81 824 грн
2090
$USD
15 днів

Опис туру

Золотий Трикутник Індії - це перевірений екскурсійний тур Феєрії яскравими історичними центрами Індії!

На Вас чекає строката столиця Індії - Делі, місто з рожевого каменю - Джайпур, чарівні сади Агри і незрівнянний Тадж Махал, загублене місто Орчха, тисячолітній храмовий комплекс Кхаджурахо, а також відпочинок у райському куточку Індії на узбережжі океану - в незабутньому Гоа!

У цій подорожі на Вас чекають два свята - 8 березня і свято Холі, в Індії його називають Пхалгун.

До Холі починають готується за пару тижнів до свята. У цей період в селах проводяться малі торжества - Малий Холі, під час яких влаштовуються ритуальні ігри, святкові концерти, ведеться збір грошей і підготовка матеріалу для великого свята.Тисячі любителів Холі збираються в ці дні на батьківщині Крішни в місті Вріндаване і Матхуре. Величезні храмові ступені перетворюються в своєрідні місця для танців і веселощів, де кілька днів поспіль триває святкування.

У цьому турі Вас супроводжуватиме досвідчений гід, а також затята мандрівниця Олена Єлізарова!

У вартість входить
Міжнародний переліт;
22
Внутрішній переліт;
22
Проживання в готелях;
22
Всі трансфери, екскурсії за програмою;
22
У вартість не входить
Віза:
22
Страховка 15 USD;
Вхідні квитки;
22
Все, що не вказано в параграфі “включено".
Особисті витрати.
Київ - Делі - Джайпур - Агра - Джансі - Орчха - Кхаджурахо - Джансі - Делі - Гоа - Київ
День 1
Київ - Делі

KBP/SHJ G9261 G9 Sat 29Feb20 DEP KBP 13:35 ARR SHJ 20:45
SHJ/DEL G9463 G9 Sat 29Feb20 DEP SHJ 21:40 ARR DEL 02:10

Ласкаво просимо на землю першої цивілізації - в Делі, столицю Індії. Зустріч в аеропорту з представником компанії.

Трансфер у готель. Розміщення. Відпочинок.

Сучасний Делі - швидкозростаюча метрополія, яка успішно поєднує стару і найсучаснішу Індію. Серед найвищих хмарочосів можна знайти залишки минулого у вигляді численних пам'ятників, які стоять як тихі нагадування про давню спадщину країни.

Ніч у готелі.

День 2
Делі

Індія - найбільша демократія, і тут присутні всі існуючі на земній кулі релігії. Після сніданку починаємо екскурсію по Делі з відвідуванням храму Бірла, де ви познайомитеся з культурним і релігійним життям місцевих жителів.

Відвідування знаменитого храму Лотоса, релігія - Бахаї.

Потім прямуємо в храм Сикхів - Гурудвара, від якого ви отримаєте незабутні враження.

Огляд вражаючих Воріт Індії (пам'ятник Першої світової війни), будівлі Парламенту та президентського палацу, які були спроектовані англійцем Едвіном Лютіенсом.

Увечері відвідування дивовижно красивого храмового комплексу Акшардам - ​​найбільшого індуїстського храму в світі.

Ніч у готелі.

 

День 3
Делі - Джайпур

Сніданок.

Продовження екскурсії по Делі. Відвідування комплексу Кутуб Мінар, зі знаменитою 72-метровою вежею і залізною колоною, яка витримала випробування часом і не поіржавіла за 2000 років.

Далі познайомимося з релігією джайнізму в храмі Ахімса Стхал. Ця релігія існує тільки в рамках Індії. Відвідування храмового комплексу Чаттарпур, що відноситься до найстарішої релігії індуїзму. Крім усього іншого, Ви побачите тут найбільшу статую бога Ханумана в Делі, що велично підноситься.

У другій половині дня переїзд в Джайпур. По прибуттю розміщення в готелі та відпочинок.

Ніч у готелі.

День 4
Джайпур

Джайпур є першим запланованим містом Індії 1727 року, який вразить вас своєю колоритністю і барвистістю.

Після сніданку Ви направитеся в околиці Джайпуру, в древню столицю раджпутів - АмберПідняття до форту Амбер на слонах або джипі.

Після цього екскурсія рожевим містом, яка включає відвідування Міського Палацу (де досі мешкають представники династії раджпутів), Джантар Мантар - дивовижної астрономічної обсерваторії, побудованої махараджею в 1728 році. Також побачите Палац у воді - Джал Махал,Палац вітрів - Хава Махал і Елберт Холл. Увечері відвідування храму Лакшмі Нараяна,побудованого з мармуру в 1985 році.

Повернення в готель. Ніч у готелі.

За додаткову оплату - поїздка в етнічне село Чокі Дхані, де ви насолодитеся місцевими танцями та розвагами.

День 5
Джайпур - Агра

Сніданок. Переїзд до Агри, історичну столицю імперії Великих Моголів в 1527 - 1627 роках. Великі моголи любили місто і створювали тут чудові архітектурні пам'ятники, залучаючи майстрів із усіх куточків Азії.

Дорогою відвідання Абханері, де в ІХ столітті побудували найглибший і найдавніший ступінчастий колодязь в світі – Чанд Баорі. Та Фатехпур Сікрі – закинутого пустельного міста, побудованого імператором Акбаром  у XVI столітті. Цікаво, що місто покинули ще до закінчення будівництва, тож нині воно залишилося таким, як і 300 років тому. У місті є житлові приміщення і мечеті, воно більше, ніж Лондон у момент заснування.

Агра - всесвітньо відомий туристичний центр. Тут розташований палац Тадж Махал,проголошений 2007 року «Сьомим дивом світу сучасності». Місто з безліччю архітектурних шедеврів та інших пам'яток входить у знаменитий Золотий Трикутник Індії. Агра прославилася своїми неперевершеними ремісниками, які досягли особливого успіху в різьбі та інкрустації мармуру.

По прибутті розміщення у готелі та відпочинок. Ніч у готелі.

День 6
Агра

Відвідування чудового Тадж Махалу - перлини індо-ісламської архітектури. Його будівництво тривало 22 роки, що символізують собою 22 невеликих куполи, розташовані над головними воротами. Зведення палацу велося силами 20000 чоловік, а білий мармур видобувався за 200 миль і доставлявся до місця будівництва армією з 1000 слонів. Тадж Махал був побудований могольським імператором Шахом Джаханом на знак любові до своєї дружини Мумтаз Махал в середині XVII століття.

Відвідування Червоного Форту - резиденції могольских імператорів протягом 300 років. Цю фортечну споруду з червоного пісковика збудували 1565 року, нині вона входить до Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Будівництво Форту розпочалося за часів імператора Великих Моголів Акбаре, остаточно Форт добудували під час правління Шаха Джахана на початку XVII століття. Форт має форму півмісяця, внутрішнє мармурове оздоблення й обнесений подвійною зубчастою стіною, висота якої 21 метр.

Відвідування Сікандра та Ітмад-уд-Даула (міні тадж).

Малий Тадж або Могила Ітмад-Уд-Даула - ще один неповторний історичний пам'ятник в центрі Перського парку. Усипальницю збудували для батьків імператриці Нур Джехан. Це невеличке приміщення з жовтого мармуру, прикрашене білими і чорними візерунками, називають ще «скринькою з коштовностями» за прекрасне внутрішнє оздоблення, багату мозаїку з самоцвітів і витончені ажурні мармурові панелі.

Увечері - вільний час. Ніч у готелі.

День 7
Агра - Джансі - Орчха - Кхаджурахо

Сніданок. Трансфер на залізничний вокзал для виїзду в Джансі. Переїзд у Кхаджурахо.

Дорогою з Джанси в Кхаджурахо - відвідування Орчхі.

Орчха в буквальному перекладі означає "загублене місце", що цілком відповідає назві міста. Можливо, саме завдяки своїй занедбаності, місто зберегло в смутні часи свої основні історичні пам'ятники і на сьогодні вважається одним з найбільш збережених середньовічних міст Індії.

Орчху по праву називають архітектурною перлиною Індії, кожна з її пам'яток несе на собі відбиток славної історії минулої епохи. Велика фортеця, грандіозні палаци, розкидані по території всього міста величні храми і кенотафи зберігають свою монументальну велич і відтворюють атмосферу середньовічної Індії, незважаючи на досить старий стан.

Після відвідин Oрчхі переїзд в Кхаджурахо.

Кхаджурахо – колись столиця могутньої династії Чанделла, нині це невелике тихе село, в якому розташований один із головних пам'ятників країни. Тисячолітній храмовий комплекс Кхаджурахо - матеріалізована в камені енергія любові. Стіни храмів прикрашають скульптурні композиції, що ілюструють сцени з «Камасутри». Згідно тантричним уявленням, Всесвіт існує завдяки безперервному союзу жіночого і чоловічого начал - божественої свідомості бога Шиви і божественної енергії Шакті. Всього існувало понад 80 храмів, проте до наших днів збереглися лише 22 з них.

Після прибуття в Кхаджурахо - реєстрація в готелі. Ніч у готелі.

День 8
Кхаджурахо - Джансі - Делі

Сніданок.

Оглядова екскурсія по храмах Кхаджурахо, які є об'єктами Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Місто було столицею династії Чандела в період 950-1050 років. Кхаджурахо - великий комплекс храмів північноіндійського типу, спочатку в комплексі знаходилося 85 храмів, а на сьогоднішній день збереглися близько 22 храмів.

Ці храми відомі своїми витонченими скульптурами, що зображають сцени з "Камасутри", а також заповнені немислимою кількістю зображень звірів, військових сцен та любовних пар. Слід зазначити, що в храмі Матангешвара досі відбуваються богослужіння за незмінною тисячолітньою традицією.

Після екскурсії - переїзд у Джансі. Посадка на потяг до Делі. Прибуття в Делі, трансфер у готель. Розміщення в готелі.

Ніч у готелі.

День 9-14
Делі - Гоа

Сніданок. Трансфер в аеропорт Делі. Переліт у Гоа.

Прибуття в Гоа. Розміщення в готелі. Відпочинок на чудовому узбережжі океану в Гоа.

Святкування 8 березня! Та свята Холі!

Холі — традиційне щорічне індійське свято весни і яскравих фарб. Традиційно на цьому святі відбуваються масові гуляння, обсипання фарбами з трав і натуральних барвників (Гула) і обливання водою. Холі - один з найважливіших фестивалів в Індії, який святкують по всій країні. Свято дуже барвисте і багатолике, як і сама Індія.

Відпочинок на кращому пляжі південного Гоа «Colva beach».

Гоа - наймолодший і найменший штат Індії, який приєднався до Індії тільки в 60-х роках минулого століття. До цього, з 1510 року на цих прекрасних землях правили португальці. Тож спосіб життя місцевого населення –  це унікальний коктейль з іберійської-середземноморської культури та індійських традицій.

Відпочинок у Гоа.

Можливі додаткові екскурсії за додаткову плату:

1. У Старий ГОА (розрахована на півдня)

2. До водоспаду Дудхсагар + відвідання ферми з вирощування спецій з обідом (розрахована на більшу частину дня).

День 15
Гоа - Київ

Сніданок. Трансфер в аеропорт.

Виліт до Києва літаком авіакомпанії Air Arabia.

GOI/SHJ G9493 G9 Sat 14Mar20 DEP GOI 04:40 ARR SHJ 06:35
SHJ/KBP G9260 G9 Sat 14Mar20 DEP SHJ 09:00 ARR KBP 12:45

Додати новий коментар

Комментарии

Надіслав: Ковалевич Наталья, дата: 30.12.2017

Здравствуйте все, кто будет читать мой отзыв о поездке в Индию почти год назад. Тур в Индию +ГОА- очень хорошо спланирован и очень интересный. Совершенно другой мир. Я немного переживала перед поездкой- особенно относительно грязной Индии- но была приятно удивлена- по нашему маршруту - особенно в туристических местах и ресторанах, и в отелях было везде чисто. Большинство достопримечательностей расположены в очень красивых парках- и у нас была возможность познакомится с флорой и фауной Индии. В Джайпуре, где ночевали 2 ночи в очень хорошем отеле - была свадьба -и мы целый вечер могли присутствовать на всех церемониях- это очень необычно , красиво и интересно, и нам были очень рады- даже угощали. Очень понравились все туристические объекты- почти везде было достаточно времени. В отели возвращались в 18-21, выезжали в 8-9, кроме дней вылетов из аэропортов на ГОА и домой.В поезде тоже было чисто,даже их еду поели. Все дни предлагали обедо-ужин около 10 дол.- мне их еда очень понравилась. ГОА приятно удивило очень теплым Индийским океаном(Аравийским морем), но волны иногда не очень давали поплавать,креветки и рыба,приготовленные в местных ресторанах на берегу океана-очень вкусные и недорого.Очень хорошо и вкусно отпраздновали вечером в ресторане отеля 8 марта. Мне понравились экскурссии на такси в старый ГОА-4 человека в машине, недорого. На водопад и плантацию специй-мне тоже очень понравилось, но жалко дня не проведенного на океане. Сейчас я бы просто съездила на плантацию специй на такси-если 4 чел.будет дешевле и по времени часа 3-4. Всем ,кто мечтает поехать в этот тур, - не пожалеете! Нас было 20 человек и всем очень понравилось-хотя все были туристы с большим стажем путешествий.Очень интересно и не утомительно- даже перелеты! Хороших всем путешествий! Спасибо Козыревой Ольге из Козырного тура и Феерии с Александром Третьяком за прекрасно организованное путешествие.

Надіслав: Ирина, дата: 15.03.2018

Спасибо большое за тур. Все очень понравилось. Путешествие хорошо продуманно и организованно. Осталось масса впечатлений и море позитива. Отдельное спасибо нашему сопровождающему Александру, который в ходе тура всегда был внимателен и предупредителен к каждому туристу в группе, четко организовывал каждое мероприятие, решал любые возникающие во время путешествия вопросы. С уважением. Ирина Горшкова.

Надіслав: Лидия, дата: 16.03.2018

Очень увлекательный,яркий,эмоциональный тур.Путешествие просто супер,все очень хорошо продумано и организовано.Особая благодарность нашему гиду Саше,за его терпение и понимание,за увлекательные рассказы. На протяжении всего тура,Саша был внимателен и предупредителен к каждому туристу нашей группы,решал все возникающие вопросы,создавал уют и комфорт.Благодаря ему и его рассказам, хочется вернуться в эту страну еще.

Надіслав: Зоя Пальчук, дата: 22.03.2018

Быть гидом в Индии-адская работа,и делает её ангел-хранитель туристов в лице Александра Третьяка. Тем,кто хочет поехать в Индию и побаивается,хочу сказать:доверьтесь "Феерии" и Александру, и ничего плохого с вами не случится!Наоборот,вы излечите брезгливость, получите океан разноплановых впечатлений,море позитива,чуточку щекочущего нервы чувства опасности,интригу,драйв и впечатляющую красоту Индии!

Надіслав: Наталья, дата: 09.04.2019

Прошло больше месяца со времени моей поездки в Индию. Думала напишу отзыв, когда уже улягутся все страсти и восторги. Ан нет… До сих пор впечатления о путешествии самые-самые, даже нет слов, чтобы выразить весь спектр впечатлений. Вроде бы и много путешествовала, но ярче Индии, пока что ничего не видела. Перед поездкой начиталась всяких отзывов и советов, но оказалось, что все нужно попробовать и посмотреть самой, Индия поражает и влюбляет в себя. Хочется сказать огромное спасибо Феерии за очень продуманный тур. Все впечатления шли по нарастающей. Вечером каждого дня казалось, что ничего более необычного и яркого уже не увидишь, однако следующий день приносил еще более яркие впечатления. И на самом пике, когда уже ты не можешь переварить что-нибудь еще более яркое, тебя отправляют отдыхать на море. И это уже другая жизнь, другие впечатления, так же великолепные. Сказать о нашем гиде Третьяке Саше, что он самый лучший в своем деле во всем мире – это не сказать ничего. Такого внимания и заботы, я до сих пор не встречала. С самыми малейшими своими вопросами вся группа обращалась сразу к нему, и он все объяснял, рассказывал, советовал, помогал и т.д. Огромнейшее ему спасибо, что он сделал это путешествие удобным и замечательным. И, конечно же, очень многое зависит от самой группы. Мне очень повезло, группа была замечательная. Люди в ней яркие, интересные и очень уютные. Так что для меня в этом туре великолепно сложились все составляющие хорошего путешествия. И в Индию я еще обязательно вернусь

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ВІДКРИТТЯ ОНЛАЙН ВІЗИ ДО ІНДІЇ::

1. Заповнена анкета

(ОБОВ'ЯЗКОВЕ ЗАПОВНЕННЯ ВСІХ ПУНКТІВ БЕЗ ВИКЛЮЧЕННЯ!)

2. Вимоги до фотографії

- чіткий і кольоровий первинник фотографії з фотосалону

Скановані фотографії до роботи не приймаються!

- розмір фото 5*5 (от 50 кб до 300 кб)

- 80% обличчя на світлому фоні

- формат JPG (JPEG)

- фотографія має бути зроблена впродовж останніх 6 місяців

3. Сканована копія паспорта:

Термін дії закордонного паспорта має становити не менше 6 місяців після повернення з Індії і мати дві вільні сторінки.

- формат PDF

- кольорова і чітка копія першого розвороту паспорта з фотографією

- розмір від 50 КВ до 300 KB 

І паспорти, і фотографії мають бути підписані за зразком:

Smirnova_Iryna_passport 

Smirnova_Iryna_foto

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф 9

Феєрія Мандрів, Лівобережна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
Приморський бульвар, 11 (Готель Лондонська, головний вхід, 3 поверх)

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A (Працюємо он-лайн, або за попередньою домовленістю про зустріч)

Феєрія Мандрів, Львівська площа

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Ярославів Вал 33-Б, оф. 3

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
вул.Томашівського, 4
e-mail:

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
69006, Проспект Металургів 12-а, офіс №1

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Феєрія Мандрів, Солом’янка

Місто:
Київ
Адреса:
вул. М. Скрипника, 40

При відсутності місць в певному готелі, буде надано номер в іншому готелі такої ж категорії.

Реєстрація та виселення з готелю о 12 годині дня.

Місто

Ночі

Стандартна категорія (4*)

Website

Делі

03

Hotel Pluto

http://www.sarahospitality.com/hotel-plutos.html

Джайпур

02

Hotel K K Royal

http://www.kkroyalhotel.com

Агра

02

Hotel Taj Vilas

http://www.hotelthetajvilas.com

Кхаджурахо

01

Hotel Golden Tulip

http://www.goldentulipkhajuraho.com

Гоа

06

The Golden Crown Hotel & Spa Colva Goa

http://thegoldenhotels.com

 

Вартість: Дані ціни дійсні на зазначені дати:

Вартість туру

На одну особу при 2-місному розміщенні

Доплата за одномісний номер

На одну особу при 3-місному розміщенні

(USD)

2090

640

2060

Додаткова інформація

Додаткові послуги, що входять у вартість:

Залізничні квитки Агра - Джансі і Джансі - Делі в кондиційованих вагонах;
Трансфер у Гоа за програмою.

Контакти менеджерів

  • Ім'я: Алла Безверха
  • Посада: Менеджер
  • Тел.: 044-237-12-01
  • Вн. номер: 118
  • e-mail: alla@feeria.ua