15 652 грн
558
$USD
8 днів
Маршрут

Київ / Ваше місто - Тель-Авів (Єрусалим - Назарет - Кінерет - Тверія - Табха) - Київ / Ваше місто

Країни:
Дати

Опис туру

Маленька країна, що омивається відразу чотирма морями, молода і неймовірно прадавня одночасно, де кожен метр гранично насичений унікальними історичними пам'ятками та природними дивовижами, яких ніде більше не знайдеш - це все про Ізраїль!

Земля, овіяна легендами, омита теплими водами Червоного і Середземного морів, просочена цілющою сіллю Мертвого моря - Ізраїлем можна їздити тижнями й кожен раз відкривати для себе щось нове. Тут тісно переплелася історія різних народів і до сих пір стоять міста, яким ось уже 4 тисячі років, тут оживає Біблія і підносяться вгору сучасні хмарочоси, тут неймовірно смачна національна кухня і привітні люди, які ніколи не сумують.

Тут Галілея, Назарет і річка Йордан ще пам'ятають земні кроки Ісуса. Тут в легендарному Єрусалимі зосереджені святині трьох основних релігій світу. Тут вам допоможуть зміцнити здоров'я великі лікувальні програми на Мертвому морі. І, звичайно ж, на вас чекає молодий і енергійний Тель-Авів - «Пагорб Весни» - це 15 кілометрів пляжів Середземного моря і сотні музеїв і галерей, вулички 4-тисячолітнього Яффо і сучасні висотні башти зі скла і бетону, місто, яке ніколи не втомлюється і ніколи не спить.

Загалом, подивитися є на що! Головне - заздалегідь визначитися з метою подорожі. А Феєрія допоможе вам вирішити, куди саме поїхати в Ізраїлі: ми підготували для вас два десятки додаткових екскурсій, які ви можете обирати самостійно.

У вартість входить
Групові трансфери по програмі;
22
Проживання в готелі в Тель-Авіві;
22
Екскурсії по програмі;
Страховка;
У вартість не входить
Авіапереліт;
22
Чайові гідам і водіям;
Особисті витрати;

Київ / Ваше місто - Тель-Авів (Єрусалим - Назарет - Кінерет - Тверія - Табха) - Київ / Ваше місто
День 1
Київ / Ваше місто - Тель-Авів

Прибуття в аеропорт Бен-Гуріон.

Переїзд в Тель-Авів і реєстрація в готелі.

Вільний час, ніч у готелі.

День 2
Тель-Авів (Яффо/IDC)

Сніданок у готелі.

Оглядова екскурсія «Тель-Авів / Яффо / IDC».

Яффо - район великого Тель-Авіва, один з найдавніших постійно населених міст світу. Перекази свідчать, що саме в цьому місті Ной побудував свій ковчег. За царя Соломона в Яффо був порт, куди доставляли будівельні матеріали для споруджуваного Першого Єрусалимського храму. Геродот і Пліній згадують про Яффо в своїх працях. Сьогодні Яффо - це екзотичний туристський центр. Його вузькі вулички приховують свої нескінченні "відкриття" для туристів: ательє художників, кафе, нічні клуби ... І зовсім поруч - сучасні квартали Великого Тель-Авіва, перші будівлі якого закладалися вже в нашому столітті.

Музей діамантів і виставковий зал Ізраїльського Діамантового Центру. Ізраїль посідає перше місце в світі з продажу діамантів. Саме тут знаходиться найбільша в світі алмазна біржа IDC, через яку проходить більш ніж половина видобутих у світі алмазів. Сьогодні в хмарочосах, що належать алмазній біржі, розташовані офіси, магазини, підприємства з обробки алмазів, поштові відділення і банки, митниця, молитовні місця, ресторани та навіть невеликий музей. По суті, алмазна біржа є невеликою державою в державі. Ви зможете побачити копії найвідоміших у світі діамантів, побачити, як обробляються коштовні камені, знайдені в різних частинах світу, відвідати блискучі торгові зали й навіть отримати спеціальний ваучер на знижки.

День 3
Тель-Авів

Сніданок у готелі. Вільний день. Відпочинок і купання на Середземному морі.

Охочі можуть замовити додаткові екскурсії - в монастирі, заповідники, стародавні міста, паломницькі маршрути, лікувально-оздоровчі комплекси - Єрусалим, меморіальний комплекс Яд ва-Шем, Кейсарію, Хайфу, Акко, Галілею, на Мерт море, Єрихон, Юдейській пустелі й так далі.

(Див. перелік одноденних екскурсій Ізраїлем в додатку, в залежності від дати поїздки та сезону)

День 4
Єрусалим

Сніданок у готелі.

Екскурсія «Єрусалим Християнський».
Головне місто для кожного християнина в будь-якій точці землі, звичайно ж, Єрусалим. Тільки тут Біблія оживає, тут кожен камінь міг би нам розповісти частину історії, яку ми називаємо Святим Письмом.

З оглядового майданчика Оливкової Гори відкриється приголомшлива панорама Старого і нового Єрусалиму. Ми побачимо, де провів останній тиждень земного життя Ісус.
Ми пройдемо останніми зупинками Віа Долороса - хресною дорогою Ісуса Христа, коли Він сходив на Голгофу.

На Сіонській горі знаходиться Світлиця Таємної вечері - місце останньої трапези Ісуса Христа зі своїми дванадцятьма учнями. Побуваємо в Гетсиманському саду і церкві Всіх Націй. Ми відвідаємо Гробницю Святого Сімейства, де знаходиться усипальниця діви Марії в церкві Дорміціон, де поховані мати та батько Богородиці, а також Йосип обручник.

І, звичайно ж, - Храм Гробу Господнього - головне місце, до якого прагне кожен християнський паломник, одна з найбільших святинь в Християнстві. Сучасний Храм Гробу Господнього складається з трьох основних споруд: храму на Голгофі, каплиці Гробу Господнього і храму Воскресіння. Також до складу Храму Гробу Господнього входять численні прибудови, каплиці та монастирі, що належать різним конфесіям. Камінь помазання і Кувуклія - гробниця Христа - кульмінація нашого знайомства з Християнським Єрусалимом.

Стіна Плачу - найсвященніше місце в юдаїзмі.

День 5-6
Тель-Авів

Сніданок у готелі. Вільний день. Відпочинок і купання на Середземному морі.

Охочі можуть замовити додаткові екскурсії (див. перелік одноденних екскурсій Ізраїлем в залежності від дати поїздки та сезону).

День 7
Назарет - Кінерет - Тверія – Табха

Сніданок у готелі.

Екскурсія «Галілея Християнська» (Долина Армагеддон. Назарет: Храм Благовіщення. Село Канна Галілейська. Річка Йордан - місце хрещення. Кінерет, Тверія. Гора Блаженств (місце Нагірної Проповіді). Табха - Храм Примноження хлібів і риб)
Саме землям Галілеї судилося стати ареною найважливіших подій в історії християнства - тут провів свою молодість Ісус Христос і звідси були родом багато його учнів.

Назарет - трете за значущістю для християн місто світу після Єрусалима і  Вифлеєму,  найбільш християнське місто Ізраїлю. Саме в Назареті проживали мати Ісуса Діва Марія і її чоловік Йосип, тут вона отримала Благу звістку про непорочне зачаття і народження сина, тут пройшло дитинство Ісуса і тут він виголосив свою першу проповідь.
Табха - «сім джерел» - саме стільки джерел б'ють тут з під землі й невеликими сріблястими змійками впадають в озеро Кінерет, більш відоме з Біблії як Галілейське море. Тут розташована невелика церква Примноження хлібів і риб, побудована в 1980-х роках на древніх візантійських фундаментах, де Христос нагодував 5 хлібами й 2 рибинами тисячі людей.

І, звичайно ж, священний для мільйонів паломників Йордан, де Ісус прийняв хрещення. Ярденіт - невелика заплава, розташована в тому місці, де річка Йордан починає свій шлях від озера Кінерет до Мертвого моря. Саме сюди стікаються з усього світу мільйони паломників, щоб зробити омивання в священних для них водах річки Йордан.

День 8
Тель-Авів - Київ / Ваше місто

Сніданок у готелі. Трансфер в аеропорт Бен-Гуріон.

Завершення обслуговування.

Додати новий коментар

Комментарии

Заповніть документи та надішліть менеджерам

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф 9

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A

Феєрія мандрів, Лівобережна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія Мандрів, Львівська площа

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Ярославів Вал 33-Б, оф. 3

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
вул. Пушкінська, 15 (готель "Брістоль")

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
пр-т Червоної Калини, 46 (1-й поверх)
e-mail:

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
вул. Леоніда Жаботинського 47 а

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Феєрія Мандрів, Сімферополь

Місто:
Сімферополь
Адреса:
вул. Фрунзе, буд. 19

Контакти менеджерів

  • Ім'я: Таміла Губерченко
  • Тел.: 0-800-60-44-39
  • Вн. номер: 125
  • e-mail: tamila@feeria.ua