.
Чекаємо на вільне небо і віримо в Перемогу!

Київ – Афіни – Санторіні – Афіни – Київ
День 1
Київ - Афіни

Прибуття в Афіни, трансфер та поселення в готель 3*.

Ніч у готелі.

День 2
Афіни - Санторіні

6:30 виїзд з готелю до порту Пірей.

Пором на Санторіні, прибуття о 15:00. 

Санторіні - мальовничий архіпелаг в Егейському морі, кільце з 5 островів: Тірас, Неа-Камені, Палеа-Камені, Аспрониси і, власне, Санторіні. Це трохи інша Греція: випещена, казково красива, аристократична і водночас по-домашньому затишна. Тут все - найвищого ступеню: пейзажі чудові, архітектура неймовірна, сервіс бездоганний.

Тут найменше хочеться думати про час: Санторіні ніби створений для безтурботного відпочинку в оточенні вулканічних ландшафтів, дивовижного синього моря, доглянутих пляжів з різнокольоровим піском і будиночків немов з листівок. Сюди їдуть, щоб помилуватися заходом сонця, насолодитися миттю і повернути внутрішню гармонію.

Трансфер до готелю 3*. Готель розташований в містечку Перісса, в 60 м від пляжу з вулканічним піском.

Пляж Перісса - найбільший на острові Санторіні, завдовжки 3 км, з піском вулканічного походження сірого та чорного кольорів. Перісса не раз отримувала "Блакитний прапор", адже тут чиста та прозора морська вода, безліч рибок, мешкають скати та восьминоги. Пляж чудово облаштований, є все необхідне для спокійного відпочинку на морському узбережжі. Вздовж набережної розташовані численні кафе та ресторани.

День 3
Санторіні

Сніданок у готелі. Вільний день на острові.

Ви можете відвідати Акротирі — це назва розкопок, які відносяться до Мінойської цивілізації, бронзова доба. Старовинні будинки відмінно збереглися під товстим шаром попелу. На місці розкопок археологи знаходять дивовижної краси фрески, предмети домашнього побуту.

Помилуватися знайденими артефактами в Акротирі можна в музеї доісторичної Фіри. Є в музеї й реліквії з ранніх розкопок в Потамос, а також з археологічних розкопок в різних районах Санторіні.

Також обов’язково відвідайте селище Ія (укр), грецькою Οια. Ія — тихе та романтичне містечко в Греції, автомобільний рух тут під забороною. Славиться розкішними заходами, старовинними будинками, вузькими вуличками, невеликими готелями. В цьому місці люблять проводити свій медовий місяць молодята.

День 4-5
Санторіні

Вільний день на Санторіні.

Санторіні - це різнокольорові заходи сонця, різнокольорові пляжі, фантастичні смугасті круті схили, бездоганний вигін синьої кальдери у формі ідеального півмісяця і унікальні археологічні артефакти просто під ногами - це те, що робить Санторіні обов'язковим для відвідування та незабутнього відпочинку!

День 6
Санторіні - Афіни

Сніданок у готелі. Вільний час на острові.

Трансфер на пором о 15:30, прибуття в порт Пірей о 23:10, трансфер в Афіни.

Поселення в готель 3*. Ніч у готелі.

День 7
Афіни

Сніданок у готелі. Вільний день в Афінах.

Афіни – столиця Греції, названа на честь богині мудрості. Афіни були великим і могутнім містом, однією з колисок грецької культури. За часів золотого століття Греції місто стало важливим культурним центром. І в наш час не втратило свого значення. Так з містом пов'язані імена філософів Сократа, Платона й Аристотеля, що заклали основи європейської філософії.

Місто розташувалося на березі ніжного Егейського моря. Тут безліч музеїв, археологічних пам'яток, які переносять гостей столиці в Стародавню Грецію. В Афінах збереглися унікальні залишки античних часів, в музеях міста ви зможете познайомитися з багатою історичною і культурною спадщиною Греції

Додатково можна приєднатися до групової оглядової екскурсії містом з відвідуванням музею Акрополя. 50 євро з людини + вхідні квитки до музею 20 євро.

Огляд центральної вулиці Панепістіміу з ансамблем будівель Університету, Академії та Національної бібліотеки; площ Омонія (площа Згоди), Синтагма (площа Конституції) і Монастираки; будівлі Парламенту з почесною вартою біля могили Невідомого солдата; розкішного королівського парку Заппіо; руїн храму Зевса Олімпійського і знаменитої Арки Адріана, Панафінського стадіону, колоритного району Плака і величного Акрополя.

Акрополь, у перекладі з давньогрецької «місто на височині», – було побудовано на вершині пагорба в V столітті до нашої ери як храм богині Афіни. Його пам'ятники, історія та міфи по праву вважаються символом і гордістю Афін.

Ця грандіозна композиція ідеально збалансованих конструкцій створює монументальний пейзаж, що є абсолютно унікальним за своєю красою і складається з цілої серії шедеврів V століття до нашої ери: Парфенон роботи Фідія, Іктіноса та Каллікрата, Пропілеї, храм Ніки Аптерос тощо.

День 8
Афіни - Київ

Сніданок у готелі.

Виселення з готелю, трансфер в аеропорт в Афінах. Завершення обслуговування.

Додати новий коментар

Коментарі

Заповніть документи та надішліть менеджерам

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф 9

Феєрія Мандрів, Лівобережна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія Мандрів, Он-лайн

Місто:
Київ
Адреса:
Онлайн

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
Приморський бульвар, 11 (Готель Лондонська, головний вхід, 3 поверх)

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A (Працюємо он-лайн, або за попередньою домовленістю про зустріч)

Феєрія Мандрів, Львівська площа

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Ярославів Вал 33-Б, оф. 3

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
вул.Томашівського, 4

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
69006, Проспект Металургів 12-а, офіс №1

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Контакти менеджерів