29 087 грн
949
€EUR
10 днів

Опис туру

Запрошуємо Вас здійснити подорож королівською Португалією і казковою Іспанією. Феєричні враження, море позитивних емоцій, цікаві екскурсії!

Португалія – тиха, чарівна країна на самому краю Західної Європи, у якій легко відчути себе сучасним першовідкривачем незвіданих заокеанських земель, де незаймана природа дивним чином поєднується з розвиненою туристичною інфраструктурою. Тут кожен може знайти щось для себе: фантастичні ландшафти або пам'ятки древньої старовини, міць океану або дивовижну самобутню архітектуру.

Бонус: прогулянки по "музею під відкритим небом" – королівському Мадриду, знайомство з прекрасною Севільєю і древнім Толедо!

У вартість входить
Авіапереліт;
22
9 ночей у готелях;
22
Харчування;
22
Проїзд на комфортабельному автобусі за маршрутом;
Супровід гіда;
22
Екскурсії, зазначені в маршруті.
У вартість не входить
Страховка
22
Вхідні квитки в музеї, додаткові екскурсії;
Проїзд у міському транспорті;
Податок на проживання в курортних містах;
22
Віза за потреби:
22
Доплата за одномісне розміщення;
22

Київ – Мадрид – Саламанка – Порту – Коїмбра – Баталья – Обідуш – Лісабон – Сінтра – Кашкайш – Кабо-да-Рока – Алгарве – Сілвеш – Лагуш – Севілья – Мадрид – Київ
День 1
Київ – Мадрид

Виліт з Києва 09:20 (а/к МАУ, рейс PS 941).

Прибуття в Мадрид о 12:45.  

Пішохідна екскурсія історичним центром Мадрида з оглядом Королівського Палацу, Кафедрального Собору, площ Майор і Пуерта дель Соль, ринку Сан Мігель. Вільний час у Мадриді.

Орієнтовно о 19:00 - виїзд в Саламанку. Ночівля в Саламанці.

День 2
Саламанка - Порту

Сніданок.

Екскурсія в Саламанці з оглядом римського мосту, Кафедрального Собору, Університету, Будинку з піками, церкви Сан Мартін, площі Майор.

Університет Саламанки – найстаріший вищий навчальний заклад Іспанії. Університет Саламанки, як і Сорбонна, Болонський та Оксфордський університети, входить у четвірку найстаріших університетів Європи. Він став першим європейським вищим навчальним закладом, якому було надано статус "університету". Удостоїв його цим статусом іспанський король Альфонсо X, а вже за рік його визнав Папа Римський Олександр IV.

Вільний час. Після обіду виїзд у Порту.

Ночівля в Порту.

День 3
Порту

Сніданок.

Екскурсія в Порту з оглядом Кафедрального Собору, вокзалу Сан Бенту, церкви і башти Клеригош, Палацу Біржі, набережної Рібейра, для охочих можлива прогулянка на кораблику по річці Доуру (15 євро).

Під час екскурсії можлива дегустація портвейнів у підвалах "Chirchill's" (10 євро).

Вільний час у Порту.

Ночівля в Порту.

День 4
Порту (Брага – Гімарайнш)

Сніданок.

Вільний час у Порту.

Для охочих додаткова екскурсія в Брагу і Гімарайнш (40 євро) з відвідуванням Кафедрального Собору в Бразі, комплексу Бом Жезуш і фортеці Гімарайнша.

Брага – центр однойменного округу, розташований за 50 км на північ від Порту. Брагу справедливо називають релігійною столицею Португалії і містом архієпископів, оскільки тут розташована резиденція єпископа, і вона завжди зберігала лояльність до католицької Церкви. Тому і вигляд Браги має, в основному, церковно-готичний характер.

Як перша столиця Португалії і батьківщина першого короля, Гімарайнш є одним із найстаріших міст країни, з його всесвітньою спадщиною – середньовічними вулицями і добре збереженими пам'ятками. Все це робить Гімарайнш одним із найпривабливіших місць для відвідування в Португалії.

Увечері можливе відвідування португальського фаду (25 євро).

Ночівля в Порту.

День 5
Порту – Коїмбра – Баталья – Обідуш – Лісабон

Сніданок.

Переїзд у Коїмбру.

Екскурсія по місту з оглядом Університету, Нового і Старого Кафедральних Соборів, мавританської Медіни.

Вільний час у Коїмбрі.

Коїмбра – головне місто центральної Португалії, розташоване за 182 км на північ від Лісабона на березі річки Мондегу. Місто було засноване в VI столітті жителями римського поселення Конімбріга. До XI століття Коїмбра процвітала як торгове місто, а в 1139 році стала першою столицею молодого португальського королівства.

У Коїмбрі багато красивих будівель і визначних пам'яток. Кафедральний собор XII століття Се Вельо – один з кращих зразків романського стилю в Португалії. Національний музей Машаду-ду-Каштру з колекцією португальської скульптури розташований в елегантному палаці єпископа, побудованому в XVI столітті. А ще в Коїмбрі міститься найстаріший університет Португалії.

Переїзд у Баталью. Огляд монастиря Санта Марія да Віторія.

Монастир Баталья побудовано в пам'ять про битву між португальськими та кастильськими військами в 1385 році за Алжубарроте. Король Португалії Жуан I дав обітницю побудувати монастир на честь Діви Марії, якщо португальці виграють бій. За рік після перемоги почалося будівництво монастиря, яке закінчилося тільки на початку XVI століття. Будівлю внесено до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО і семи чудес Португалії.

Переїзд в Обідуш – резиденцію португальських королів і батьківщину знаменитого вишневого лікеру "Жінжа". Прогулянка по місту, повністю оточеному фортечними стінами.

Обідуш – це одне з найдавніших міст Португалії, засноване ще кельтськими племенами. За часів Римської імперії воно навіть було одним зі значущих портів у регіоні, пізніше тут правили вестготські племена й араби. І лише в 12 столітті король Альфонсо Енрікеш раз і назавжди встановив тут португальське панування. Це не могло не відбитися на архітектурному вигляді міста, яке увібрало в себе все краще від цих абсолютно різних культур.

Переїзд у Лісабон. Ночівля в Лісабоні.

День 6
Лісабон

Сніданок.

Екскурсія в Лісабоні з оглядом Авеніда Лібердаде, району Байша, площі Россіо і відвідуванням: парку Едуарда VII, району Белен з оглядом Беленської вежі, монастиря Жеронімуш (10 евро), Музею Карет (8 евро), пам'ятника першовідкривачам.

Одна з найбільш характерних особливостей Лісабона – це архітектурний стиль "мануеліно", який з'явився під час правління короля Португалії Мануеля I. Ніде більше Ви не побачите такої величезної кількості канатів, якорів та іншої морської атрибутики у вигляді прикрас найрізноманітніших будівель. Вважалося, що якщо будівля оповита канатом, то ніщо не зможе її зруйнувати.

У Лісабоні однією з найбільш яскравих будівель у стилі "мануеліно" є монастир Жеронімуш.

У місті також є ще кілька дивовижних місць – це грандіозний парк Едуарда, Міст 25 Квітня завдовжки 2 км; статуя Христа – копія символу Ріо-де-Жанейро. Уздовж набережної, поблизу кварталу Експо-98, міститься канатна дорога, з якої відкривається чудовий краєвид на ще один міст – імені Васко да Гами, протяжністю 17 185 метрів.

Вільний час у Лісабоні. Ночівля в Лісабоні.

День 7
Лісабон – Сінтра – Кашкайш – Кабо-да-Рока – Алгарве

Сніданок.

Вільний час у Лісабоні.

Для охочих велика додаткова екскурсія в Сінтру, Кашкайш і на мис Кабо-да-Рока (30 євро, вхідні квитки оплачуються додатково).

Сінтра – літня резиденція португальських монархів, знаменита своїми палацами Паласіо да Піна, Паласіо Реаль і Кінта Рігалейра.

Вільний час у Сінтрі для відвідування обраного палацу.

Переїзд на Кабо-да-Рока – найзахіднішу точку Європи. Можливе придбання сертифікату про відвідування в туристичному центрі (11 євро).

Переїзд у Кашкайш – фешенебельний курорт Лісабонської Рив'єри. Прогулянка по місту з оглядом міського парку Марешаль Кармона, Цитаделі, Ратуші і набережної.

Вільний час у Кашкайші. Переїзд в Алгарве.

Ночівля в Алгарве.

День 8
Алгарве – Сілвеш – Лагуш – Севілья

Знайомство з Алгарве – найпівденнішою частиною Португалії.

Відвідування колишньої столиці мавританського Аль Гарба – міста Сілвеш з оглядом Собору і Мавританської фортеці.

Переїзд у Лагуш.

Відвідування Понта-да-П'єдаде – унікального природного феномена. Прогулянка по місту з оглядом церков Санта Марія і Сан Антоніо, площі Жила Янеша, марини Лагуша, міських пляжів.

Вільний час.

Можлива прогулянка на яхті в гроти (20 євро).

Переїзд до Севільї. Ночівля в передмісті Севільї.

День 9
Севілья – Мадрид

Сніданок.

Екскурсія в Севільї з оглядом Пласа де Торос, Золотої Вежі, Площі Іспанії, Кафедрального Собору, Алькасара, а також прогулянка по вузьких вуличках єврейського кварталу.

Столиця Андалусії Севілья – одне з найкрасивіших міст Європи з найбільш захоплюючою коридою і пристрасним фламенко. Як жодне інше місто, вона відображає особливості національного іспанського характеру.

Вільний час. Переїзд у Мадрид.

Ночівля в Мадриді.

День 10
Мадрид – Київ

Сніданок.

Трансфер в аеропорт.

Виліт з Мадрида до Києва о 13:35 (а / к МАУ, рейс PS 942).

Прибуття в Київ, аеропорт Бориспіль о 18:35 (за розкладом).

Додати новий коментар

Комментарии

Заповніть документи та надішліть менеджерам

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф 9

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A

Феєрія мандрів, Лівобережна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія Мандрів, Львівська площа

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Ярославів Вал 33-Б, оф. 3

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
Приморський бульвар, 11 (Готель Лондонська, головний вхід, 3 поверх)

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
пр-т Червоної Калини, 46 (1-й поверх)
e-mail:

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
69006, Проспект Металургів 12-а, офіс №1

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Феєрія Мандрів, Сімферополь

Місто:
Сімферополь
Адреса:
вул. Фрунзе, буд. 19
Додаткова інформація
Авіапереліт. Польотні дані:

PS 941  KBP   MAD 0920 1245   
PS 942  MAD  KBP  1335 1835 

Авіапереліт Київ-Мадрид-Київ, а / к МАУ - регулярний рейс.

Багаж: 23 кг. На борту не годують.

Обов'язкова реєстрація на рейс починається за 48 годин до вильоту.

Контакти менеджерів

  • Ім'я: Тетяна Жарова
  • Посада: Менеджер
  • Тел.: 0-800-60-44-39
  • Вн. номер: 102
  • e-mail: tanya@feeria.ua