30 855 грн
825
€EUR
8 днів

Київ - Пула - Опатія - Хум - Бузет - п-ів Істрія (Ровінь - Пореч - о. Св. Катерини) - острів Крк (Врбник, Башка, Крк) - острів Црес - Плитвицькі озера - о-ви Бріуни - Пула - Київ 

Країни:
Дати

Опис туру

Про красу Хорватії можна говорити нескінченно. Стародавні фортеці та перлини Середньовіччя, пам'ятки ЮНЕСКО й унікальні парки і, звичайно ж, її знамените Адріатичне узбережжя. Але щоб пізнати Хорватію по-справжньому, потрібно бачити її острови!

Ми склали програму так, щоб ви змогли побачити найкрасивіші куточки Хорватії: унікальний Національний парк Плитвицькі озера та нескінченно прекрасну, яскраву й самобутню Істрію, найбільший півострів країни. І багато-багато островів, де ви будете насолоджуватися кухнею, архітектурою, краєвидами і прекрасною Адріатикою.

У нашому турі є можливість познайомитись з п'ятьма різними пляжами Хорватії та Блакитною лагуною на острові Црес:

 • пляж Опатії (в межах міста на набережній);
 • пляж у містечку Мощеницька Драга. Гальковий пляж і маленькі скелясті бухти.
 • пляж містечка Башка на острові Крк. Одна з найкрасивіших бухт, пляж гальковий, піщане морське дно. Є можливість розташуватися на терасах в тіні оливкових дерев.
 • пляж на острові Святої Катерини неподалік від міста Ровінь (Істрія). Кабінки, душі, гарний парк.
 • пляж на островах Бріуни. Колишня літня резиденція Йосипа Броза Тіто - керівника Югославії (зараз музей). Весь острів перетворений на курортну зону з ботанічним садом і пляжами. Козулі й олені вільно гуляють по острову.

Тур супроводжує автор маршруту та один з найкращих гідів Феєрії Олексій Скарін!

Зверніть увагу: вартість туру залежить від дати виїзду
21.08, 28.08 - 925 євро
11.09, 25.09 - 825 євро

У вартість входить
Авіапереліт Київ–Пула–Київ;
22
Трансфер а/п - готель - а/п;
7 ночей у вибраному готелі, 1/2 DBL;
Харчування - сніданки (ВВ);
22
Супровід гіда Феєрії.
У вартість не входить
Факультативні екскурсії, усі вхідні квитки;
Туристичний збір;
22
Доплата за SNGL;
22
Обіди в ресторані, додаткове харчування;
Медичне страхування.
22

Київ - Пула - Опатія - Хум - Бузет - п-ів Істрія (Ровінь - Пореч - о. Св. Катерини) - острів Крк (Врбник, Башка, Крк) - острів Црес - Плитвицькі озера - о-ви Бріуни - Пула - Київ 
День 1
Київ – Пула – Опатія

Виліт з Києва в Пулу рейсом PS 7755 о 06:30.

Посадка в комфортабельний хорватський автобус в аеропорту Пула.

Переїзд в Опатію (1,5 год) в затоці Кварнер. Поселення у готель, відпочинок.

Бажаючих запрошуємо на тригодинну морську прогулянку вздовж Опатійської Рив’єри з 14:00 до 17:00 (22 євро). Дуже красива берегова лінія зі скелями та маленькими містечками: Іка, Ічічі, Ловран, Медвея, Мощеницька Драга. 

Опатія, розташована на береговій лінії затоки Кварнер, що на Адріатиці, стала першим курортом Австрійської імперії на Адріатичному морі. Це була відповідь Франца Йосипа Наполеону на розвиток морських курортів в Ніцці і Каннах.

У «прекрасну епоху» (Belle Epoque) місто приймало на відпочинок весь імператорський двір Австрії. Уздовж берега через всю Опатію та ряд сусідніх містечок спеціально для імператора була побудована унікальна прогулянкова стежка. По ній і зараз можуть пройтися любителі романтики. Пишно причепуреній публіці догоджали місцеві човнярі, які вміли висловлюватися більшістю європейських мов (прототип венеціанських гондольєрів).

Для бажаючих – прогулянка набережною міста Опатія та невеличкий пікнік на березі моря (5 євро).

Ночівля у готелі в Опатії.

День 2
Опатія (Хум – Бузет)

Сніданок в готелі.

Оглядова 2-годинна екскурсія по місту Опатія.

Опатія – це місто-ботсад, з палацами і віллами в стилі «belle epoque», церквою святого Якова ХV ст., та знаменитою тропою для прогулянок вздовж моря. Вона носить ім’я австрійського імператора Франца- Йосипа.

Відпочинок на пляжах Опатійської Рив'єри.

Бажаючих запрошуємо після обіду на екскурсію у внутрішню частину півострова Істрія до найменшого містечка у світі – містечка Хум, та міста Бузет (25 євро).

У Хумі проживає лише 28 мешканців, але він має усі ознаки середньовічного міста: кріпосна стіна, брама, часова вежа. Від Хума до містечка Роч простягнулася алея на честь глаголиці – першої слов’янської абетки (автори Кирило та Мефодій).

У місті Бузет до кінця Другої світової війни мешкали італійці, але з приходом партизанів Йосипа Броза Тіто у 1945 році, італійці масово покинули місто. Бузет розташований на пагорбі усього в 5 км від кордону зі Словенією, має всі ознаки старовинного італійського міста: венеціанські кріпосні стіни та брама, вузенькі вулички та мальовничі види на околиці з висоти пташиного польоту.

Ночівля у готелі в Опатії.

День 3
П-ів Істрія (Ровінь – Пореч – о. Св. Катерини)

Сніданок в готелі. Відпочинок на пляжах Опатійської Рив'єри.

Для бажаючих, велика екскурсія півостровом Істрія (40 евро). Перлини Істрії – Ровінь і Пореч.

Морська прогулянка на кораблі (15 євро) в Ровіні до острова Святої Катерини з відпочинком на пляжі. На пляжі є роздягальня, туалет і душ.

Ровінь – це казкове місто на маленькому півострові. Місцеві мешканці стверджують, що з дзвіниці церкви Святої Євфимії в ясну погоду можна навіть розгледіти Венецію, до якої звідси по морю усього 90 км.

Пореч – старовинне місто з палацами XIII – XV, що були побудовані ще венеціанцями. Поруч мальовничі руїни форуму епохи стародавнього Рима. Головні вулиці міста співпадають з римськими вулицями кардо і декуманос. А відвідування Євфразієвої базилікі (вхідний квиток 7 евро) нікого не залишає байдужим. Вражають відмінно збережені візантійські мозаїки і фрески VI століття. Ця базиліка є частиною музейного  комплексу, з палацем  архиєпископа, дзвіницею, кріпосними мурами. З монастирських стін і з дзвіниці - приголомшливі види на Адріатику!

Знайомство з кухнею Істрії. Дегустація істрійських спеціалітетів: чорних та білих трюфелів, сирів, ковбас, вина, лікерів…

Обід у рибному ресторані (оплачується самостійно).

Повернення в готель. Ночівля в Опатії.

День 4
Острів Крк (Врбник, Башка, Крк)

Сніданок в готелі. Відпочинок на пляжах Опатійської Рив'єри.

Вивчаємо найбільший з островів Хорватії – острів Крк (30 евро).

Дегустація місцевих вин у містечку Врбник. Зверніть увагу на біле вино Жлахтіна та місцеві ігристі вина. У Врбнику залишилися споруди і навіть палац Франкопанів – найбагатшої аристократичної родини Хорватії XVII ст.

Дивовижна бухта у містечку Башка. Чудовий піщано-гальковий пляж. Це рідкість для Хорватії. На пляжі можливий відпочинок у тіні маслинових дерев. Велика кількість ресторанів на набережній. Одразу ж за містечком Башка починаються скелі з нудистським пляжем (для охочих).

Обід у містечку Башка у рибному ресторані на березі моря.

Переїзд у найстаріше місто на острові Крк – місто Крк. Колись тут був розташований військовий табір Юлія Цезаря. Навіть відбулася морська битва між флотами Юлія Цезаря і Гнея Помпея, в якій Цезар програв. Втім, вчені кажуть, що місту близько 3500 років.

Вечірня прогулянка містом Крк.

Повернення в Опатію. Ночівля у готелі.

День 5
Острів Црес

Сніданок в готелі. Відпочинок на пляжах Опатійської Рив'єри.

Бажаючих запрошуємо на морську прогулянку «Блакитна Лагуна» на острів Црес (30 евро) з одним напоєм. З 9:30 до 17:00.

Ночівля у готелі в Опатії.

День 6
Плитвицькі озера

Сніданок в готелі. Відпочинок на пляжах Опатійської Рив'єри.

Бажаючих запрошуємо на факультативну екскурсію на Плитвицькі озера (70 евро).

Плитвицькі озера - національний парк Хорватії під номером 1, в ТОП-10 світових природних шедеврів. Плитвиця весною - це дивовижна симфонія народження нового життя, пробудження від зимового сну.

Національний парк «Плитвицькі озера» є справжньою перлиною світового рівня і входить у першу сотню об’єктів, що знаходяться під охороною ЮНЕСКО. Цю унікальну за красою екологічну систему із 16 карстових каскадно розташованих озер, десятків малих і великих водоспадів і печер називають «шматочком раю на землі». Вода в озерах неймовірної прозорості й грає казковими відтінками кольорів, а мешканці озер  - різноманітні види риб, птахи - з цікавістю супроводжують відвідувачів парку.

За Вашим бажанням ми прогуляємося вздовж усіх 16 озер. По найбільшому озеру Коз'як ми пропливемо на човні і здолаємо частину шляху маленьким туристичним поїздом.

День 7
п-ів Істрія (о-ви Бріуни - Національний парк Бріуни)

Сніданок в готелі. Відпочинок на пляжах Опатійської Рив'єри.

Для охочих продовжуємо вивчення півострова Істрія. Цього разу ми вирушимо на острови Бріуни (35 євро).

Кожен хорватський школяр знає, що Бріуни – це рай на Землі. Тут розміщувалася літня резиденція Йосипа Броза Тіто, а також його особистий зоопарк та ботанічний сад. Є музей диктатора. Живий навіть білий папуга Йосипа Броза з партійною кличкою Тіто. На відміну від диктатора, він чудово себе почуває і для кожного туриста, при бажанні, знаходить добре слівце. Папугу звуть Кокі. Йому близько 70 років - ще юнак!

На острові Великий Бріун, в Національному парку Бріуни (вхідний квиток 30 євро), звірі живуть в дикій природі: зебри, антилопи, олені... Слониха, подарована югославському правителю Індірою Ганді, утримується у вольєрі. На острові є пляж і ресторани.

Вартість вхідного квитка включає:
- трансфер на кораблі на острів Великий Бріун,
- подорож на туристичному поїзді навколо острова,
- розповідь гіда (мова хорватська, англійська, німецька),
- відвідування музею Тіто, зоопарку, ботанічного саду та інших об'єктів.

Пропонуємо провести деякий час на пляжі острова Великий Бріун. Дуже чиста і прозора вода, а сосни майже біля самісінької води. На пляжі є кафе і бар.

Повернення у готель в Опатії. 

День 8
Пула - Київ

Виселення з готелю в Опатії. Трансфер в аеропорт у місті Пула.

Переліт Пула – Київ.

Додати новий коментар

Комментарии

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф 9

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A

Феєрія мандрів, Лівобережна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія Мандрів, Львівська площа

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Ярославів Вал 33-Б, оф. 3

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
Приморський бульвар, 11 (Готель Лондонська, головний вхід, 3 поверх)

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
пр-т Червоної Калини, 46 (1-й поверх)
e-mail:

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
69006, Проспект Металургів 12-а, офіс №1

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Феєрія Мандрів, Солом’янка

Місто:
Київ
Адреса:
вул. М. Скрипника, 40
Додаткова інформація

Документи, які необхідні для поїздки в Хорватію (турист має підготувати і роздрукувати їх самостійно!):

1) Дозвіл на в’їзд в Хорватію буде надано за наявності підтвердження підстави в’їзду та ОДНОГО З таких документів:

– документ, який підтверджує негативний ПЛР-тест, зроблений не пізніше 72 годин до моменту перетину хорватського кордону

швидкий тест на антиген – RAT на SARS-CoV-2, який визначають спільно країни Європейського Союзу, зроблений не пізніше 48 годин до моменту перетину хорватського кордону.
*Висновок швидкого тесту на антиген – RAT на SARS-CoV-2 має містити видиму інформацію про виробника та комерційну назву тесту, бути виданий медичним закладом чи лабораторією та підписаний/завірений лікарем;

– сертифікат про щеплення, який свідчить, що особа вакцинована двома дозами вакцини від Covid-19, яка використовується в країнах-членах ЄС (Pfizer, Moderna, AstraZeneca, Sinopharm) не пізніше 14 днів від моменту в’їзду в Хорватію та не є старішою за 210 днів. Якщо вакцина передбачає одну дозу (Janssen/Johnson&Johnson), то вакцинація повинна бути здійснена не пізніше 14 днів від моменту в’їзду в Хорватію;

Діти до 12 років звільняються від обов’язку тестування, якщо подорожують з батьками/опікунами, які мають негативний результат ПЛП-тесту або швидкого тесту на антиген.

За відсутністю одного з вищезазначених документів в'їзд до Хорватії може бути дозволений за умови зобов’язання перебування на самоізоляції до здачі тестів на території Хорватії за свій кошт. Після отримання результатів тестів особа звільняється від самоізоляції. За відсутності можливості здачі тестів самоізоляція триває 10 днів.

2) Підтвердження проживання в Хорватії: підтвердження заброньованого житла (готель, вілла, апартаменти, аренда судна і т.д.), із зазначенням його адреси, контактного номера телефону та тривалості перебування. Або підтвердження власності на нерухомість.

3) Медичний страховий поліс, що покриває лікування COVID-19 за кордоном.

4) Travel announcement - роздруковане підтвердження з унікальним номером. Після заповнення спеціальної форми на сайті, Ви отримаєте унікальний номер на свою електронну адресу. Цей документ необхідно роздрукувати. 

Дана форма заповнюється і роздруковується туристом / агентом самостійно за 1-2 дні до дати туру, після отримання ваучера з точною назвою та адресою готелю / апартаментів!

5) Посадковий талон (реєстрація на рейс самостійно за 24 години на прізвище туриста в розділі "Чартерні рейси",посадковий талон друкується самостійно або зберігається в електронному вигляді).
 

ВАЖЛИВО! Інформація для агентів!

Шановні агенти! Документи по туру будуть прикріплені в особистому кабінеті за 1-2 дні до дати туру.

Ви їх самостійно роздруковуєте і видаєте туристам у тур (крім випадку, коли не пізніше п'ятниці 14:00 є письмове прохання агента роздрукувати повний пакет документів для туристів для видачі в аеропорту).

Документи в особистому кабінеті:

 • авіаквиток
 • медична страховка
 • програма туру
 • інфолист
 • ваучер на готель

Контакти менеджерів

 • Ім'я: Наталя Подтикан
 • Посада: Менеджер
 • Тел.: 0-800-60-44-39
 • Вн. номер: 112
 • e-mail: natalia.p@feeria.ua