9 770 грн
295
€EUR
7 днів

Опис туру

Північна Європа – край синіх озер, сріблястого Балтійського моря, застиглої музики архітектури, незвичайних і милих пам'ятників, безкраїх полів, міст, де народжувалася історія. Запрошуємо Вас у подорож – без нічних переїздів, на комфортабельних автобусах і поромах. Почуйте музику Півночі разом з нами!

Ви побачите милу Ригу – місто натхнення, строге Осло – північну і горду перлину НорвегіїКопенгаген – місто, де народилася Казка, де маленька Русалочка досі чекає свого принца на березі. Берлін – відбудований з руїн, які залишилися після Другої Світової війни, і Стокгольм – прекрасний і стриманий, як і всі шведи.

 

Дорослі

Діти до 12 років:

Раннє бронювання за 16 тижнів:

295 €

275 €

Раннє бронювання за 8 тижнів:

320 €

300 €

Базова вартість туру:

350 €

330 €

Умови раннього бронювання туру по датах виїзду

У вартість входить
Проїзд комфортабельним автобусом;
22
Проживання в готелях;
22
Харчування в готелях;
22
Розміщення в 4-х місцевих каютах економ-класу (без вікна);
22
Екскурсії за програмою;
Супровід керівника групи.
У вартість не входить
Додаткові екскурсії;
22
Податок на проживання в готелях;
22
Проїзд на поромі Данія - Німеччина;
22
Доплата за харчування на поромі;
22
Медична страховка;
22
Віза за потреби.

Київ – Вільнюс – Рига – Стокгольм – Осло – Копенгаген – Берлін – Київ
День 1
Київ – Вільнюс

7:00 – виїзд з Києва комфортабельним автобусом.

Проходження українсько-білоруського кордону. Транзит по території Білорусі. Проходження білорусько-литовського кордону.

Прибуття до Вільнюса. Поселення в готель.

У випадку швидкого проходження кордону та за умови прибуття до Вільнюса до 21:30 – запрошуємо на невелику вечірню екскурсію-прогулянку з гідом по старій частині Вільнюса (додатково – 10 євро/дорослий, діти до 16 років – безкоштовно).

Старий центр Вільнюса – невеликий і дуже затишний. Тут розбігаються в різні боки вузькі середньовічні вулички, дрімає стара і мудра фортеця, згадують легенди й історії будинки, церкви і собори.

Вечірній Вільнюс – живий і яскравий! У маленьких ресторанчиках відпочивають веселі компанії, невеликі бари запрошують скуштувати знамените литовське пиво, все освітлено яскравими вогнями і красивим підсвічуванням історичних будівель!

Ніч у готелі.

День 2
Вільнюс – Рига - пором у Стокгольм

7:30 – сніданок у готелі. Виселення.

Переїзд у Ригу. Зустріч з гідом.

13:00 – Оглядова екскурсія «Рига – місто натхнення».

Рига – це особливе, чарівне місто, яке дивовижним чином поєднало в собі і риси минулої епохи, затишок старої Європи, і порив до нового майбутнього високих технологій.

Оглядова екскурсія по місту. Ви побачите затишні маленькі площі, на яких часто бувають ярмарки зі смачними національними продуктами та унікальні виставки. Дізнаєтеся, чому ризькі кішки повернені хвостами один до одного, побачите старий будиночок ката і півника на шпилі собору, знаменитий будинок Чорноголових, місце, де сховалися Бременські музиканти.

Вільний час у Ризі. Прогулянка по Старому місту, відвідування кафе, де можна скуштувати відомий ризький бальзам з кавою і шоколадом.

16:30 – Трансфер у порт. Посадка на пором TALLINK. Розміщення в каютах. Відправлення в круїз.

День 3
Стокгольм – Осло

Сніданок на борту порома (оплачується додатково – за Вашим бажанням і вибором).

На поромі є безліч можливостей для смачного і корисного сніданку. Це центральний ресторан порома з багатим шведським столом "все включено". Ви можете обрати гарячі страви, м'ясні та рибні делікатеси, фрукти й овочі, сири і паштети. Також для гостей у необмеженій кількості пропонується чай, кава, соки. Центральний ресторан розташований на 7-й палубі в носовій частині порома – снідати Ви будете милуючись чудовою панорамою островів і заток Швеції. Вартість такого сніданку – 13 євро.

Також на кораблі розташований ресторанчик швидкого харчування, у якому можна придбати салати, випічку, каву. Такий сніданок Ви можете спланувати самі. Він обійдеться в 5-7 євро.

10:30 – прибуття в Стокгольм (екскурсійний збір 25 - євро обов'язкова доплата).

Переїзд у центр Стокгольма. Запрошуємо на екскурсію «Гамла Стан – серце Стокгольма».

Це один з найбільших середньовічних центрів міста в Європі, що ретельно оберігається. Саме тут у 1252 році було засновано Стокгольм. Гамла Стан повністю розташований на центральному острові Стадсхольмен, що перекладається як «місто-острів». Сім мостів з'єднують історію і сучасність – старий і сьогоднішній Стокгольм. До 1980 року Гамла Стан офіційно називався «містом між мостами». Це тут розташувалися різнокольорові будинки і старовинні переходи, найменша статуя і найвужча вуличка, знаменитий Королівський палац.

Вільний час у центрі міста. Тут є безліч ресторанчиків і сувенірних лавок.

Факультативно – відвідування відомого шведського музею Корабля "ВАСА" (трансфер, вхідний квиток і екскурсія – 30 євро дорослий/20 євро діти).

Музей побудований навколо піднятого з дна моря флагманського фрегата Густава II Адольфа, який затонув у 17 столітті, тільки спустившись на воду. 333 роки корабель пролежав у воді, а тепер відреставрований красується на музейному острові Стокгольма.

Переїзд до Норвегії. Поселення в готель. Ночівля.

День 4
Осло – пором в Копенгаген

Сніданок у готелі.

Оглядова екскурсія по центру Осло (у вартості). Ратуша, проспект Карла Йохана, Королівський палац, Кафедральний собор, Університет, Парламент – Стортинг, старовинні квартали Осло, пам'ятник Кристіану IV, рукавичка Кристіана, опера Осло.

Відвідування знаменитих норвезьких музеїв (музеї розташовані один навпроти одного, трансфер, екскурсія, а потім надається загальний час для відвідування 2-х музеїв – 30 євро дорослі/20 євро діти; включаючи трансфер, екскурсію і вхідні квитки в 2 музеї). Музей Полярного корабля Фрідтефа Нансена і Руаля Амундсена «Фрам», і Музей Тура Хеєрдала «Кон-Тікі» із солом'яним плотом «РА II».

Ви зможете доторкнутися до великих суден норвезьких полярників і навіть зайти на борт Фрама. У музеях представлена велика колекція знахідок і речей з експедицій на Північний і Південний полюси в супроводі відео- та аудіопрезентацій.

Вільний час в Осло. Тут можна придбати знаменитий норвезький коричневий карамельний сир.

15:30 – посадка на пором «DFDS SEAWAYS».

16:30 – відправлення в круїз у Копенгаген.

На комфортабельному поромі розташовані ресторани, нічні клуби, басейн.

Ночівля на поромі.

День 5
Копенгаген – пором у Німеччину

Сніданок на борту порома – шведська лінія (оплачується додатково).

9:45 Прибуття порома в Копенгаген.

Оглядова пішохідна екскурсія по Копенгагену (екскурсійний збір 20 євро - обов'язкова доплата).

Увага! Пересування по Копенгагену здійснюється на громадському транспорті!

Ми побачимо бульвар Г.Х. Андерсена, Ратушу і Ратушну площу, Парк атракціонів Тіволі, Русалоньку, фортецю Кастелет, парк Черчилля, англіканську церкву, фонтан Гефіона, палаци Амалієнборг, Мармуровий собор, Нову Оперу, Вулицю приватних палаців XVIII-XX століть, Палац Кристіансборг – датський парламент Фолькетинг, Біржа Кристіана IV, Нюхавн, палац Шарлотенборг, Королівський театр.

Поїздка до найкрасивішого в Північній Європі замку Фредеріксборг (додатково – 30/20 євро + вхідний квиток). Це ренесансний палац 17 століття з фонтаном Нептуна, Двірцевою церквою 12 століття, англійським парком, Великим і Малим Лицарськими залами, картинною галереєю XVII-XX століть, кошти на збори і підтримку якої досі виділяються з фонду Карлсбергів.

Відправлення на південь Данії, пором у Німеччину (оплачується додатково - обов'язкова доплата).

Переїзд на ночівлю в готелі.

День 6
Берлін

Сніданок у готелі. Переїзд у Берлін. Оглядова пішохідна екскурсія по Берліну.

Увага! Пересування по Берліну здійснюється на громадському транспорті!

Після Другої Світової війни Берлін зазнав величезних змін, був майже повністю зруйнований, потім відновлений, розділений на дві частини. На місці колишніх пустирів виросли хмарочоси.

Берлін вважається «підручником з історії в камені». І це дійсно так. Гармонійне поєднання старовинних вулиць і сучасних будівель надає йому особливого шарму. Знамениті Унтер-ден-Лінден, Бранденбурзькі ворота, Рейхстаг, Берлінський кафедральний собор, замок Шарлоттенбур.

Відвідування Рейхстагу (додатково – 5 євро за попередню реєстрацію). Рейхстаг – це велична будівля німецького парламенту, що стала прикладом імперської архітектури. Вона розташована в самому центрі Берліна. Побудована понад 100 років тому, тепер будівля стала символом нової держави з багатовіковою історією. З оглядового майданчика всередині купола Рейхстагу, куди відвідувачі можуть піднятися з даху-тераси по двох рампах, відкривається панорама Берліна, від якої перехоплює подих. Рейхстаг був офіційно відкритий після реконструкції 19 квітня 1999 року.

Загальна площа будівлі парламенту складає понад 60 тисяч кв. м. Купол Рейхстагу має діаметр 40 метрів, його висота складає 23,5 м, вага 1 200 тонн. Варто подивитися також і Стіну пам'яті в Рейхстазі, яка є для всього світу символом перемоги над фашизмом. Рейхстаг пов'язаний з іншими частинами парламентського комплексу підземними коридорами і містками через річку Шпреє.

Вільний час. Переїзд у готель в Польщі. Поселення і ніч у готелі.

День 7
Київ

7:30 Сніданок у готелі. Виселення.

Від'їзд в Україну. Залежно від проходження кордону – пізнє прибуття до Києва після 23:00.

Додати новий коментар

Комментарии

Заповніть документи та надішліть менеджерам

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф 9

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A

Феєрія мандрів, Лівобережна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
вул. Пушкінська, 15 (готель "Брістоль")

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
пр-т Червоної Калини, 46 (1-й поверх)
e-mail:

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
вул. Леоніда Жаботинського 47 а

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Феєрія Мандрів, Сімферополь

Місто:
Сімферополь
Адреса:
вул. Фрунзе, буд. 19

Феєрія Мандрів, Солом’янка

Місто:
Київ
Адреса:
вул. М. Скрипника, 40

Вартість тура

 

Дорослі

Діти до 12 років:

Раннє бронювання за 16 тижнів:

295 €

275 €

Раннє бронювання за 8 тижнів:

320 €

300 €

Базова вартість туру:

350 €

330 €

Додаткова інформація

Вартість туру за умови раннього бронювання по датах виїзду:

Виїзд 27.06.2020

 

Дорослі

Діти до 12 років:

При бронюванні до 07.02.2020
При бронюванні до 02.05.2020

295 €
320 €

275 €
300 €

Виїзд 25.07.2020

 

Дорослі

Діти до 12 років:

При бронюванні до 04.04.2020
При бронюванні до 30.05.2020

295 €
320 €

275 €
300 €

Виїзд 22.08.2020

 

Дорослі

Діти до 12 років:

При бронюванні до 02.05.2020
При бронюванні до 27.06.2020

295 €
320 €

275 €
300 €

Виїзд 24.10.2020

 

Дорослі:

Діти до 12 років:

При бронюванні до 04.07.2020
При бронюванні до 29.08.2020

295 €
320 €

275 €
300 €

Вартість додаткових екскурсій складається з вартості вхідних квитків та/або транспортного обслуговування, та/або послуг гіда та/або резервації, та/або вартості паркування/стоянки/в'їзду автобуса на території об'єктів.

Автобусне обслуговування і супровід керівника у вільний час не передбачено.
Компанія залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг.

Компанія не несе відповідальності за затори на дорогах, погодні умови і роботу митних служб.
Автобус рухається зі швидкістю, дозволеною правилами перевезення пасажирів у країнах Євросоюзу.

Туалети в країнах Євросоюзу можуть бути платними, середня вартість – від 0,50 до 1 євро.
Проживання в готелях категорії 2-4*.
Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені на додатковому ліжку в двомісному номері.

Гарячі напої в автобусі готуватися не будуть. Під час тривалих переїздів кожні 3-3,5 години ми будемо робити зупинки, де буде можливість придбати чай/каву або інші напої.
Мінімальна кількість для виконання факультативної програми – 20 осіб.

Супроводжувач групи НЕ організовує спільний заїзд групи в супермаркети, якщо це не зазначено в програмі туру. При виїзді з Євросоюзу на кордоні TAX-FREE оформлятися НЕ БУДЕ.

Контакти менеджерів

  • Ім'я: Оксана Міщенко
  • Посада: Менеджер
  • Тел.: 0-800-60-44-39
  • Вн. номер: 130
  • e-mail: om@feeria.ua