59 754 грн
1299
€EUR
13 днів

Перемишль - Вроцлав - Майнц - Париж - замок Блуа - замок Шамбор - замок Шенонсо - Фонтевро - Сомюр - Ла-Рошель (о.Ре, Сен-Мартен-де-Ре - о.Екс - Форт Байяр) - Коньяк - Сент-Емільйон - БордоАркашон - дюна Піла - Пуатьє - замок Амбуаз - замок Кло-Люсе - Париж - Вісбаден - Вроцлав - Перемишль

Дати

Від старовинних замків до величних соборів, від маленьких міст до великих площ мегаполісів! Ви обов'язково знайдете своє натхнення в неспішній подорожі через захід Франції. Це тур для справжніх поціновувачів неповторної французької культури, історії, архітектури і кухні.

Перед вами відкриється легендарний Ла-Рошель, мальовнича Долина Луари, центр Аквітанії - Бордо, величні палаци, ратуші та собори, романтичні замки і диво природи - справжня дюна. Ви дослідите історичні артефакти, прекрасну французьку кухню, і побуваєте не тільки в популярних туристичних центрах, але й в затишних маленьких містечках, де неймовірно тонко відчувається атмосфера вишуканої Франції

А на завершення туру - релакс у розкішних термах Вісбадена і прогулянка абсолютно казковим, наче іграшковим, Вроцлавом. Дивовижна, насичена мандрівка, яка гарантовано запам'ятається.

У вартість входить
Проїзд за вказаним маршрутом;
22
12 ночей у готелях 3*;
22
Харчування - сніданки;
Екскурсії за програмою;
Супровід феєричного гіда.
У вартість не входить
Проїзд до/з Перемишля;
Вхідні квитки, додаткові екскурсії;
22
Медична страховка;
22
Сіті-такс, система "Радіогід";
22
Доплата за одномісне розміщення.
22
Перемишль - Вроцлав - Майнц - Париж - замок Блуа - замок Шамбор - замок Шенонсо - Фонтевро - Сомюр - Ла-Рошель (о.Ре, Сен-Мартен-де-Ре - о.Екс - Форт Байяр) - Коньяк - Сент-Емільйон - Бордо - Аркашон - дюна Піла - Пуатьє - замок Амбуаз - замок Кло-Люсе - Париж - Вісбаден - Вроцлав - Перемишль
День 1, 18.08
Перемишль - Вроцлав

Прибуття потягу 51 в Перемишль за розкладом о 05:53.

Зустріч біля входу на центральному вокзалі. Посадка в автобус.

Переїзд у Вроцлав.

Прогулянка по Вроцлаву - одному з найбільших і найкрасивіших міст Польщі. Тут представлена архітектура всіх епох. А численні мости і канали Вроцлава - прекрасне місце для романтичних прогулянок. Оглядова екскурсія: Ринкова площа Старого міста, готична ратуша, Тумський острів, стара частина міста з комплексом дивовижних пам'яток.

Вільний час на вечерю. Ніч у готелі.

День 2, 19.08
Вроцлав - Майнц

Сніданок. Переїзд у Майнц.

Вечірня прогулянка містом. Ніч у готелі.

День 3, 20.08
Майнц – Париж

Сніданок. Переїзд в Париж.

Можлива вечірня прогулянка на катері по Сені + Нічний Париж (за сприятливої погоди та наявністю часу) - 30 євро.

Вільний час. Ніч у готелі.

День 4, 21.08
Замок Блуа - замок Шамбор - замок Шенонсо

Сніданок.

Переїзд у долину Луари, яка була центром французького життя в епоху Відродження, нині це оаза спокою і гармонії, у зачарованих пейзажах якого оживає минуле з його інтригами, змовами та любовними пристрастями. Відвідуючи прекрасні замки Луари, Ви здійсните справжню подорож у часі.

Відвідування замків Луари: Блуа, Шамбор і Шенонсо (вх.квитки додатково).

Долина Луари – унікальний регіон, знаменитий своїми прекрасними ландшафтами і дивовижними замками. Центр французького життя в епоху Відродження, нині це оаза спокою і гармонії, де оживає минуле з його інтригами, змовами та любовними пристрастями. Відвідуючи прекрасні замки Луари, Ви здійсните справжню подорож у часі!

Огляд замків Блуа, Шамбор та Шенонсо (вх.квитки додатково)

Замок Блуа - найбільший за розмірами замок Луари, улюблена резиденція французьких королів Людовика XII і Франциска I.

Замок Шамбор – неперевершений архітектурний шедевр епохи Ренесансу, який уособлює амбіції та вподобання короля Франциска I, і є свідченням його пристрастей: полювання та архітектура. Замок вражає своєю монументальністю, химерністю форм та кількістю веж.

Замок Шенонсо - справжній архітектурний шедевр XVI століття. Один з найромантичніших замків, що відбив смак і мрію найвеличніших жінок в історії Франції – Діани де Пуатьє і Марії Медичі. Побудований на місці водяного млина, замок Шенонсо і досі височіє над водами річки Шер.

Ніч у готелі.

День 5, 22.08
Фонтевро - Сомюр - Ла-Рошель

Сніданок. Переїзд у Ла-Рошель.

По дорозі - відвідини абатства Фонтевро та міста Сомюр.

Абатство Фонтевро - один із найвідоміших монастирів Франції, скарбниця та усипальниця славетної династії Плантагенетів, місце поховання Річарда Левове Серце та Елеонори Аквітанської.

Сомюр розташований на південному березі Луари, при впадінні в неї річки Туе. Вважається, що з усіх міст долини Луари це найвитонченіше "буржуазне місто", з красивим замком і безліччю мальовничих міських будівель, розташованих уздовж берегів річки. Огляд головної прикраси міста - мальовничого Сомюрського замку, де зараз розмістилася колекція Музею декоративних мистецтв.

Прибуття в Ла-Рошель. Оглядова екскурсія містом.

Ла-Рошель – місто-порт на березі Біскайської затоки, перлина західного узбережжя Франції. Це місто тамплієрів, протестантів, свободолюбних людей та багатої історичної спадщини. У програмі огляд Старого порту, старовинних веж XIV-XV століть, унікальних вулиць з аркадами, старезних міських воріт, Кафедрального собору та дому Генріха ІІ, який вважається архітектурним дивом міста.

Ніч у готелі.

День 6, 23.08
Ла-Рошель (о.Ре, Сен-Мартен-де-Ре - о.Екс - Форт Байяр)

Сніданок. Вільний час у Ла-Рошель.

Для охочих екскурсія на острів Ре, можливе відвідування ферми устриць (30 євро).

Острів Ре – один із найцікавіших островів атлантичного узбережжя Франції. Абсолютно плаский, з піщаними пляжами та неймовірними краєвидами безмежного океану. Тут ви побачите маяк Бален, відвідаєте старовинне містечко рибалок Сен-Мартен-де-Ре. Дегустація устриць (оплачується додатково).

Охочі можуть самостійно здійснити морську прогулянку на острів Екс, у Форт Байяр.

Це один з останніх прибережних атлантичних островів Франції, не пов'язаних мостом з материком. Ви побачите суворі кам'яні стіни, що різко контрастують з ніжними пейзажами. Форт Байяр – грізний страж західного узбережжя Франції, що нині є телевізійною ареною пригодницької гри «Ключі від форту Байяр».

Повернення в Ла-Рошель. Ніч у готелі.

День 7, 24.08
Ла-Рошель - Коньяк - Сент-Емільйон - Бордо

Сніданок. Виселення з готелю.

Відвідини міста Коньяк – батьківщини знаменитого напою. Прогулянка містом.

Коньяк – старовинне місто, яке мальовничо розташувалося на річці Шаранта, є батьківщиною знаменитого напою. Ви побачите старовинні будинки з каменю, вкриті чорною патиною, витончену Ратушу і напрочуд красиві парки.

Охочі можуть відвідати замок Валуа, в якому народився король Франциск І, а нині тут розташований коньячний Дім Отар. У льохах замку Вам розкажуть про процес виробництва і витримки коньяку Отар. Потім Вам буде запропонована дегустація коньяку в чистому вигляді, або в коктейлі (екскурсія + дегустація 15 євро).

Переїзд у Сент-Емільйон, старовинне чарівне містечко в департаменті Жиронда французького регіону Аквітанія, яке амфітеатром розкинулося на високому березі річки Дордонь в обрамленні виноградників. Містечко вже здалека приваблює своєю красою, а шпиль його дзвіниці видно на відстані декількох кілометрів. Екскурсія містом. 

Сент-Емільйон – рай для поціновувачів червоного вина, місто славетних виноробів та унікальних виноградників, які занесені в перелік об’єктів Світової спадщини ЮНЕСКО.

Переїзд у Бордо. Ніч у готелі.

День 8, 25.08
Бордо

Сніданок. Екскурсія містом Бордо.

Бордо – центр історичної області Аквітанія, яку прославили традиції виноробства. Бордо має довгу історію, різноманітні пам’ятки, прекрасні сади та знамениті бордоські вина, одні з найкращих у світі.

Огляд архітектурного ансамблю порт де Люн, який перебуває під охороною ЮНЕСКО, кварталів Святого Петра та Святого Михайла, площ Комедії та Кенконс, Кафедрального собору Святого Андрія.

Вільний час. Ніч у готелі.

День 9, 26.08
Аркашон - дюна Піла - Пуатьє

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у м. Аркашон.

Відвідини дюни Піли - надзвичайного природного явища.

Дюна Піла - найвища дюна Європи. Почавши формуватися 8000 років тому під впливом вітрів і припливів, які виштовхують найчистіше морське пісок з океанської мілини на сушу, вона продовжує рости і зараз. Її розміри вражають: 3 кілометри довжина, 500 метрів ширина, 107 метрів висота. Неймовірний пейзаж дарує незабутні враження!

Переїзд у місто Пуатьє. Оглядова екскурсія містом.

Пуатьє – візитівка регіону Пуату-Шаранта. Чітке планування широких бульварів межує з вигинами старовинних вуличок.

На вас чекає багато палаців і церков, пішохідних зон і садів, а також характерних фахверкових будинків. Ви побачите площу Леклерк з її численними кафе і площу де Голля, де вічно шумить великий ринок, Палац правосуддя і одну з найбільших і колоритних церков Франції, вершину романського стилю - Нотр-Дам-ла-Гранд, Кафедральний собор Сен-П'єр і найдавніший християнський храм у Франції - баптистерій Сен-Жан.

Ніч у готелі.

День 10, 27.08
Замок Амбуаз - замок Кло-Люсе - Париж

Сніданок. 

Огляд замків Амбуаз і Кло-Люсе (вх.квитки додатково).

Замок Амбуаз обожнювали всі французькі королі, він став прихистком їхніх таємних історій. Особливу приязнь до нього мав Франциск І, який запросив до себе Леонардо да Вінчі та поселив його поруч – у невеличкому замку Кло-Люсе. Саме тут видатний італієць закінчував свою «Джоконду», створював свої машини та згодом помер.

Переїзд в Париж. Ніч у готелі.

День 11, 28.08
Париж - Вісбаден

Сніданок.

Переїзд у Вісбаден. Екскурсія містом з можливістю відвідати терми.

Вісбаден - головне місто однойменної округи пруської провінції Гессен-Насау, один з найстаріших бальнеологічних курортів Європи.

Назва міста означає «Лугові ванни», адже тут знаходиться 26 гарячих і декілька холодних термальних джерел. Саме цим лікувальним джерелам місто завдячує своїм процвітанням.

Прогулянка містом з оглядом головних історичних пам’яток. Час на відвідини купалень (вхідний квиток додатково).

Ніч у готелі.

День 12, 29.08
Вісбаден - Вроцлав

Сніданок. Прогулянка містом. Вільний час.

Переїзд на територію Польщі. Ніч у Вроцлаві.

День 13, 30.08
Вроцлав - Перемишль

Сніданок.

Прогулянка по Вроцлаву - одному з найбільших і найкрасивіших міст Польщі. Тут представлена архітектура всіх епох. А численні мости і канали Вроцлава - прекрасне місце для романтичних прогулянок.

Переїзд у Перемишль. Виїзд потягом 52 о 20:28.

Додати новий коментар

Коментарі

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф 9

Феєрія Мандрів, Лівобережна (Олена Братусь)

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія Мандрів, Он-лайн

Місто:
Київ
Адреса:
Онлайн

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
Приморський бульвар, 11 (Готель Лондонська, головний вхід, 3 поверх)

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A (Працюємо он-лайн, або за попередньою домовленістю про зустріч)

Феєрія Мандрів, Львівська площа

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Ярославів Вал 33-Б, оф. 3

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
вул.Томашівського, 4

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
69006, Проспект Металургів 12-а, офіс №1

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Контакти менеджерів

  • Ім'я: Вікторія Чувочина
  • Посада: Менеджер
  • Тел.: 044-237-12-01
  • Вн. номер: 107
  • e-mail: [email protected]