42 208 грн
999
€EUR
11 днів

Опис туру

Пориньте в чарівну атмосферу розкішних міст і унікальних визначних пам'яток Іспанії та Португалії!

Під час туру Ви познайомитеся з найбільш значущими пам'ятками Португалії – архітектурними, релігійними, історичними та гастрономічними. На Вас чекають чарівний Лісабон, торгове Порту, королівська Сінтра, казковий Обідуш, велична Баталья. А природні пам'ятки півдня Португалії, сонячного Алгарве, – також не залишать Вас байдужими. Крім чудес Португалії, Ви познайомитеся і з дивовижними іспанськими містами – Саламанкою і Севільєю.

Якщо Ви мріяли про насичену подорож, яка буде сповнена тільки позитивних емоцій, тоді цей тур саме для Вас.

Гід – Олександр Третяк

У вартість входить
Авіапереліт Київ–Мадрид–Київ;
22
10 ночей у готелях:
22
Харчування – сніданки в готелях;
Проїзд на комфортабельному автобусі за маршрутом:
Супровід гіда й екскурсії, зазначені в програмі.
22
У вартість не входить
Віза за потреби:
22
Страховка;
22
Вхідні квитки в музеї;
Додаткові екскурсії;
Податок на проживання в курортних містах.
22
Київ – Мадрид – Саламанка – Порту – Коїмбра – Баталья – Обідуш – Лісабон – Сінтра – Кашкайш – Кабо-да-Рока  – Алгарве – Сілвеш – Лагуш – Севілья – Мадрид (Толедо) – Київ
День 1
Київ – Мадрид

Виліт з Києва о 09:20, (а / к МАУ, рейс PS 941).

Прибуття в Мадрид о 12:45.

Пішохідна екскурсія по історичному центру Мадрида з оглядом Королівського Палацу, Кафедрального Собору, площ Майор і Пуерта дель Соль, ринку Сан Мігель.

Вільний час у Мадриді.

Орієнтовно о 19:00 - виїзд у Саламанку. Ніч у готелі в Саламанці.

День 2
Саламанка – Порту

Сніданок.

Екскурсія в Саламанці з оглядом римського мосту, Кафедрального Собору, Університету, Будинку з піками, церкви Сан Мартін, площі Майор.

Університет Саламанки – найстаріший вищий навчальний заклад Іспанії. Університет Саламанки, як і Сорбонна, Болонський та Оксфордський університети, входить у четвірку найстаріших університетів Європи. Він став першим європейським вищим навчальним закладом, якому було надано статус "університету". Удостоїв його таким титулом іспанський король Альфонсо X, а вже за рік цей статус визнав і Папа Римський Олександр IV.

Вільний час у Саламанці для самостійного відвідування Собору (5 євро) й Університету (10 євро).

Виїзд у Порту.

Поселення в готель. Ночівля в Порту.

День 3
Порту

Сніданок.

Екскурсія в Порту з оглядом Кафедрального Собору, вокзалу Сан Бенту, церкви і башти Клерігош, Палацу Біржі, набережної Рібейра, для охочих можлива прогулянка на кораблику по річці Доуру (15 євро) і відвідування бодегі портвейнов «Chirchill's» (10 євро).

Вільний час у Порту.

Увечері можливе відвідування фаду (20 євро).

Ніч у Порту.

День 4
Порту (Брага - Гімарайнш)

Сніданок.

Вільний час у Порту.

Для охочих додаткова екскурсія в Брагу і Гімарайнш (40 євро) з відвідуванням Кафедрального Собору в м.Брага, комплексу Бом Жезуш і фортеці Гімарайнш. Брага - центр однойменного округу, розташований у 50 км на північ від Порту. Брагу справедливо називають релігійної столицею Португалії і містом архієпископів через розташування тут резиденції єпископа, і вона завжди зберігала лояльність католицькій Церкві. Тому і архітектура Браги має, в основному, церковно-готичний характер.

Як перша столиця Португалії і батьківщина першого короля, Гімарайнш є одним з найстаріших міст країни, з його всесвітньою спадщиною - середньовічними вулицями і добре збереженими пам'ятками. Все це робить Гімарайнш одним з найпривабливіших місць для відвідування в Португалії.

Ніч у Порту. 

День 5
Порту - Коїмбра - Баталья - Обідуш - Лісабон

Сніданок.

Переїзд в Коїмбру, екскурсія  містом з оглядом Університету, Нового і Старого Кафедральних Соборів, мавританської Медіни.

Коїмбра - головне місто центральної Португалії, розташоване у 182 км на північ від Лісабона на березі річки Мондегу. Місто було засноване в VI столітті мешканцями римського поселення Конімбріга. До XI століття Коїмбра процвітала як торгове місто, а в 1139 році стала першою столицею молодого португальського королівства.

У Коїмбрі багато красивих будівель і визначних пам'яток. Кафедральний собор XII століття Се Вельо - один із кращих зразків романського стилю в Португалії. Національний музей Машаду-ду-Каштру з колекцією португальської скульптури розташований в елегантному єпископському палаці ( XVI ст.) . А ще в Коїмбрї розташований найстаріший університет Португалії.

Вільний час у Коїмбрі.

Переїзд у м.Баталья, огляд монастиря Санта Марія да Віторія (6 євро).

Монастир у Батальї був побудований на пам'ять про битву між португальськими та кастильськими військами в 1385 році за Алжубарроте. Король Португалії Жуан I дав обітницю побудувати монастир на честь Діви Марії, якщо португальці виграють бій. За рік після перемоги почалося будівництво монастиря, яке завершилося тільки на початку XVI століття. Внесений до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО і семи чудес Португалії.

Переїзд в Обідуш - резиденцію португальських королев і батьківщину знаменитого вишневого лікеру «Жінжа», прогулянка містом, що повністю оточене кріпосними стінами.

Ніч у Лісабоні.

День 6
Лісабон

Сніданок.

Оглядова екскурсія в Лісабоні з оглядом Авеніда Лібердаде, району Байша, площі Россіо і відвідуванням парку Едуарда VII, району Белен з оглядом Беленської вежі, монастиря Жеронімуш, пам'ятника першовідкривачам.

Одна з найхарактерніших рис Лісабона - це архітектурний стиль «мануеліно», який з'явився під час правління короля Португалії Мануеля I. Ніде більше Ви не побачите такої величезної кількості канатів, якорів та іншої морської атрибутики в якості прикрас найрізноманітніших будівель. Вважалося, що якщо будівля оповита канатом, то ніщо не зможе її зруйнувати.

У Лісабоні одною з найбільш яскравих споруд в стилі «мануеліно» є монастир Жеронімуш.

У місті також є ще кілька дивних місць - це грандіозний парк Едуарда, Міст 25 Квітня, довжиною 2 км; статуя Христа - копія символу Ріо-де-Жанейро. Уздовж набережної, поблизу кварталу Експо-98, знаходиться канатна дорога, з якої відкривається чудовий вид на ще один міст - імені Васко да Гама, протяжністю 17 185 метрів.

Вільний час у Лісабоні.

Ночівля в Лісабоні.

День 7
Лісабон (Сінтра – Кашкайш – мис Кабо-да-Рока)

Сніданок. Вільний час у Лісабоні.

Факультативна екскурсія в Сінтру, Кашкайш і на мис Кабу-да-Рока (30 євро, вхідні квитки оплачуються додатково).

Сінтра – літня резиденція португальських монархів, знаменита своїми палацами Паласіо да Пена, Паласіо Реаль і Кінта Рігалейра.

Вільний час у Сінтрі для відвідування обраного палацу.

Переїзд на Кабу-да-Рока – найзахіднішу точку Європи. Можливе придбання сертифіката про відвідування в туристичному центрі (11 євро).

Переїзд у Кашкайш – фешенебельний курорт Лісабонської Рив'єри. Прогулянка по місту з оглядом міського парку Марешаль Кармона, Цитаделі, Ратуші, набережної.

Вільний час у Кашкайші.

Ніч в Алгарве.

День 8
Алгарве – Сілвеш – Лагуш – Севілья

Сніданок.

Знайомство з Алгарве – найпівденнішою частиною Португалії. Відвідування колишньої столиці мавританського Аль Гарба – міста Сілвеш з оглядом Собору і Мавританської фортеці (3 євро).

Переїзд у Лагуш. Відвідування Понта-да-Пьєдаде – унікального природного феномена, прогулянка по місту з оглядом церков Санта Марія і Сан Антоніо, площі Жила Янеша, марини Лагуша, міських пляжів.

Вільний час. Для охочих можлива прогулянка на яхті до гротів Понта-да-Пьєдаде (20 євро).

Переїзд до Севільї.

Поселення в готель, ніч у Севільї.

День 9
Севілья – Мадрид

Сніданок.

Екскурсія в Севільї з оглядом Пласа де Торос, Золотої Вежі, Площі Іспанії, Кафедрального Собору (10 евро), Алькасара, а також прогулянка по вузьких вуличках єврейського кварталу Санта Крус.

Столиця Андалусії Севілья – одне з найкрасивіших міст Європи з найбільш захоплюючою коридою і пристрасним фламенко. Як ніяке інше місто, вона відображає особливості національного іспанського характеру.

Вільний час у Севільї.

Переїзд у Мадрид.

Поселення в готель, ніч у Мадриді.

День 10
Мадрид (Толедо)

Сніданок.

Вільний час у Мадриді.

Для охочих можлива додаткова екскурсія в Толедо (45 євро, разом із вхідними квитками в Кафедральний Собор) з оглядом Арабського, Християнського і Єврейського кварталів.

Толедо - стародавня столиця Іспанії і одне з найкрасивіших міст в світі. Толедо приховує в собі безліч справжніх скарбів, це унікальне місто, що пропонує вам на вибір традиційні іспанську, арабську та єврейську культурну спадщину. Не випадково його прозвали містом трьох релігій: представники всіх трьох церков мирно уживаються тут століттями, тож змішання архітектурних стилів в Толедо воістину унікальне.

Ніч у Мадриді.

День 11
Мадрид - Київ

Сніданок.

Трансфер в аеропорт.

Виліт з Мадрида до Києва о 13:35 (а / к МАУ, рейс PS 942).

Прибуття в Київ, аеропорт Бориспіль о 18:35 (за розкладом).

Додати новий коментар

Комментарии

Надіслав: Елена, дата: 10.11.2019

7 ноября 2019г. мы с мужем вернулись из тура "Прекрасная Португалия + Мадрид", который стартовал из Киева 27 октября. Пишу отзыв для того, чтобы выразить благодарность руководству компании "Феєрія мандрів" и всем, кто участвует в подготовке этого великолепного тура и старается сделать его максимально комфортным. За время тура мы познакомились с самобытным севером , прекрасной столицей и удивительным югом Португалии, а также испанскими Мадридом, Севильей и Саламанкой. Все экскурсии в туре очень интересные, организационные вопросы решались быстро, переезды легкие и комфортные. Знакомство с новыми интересными местами (а нам предлагали только такие) было настолько удивительно, что даже дождики не смогли испортить настроение, а только придали романтичности нашим прогулкам. Александр Третьяк - замечательный гид, человек с бесконечным терпением и большой любовью к своему делу, а водители нашего автобуса Анатолий и Андрей - отличные профессионалы. Мы с мужем получили море удовольствия от этого путешествия и массу новых восхитительных впечатлений и за это большое спасибо всей команде "Феєрія мандрів", а также всем участникам нашего тура.
Заповніть документи та надішліть менеджерам

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф 9

Феєрія Мандрів, Лівобережна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
Приморський бульвар, 11 (Готель Лондонська, головний вхід, 3 поверх)

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A (Працюємо он-лайн, або за попередньою домовленістю про зустріч)

Феєрія Мандрів, Львівська площа

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Ярославів Вал 33-Б, оф. 3

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
вул.Томашівського, 4

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
69006, Проспект Металургів 12-а, офіс №1

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Феєрія Мандрів, Солом’янка

Місто:
Київ
Адреса:
вул. М. Скрипника, 40
Додаткова інформація

Авіапереліт. Польотні дані:

PS 941 D KBP D MAD4S 0920 1245
PS 942 D MAD4S KBP D 1335 1835

Авіапереліт Київ-Мадрид-Київ, а / к МАУ - регулярний рейс.

Багаж: 23 кг. На борту не годують.

Обов'язкова реєстрація на рейс починається за 48 годин до вильоту.

Контакти менеджерів

  • Ім'я: Тетяна Жарова
  • Посада: Менеджер
  • Тел.: 044-237-12-01
  • Вн. номер: 102
  • e-mail: [email protected]