21 183 грн
499
€EUR
8 днів

Опис туру

Запрошуємо Вас у феєричну подорож класичними місцями Саксонії та Прусії з відвідуванням Польщі! Казкові регіони з найстарішими в Європі фахверковими будиночками, дивовижні природні ландшафти з лісами і виноградниками, химерними горами і 200-метровими мостами, величні палаци і паркові ансамблі, музеї, собори, королі та імперії, великі письменники та композитори, епохи від Риму до сьогодення - ожила історія в калейдоскопі часу...

На Вас чекає чудовий відпочинок в найпрекрасніших містах - Кракові, Вроцлаві, Берліні, Дрездені, Веймарі, Кведлінсбурзі, Ерфурті, а також багата екскурсійна програма. За бажанням, для Вас ми розробили дуже цікаві додаткові екскурсії з відвідуванням Саксонської Швейцарії, Потсдама, Мейсена та виноградників замку Вакербат з дегустацією смачного вина!

Під час відпочинку у Вас буде достатньо вільного часу для самостійних прогулянок та шопінгу.

На дату 04.04 и 16.05 маємо жіноче підселення!

У вартість входить
7 ночей у готелях;
22
Харчування - сніданки в готелях;
Проїзд у комфортабельному автобусі за вказаним маршрутом;
Екскурсії за програмою;
Супровід феєричного гіда.
У вартість не входить
Проїзд на потязі:
22
Медична страховка;
22
Додаткові екскурсії, вхідні квитки, проїзд у міському транспорті;
Аудіогід;
22
Податок на проживання;
22
Київ – Краків – Вроцлав – Берлін – Потсдам* – Кведлінбург – Гослар – Ерфурт – Веймар – Дрезден – Мейсен* – Саксонська Швейцарія* – Краків  – Київ
День 1
Київ – Перемишль – Краків – Вроцлав

Виїзд з Києва Інтерсіті 705 Київ - Перемишль о 06:00.

Проходження паспортного і митного контролю в потязі.

Прибуття в Перемишль о 12:37. Переїзд до Кракова.

Оглядова екскурсія Краковом:

Ринкова площа - історичний центр Кракова. На площі розташувалося будівля Сукенніце, або Торгівельні ряди, де у Середні віки торгували сукном, а зараз розташовані сувенірні лавки.

Ягеллонський університет - найдавніший ВНЗ в Польщі (зведений у XV столітті) і один з найстаріших в Європі.

Костел Св. Петра і Павла - перший в Польщі костел, побудований в стилі бароко. Вавельський замок - одна з найбільш значущих будівель для міста і країни в цілому. В XI столітті замку був наданий статус офіційної резиденції польських монархів.

Ніч у готелі на території Польщі.

День 2
Вроцлав – Берлін

Сніданок.

Переїзд в Німеччину.

Відвідування Берліна - столиці Німеччини, міста імперського розмаху, наповненого історією і духом великої Пруссії! У Берліні сучасні споруди сусідять із затишними парками, тут панує жвава атмосфера. Під час екскурсій і прогулянок Ви зможете познайомитися з багатою історичною спадщиною міста.

Екскурсія Берліном із оглядом визначних пам'яток: бульвар Унтер ден Лінден, Домський собор, Марієнкірхе, Ніколайфіртель, Бундестаг (рейхстаг), Бранденбурзькі ворота, Тріумфальна колона, телевежа, Олександрплатц, Берлінська стіна.

Ніч у готелі.

День 3
Берлін – Потсдам* – Кведлінбург

Сніданок в готелі. Вільний час у Берліні.

Факультативна екскурсія до Потсдама (40 євро) з відвідуванням заміської резиденції прусського короля Фрідріха Великого Сан Сусі.

На території величного палацово-паркового ансамблю можна помилуватися палацом Сан-Сусі, церквою Миру, Римськими купальнями, Китайським павільйоном, Оранжерейним і Новим палацом.

Виїзд до Кведлінбурга.

Ніч у готелі.

День 4
Кведлінбург – Гослар – Ерфурт

Сніданок у готелі.

Відвідування двох давніх міст Саксонії - Гослара і Кведлінбурга, які внесені до списку Світової культурної та природної спадщини ЮНЕСКО.

Кведлінбург - справжній музей епохи середньовіччя під відкритим небом, де збереглися найдавніші в Європі фахверкові споруди. Більше 1600 будинків цього містечка оголошені пам'ятками архітектури і утворюють дивовижний архітектурний ансамбль. Місто розташоване біля підніжжя гір Гарц - це казковий регіон в центрі Німеччини з чарівною природою, високими горами і густими лісами.

Пам'ятки міста - старовинний замок і монастир, розташовані на горі Шлоссберг, Ратуша на Ринковій площі, кам'яна статуя Роланда.

Гослар - казкове містечко, компактно розташоване в горах Гарц далеко від стрімкого сучасного життя. У стародавні часи місто мало важливе політичне і економічне значення, було резиденцією німецьких імператорів.

Головна визначна пам'ятка Гослара - Кайзерпфальц - імператорський середньовічний замок, побудований в далекому XI столітті. Крім того ми побачимо: церкву Косьми і Доміана, славентний фонтан із золотим орлом на Ринковій площі. Мальовничі дворики і фасади будинків цього старовинного міста вражають своєю оригінальністю. За багато століть ландшафт міста практично не змінився.

Переїзд до Ерфурта.

Ніч у готелі.

День 5
Ерфурт – Веймар – Дрезден

Сніданок у готелі.

Столиця Тюрінгії Ерфурт пропонує безліч цікавих пам'яток, які здобули місту його прізвисько - "Рим Тюрінгії".

Як інтелектуальний і культурний центр Тюрінгії, Ерфурт завжди привертав великих людей, особливо тих, хто мав значний вплив на дух свого часу. Серед них Мартін Лютер, Йоган Вольфганг фон Гете, Фрідріх Шиллер, Йоган Себастьян Бах.

Кафедральний собор св. Марії - найстаріша релігійна споруда Ерфурта, це один з найкрасивіших готичних соборів Німеччини. Був заснований в 8 столітті під час правління Карла Великого.

Августинській монастир - старовинний монастирський комплекс 13 століття. Саме в ньому відбувся постриг відомого церковного реформатора Мартіна Лютера.

Під час екскурсії старим містом ми відвідаємо ратушу і "Міст купців", уздовж 120-метрової довжини якого розташовані 32 будівлі. Це найдовший житловий міст в Європі.

Далі ми відвідаємо Веймар, місто, де творили два найвідоміших німецьких письменника - Йоган Вольфганг фон Гете і Фрідріх Шиллер.

За своє архітектурне і культурне багатство місто внесено до переліку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Тут працювали композитори Штраус і Лист, художник Лукас Кранах і його учні. Веймар - це жива ілюстрація до німецької класики.

Переїзд до Дрездена.

Ніч у готелі.

День 6
Дрезден – Мейсен*

Сніданок у готелі.

Оглядова екскурсія «Дрезден - Флоренція на Ельбі». Під час екскурсії старим містом ви побачите Оперний театр, резиденцію саксонських курфюрстів Резіденцшлос, всесвітньо відомий Цвінгер, грандіозне панно з мейсенської порцеляни «Хода князів», храм Фрауенкірхе, Нову і Стару площі, прогуляєтеся по Брюльской терасі, яку Гете назвав «Балкон Європи».

Факультативна екскурсія до Мейсена та виноградників замку Вакербарт (30 євро).

Саксонія - місце, де вміють насолоджуватися життям. Замок споконвіку відрізнявся незвичайною привабливістю: він розташований в курортному центрі Радебойль, і славиться власним виробництвом унікальних ігристих вин (зект). Ви відвідаєте цікаву виноробню і спробуєте на самк 3 сорти вина з Ельбського винного регіону!

Екскурсія «Мейсен - колиска Саксонії».

Оглядова екскурсія Мейсеном. Ми піднімемося на пагорб Бургберг до замку, звідки відкривається чудова панорама на все місто, відвідаємо Мейсенський Кафедральний собор і прогуляємося старим містом, яке прекрасно зберегло середньовічні риси, де в 18 столітті Август Сильний розмістив порцелянову мануфактуру.

Ніч у готелі.

День 7
Дрезден – Саксонська Швейцарія* – Краків

Сніданок у готелі. Вільний день в Дрездені.

Факультатив - відвідання унікального ландшафтного заповідника «Саксонська Швейцарія» (40 євро).

Національний парк Саксонська Швейцарія - масив химерних пісковикових гір незвичайної краси з мальовничими краєвидами, якому немає аналогів в світі. Огляд моста Бастай, який перекинутий через межигір’я над Ельбою на висоті 194 метра.

Екскурсія до Кенигштайну – фортеці над річкою Ельбою, яка жодного разу не була захоплена.

Переїзд до Кракова.

Ніч у готелі.

День 8
Краків – Перемишль – Київ

Сніданок.

Переїзд у Перемишль, посадка на потяг.

15:42 - Виїзд потягом Інтерсіті Перемишль-Київ.

18:37 - Прибуття до Львова.

23:53 - Прибуття до Києва за розкладом.

Додати новий коментар

Комментарии

Надіслав: Ірина Вєдіна, дата: 28.10.2019

Нещодавно повернулися з подругою з цікавої подорожі Німеччиною. Тиждень сплив, як один день. Завдяки розумному плануванню і правильному дозуванню інформації, тур виявився напрочуд цікавим і інформативним, переїзди необтяжливими, готелі комфортними. Ми побачили справжню Німеччину, її райські куточки: середньовічні міста, прекрасну природу потсдамського парку Сан-Сусі та Саксонської Швейцарії, величний Берлін і загадковий Дрезден, встигли посидіти у затишних ресторанчиках, подбати про сувеніри і насолодитися мальовничими осінніми пейзажами. Ще й Польщу не оминули. Короткі прогулянки Краковом і Перемишлем надовго залишаться в пам'яті. Щира подяка Артему Бірюкову, нашому ерудованому і турботливому гіду, за організацію і проведення цієї незабутньої подорожі!

Надіслав: Ольга, дата: 23.10.2019

Не можу не подякувати за цей прекрасний тур. Німеччина восени спокійна, лагідна, мальовнича. А цей маршрут показує нам триб та ритм життя тої справжньої Німеччини, яка є притаманна саме німцям. Не думала, що мені так сподобається спостерігати за мальовничими містами в осінній красі. Дуже рекомендую цей тур для пізнання, хто ще не знайомий із справжньою Німеччиною, та для відпочинку від метушні великих міст. Особливо вдячна гіду за цікаві розповіді, за ретельно продумані маршрути. Насиченість та інформативність туру дуже тішить. Встигли й музеї відвідати, й у кафе, ресторанчиках відпочити. Мене вразили відвідування старовинних ратуш в Ерфурті та Кведлібургу, вхід туди вільний, дух часу старої Європи огортає там повністю. Були в турі місцеві гіди, Олександр супроводжував нас до Саксонської Швейцарії і це було дуже цікаво. А от Катерина у Ваймарі засмутила, вона, мабуть, не знала, що ми з України, бо жодним словом не прохопилась про те, що Ваймар був місцем розташування керівних органів Української Народної Республіки у 1944-1946 роках, що у Ваймарі народився Герой України генерал Сергій Кульчицький та ін., проте говорила про царів та діячів країни-агресора. Проте загальний позитивний настрій у турі переважив цю прикрість. Цікаво було гуляти по Берліну, ми навіть Райхстаґ відвідали. Про Дрезден не варто й говорити, він завжди приваблює. Отже, я відкрила для себе справжню колоритну Німеччину, і маю всі підстави щиро подякувати "Феєрії" за тур, і особливо гіду Артему Бірюкову. Цікаво подорожувати, коли гід є інтелектуалом. Дякую всім за організацію туру.
Заповніть документи та надішліть менеджерам

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф 9

Феєрія Мандрів, Лівобережна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
Приморський бульвар, 11 (Готель Лондонська, головний вхід, 3 поверх)

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A (Працюємо он-лайн, або за попередньою домовленістю про зустріч)

Феєрія Мандрів, Львівська площа

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Ярославів Вал 33-Б, оф. 3

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
вул.Томашівського, 4
e-mail:

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
69006, Проспект Металургів 12-а, офіс №1

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Феєрія Мандрів, Солом’янка

Місто:
Київ
Адреса:
вул. М. Скрипника, 40
Додаткова інформація

Додаткові екскурсії (мінімум - 20 осіб):

Берлін - Потсдам (40 євро).

Дрезден - Саксонська Швейцарія (40 євро).

Мейсен - Радебойль (Замок Ваккербарт) (30 євро)..

Контакти менеджерів