34 333 грн
775
€EUR
10 днів

Мукачево - Долина Красунь - Балатон - Загреб - Опатія - Пула - Лімський фіорд - Ровінь - острів Крк - Плитвицькі озера - острови Бріуни - ТрієстБудапештМукачево

Про красу Хорватії можна говорити нескінченно. Стародавні фортеці та перлини Середньовіччя, пам'ятки ЮНЕСКО й унікальні парки і, звичайно ж, її знамените Адріатичне узбережжя. Але щоб пізнати Хорватію по-справжньому, потрібно бачити її острови!

Ми склали програму так, щоб ви змогли побачити найкрасивіші куточки Хорватії: унікальний Національний парк Плитвицькі озера та нескінченно прекрасну, яскраву й самобутню Істрію, найбільший півострів країни. І багато островів, де ви будете насолоджуватися кухнею, архітектурою, краєвидами і прекрасною Адріатикою.

Запевняємо, це буде одна з найпрекрасніших ваших мандрівок. Хорватія чекає! Гід – Олена Шайдуліна

У вартість входить
9 ночей у готелях 3-4*;
Харчування - сніданки;
Проїзд за вказаним маршрутом;
22
Екскурсії за програмою;
Супровід феєричного гіда.
У вартість не входить
Проїзд до/з Мукачева;
Медична страховка;
22
Вхідні квитки, додаткові екскурсії;
22
Сіті-такс, система "Радіогід";
22
Доплата за SNGL.
22
Мукачево - Долина Красунь - Балатон - Загреб - Опатія - Пула - Лімський фіорд - Ровінь - острів Крк - Плитвицькі озера - острови Бріуни - Трієст - Будапешт - Мукачево
День 1
Мукачево - Долина Красунь - Балатон

Збір групи на залізничному вокзалі у місті Мукачево. Посадка в комфортабельний автобус.

Проходження українсько-угорського кордону.

Дорогою - відвідування погребів з дегустацією вин, у Долині Красунь (Егер) (за додаткову оплату).

Переїзд в район озера Балатон. Розміщення в готелі. Ночівля.

День 2
Загреб - Опатія

Сніданок у готелі. Звільнення номерів.

Переїзд у Хорватію. 

Оглядова екскурсія у Загребі, столиці Хорватії.

Історична частина міста складається з двох частин, двох середньовічних містечок: Градець і Каптол. У верхьому місті, Градеці, на площі святого Марка – Парламент країни (Сабор) і адміністрація президента. З оглядового майданчика відкривається чудовий вид на старе місто, схоже на «маленький Відень». Центральна площа князя Йосипа Єлачича і катедральний собор розташовані у нижньому місті, Каптолі. Собор присвячений діві Марії та святим Стефану та Владіславу.

Обід в центральній частині Загреба (оплачується самостійно). Вільний час.

Переїзд на узбережжя Адріатики – місто Опатію.

Опатія, що розташована на береговій лінії затоки Кварнер, що на Адріатиці, стала першим курортом Австрійської імперії на Адріатичному морі. Це була відповідь Франца Йосипа Наполеону на розвиток морських курортів в Ніцці і Каннах.

Розміщення в готелі. Ночівля у готелі в районі Опатійської Рив'єри.

День 3
Опатія

Сніданок у готелі. Відпочинок на пляжах Опатійської Рив'єри.

Опатія – це місто-ботсад, з палацами і віллами в стилі «belle epoque», церквою святого Якова ХV ст., та знаменитим променадом вздовж моря.

У «прекрасну епоху» (Belle Epoque) місто приймало на відпочинок весь імператорський двір Австрії. Уздовж берега через всю Опатію та ряд сусідніх містечок спеціально для імператора була побудована унікальна прогулянкова стежка. Вона носить ім’я австрійського імператора Франца- Йосипа.

По ній і зараз можуть пройтися любителі романтики. Пишно причепуреній публіці догоджали місцеві човнярі, які вміли висловлюватися більшістю європейських мов (прототип венеціанських гондольєрів).

Бажаючих запрошуємо на тригодинну морську прогулянку вздовж Опатійської Рив’єри з 14:00 до 17:00 (35 євро). Дуже красива берегова лінія зі скелями та маленькими містечками: Іка, Ічічі, Ловран, Медвея, Мощеницька Драга. Частина пляжа – галька, а частина – маленькі бухти. Само містечко – суто італйіське. Нібито з курорту Чінкве-Терре.

З собою мати купальні принади. Є можливість купатись!

Ночівля у готелі в Опатії.

День 4
Опатія (П-ів Істрія: Пула - Ровінь)

Сніданок в готелі. Відпочинок на пляжах Опатійської Рив'єри.

Бажаючих запрошуємо на додаткову* велику екскурсію півостровом Істрія з відвідуванням її перлин -  міст Пула, Ровінь і Лімський фіорд (40 євро).

Пула – найбільше прибережне місто Істрії, адміністративна, культурна столиця та морський порт, засноване більш ніж 3000 років тому. Місто, що майже не змінилося за останні 500 років, де давньоримські споруди стоять поруч з італійськими палацами та австрійськими будинками. Тут можна на власні очі побачити давньоримський амфітеатр, що вміщував 23 000 глядачів і є шостим за величиною у світі.

Після Пули поїдемо на Лімський фьорд, що офіційно проголошений «спеціальним морським резерватом і місцем виключної природньої краси». Тут буде можливість пообідати в одному із ресторанів морської кухні (обід оплачується самостійно).

Після цього відвідуємо Ровінь – казкове місто на маленькому півострові. Місцеві мешканці стверджують, що з дзвіниці церкви Святої Євфимії в ясну погоду можна навіть розгледіти Венецію, до якої звідси по морю усього 90 км. Венеціанці, генуезьці, австрійці – усі тут залишили свій слід. Назви вулиць і зараз дублюють італійською мовою. Є навіть італійські школи.

Повернення в Опатію. Ночівля в готелі в Опатії.

*Зверніть увагу! Виїзд на додаткові (факультативні) екскурсії відбувається за умови бронювання від 15 осіб

День 5
Опатія (Острів Крк: Врбник, Крк)

Сніданок в готелі. Відпочинок на пляжах Опатійської Рив'єри.

Бажаючих запрошуємо на факультативну* екскурсію на найбільший острів Хорватії – острів Крк! (40 євро).

Дегустація місцевих вин у містечку Врбник. Це старовинне містечко на скелі, з вузенькими вуличками і чудовими оглядовими майданчиками. У Врбнику залишилися старовинні споруди і навіть палац Франкопанів – найбагатшої аристократичної родини Хорватії XV - XVII ст. На початку літа дзвіниці і кріпосні стіни прикрашає дуже рідкісна рослина: дзвіночок істрійський. Росте на вертикальних поверхнях.

Біля Врбника – більше 100 га виноградників мають назву Врбничко поле. Трошки схоже на Шаблі (Франція). Зверніть увагу на біле вино Жлахтіна та місцеві ігристі вина – автохтонні, треба скоштувати!

Переїзд у найстаріше місто на острові Крк – місто Крк. Колись тут був розташований військовий табір Юлія Цезаря. Навіть відбулася морська битва між флотами Юлія Цезаря і Гнея Помпея, в якій Цезар програв. Втім, вчені кажуть, що місту близько 3500 років.

У місті у гарному стані  стіни фортеці XV ст., що побудована венеційською республікою, кафедральний собор, палац архієпископа, декілька працюючих монастирів.

Центральна вулиця міста базується ще на давньоримських фундаментах. На ній - безліч маленьких ресторанів і сувенірних лавок, які до вподоби туристам.

У замку Франкопанів – історична експозиція (20 кун). Відвідувачі роблять фото с висоти кріпосної стіни.

У середньовіччі  острів належав феодальній фамілії Франкопанів, які у XVII ст. виступили проти пригнічення хорватів австрійським імператором Леопольдом II. Спротив був погано організованим, і  статки роду Франкопанів були знищені, а сам глава роду, Франьо Франкопан, був страчений. Похований Франьо у Каптолу в Загребі, як національний герой, разом зі своїм родичем - Петаром Зринскі.

Вечірня прогулянка містом Крк. Вільний час. Можна купатись за фортечними стінами, на скелях. Обладнані душами, кіосками з їжею… Чудово купатись на заході сонця.

Є оглядовий майданчик з чудовими видами Адріатики у променях сідаючого сонця. Вільний час.

Повернення в Опатію. Ночівля у готелі.

День 6
Опатія (Плитвицькі озера)

Сніданок в готелі. Відпочинок на пляжах Опатійської Рив'єри.

Бажаючих запрошуємо на факультативну* екскурсію на Плитвицькі озера (85 євро, вх.квиток у вартості).

Плитвицькі озера - національний парк Хорватії під номером 1, в ТОП-10 світових природних шедеврів. Плитвиця весною і влітку - це дивовижна симфонія народження нового життя, пробудження від зимового сну.

Національний парк «Плитвицькі озера» є справжньою перлиною світового рівня і входить у першу сотню об’єктів, що знаходяться під охороною ЮНЕСКО. Цю унікальну за красою екологічну систему із 16 карстових каскадно розташованих озер, десятків малих і великих водоспадів і печер називають «шматочком раю на землі». Вода в озерах неймовірної прозорості й грає казковими відтінками кольорів, а мешканці озер  - різноманітні види риб, птахи - з цікавістю супроводжують відвідувачів парку.

За вашим бажанням ми прогуляємося вздовж усіх 16 озер. По найбільшому озеру Коз'як ми пропливемо на човні і здолаємо частину шляху маленьким туристичним поїздом.

З метою збереження довкілля у парку заборонене використання техніки з двигунами внутрішнього згоряння, кораблики оснащені електродвигунами, а для туристів розроблені пішохідні маршрути з місцями для відпочинку. Тому для відвідування парку потрібно обов’язково мати зручне для прогулянок на природі взуття.

Обід в національному ресторані хорватської кухні (оплачується самостійно). Рекомендуємо місцеву форель (хорв. рastarva) і біле вино Грашевіна, а до м'яса – червоне вино: Бабіч чи Дінгач.

Повернення на узбережжя Адріатики у місто Опатія.

Ночівля в Опатії.

День 7
Опатія (Національний парк острови Бріуни)

Сніданок в готелі. Відпочинок на пляжах Опатійської Рив'єри.

Для охочих* продовжуємо вивчення півострова Істрія. Цього разу ми вирушимо на острови Бріуни (35 євро + вхідний квиток в національний парк 30 євро).

Кожен хорватський школяр знає, що Бріуни – це рай на Землі. Тут розміщувалася літня резиденція Йосипа Броза Тіто, а також його особистий зоопарк та ботанічний сад. Є музей диктатора. Живий навіть білий папуга Йосипа Броза з партійною кличкою Тіто. На відміну від диктатора, він чудово себе почуває і для кожного туриста, при бажанні, знаходить добре слівце. Папугу звуть Кокі. Йому близько 70 років - ще юнак!

На острові Великий Бріун, в Національному парку Бріунизвірі живуть в дикій природі: зебри, антилопи, олені... Слониха, подарована югославському правителю Індірою Ганді, утримується у вольєрі. На острові є пляж і ресторани.

Вартість вхідного квитка включає:
- трансфер на кораблі на острів Великий Бріун,
- подорож на туристичному поїзді навколо острова,
- розповідь гіда (мова хорватська, англійська, німецька),
- відвідування музею Тіто, зоопарку, ботанічного саду та інших об'єктів
.

Пропонуємо провести деякий час на пляжі острова Великий Бріун. Дуже чиста і прозора вода, а сосни майже біля самісінької води. На пляжі є кафе і бар.

На острові Великий Бріун можна брати в прокат велосипеди та електромобілі (індивідуально).

Повернення у готель в Опатії. 

День 8
Опатія (Трієст, Італія)

Сніданок в готелі. Відпочинок на пляжах Опатійської Рив'єри.

Для бажаючих факультативна* екскурсія до італійської столиці кави – Трієсту (30 євро).

Трієст – це місто, де поєднались латинська, слов’янська та німецька культури. Тут поряд із сучасними яхтами сусідять собори VIII століття, тут ідеальна суміш, унікальний місток між Заходом і Сходом, між Європою і Середземномор'ям.

Більшу частку своєї історії Трієст належав до Австро-Угорщини і був її головним морським курортом і портом. Навіть першу залізничну колію через Альпи було прокладено до Трієсту. Австрійцями було забудовано центральну частину міста з усією властивою парадним австрійським містам пишністю. І вийшло місто імперське, надто декоративне, помпезне… Якщо подивитись на місто з пірсу, побачиш, як бруківка без жодних огорож переходить у морську гладь. І цей контраст австрійської монументальності і легкості моря і бризу, що віє тут, надає Трієсту гостроти і змушує тебе запам'ятати це дивне місто.

З берегу, з трьох сторін його обіймають гори, і ми зможемо піднятись до кафедрального собору Сан-Джусто, з оглядового майданчику якого Трієст буде видно як на долоні. Під час екскурсії побачимо руїни античного амфітеатру (це I-II століття н.е.), Арку Ріккардо, що прекрасно збереглися і нагадують, що не австрійці, а римляни були першими на цій землі. Прогуляємось містом і ознайомимось з його іншими пам’ятками і традиціями. Якщо, повернувши на перехресті в Трієсті голову, ти не побачив море, то ти побачив гори, причому в 90% випадків дивишся ти не на територію Італії, а далі в Словенію, яка підходить зовсім близько.

У вільний час можна буде пообідати в одному із численних ресторанчиків, випити смачної кави (бо Трієст є столицею італійської кави ILLI) або бокал місцевого білого шпріцу, спостерігаючи за життям приморського міста. Або зайнятись шопінгом по-італійські.

Повернення в Опатію. Ночівля в готелі.

День 9
Опатія - Будапешт

Сніданок в готелі. Звільнення номерів. 

Переїзд до Угорщини. Розміщення в готелі в районі Будапешта.

Будапешт розташований на мальовничих берегах Дунаю, який розділяє столицю на Старе місто - Буду і торгово-ремісничий Пешт. З пологих пагорбів Буди відкривається чудовий вид на рівнини Пешта. В столиці Угорщини дбайливо збережений відгомін минулих епох. 

За наявності часу і бажання - прогуляйтеся центром міста, який прекрасний в будь-який час доби: Парламент, набережна Дунаю, Площа Героїв, замок Вайдахуняд, проспект Андраші, Базиліка Святого Іштвана, Парк Варошлігед. 

Ночівля.

День 10
Будапешт - Мукачево

Сніданок, виселення з готелю.

Транзитний переїзд Угорщиною до України. Перетин угорсько-українського кордону. 

Прибуття на вокзал в Мукачеві. Завершення туру.

Додати новий коментар

Коментарі

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф 9

Феєрія Мандрів, Лівобережна (Олена Братусь)

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія Мандрів, Он-лайн

Місто:
Київ
Адреса:
Онлайн

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
Приморський бульвар, 11 (Готель Лондонська, головний вхід, 3 поверх)

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A (Працюємо он-лайн, або за попередньою домовленістю про зустріч)

Феєрія Мандрів, Львівська площа

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Ярославів Вал 33-Б, оф. 3

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
вул.Томашівського, 4

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
69006, Проспект Металургів 12-а, офіс №1

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19
Додаткова інформація

*Зверніть увагу! Виїзд на додаткові (факультативні) екскурсії відбувається за умови бронювання від 15 осіб

Контакти менеджерів

  • Ім'я: Наталя Подтикан
  • Посада: Менеджер
  • Тел.: 044-237-12-01
  • Вн. номер: 112
  • e-mail: [email protected]