36 627 грн
1195
€EUR
15 днів

Опис туру

Під час подорожі Вас чекають захоплюючі екскурсії по чарівному Мадриду, величному Лісабону, самому іспанському місту - Севільї. Ви відвідаєте один із найстаріших університетів світу в Коїмбрі, насолодитеся видами безкрайнього океану на мисі Кабо да Рока.

У цьому турі Вас чекають паломницькі стежки, різноманітна кухня, самобутня архітектура. Не пропустіть свій шанс дізнатися про Іспанію і Португалію все, і навіть трохи більше!

Гід - Олександр Третяк

У вартість входить
14 ночей у готелях зі сніданками;
22
Проїзд автобусом за маршрутом туру;
Супровід гіда;
Екскурсії за програмою.
22
У вартість не входить
Вхідні квитки;
Додаткові екскурсії;
Медичне страхування:
22
Віза за потреби:
22
Податок на проживання в курортних містах.
22

Київ - Барселона - Памплона - Сан-Себастьян - Більбао - Катабрія- Ов’єдо - Луго - Сантьяго де Компостелла - Порту (Брага - Гімарайнш) - Коїмбра - Баталья - Обідуш - Лісабон (Сінтра - Кашкайш - Кабо да Рока) - Алгарве - Сілвеш - Лагуш - Севілья - Кордова - Мадрид (Толедо) - Київ
День 1, 07.09
Київ - Барселона

Зустріч з гідом в аеропорту Бориспіль о 8.00. Виліт до Барселони о 09:55 (рейс PS 991, а \ к МАУ). Прибуття в Барселону о 12:40.

Обов'язково поїсти в літаку - одразу почнеться екскурсія!

Посадка в автобус. Переїзд в Барселону.

Оглядова екскурсія в Барселоні з відвідуванням Парку Гуель (12 євро) та зовнішнім оглядом Собору Саграда Фамілія, знайомством з районом Ешампле, підйомом на видові майданчики на горі Монтжуїк. Вільний час.

Ночівля в Барселоні.

День 2, 08.09
Барселона (Монтсеррат) – Памплона

Сніданок. Вільний час у Барселоні.

Охочі можуть вирушити на додаткову екскурсію в Монтсеррат (35 євро).

Переїзд у м.Памплона. Поселення в готель, ніч уПамплоні.

День 3, 09.09
Памплона - Сан-Себастьян - Бильбао - Кантабрія

Сніданок.

Переїзд у Сан-Себастьян, прогулянка Старим Містом з оглядом Базиліки Діви Марії, собору Сан Вісенте, площі Конституції, ринку Бретша і фешенебельної набережної.

Вільний час у Сан-Себастьяні.

Сан-Себастьян - найбільше місто та адміністративний центр провінції Гіпускоа Країни Басків, баскською мовою називається "Доностія". Місто було засноване в 12 столітті та довгий час залишалось маленьким риболовецьким селом біля жвавого порту, яке експортує вино та олію до Франції і Англії.

Переїзд у м. Більбао. Вільний час в Більбао для відвідування музею Соломона Ґуґенгайма (16 євро).

Переїзд у Кантабрію. Поселення в готель, ніч на території Кантабрії.

День 4, 10.09
Кантабрія - Ов’єдо - Луго

Сніданок.

Переїзд до столиці Астурії - міста Ов'єдо. Екскурсія містом із оглядом Кафедрального собору (6 євро), ринку Ель Фонтан, Університету, театру Кампоамор, бульвару Сидру.

Місто Ов'єдо - мальовниче середньовічне місто, яке розташувалось на височині серед великих рівнин північній Іспанії. Головний предмет туристичного інтересу тут - дороманська архітектура, яка відмінно збереглась, в тому числі чотирнадцять унікальних храмів.

У старому місті Ов'єдо - Каско Антігуо - багато пам'яток, включених до Списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, перше місце серед яких по праву належить величному кафедральному собору Сан-Сальвадор.

Вільний час. 

Переїзд у Луго.

Вечірня прогулянка по Луго з оглядом Плаза Майор, Кафедрального собору Санта Марія, старовинних середньовічних вуличок, ідеально збережених римських фортечних стін.

Ніч у Луго.

День 5, 11.09
Луго - Сантьяго де Компостела - Порту

Сніданок.

Переїзд до Сантьяго де Компостела.

Відвідування Собору Сантьяго, в якому покояться мощі Святого Якова.

Вільний час в Старому Місті, яке занесене до Списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

У соборі міста Сантьяго-де-Компостела зберігається третя в світі за значимістю католицька святиня - мощі Святого Якова.

Головна визначна пам'ятка міста - собор Святого Якова, куди з'їжджаються паломники з усього світу, щоб отримати Прощення для себе та своїх близьких.

Переїзд у Порту. Ніч у готелі.

День 6, 12.09
Порту

Сніданок.

Екскурсія в Порту з оглядом Кафедрального собору, вокзалу Сан Бенту, церкви та башти Клерігош, Палацу Біржі, набережної Рібейра. Для бажаючих прогулянка на кораблику річкою Дору (15 євро).

Під час екскурсії можлива дегустація портвейнів у підвалах "Chirchill's" (10 євро).

Порту - головне місто північі, друге за чисельністю населення в Португалії, розташоване на правому березі річки Дору. Це колишня столиця Португалії, місто, яке дало назву портвейну та всій країні. Порту є найважливішим економічним центром півночі країни, це місто торгової еліти Португалії. Історичний центр населеного пункту внесений до Списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Вільний час у Порту.

Бажаючі можуть відвідати виставу фаду - португальський міський романс (20 євро).

Ніч у Порту.

День 7, 13.09
Порту (Брага - Гімарайнш)

Сніданок. Вільний час у Порту.

Для бажаючих додаткова екскурсія в Брагу і Гімарайнш (40 євро) з відвідуванням Кафедрального Собору в Бразі, комплексу Бом Жезуш і фортеці Гімарайнш.

Брага - центр однойменного округу, розташований в 50 км на північ від Порту. Брагу справедливо називають релігійної столицею Португалії і містом архієпископів, оскільки тут знаходиться резиденція єпископа, і вона завжди зберігала лояльність католицької Церкви. Тож і зовнішня архітектура Браги має, в основному, церковно-готичний характер.

Як перша столиця Португалії і батьківщина першого короля, Гімарайнш є одним з найстаріших міст країни, з його всесвітньою спадщиною - середньовічними вулицями і добре збереженими пам'ятками. Все це робить Гімарайнш одним з найпривабливіших місць для відвідування в Португалії.

Ніч у готелі Порту.

День 8, 14.09
Порту - Коїмбра - Баталья - Обідуш - Лісабон

Сніданок.

Переїзд у Коїмбру, екскурсія містом із оглядом Університету, Нового і Старого кафедральних соборів, мавританської Медіни.

Коїмбра – головне місто центральної Португалії, розташоване в 182 км на північ від Лісабона на березі річки Мондегу. Місто було засноване в VI столітті жителями римського поселення Конімбріга. До XI століття Коїмбра процвітала як торгове місто, а в 1139 році стала першою столицею молодого португальського королівства.

У Коїмбрі багато красивих будівель і визначних пам'яток. Кафедральний собор XII століття Се Вельо - один із кращих зразків романського стилю в Португалії. Національний музей Машаду-ду-Каштру з колекцією португальської скульптури розташований в елегантному палаці єпископа, побудованому в XVI столітті. А ще в Коїмбрі знаходиться найстаріший університет Португалії.

Вільний час у Коїмбрі.

Переїзд у Баталью, огляд монастиря Санта Марія да Віторія (6 євро).

Монастир Баталья був побудований в пам'ять про битву між португальськими та кастильськими військами в 1385 році за Алжубарроте. Король Португалії Жуан I дав обітницю побудувати монастир на честь Діви Марії, якщо португальці виграють бій. За рік після перемоги почалося будівництво монастиря, яке закінчилося тільки на початку XVI століття. Внесений до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО та семи чудес Португалії.

Переїзд в Обідуш - резиденцію португальських королів і батьківщину знаменитого вишневого лікеру «Жінжа». Прогулянка містом, що повністю оточене кріпосними стінами.

Обідуш - це одне з найдавніших міст Португалії, було засновано ще кельтськими племенами. За часів Римської імперії воно навіть було одним зі значущих портів у регіоні, пізніше тут правили вестготські племена та араби. І лише у 12 столітті король Альфонсо Енрікеш раз і назавжди встановив тут португальське панування. Це не могло не відбитися на архітектурному вигляді міста, яке увібрало в себе найкраще від цих абсолютно різних культур.

Переїзд у Лісабон.

Ніч у Лісабоні.

День 9, 15.09
Лісабон

Сніданок.

Сіті-тур в Лісабоні з оглядом Авеніда Лібердаде, району Байша, площі Россіо і відвідуванням: парку Едуарда VII, району Белен з оглядом Беленської вежі, монастиря Жеронімуш (10 євро), Музею Карет (8 євро), пам'ятника першовідкривачам.

Одна з найбільш характерних рис Лісабона - це архітектурний стиль «мануеліно», який з'явився під час правління короля Португалії Мануеля I. Ніде більше Ви не побачите такої величезної кількості канатів, якорів та іншої морської атрибутики в якості прикрас найрізноманітніших будівель. Вважалося, що якщо будівля оповите канатом, то ніщо не зможе його зруйнувати.

У Лісабоні однією з найбільш яскравих будівель в стилі «мануеліно» є монастир Жеронімуш.

У місті також є ще кілька дивних місць - це грандіозний парк Едуарда, Міст 25 Квітня, довжиною в 2 км; статуя Христа - копія символу Ріо-де-Жанейро. Уздовж набережної, поблизу кварталу Експо-98, знаходиться канатна дорога, з якої відкривається чудовий вид на ще один міст - імені Васко да Гама, протяжністю 17 185 метрів.

Вільний час у Лісабоні для самостійного знайомства з районами Алфама, Байша, Байру Алту і Орієнте.

Ніч у Лісабоні.

День 10, 16.09
Лісабон (Сінтра - Кашкайш - мис Рока) - Алгарве

Сніданок.

Вільний час у Лісабоні.

Для бажаючих велика додаткова екскурсія в Сінтру, Кашкайш і на мис Кабо да Рока (30 євро, вхідні квитки оплачуються додатково).

Сінтра - літня резиденція португальських монархів, знаменита своїми палацами Паласіо да Пена, Паласіо Реаль і Кінта Рігалейра. 

Вільний час у Сінтрі для відвідування обраного палацу.

Переїзд на Кабо да Рока - найзахіднішу точку Європи. Можливе придбання сертифікату (11 євро) в туристичному центрі.

Переїзд у Кашкайш - фешенебельний курорт Лісабонської рив’єри. Прогулянка містом з оглядом міського парку Марешаль Кармона, Цитаделі, Ратуші, набережної.

Вільний час у Кашкайші. 

Переїзд в Алгарве. Ніч у готелі.

День 11, 17.09
Алгарве - Сілвеш - Лагуш - Севілья

Сніданок.

Знайомство з Алгарве - найпівденнішою частиною Португалії. Відвідування колишньої столиці мавританського Аль Гарба - міста Сілвеш з оглядом Собору і Мавританської фортеці (3 євро).
 
Переїзд в Лагуш. Відвідування Понта-да-П'єдаде - унікального природного феномена, прогулянка містом з оглядом церков Санта Марія і Сан Антоніо, площі Жила Янеша, марини Лагуш, міських пляжів. Вільний час.
 
Охочі можуть здійснити прогулянку на яхті до гротів Понта-да-П'єдаде (20 євро).
 
Переїзд до Севільї.
 
Поселення в готель, ніч у Севільї.
День 12, 18.09
Севілья

Сніданок.

Екскурсія в Севільї з оглядом Пласа де Торос, Золотої вежі, Площі Іспанії, Кафедрального собору, Алькасараи та прогулянкою вузькими вуличками єврейського кварталу. Відвідування Севільського Кафедрального Собору (10 євро). Також можливе відвідування Севільського палацового комплексу Алькасар з ліцензованим гідом (30 євро).

Севілья - одне з найкрасивіших міст Європи з найзатятішою коридою і пристрасним фламенко. Воно відображає особливості національного іспанського характеру.

Вечірня програма: можливе відвідування фламенко (40 євро).

Вільний час. Ніч у Севільї.

День 13, 19.09
Севілья - Кордова - Мадрид

Сніданок. 

Переїзд у Кордову. 

Екскурсія містом із оглядом району Сан Басиліо, Худерії, Кафедрального собору Ла Мескіта, римського мосту та Тріумфальної арки.

Вільний час в Кордові для самостійного відвідування «Ла Мескіти» (12 євро).

Кордова – красиве та тихе місто, де туристів зовсім небагато. Але причин, щоб його відвідати, відразу три: мистецтво, історія і гастрономія. Крім того, за твердженням ряду очевидців, жінки в цьому місті - найкрасивіші у всій Андалусії.

Мескіта або Кордовська соборна мечеть - римсько-католицький собор. Після іспанської Реконкісти була перетворена на церкву, а деякі деталі інтер'єру, типу колон і арок, були стилістично перероблені на візантійський лад. Варто відзначити той факт, що на місці мусульманського храму спочатку стояла вестготська церква, потім після завоювання цих земель маврами, церкву перетворили на мечеть. А в 785 році почалося будівництво нової будівлі, яка й стала в Середньовіччі другою за величиною і красою в світі мечеттю. Є самим чудовим пам'ятником династії Омейядів.

Переїзд у Мадрид. Ніч у Мадриді.

День 14, 20.09
Мадрид (Толедо)

Сніданок.

Велика автобусно-пішохідна екскурсія Мадридом з оглядом Падаючих веж, стадіону Сантьяго Бернабеу, Пласа де Торос, вокзалу Аточа, Гран Віа, Площі Іспанії, Королівського палацу, площ Пласа Майор і Пуерта дель Соль.

Мадрид цілком заслужено називають музеєм просто неба. Собори, храми, будівлі в стилі бароко, незліченні галереї та виставки сучасного мистецтва - все це тут представлено у великій кількості.

Вільний час у Мадриді. 

Для бажаючих екскурсія в Толедо (45 євро, разом із вхідними квитками до Кафедрального Собору) з оглядом Арабського, Християнського і Єврейського кварталів. 

Толедо - стародавня столиця Іспанії і одне з найкрасивіших міст у світі. Толедо приховує в собі безліч справжніх скарбів і є унікальним місцем, яке пропонує вам на вибір іспанську, арабську та єврейську культурну спадщину. Не випадково його прозвали містом трьох релігій: представники всіх трьох церков мирно уживаються тут століттями, тож змішання архітектурних стилів в Толедо воістину унікально.

Ніч у Мадриді.

День 15, 21.09
Мадрид - Київ

Сніданок. Трансфер в аеропорт

Виліт з Мадрида до Києва о 13:35 (а / к МАУ, рейс PS 942). Прибуття в Київ, аеропорт Бориспіль о 18:35 (за розкладом).

Додати новий коментар

Комментарии

Заповніть документи та надішліть менеджерам

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф 9

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A

Феєрія мандрів, Лівобережна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія Мандрів, Львівська площа

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Ярославів Вал 33-Б, оф. 3

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
Приморський бульвар, 11 (Готель Лондонська, головний вхід, 3 поверх)

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
пр-т Червоної Калини, 46 (1-й поверх)
e-mail:

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
69006, Проспект Металургів 12-а, офіс №1

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Феєрія Мандрів, Сімферополь

Місто:
Сімферополь
Адреса:
вул. Фрунзе, буд. 19
Додаткова інформація

Авіапереліт. Польотні дані:

07.09 рейс PS991 09:55-12:40
21.09 рейс PS942 13:55-18:35

Авіапереліт  Київ-Барселона, Мадрид-Київ, а/к МАУ – регулярный рейс. Багаж: 23 кг. 

На борту не годують. Обов'язкова реєстрація на рейс починається за 48 годин до вильоту. 

Контакти менеджерів

  • Ім'я: Тетяна Жарова
  • Посада: Менеджер
  • Тел.: 0-800-60-44-39
  • Вн. номер: 102
  • e-mail: tanya@feeria.ua