39 111 грн
999
$USD
11 днів

Опис туру

Запрошуємо Вас у чудовий тур двома загадковими країнами Сходу - Ізраїлем та Йорданією! На вас чекає насичена екскурсійна програма, відпочинок на березі Середземного моря, а також знайомство з найдивовижнішими пам'ятками двох країн.

В Ізраїлі Ви побуваєте в Єрусалимі, насолодитеся красою Середземного моря, відкриєте для себе Християнську Галілею, а також відпочинете на березі Мертвого моря. Крім того, Ви відвідаєте стародавні та дивовижні міста Хайфа, Акко і Кейсарія.

У Йорданії на Вас чекають захопливі екскурсії мальовничим містом Петра, знайомство зі старовинним Амманом, містом мозаїк - Мадаба і підйом на Гору Небо.

Заїзди в понеділок, вівторок, середу.

У вартість входить
Груповий трансфер аеропорт - готель - аеропорт;
Проживання;
22
Регулярні групові екскурсії та переїзди;
22
Страхування;
У вартість не входить
Авіапереліт;
22
Прикордонний податок;
22
Особисті витрати;
Чайові гідам/водіям.
Київ - Нетанья / Тель-Авів (Єрусалим, Галілея, Назарет) - Джераш - Амман - Петра - Мадаба - Нетанья / Тель-Авів (Хайфа - Акко - Кейсарія, Мертве море) – Київ
День 1
Київ - Бен-Гуріон - Нетанья (Тель-Авів)

Прибуття в аеропорт Бен-Гуріон. Переїзд і розміщення в Нетаньї / Тель-Авіві. Вільний час. Ніч у готелі.

Нетанья - дивне мальовниче місто-курорт, місто променадів, бульварів, фонтанів, парків і, звичайно ж, пляжів, неймовірних піщаних пляжів, які добре відомі своєю доглянутістю і чистотою. Нетанья - це сімейний курорт. Тут панує спокійна і розслаблена атмосфера. 13.5 кілометрів золотих пляжів, найкрасивіших в країні, простягаються з півночі на південь. Високий обрив над пляжами - точка огляду, звідки далеко видно прозорі бірюзові хвилі Середземного моря. Ліфт до моря - єдина туристична атракція подібного роду в Ізраїлі, за допомогою якої Ви можете швидко спуститься з Головної набережної на пляж.

Тель-Авів - дивовижне місто. Якщо Єрусалим вважається душею Ізраїлю, то Тель-Авів це його серце - працює і пашить життям 24 години на добу: діловий, галасливий, динамічний, космополітичний промисловий і культурний центр країни. У цьому незвичайному місті є безліч переваг сучасного міста, а так само неповторний шарм і краса курортного міста - Тель-Авів, буквально створений для прогулянок і подорожей. У численних художніх галереях і центрах народної творчості можна побачити чудові роботи місцевих та іноземних художників та умільців.

День 2
Нетанья/Тель-Авів - Єрусалим (Віфлеєм) - Нетанья/Тель-Авів

Сніданок у готелі.  Екскурсія "Єрусалим Християнський + Віфлеєм".

Панорама Єрусалиму відкриється з оглядового майданчика Оливкової гори, на схилах якої донині стоїть оливковий гай, де Ісус молився зі своїми учнями - Гетсиманський сад. У самому центрі саду Ви побачите Базиліку Агонії Господньої. Біля підніжжя західного схилу найбільша християнська святиня - Храм Успіння Богородиці, в якому похована Богоматір. На Сіонській горі знаходиться Світлиця Таємної Вечері - місце проведення Великодньої вечері. Трагічний шлях - шлях Скорботи, 5 останніх зупинок Христа до місця його розп'яття, смерті та воскресіння. Храм Гробу Господнього - одна з найбільших святинь в християнстві. Сучасний Храм Гробу Господнього складається з трьох основних споруд: храму на Голгофі, каплиці Гробу Господнього і храму Воскресіння. Також до складу Храму Гробу Господнього входять численні прибудови, каплиці та монастирі, що належать різним конфесіям.

Віфлеєм - священне для християн місто, друге за значущістю після Єрусалиму, тут, згідно з Євангелієм, народився Ісус Христос. У Віфлеємі народився і був помазаний на царство Давид. Саме над цим містом волхви побачили зірку і прийшли поклонитися майбутньому Царю, принісши дари: золото як Царю, ладан як Богу і миро як Людині. Саме тут після народження Ісуса відбулось трагічне винищення всіх немовлят чоловічої статі за наказом царя Ірода.

Повернення в готель. Вільний час. Ніч у готелі.

День 3
Нетанья/Тель-Авів - Галілея, Назарет - Нетанья/Тель-Авів

Сніданок у готелі. Екскурсія "Християнська Галілея + Назарет".

Подорож на Святу Землю неможливо уявити без відвідування Галілеї. Красуня - Галілея розкинулася на півночі Ізраїлю. Чудові гірські пейзажі, ліси, озеро Кінерет, яке більше відомо як Галілейське море нікого не залишать байдужим, але головне в цій подорожі - це Біблійна історія цих місць, Новозавітна історія. Саме в цих благословенних краях сталася більшість подій, описаних у Новому Заповіті. Ви відвідаєте Назарет, де був народжений Христос, Кану Галілейську - місце першого чуда, створеного Ісусом, Капернаум - місто, в яке прийшов Ісус, коли залишив Назарет, священну ріку Йордан.

Повернення в готель. Вільний час. Ніч у готелі.

День 4
Нетанья/Тель-Авів - Джераш - Амман

Сніданок у готелі.  Переїзд з Нетаньї / Тель-Авіва на кордон з Йорданією. Джераш - давньоримське місто Декаполіса.

Оглядова екскурсія по Амману.

Амман - столиця Йорданії, в минулому столиця аммонітського царства - Раббат-Аммон, потім - греко-римське місто Філадельфія (одне з міст Декаполіса). Спочатку побудоване як і Рим на семи пагорбах, сьогоднішній Амман займає щонайменше 10 пагорбів, на схилах яких мальовничо розташовані будинки та вілли переважно білого кольору.

З історичних пам'яток варто відзначити Фортечну гору (Джебель Калян) - високий пагорб з руїнами храму Геркулеса, археологічним музеєм і пам'ятниками багатьох інших епох, а також римський амфітеатр на 6 тис. глядачів, розташований біля підніжжя Фортечної гори.

Сьогодні Амман - великий діловий і адміністративний центр з прекрасними готелями різних категорій, нічними клубами та дискотеками.

Відпочинок і ніч у готелі.

День 5
Амман - Петра - Амман

Сніданок у готелі.

Екскурсія в Петру на весь день. Мандрівникові відкриваються величезні, вирубані в різнокольорових скелях фасади стародавніх гробниць, театр і храми, вулиці й акведуки міста, яке існувало дві тисячі років тому, міста, яке служило таємною столицею кочівників, неймовірно розбагатілих на торгівлі прянощами та пахощами.

Ви побачите стародавнє місто Набатеїв, що вирубане в червоній скелі, дивовижні храми, древні вулиці, римський театр.

Повернення в Амман. Вільний час. Ніч у готелі.

День 6
Амман - Мадаба - Нетанья/Тель-Авів

Сніданок у готелі. Відвідування Мадаби - міста мозаїк.

Головна визначна пам'ятка Мадаби - мозаїчна Візантійська карта Єрусалиму та інших священних місць Близького Сходу.

Підйом на Гору Небо - ймовірне місце поховання пророка Мойсея. Переїзд на кордон з Ізраїлем, перехід кордону.

Розміщення в готелі в Тель-Авіві / Нетаньї. Вільний час. Ніч у готелі.

День 7
Тель-Авів - Яффа

Тель-Авів - Яффа - екскурсія факультативно 15 дол. на людину.

Тель-Авів, перший єврейське місто Ізраїлю, засноване в новий час, що стало економічним і культурним центром країни, часто називають «містом, де життя ніколи не зупиняється».

Яффа - одне з найстаріших міст і за сумісництвом головний порт стародавнього Ізраїлю на Середземному морі. Історія Яффи сягає корінням углиб століть, за часів єгипетських фараонів і древніх римлян. Сьогодні це населене в основному арабомовними жителями містечко перетворилося в південне передмістя одного з найбільших ізраїльських центрів - Тель-Авіва.

Ви відвідаєте Діамантову біржу в розташовану в Рамат-Ґан. Музей алмазів і діамантів є вітриною алмазної промисловості в Ізраїлі.

День 8
Нетанья/Тель-Авів - Хайфа, Акко, Кейсарія - Нетанья/Тель-Авів

Сніданок у готелі. Екскурсія в "Хайфу, Акко, Кейсарія" - екскурсія факультативно.

Хайфа - найбільше місто на півночі Ізраїлю, промисловий і культурний центр регіону, був заснований в римську епоху. А з кінця 1880-х років Хайфа стає ще і портовим містом - головними морськими воротами Палестини.

Хайфа ділиться на кілька частин: нижнє місто і порт - діловий і офісний центр. Середня частина міста - Адар-ха-Кармель - торговий район Хайфи. На вершинах гори Кармель розташовані торговельні комплекси та центри розваг, а також престижні житлові райони та готелі. Приморська смуга охоплює найбільший порт Ізраїлю і пляжі.

Акко - місто, внесене до списку Світової спадщини ЮНЕСКО. Хвилі Середземного моря розбиваються об стіни Старого Акко - потужні, які пережили століття, стіни з піщанику. Ці стіни, фортеці та міські укріплення зводили багато народів, що залишили після себе дивовижну спадщину.
Територія сучасної Кейсарії зараз є національним парком. Тут розкопане розкішне місто римської епохи, візантійські та середньовічні споруди. Археологи розкопали римський амфітеатр на 4000 місць - не найбільший, але такий, що використовується і понині, руїни розкішного палацу самого Ірода, який через землетрус майже весь пішов під воду, стадіон та іподром 2 століття.

На величезному іподромі проходили перегони на колісницях, до речі саме тут вперше окрім золотої, переможцям вручалися срібні та бронзові медалі. Це відбувалося на олімпійських іграх, які проводилися в Кейсарії раз в чотири роки, паралельно грецьким. Збереглися залишки римських і візантійських вулиць, водостоки, будинки з мозаїчною підлогою і грецькими написами. Археологічні та реставраційні роботи тривають і нині.

Повернення в готель. Вільний час. Ніч у готелі.

День 9
Нетанья/Тель-Авів - Мертве море - Нетанья/Тель-Авів

Сніданок у готелі. Поїздка на Мертве море з відпочинком на обладнаному пляжі.

Мертве море - унікальне місце для відпочинку, туризму і лікування. Тут цілюще буквально все навколо: і повітря, і солоні води, і грязі, і гарячі джерела. Навіть якщо Ви приїжджаєте сюди ненадовго, Ви одразу ж відзначите легкість в тілі та прекрасне самопочуття. Незважаючи на те, що лікування на Мертвому морі передбачає досить тривале перебування, не варто впадати у відчай - приїхати на Мертве море навіть на один день обов'язково варто! Такої краси та особливої чарівності Вам не знайти в жодному місці світу.

Повернення в готель. Ніч у готелі.

День 10
Нетания/Тель-Авів

Сніданок у готелі.

Вільний день на узбережжі Середземного моря.

Ніч у готелі

День 11
Нетанья/Тель-Авів - Київ

Сніданок.

Виселення з готелю і трансфер в аеропорт Бен-Гуріон.

Виліт до Києва.

Додати новий коментар

Комментарии

Заповніть документи та надішліть менеджерам

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф 9

Феєрія Мандрів, Лівобережна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
Приморський бульвар, 11 (Готель Лондонська, головний вхід, 3 поверх)

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A (Працюємо он-лайн, або за попередньою домовленістю про зустріч)

Феєрія Мандрів, Львівська площа

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Ярославів Вал 33-Б, оф. 3

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
вул.Томашівського, 4
e-mail:

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
69006, Проспект Металургів 12-а, офіс №1

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Феєрія Мандрів, Солом’янка

Місто:
Київ
Адреса:
вул. М. Скрипника, 40
Додаткова інформація

Орієнтовна програма туру для прикладу зроблена на заїзд в один з днів тижня, в залежності від дня заїзду туриста дні екскурсії і переїзди будуть змінюватись. Програма туру при цьому зберігається.

Контакти менеджерів