25 817 грн
599
€EUR
7 днів

Мукачево – Левоча – замок Списький Град – Братислава – замок Герберштайн – замок Рігерсбург – шоколадна фабрика Цоттер – Грац – ВіденьБудапешт – Долина красунь – ЕгерМукачево

Українці - неймовірні й багатогранні, сильні і творчі, здатні на надзвичайні звершення. Саме це надихнуло нас на створення цієї подорожі. Цей автобусний тур такий самий неймовірний, калейдоскопічний, насичений враженнями, позитивом - запрошуємо вас у феєричну ознайомлювальну подорож одразу по трьох країнах - Австрія, Угорщина і Словаччина!

Дивовижні країни величних замків і галасливих мегаполісів, старовинних архітектурних ансамблів, чудової природи і могутніх гір. Істинний колорит і невимовна краса альпійської природи, неймовірна кількість старовинних палаців, замків, монастирів і інших дивовижних пам'яток перенесуть вас в романтичну казку стародавньої Європи! 

А напередодні Різдва відчуття справжньої казки посилять святково прикрашені будинки і вулиці, пряникові будиночки і чоловічки, сердечка з Merry Christmas і різдвяні вінки. Тут до маленьких дітей із подарунками приходить Немовля Христос (Christkind). А починаючи з вечора 5 грудня, за дітлахами стежить строгий Святий Ніколас (Nikolaus von Myra) разом з незлостивим чортиком Крампусом (Krampus). І діти намагаються бути дуже зразковими в ці дні.

А дорослі теж хочуть дива! І поспішають на численні Різдвяні ярмарки за подарунками для друзів і близьких. Перший такий базар було відкрито у Відні в 1294 році, і відтоді у кожному місті є свої святкові ярмарки, на яких можна придбати унікальні й авторські вироби.

У вартість вже включені основні екскурсії за програмою, а також передбачено час для самостійних прогулянок і знайомства з містами. 

У вартість входить
Комфортабельний автобус за маршрутом;
6 ночей у готелях 3* по маршруту;
Харчування - сніданки у готелях;
Екскурсії за програмою;
Супровід феєричного гіда.
У вартість не входить
Проїзд до/з Мукачево;
Медична страховка;
22
Факультативні екскурсії, вхідні квитки;
Доплата за одномісне розміщення;
22
Сіті-такс, система "Радіогід".
22
Мукачево – Левоча – замок Списький Град – Братислава – замок Герберштайн – замок Рігерсбург – шоколадна фабрика Цоттер – Грац – Відень – Будапешт – Долина красунь – Егер – Мукачево
День 1
Мукачево - Левоча - замок Списький Град - Братислава

Радимо скористатись потягом  №029К Київ-Ужгород (за умови прибуття в Мукачево до 06:15 ранку за розкладом).
Потяг Київ-Ужгород (029К) вирушає о 19:23, прибуття в Мукачево о 06:16 за розкладом

Збір групи на вокзалі в Мукачеві, посадка в автобус.

Перетин кордону зі Словаччиною.

Переїзд у казкове середньовічне "містечко ремісників" Левоча, огляд найбільшого в світі церковного вівтаря в місцевому соборі св. Якуба. Зупинка на смачний обід на тлі феєричного старовинного замку Списький Град.

Переїзд у Братиславу, "таємничу перлину на Дунаї", столицю Словаччини. Розміщення в готелі 3*.

Словаки гордо називають свою столицю "перлиною на Дунаї". Цілком можливо, що австрійці так само називають Відень, а угорці – Будапешт. Але Братислава по праву може зватися коштовністю. Можливо, не найбільшою, не найблискучішою. Але в цього міста є скромна вишуканість, яка часто дорожча, ніж найяскравіший блиск.

Для бажаючих – захоплююча вечірня прогулянка по історичному центру з оглядом Братиславського граду, коронаційного собору святого Мартіна, оперного театру, а також численних дотепних статуй, пов’язаних з історією міста.

Ніч у готелі в Братиславі.

День 2
Замки Герберштейн, Рігерсбург - кондитерська фабрика "Цоттер" - Грац

Сніданок, виселення з готелю.

Переїзд у Штирію – "зелене серце Австрії".

Огляд дивовижного старовинного замку Герберштейн. Відвідування розкішного замку Рігерсбург.

Обід. Демонстраційно-дегустаційний тур у шоколадний театр добре відомої серед гурманів Австрії кондитерської фабрики "Цоттер" з надзвичайно багатим асортиментом - 365 сортів шоколаду! (вартість екскурсії з дегустацією – 20 євро).

Переїзд у Грац – яскраве "місто-шкатулку", затишну столицю Штирії, "місто непопсової Австрії".

Грац, розташований у південно-східній Австрії на території землі Штирія, є другим за величиною містом країни. Грац наповнений зеленню парків і звуками галасливої річки, що протікає через центр міста. Його архітектурний вигляд гармонійно доповнюють палаци в стилі Ренесансу та бароко разом з передовими сучасними конструкціями, які надають йому особливий шарм і колорит.

Пішохідна екскурсія містом, під час якої ви побачите найбільший палац Аттемс, ошатне Герцогське подвір’я, помпезну Ратушу, грандіозну будівлю найбільшого в Австрії арсеналу, Грацький замок, собор св. Эгідія, церкву св. Катерини і мавзолей імператора Фердинанда. У вільний час ви зможете піднятися ліфтом на оглядовий майданчик на Замковій горі, щоб помилуватися незабутнім краєвидом – панорамою старого міста із "Золотою короною".

Розміщення в готелі 3*. Ночівля.

День 3
Відень

Сніданок, виселення з готелю.

Переїзд у Відень – аристократичну й  елегантну столицю Австрії, "столицю вальсів".

Відень, безумовно, одне з найдавніших і найпрекрасніших міст не тільки всієї Європи, а й світу. Історія  міста почалась ще в римську епоху. Свого часу тут мешкали і римські легіони, і варвари, яких потім змінили різного ступеня куртуазності лицарі. Під Віднем були зупинені монгольські орди і розбиті війська Османської імперії, однієї з найпотужніших на той час. Сьогодні Відень - це місто вальсів, мистецтв, галерей, музеїв і вишуканих паркових ансамблів. Відень зберіг багато рис, властивих столицям великих імперій. Величні храми, розкішні резиденції аристократів і вельмож, театри, оперні зали, широкі площі та проспекти. Відень по праву вважається однією з найкрасивіших і цікавих столиць світу.

Оглядова автобусно-пішохідна екскурсія по розкішному місту: ви побачите найцікавіші місцеві пам’ятки – палац Бельведер і Державну оперу,  Парламент і Бургтеатр, Університет і Нову ратушу, а також величезну кількість музеїв, галерей, пам’ятників і парків.

Під час прогулянки Старим містом ви помилуєтеся імператорською резиденцією Гофбурґ з придворною церквою, колоною Святої Трійці та головною австрійською святинею – готичним кафедральним собором Святого Штефана.

Вільний час. Ви також зможете долучитися до самобутньої віденської кухні, яка має надзвичайно багаті традиції, а також насолодитися неповторною атмосферою численних кав’ярень і кондитерських австрійської столиці.

Розміщення в готелі 3*. Ночівля.

День 4
Відень

Сніданок. Вільний час у Відні.

Увага! В цей день пересування містом на громадському транспорті.

Ви зможете на свій власний розсуд відвідати відомі музеї та виставки, сходити на концерт класичної музики, зайнятися шоппінгом і просто насолодитися неповторною атмосферою надзвичайно елегантного міста.

Охочим радимо відвідати всесвітньо відомий палацово-парковий ансамбль Шенбрунн, щоб оглянути розкішні імператорські апартаменти (вхідний квиток – 16-20 євро), каретний двір імператора (вхідний квиток – 10 євро), найстаріший в Європі зоопарк (вхідний квиток – 20 євро), а також відвідати самобутнє цікаве  штрудель-шоу.

Увечері ви зможете відпочити у Пратері – найпопулярнішому парку розваг з карколомними атракціонами і велетенським Віденським оглядовим колесом (вхідний квиток – 12 євро), з якого можна полюбуватися феєричною панорамою нічного міста. 

Ніч у готелі 3* у Відні.

День 5
Будапешт

Сніданок, виселення з готелю.

Переїзд у Будапешт.

В столиці Угорщини дбайливо збережений відгомін минулих епох. Візитівкою "королеви Дунаю" є монументальні будівлі, зведені за часів Великої Імперії: Парламент, Опера, Національний музей, а також  чудові мости через широкий Дунай, найкрасивіші серед них - Лангхід і Маргіт. Ріка розділяє столицю на Старе місто - Буду, і торгово-ремісничий Пешт. Пешт чимось нагадує Париж, з його вузькими вуличками, затишними кафе з терасами, крихітними антикварними магазинами і чарівною атмосферою романтики. На іншій стороні - Буда, тут розташовані знаменитий Королівський палац або Будайська фортеця, Рибальський бастіон і чудова готична церква Святого Матяша. З пологих пагорбів Буди відкривається чудовий вид на рівнини Пешта.

Оглядова автобусно-пішохідна екскурсія містом з оглядом незабутньої панорами Будайської набережної, Королівського палацу, Рибальського бастіону, церкви Матяша, базиліки святого Іштвана, парламенту, парадного проспекту Андраші, площі Героїв і замкового комплексу Вадахуньяд.

Вільний час у Будапешті. Розміщення в готелі 3*.

Для бажаючих – вечірня прогулянка на пароплаві "Легенда Дунаю" (вартість квитка 20 євро), під час якої ви побачите набережні та мости величного Будапешта у вечірніх вогнях, почуєте цікаві історії з келихом шампанського. У темних водах Дунаю відбиваються підсвічені міріадами вогнів палаци і мости,  нічне місто зачаровує вас своєю красою і витонченістю... Це найкращий спосіб насолодитись панорамою неповторного Будапешта!

Ніч у готелі в Будапешті.

День 6
Будапешт (Вишеград - Сентендре) - Долина Красунь - Егер

Сніданок. Звільнення готельних номерів до 12:00. Вільний час у Будапешті.

Усіх охочих запрошуємо на додаткову екскурсію "Краса і велич вигинів Дунаю": Вишеград - Сентендре.

Вишеград розташований на мальовничому закруті Дунаю. Сама географія спонукала до зведення фортець саме тут, що й зробили ще давні римляни. Нетривалий час місто мало статус столиці Угорщини, а після перенесення столиці в Буду, Вишеградський палац був перетворений в літню резиденцію угорських королів. Огляд музейної експозиції фортеці XIII-XV століть, панорама закруту Дунаю.

Сентендре - казкове місто художників, скульпторів, майстрових. Затишне містечко, де можна поринути в атмосферу старовинних вулиць, маленьких церков, музеїв і сувенірних крамничок. Також це центр православ'я в Угорщині. Прогулянка історичним центром. Вулиця сувенірні крамнички, Музей марципану.

Обід в Сентендре в колоритному місцевому ресторані. Вільний час.

Переїзд в Егер, затишне курортне містечко.

 

Егер - місто квітів і старовинної архітектури, яке вважається батьківщиною вина «Бича кров». Ви побачите чудові зразки бароко та готики, рококо і неокласицизму, а також мальовничі пейзажі гірських масивів Бюкк і Матра.

Релакс в унікальних термальних купальнях (2-3 години).

Купальня "Термальні води Егер" веде свою історію з 15-16 століть, відколи стало відомо про цілющі властивості гарячих джерел, з водою, що насичена радоном. Основна споруда терм датується 17 століттям. Нині це відомий бальнеологічний курорт, куди приїжджають з усієї Європи. Радон знижує запалювальні процеси, підвищує вироблення в організмі ендорфіну, покращує самопочуття та активізує регенераційні процеси в клітинах -  чудове завершення подорожі! 

Відвідування Долини красунь з дегустацією ароматних місцевих вин і смачного гуляшу (вартість 20 євро). Вина Долини Красунь відносяться до найкращих в Угорщині. Відвідувачів зустрічають винороби в більше ніж 200 підвалах, кожен з яких має вигляд міні-ресторану. Найкращі вина "Егерська красуня" і "Бича кров" вже стали легендами, які із задоволенням розкажуть нам під час дегустації.

Розміщення в готелі 3* в Егері. Ночівля.

День 7
Егер - Мукачево

Сніданок. Звільнення готельних номерів.

Прогулянка по історичному центру Егера в супроводі місцевого ліцензованого гіда з оглядом легендарної Егерської фортеці, турецького мінарету, імпозантної площі Іштвана Добо, кафедрального собору й унікального музею марципану.

Вільний час для шоппінгу.

Виїзд до України. Прибуття на вокзал в Мукачево. Завершення обслуговування.

Додати новий коментар

Коментарі

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф 9

Феєрія Мандрів, Лівобережна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія Мандрів, Он-лайн

Місто:
Київ
Адреса:
Онлайн

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
Приморський бульвар, 11 (Готель Лондонська, головний вхід, 3 поверх)

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A (Працюємо он-лайн, або за попередньою домовленістю про зустріч)

Феєрія Мандрів, Львівська площа

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Ярославів Вал 33-Б, оф. 3

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
вул.Томашівського, 4

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
69006, Проспект Металургів 12-а, офіс №1

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19
Додаткова інформація

Зверніть увагу: у плавальному басейні в купальнях не дозволяється знаходитися без гумової (або поліетиленової) шапочки. Радимо взяти з собою, або придбати в купальні.

Порядок екскурсій може змінюватись залежно від погодних умов та швидкості проходження кордону.

Контакти менеджерів

  • Ім'я: Марина Молога
  • Посада: Менеджер
  • Тел.: +380 44 583-05-20
  • Вн. номер: 131
  • e-mail: [email protected]
  • Ім'я: Тетяна Жарова
  • Посада: Менеджер
  • Тел.: 044-237-12-01
  • Вн. номер: 102
  • e-mail: [email protected]