Категорія
Розповіді про мандри

Якщо Ви вже давно плануєте мандрівку, але ще не визначилися зі спрямуванням, цей блог — спеціально для Вас! Тут зібрані найпопулярніші та найяскравіші тури Феєрії мандрів, кожен з яких може стати захопливою пригодою, що залишиться у спогадах на довгі роки.

Екзотичні тури

Це – безсумнівно найкраще, що можна придумати, коли хочеться додати нових вражень до своїх подорожей. Коли вже відвідано так багато країн і хочеться зробити ковток свіжого мандрівничого повітря, треба відправлятися до далеких країн. Адже іноді здається, щодалі від дому, то яскравіші враження. Обирайте: шанс відвідати космічні землі Ісландії, відчувши себе ніби в іншій реальності – краю водоспадів та гейзерів, вулканів і гір, словом – цілковито інопланетних пейзажів. Чи подорож, протягом якої за 12 днів Ви відкриєте для себе практично усі секрети стародавнього В'єтнаму?..

1. Ексклюзивний тур «Планета Ісландія»

2. Хітовий тур «В’єтнам: від Півночі до Півдня»

Новорічні та різдвяні тури

Новорічні свята – ідеальний час для мандрів! Що може бути краще, ніж змінити новорічне застілля на хвилюючі пригоди й пізнання різдвяної атмосфери, колориту та звичаїв європейських країн? А якщо Ви відчуваєте жагу мандрів, виробіть звичку зустрічати Новий рік феєрично: кожен рік в новій країні!

3. Казковий тур «Ваші особливі дати і блискіт Нового року»

4. Фантастичний тур «Феєрія Різдва»

5. Атмосферний тур «Аромат Різдва: Берлін, Мюнстер, Амстердам, Брюссель»

6. Затишний тур «Різдвяні історії: Шампань та Ельзас»

7. Романтичний тур «Феєричний Париж»

8. Дивовижний тур «Новорічні миттєвості грецької історії»

9. Незвичайний тур «Шана Хадаша Езрахіт: Новий рік в Ізраїлі»

10. Особливий тур «Австрія в очікуванні Різдва»

11. По-італійськи харизматичний тур «Класична Італія – Новий рік у Римі!»

12. Яскравий тур «Новорічні зірки Балтії: Рига + круїз в Стокгольм»

13. Незабутній тур «Ми їдемо в Амстердам (9 днів)»

14. Насичений тур «Експрес у Париж (9 днів)»

Зимові розваги

Свіже, прозоре морозне повітря, засніжені схили, рипучий сніг під ногами, лижі, бризки сонячного світла на снігових заметах... Справжня зимова казка живе серед гір, а саме – на гірськолижних курортах, серед яких немає кращих, ніж альпійські! Наш феєричний тур у Доломітові Альпи – це шанс насолодитися усіма розвагами одного з найкращих курортів Італії в гірському містечку Кампітелло!

15. Феєричний «Гірськолижний тур у Доломітові Альпи»

Європейські карнавали

Іноді зимова холодна непривітність може завадити гарному настрою, особливо в морозному місяці лютому. Найкращим варіантом порятунку від суму й хандри може стати мандрівка до гостинної й теплої Італії: саме в лютому тут відкривається сезон славнозвісних італійських карнавалів! Адже це те саме місце, де можна цілком зануритися у казковий світ, сховатися під барвистою маскою й поринути у світ видовищ, музики й танцю на мальовничому італійському узбережжі.

16. Видовищний тур «Карнавальна Ніцца і лимонний Ментон»

17. Мальовничий тур «Феєрія Карнавалів»

Весняні канікули і травневі свята

Весняні тури до Європи вже давно стали абсолютними хітами Феєрії мандрів: тепле весняне сонце, цвітіння дерев і квітів, весняний романтичний настрій завжди створюють найліпші умови для піших неквапливих прогулянок та відкриття для себе характеру європейських міст. Якщо весна – це новий початок, розпочніть її зі знайомства з історією Італії, долаючи довгий, проте захопливий шлях від Турина до Мілана. Спробуйте весну на смак у затишних містечках Французької Бургундії. Насолодіться красою італійських, австрійських та німецьких краєвидів в одному турі. Або побалуйте себе та свою родину пригодами у європейських парках розваг!

18. Фантастичний тур «Дама з камеліями: від Турина до Мілана – історія італійського королівства»

19. Чарівний тур «Перлини Європи: Італія, Австрія, Німеччина»

20. Веселий тур «Парки Розваг: весняні канікули-2020»

21. Апетитний тур «Смачна Франція: солодка весна в Бургундії»

22. Сонячний тур «Весна в Італії!»

Літо – це маленьке життя!

Ну і, звісно ж, пора, що ніби створена для мандрів – літня пора, коли так хочеться взяти від життя усе найліпше, здійснити давно задуману мрію, радіти, створити щось нове й корисне! За літо можна встигнути так багато, втім, дуже важливо не забути про відпочинок, в чому феєричним туристам допоможе послуга раннього бронювання туру. Поглиньте всі барви літа, відриваючись у парках розваг, водночас подорожуючи Бельгією, Німеччиною, Нідерландами, Францією! А незабутній літній пляжний відпочинок гарантовано в турі до Греції, на узбережжях якої Вас не турбуватиме нічого окрім заспокійливого шуму морських хвиль, рівномірної засмаги та вишуканих страв грецької кухні!

23. Привабливий тур «Парки Розваг. Незабутнє літо в Європі»

24. Спекотний тур «Пляжний відпочинок в Греції»

Додати новий коментар

comment