35 690 грн
899
$USD
7 днів

КиївАкаба (Червоне море) – Ваді РамПетра – Амман – Джераш – Мертве море – Мадаба – гора Небо – Бетані (ріка Йордан) – АкабаКиїв

Країни:

Феєрія дбає про безпеку та зручності для наших туристів, тому ми склали для вас пам'ятку з адресами клінік, де можна здати тест на SARS-CoV 2 за спеціальними цінами, переліком документів, потрібних для авіаподорожі та шаблонами з їхнього заповнення - будь ласка, ознайомтесь: ЙОРДАНІЯ - ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ (прохання перевіряти можливі оновлення на цій сторінці за декілька днів до дати туру!)

Діамант Близького Сходу, серце пустелі, країна, де зібрані унікальні пам'ятки та всесвітньо відомі історичні, релігійні та культурні скарби - відкрийте Йорданію разом з Феєрією!

В історії Йорданії відбилася історія усього людства: тут тісно переплетені міфи, культури та вірування давніх римлян, юдеїв, християн і оттоманів, а в суворій пустелі бедуїни досі зберігають традиції, які сягають корінням в глибину тисячоліть. Здається, будь-яка пам'ятка Йорданії готова розповісти вам про неймовірною давнину цих місць. Пустельні пейзажі, оази і заповідники зачарують любителів природи. Прозорі теплі води Червоного моря з багатим підводним світом, яскравими коралами та цікавою фауною гарантують неперевершений сноркелінг, а лікувальні властивості Мертвого моря стануть справжньою панацеєю для кожного.

Щоб повніше розповісти вам про Йорданію, ми розробили цей тур без прихованих доплат - сніданки з вечерями, а також усі основні екскурсії вже включені у вартість туру: гора Небо, Мертве море, стародавні міста, вражаючі каньйони, колоритні східні базари, археологічні музеї, незабутні зоряні ночі в пустелі Ваді Рам та неймовірно прекрасна рожева Петра!

Також дивіться інші екскурсійні групові тури:

Йорданія – відпочинок на Червоному морі в Акабі - від $499! (пакетний тур)
Велична Йорданія з відпочинком на двох морях з прямим перельотом в Акабу (8 днів)
Велична Йорданія з відпочинком на двох морях – 8 днів!
Вся Йорданія міні 
Вся Йорданія з відпочинком на Червоному і Мертвому морях - 15 днів
Йорданські пригоди – 8 днів
Екстрим-тур по каньйонах та заповідниках Йорданії! Hiking – Cycling – Scrambling – Snorceling!

У вартість входить
Проживання у готелях 4* за маршрутом;
Харчування - сніданки та вечері в готелях;
Екскурсійна програма в супроводі гіда, трансфери;
22
Вечеря в пустелі Ваді Рам;
Медичне страхування.
У вартість не входить
Доплата за SNGL;
22
Доплата за підвищення класу готелів до 5*;
22
ПЛР-тест на Covid;
22
Чайові гідам/водіям;
22
Особисті витрати.
Київ – Акаба (Червоне море) – Ваді Рам – Петра – Амман – Джераш – Мертве море – Мадаба – гора Небо – Бетані (ріка Йордан) – Акаба – Київ
День 1
Київ – Акаба (Червоне море)

Виліт з Києва (а/п Бориспіль) чартерним рейсом до Акаби, а/к МАУ. Польотні дані:

PS7135 KBP11:50 - AQJ16:00 / PS7136 AQJ21:50 - KBP02:10+1

Зустріч і супровід в аеропорту Акаби представником компанії з табличкою «FEERIA». Трансфер у вибраний готель, поселення, відпочинок.

Детальніше про варіанти розміщення, дати, ціни і готелі дивіться в нашому онлайн-підборі турів.

Вільний час і відпочинок на Червоному морі.

Червоне море вважається найсолонішим серед усіх морів, що входять до складу Світового океану. Назва моря вказує на його південне розташування, тож з кольором води це ніяк не пов'язано - вона тут кристально чиста, прозора і дуже тепла. А багатий підводний світ з різноманітними коралами та цікавою фауною робить Червоне море визнаним чемпіоном серед любителів поплавати з аквалангом. Про сноркелінг в Червоному морі можна сказати одне: він неперевершений!

Вечеря, ніч у готелі в Акабі.

День 2
Акаба – Ваді Рам

Сніданок у готелі. Вільний час для відпочинку на Червоному морі. Виселення.

Виїзд на екскурсію в пустелю Ваді Рам. Поселення в кемпінг.

Джип-тур тривалістю 2 години під час заходу сонця - неймовірно прекрасні краєвиди і відчуття! (у вартості, в одному джипі 5-6 осіб). На джип-тур допускаються діти від 5 років. За додаткову плату можна покататися на верблюдах і конях у Ваді Рам – близько 30 доларів/30 хвилин.

Вечеря в бедуїнському стилі. Гості зможуть скуштувати національні страви під звуки національної музики.

Ночівля в кемпінгу.

День 3
Ваді Рам - Петра - Амман

Сніданок у кемпінгу, виселення.

Переїзд у Петру. Петра, яку часто називають восьмим чудом стародавнього світу, безсумнівно, є головним скарбом і найбільш популярною серед туристів пам'яткою Йорданії. Це унікальне величезне місто було вирубане просто в скелях набатейцями, працьовитим арабським плем'ям, що осіло тут понад 2000 років тому і перетворило це місце на найважливіший торговий центр на перетині торгових шляхів, якими везли шовк, спеції та інші товари. Ці шляхи з'єднували Китай, Індію і південні арабські країни з Єгиптом, Сирією, Грецією і Римом.

Петра – це те місце, яке є справжньою екзотикою для великого числа туристів, які щороку відвідують місто. Приїхати в країну слід хоча б заради того, щоб побачити древнє місто, розташоване просто всередині скелі – і це Петра. Ті емоції, які викличе ця поїздка, залишать у душі кожного мандрівника неповторний слід.

Переїзд до Амману. Поселення у вибраний готель. Вечеря, ночівля.

День 4
Амман - Джераш - Мертве море

Сніданок у готелі. Зустріч групи в лобі готелю з гідом о 09:00 і виїзд на екскурсію по Амману та в Джераш.

Амман - місто на семи пагорбах, у якому гармонійно переплелися старовина і сучасність. Він метушливий, трохи дивно спланований, але в той же час надзвичайно привабливий. Амман називають «Білим містом», оскільки більшість будинків побудовані з білого вапняку, і він просто засліплює своєю білизною. В Аммані ви відвідаєте: Цитадель, з висоти якої відкривається дивовижний вид на історичну частину міста Амман. Фольклорний та археологічний музей.

Місто Амман приваблює не тільки любителів архітектурних пам'яток, археологічних музеїв, музеїв народного фольклору і традицій, а й людей, які не уявляють свою подорож без шопінгу. Місто наповнене різноманітними магазинчиками і лавками, торговими центрами і бутиками, де можна купити не тільки різні сувеніри і вироби ручної роботи, але і модний одяг.

Переїзд у Джераш.

Джераш – чудовий зразок провінційного римського містобудування, приклади якого можна було знайти по всьому Близькому Сходу. Для цього стилю характерні бруковані вулиці з колонадами, величні храми на пагорбах, чудові амфітеатри, просторі міські площі, лазні, фонтани, а також масивні міські стіни з вежами і воротами.

Переїзд на Мертве море. Поселення у вибраному готелі, відпочинок.

Вечеря в готелі. Ночівля.

День 5
Мертве море

Сніданок у готелі. Вільний час для відпочинку на Мертвому морі.

Приголомшливої краси Йорданська рифтова долина – поза всяким сумнівом, найбільш дивовижне місце на землі. Тут же розташована найнижча точка планети – у Мертвого моря "висота" становить понад 400 метрів нижче рівня світового океану. У Мертве море впадає декілька річок, у тому числі річка Йордан. Після того, як річкові води досягнуть Мертвого моря, вони починають випаровуватися, залишаючи після себе густий коктейль солей і мінералів, які з успіхом застосовуються в промисловості, сільському господарстві та медицині.

Вечеря в готелі. Ночівля.

День 6
Мадаба - гора Небо – Бетані (річка Йордан) - Акаба

Сніданок у готелі, виселення.

Переїзд в Мадабу. Огляд Мадаби, міста мозаїк (жінкам рекомендуємо взяти хустку на голову при відвідуванні православної церкви в місті).

У Мадаби дуже довга історія, яка тягнеться від неолітичного періоду. Воно стало відоме як «місто мозаїк» через безліч візантійських мозаїк, які покривали все місто. Найвідоміша серед них – карта Мадаби, що датується 6 століттям, і яка є картою Святої Землі.

Далі їдемо на гору Небо, де Мойсею була показана Земля обітована. Гора розташована на схід від північного краю Мертвого моря, на висоті 817 метрів над рівнем моря, у теперішній західній Йорданії за 7 км від міста Мадаба. На вершині гори міститься «Меморіал Мойсея» – вважається, що він похований саме в цьому місці. Тут збереглися стародавні мозаїчні панно, залишки першої церкви, побудованої в кінці IV століття з метою відзначити місце кончини Мойсея, і залишки монастиря IV-VI століть нашої ери.

Після закінчення екскурсії по Горі Небо переїзд в Бетані. Бетані по праву вважається найбільш значущим місцем у Святих землях вже понад дві тисячі років. Саме тут, навпроти Єрихону на річці Йордан, відбулося хрещення Іоанном Хрестителем Ісуса Христа. Під час місцевих розкопок у 1996 році підтвердилося, що Бетані іменувалася в Біблії як «Віфавар за Йорданом», де відбулося хрещення Господа. Здійснити обряд очищення в річці Йордан може кожен охочий. Одягніть хрестинну сорочку і тричі зануріться у воду. Вважається, що таким чином можна змити з себе всі гріхи.

Рекомендуємо взяти з собою купальник та довгу сорочку або туніку для обряду очищення в річці Йордан. Або можна буде придбати сорочку в магазині – 8-15 доларів.

Виїзд в Акабу на Червоне Море і поселення у вибраному готелі.

Вечеря в готелі. Ночівля.

День 7
Акаба - Київ

Сніданок у готелі. Звільнення номерів до 12:00. 

Вільний час для відпочинку на Червоному морі.

Пізній трансфер в аеропорт Акаби для вильоту додому. Допомога представника в аеропорту при реєстрації на рейс.

Виліт до Києва (а/п Бориспіль).

Додати новий коментар

Коментарі

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф 9

Феєрія Мандрів, Лівобережна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія Мандрів, Он-лайн

Місто:
Київ
Адреса:
Онлайн

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
Приморський бульвар, 11 (Готель Лондонська, головний вхід, 3 поверх)

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A (Працюємо он-лайн, або за попередньою домовленістю про зустріч)

Феєрія Мандрів, Львівська площа

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Ярославів Вал 33-Б, оф. 3

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
вул.Томашівського, 4

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
69006, Проспект Металургів 12-а, офіс №1

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Розміщення у готелях за маршрутом:

Місто

Готелі 4*

Готелі 5*

Ночі

Акаба

Marina Plaza

Grand Tala Bay

2

Мертве море

Dead Sea SPA

Movenpick Dead Sea

2

Амман

Sadeen Amman

Movenpick Amman

1

Ваді Рам

AI Sulata Luxury Camp Wadi Rum

AI Sulata Luxury Camp Wadi Rum

1

Детальніше про варіанти розміщення, дати, ціни і готелі дивіться в нашому онлайн-підборі турів

Додаткова інформація

Польотні дані, а/к МАУ:

08.05.2021  PS7135 KBP11:50 - AQJ16:00
14.05.2021  PS7136 AQJ21:50 - KBP02:10+1

Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти:

Мадаба – 2JD
Гора Небо – 3JD
Бетані –12JD
Амман Цитадель та Археологічний музей – 5JD
Джераш –10JD
Петра – 50JD
Ваді Рам – 5JD

Контакти менеджерів