0 грн
0
€EUR
11 днів

ЦЕ - ОДИН ІЗ БАЗОВИХ ТУРІВ ФЕЄРІЇ. Щойно ситуація в країні зміниться, дати і вартість будуть оновлені.
Чекаємо на вільне небо і віримо в Перемогу!

Київ - Афіни - мис Суніон - Дельфи - Каламбака - Метеори - Яніна - Парга - о.Лефкада - о-ви Іонічного моря - ОлімпіяТоло - Епідавр - Мікени - Нафпліон - Лутракі - Афіни - Київ

Країни:

Гарантований тур

Ласкаво просимо в Елладу!

Греція — колиска європейської цивілізації, звідси вийшли наша культура й архітектура, поезія та театр, наука й мови, основи політичного ладу та суспільної поведінки. Ця країна — справжня скринька з секретом. І лише поступово відкриваючи її, потрохи осягаєш гармонію краси та величі Греції.

За півтора тижні ми покажемо вам спадщину античності та ранньохристиянські святині, ви на власні очі побачите місця, де виникали міфи й створювалася історія. Крім цього — м'який середземноморський клімат, чудові пейзажі гір, долин та райських островів, а ще — кришталеве море, широкі пляжі та відпочинок в Парзі, на Лефкаді та в Лутракі!

Вирушайте з Феєрією у найдивовижнішу, динамічну та насичену подорож до Греції!

ПРАВИЛА В'ЇЗДУ ДО ГРЕЦІЇ

У вартість входить
Авіапереліт Київ-Афіни-Київ;
10 ночей у готелях;
22
Екскурсії за програмою;
22
Проїзд на комфортабельному автобусі за маршрутом.
Медична страховка.
У вартість не входить
Вхідні квитки у музеї;
Факультативні екскурсії;
Туристичний збір;
22
Особисті витрати;
Чайові гідам/водіям.
ЦЕ - ОДИН ІЗ БАЗОВИХ ТУРІВ ФЕЄРІЇ. Щойно ситуація в країні зміниться, дати і вартість будуть оновлені.
Чекаємо на вільне небо і віримо в Перемогу!

Київ - Афіни - мис Суніон - Дельфи - Каламбака - Метеори - Яніна - Парга - о.Лефкада - о-ви Іонічного моря - Олімпія - Толо - Епідавр - Мікени - Нафпліон - Лутракі - Афіни - Київ
День 1
Київ - Афіни - мис Суніон

Виліт з Києва (Бориспіль), а/к МАУ.

Прибуття до Афін. Зустріч з представником сторони, що приймає.

Екскурсія на мис Суніон та озеро Вуліагмені.

Скелястий мис Суніон, який глибоко врізається в Егейське море, з давніх часів символізував нерозривну єдність моря та землі.

Напевно, це найпоетичніше місце Аттики. Саме тут розташовані давні архаїчні святилища Посейдона та Афіни, саме сюди приплив Тесей після перемоги над Мінотавром, саме звідси батько Тесея, цар Егей, кинувся вниз в морські хвилі (і невідомо, як би нині називалося Егейське море! ..). І саме сюди, на найпівденнішу точку мису, щодня прямують сотні туристів, щоб насолодитися прекрасними пейзажами.

Загадуйте бажання біля підніжжя храму Посейдона — й вони неодмінно збудуться!

На самому узбережжі розкинулося мальовниче термальне озеро Вуліагмені. За легендою, його води — власність русалки, вона збирає данину з людей у вигляді молодих хлопців, яких тягне на дно. Насправді, це унікальне за своїм хімічним складом озеро, з цілим комплексом підземних тунелів, що утворилися вже в християнські часи через обвалення купола гігантської вулканічної печери.

Сьогодні навколо озера розташовується добре організована рекреаційна зона з пляжем та кафе. А гарячі лікувальні води озера цілорічно приймають велику кількість відвідувачів.

Поселення у готелі в центральній частині Афін. Вітальна вечеря.

Ніч у готелі.

День 2
Афіни

Сніданок у готелі.

Оглядова автобусна екскурсія в Афінах з відвідуванням Акрополя.

Огляд центральної вулиці Панепістіміу з ансамблем будівель Університету, Академії та Національної бібліотеки; площ Омонія (площа Згоди), Синтагма (площа Конституції) та Монастиракі; будівлі Парламенту з почесною вартою біля могили Невідомого Солдата; розкішного королівського парку Заппа, руїн храму Зевса Олімпійського й знаменитої Арки Адріана, Панафінейского стадіону, колоритного району Плака та великого Акрополя.

Афінський Акрополь — втілення найвищого вияву гармонії архітектури та природи.

Ця грандіозна композиція ідеально збалансованих конструкцій створює монументальний пейзаж, абсолютно унікальний за своєю красою та утворений цілою низкою шедеврів V століття до нашої ери: Парфенон роботи Фідія, Іктіноса та Каллікрата, Пропілеї, Храм Ніки Аптерос тощо.

Акрополь ілюструє більш, ніж тисячолітню історію давньогрецької цивілізації, та є тим Священним храмом, з якого починаються всі головні легенди про місто. Сотні тисяч туристів щорічно здійснюють паломництво на ці священні схили, які заворожують своєю величчю та красою.

Вільний час в Афінах. Ніч у готелі.

День 3
Афіни – Дельфи – Каламбака

Сніданок у готелі, виселення. Екскурсія в Дельфи.

Дельфи — старовинне місто у південно-західній Фокіді, розташоване в мальовничій Священній долині біля підніжжя знаменитої гори Парнас.

Це найважливіший культовий центр Стародавньої Греції, "пуп Землі", найбільш шановане місце країни, саме тут знаходився наймістичніший оракул стародавнього світу. Колись тут проводилися Піфійські ігри, а зараз археологічний заповідник Дельфи внесений ЮНЕСКО до переліку об'єктів Всесвітньої спадщини.

У Дельфах зберігається неймовірна кількість скарбів та творів мистецтва. Огляд головних визначних пам'яток: храм Аполлона Піфійського (VI-IV ст. до н.е.), скарбниця афінян, стоа (галерея-портик) афінян (475 р. до н.е. е), театр (II ст. до н. е.), стадіон (VI ст. до н.е.) та інші споруди. Відвідування археологічного музею, в якому зберігається безцінна колекція давніх артефактів, серед яких прекрасні фігури куросів (статуї юнаків-атлетів) VI століття до н.е.

Переїзд в мальовниче містечко Каламбака біля підніжжя скель Метеори, яке здавна слугувало відправною точкою подорожей до монастирів. Сучасне місто було практично заново відбудоване після зруйнування під час Другої світової війни.

Головна вулиця з затишними площами, фонтанами та яскравими тавернами, де збираються місцеві жителі, занурить Вас в атмосферу справжнього життя греків. У нічний час освітлені прожекторами скелі набувають величний та містичний вигляд.

Розміщення у готелі міста Каламбака. Ніч у готелі.

День 4
Каламбака – Метеори – Яніна – Парга

Сніданок у готелі, виселення.

Відвідування унікального природно-історичного об'єкта, стародавнього монастирського комплексу Метеори.

Метеори - це християнські монастирі, побудовані на вершинах високих скель, які стрімко тягнуться до неба. Дивовижний витвір природи - гігантські сталагмітові скелі - з'явилися як дар ченцям у їх спробі наблизитися до Бога. Чернечий центр заснували у Х столітті, і з того часу він функціонує безперервно. У 1988 році комплекс включили до переліку об'єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Православні монастирі мають значну художню цінність і є справжніми музеями. Фантастичний пейзаж Фессалії - безперечно, один з найбільш захопливих краєвидів планети, а монастирі Метеори - одна з найяскравіших пам'яток Греції.

Зупинка на обід в Яніні.

Яніна - гарне та мальовниче місто на північному заході Греції. Однією з головних визначних пам'яток столиці регіону Епір є невеликий острів дивовижної краси. Тут знаходиться монастир Св. Пантелеймона. Яніна славиться сиром Фета, мінеральною водою "Загір'я", магазинами, в яких можна придбати срібні прикраси.

Поселення й ніч у готелі в курортному місті Парга.

День 5
Парга - о-в Лефкада

Сніданок у готелі, виселення. Прогулянка містом.

Парга - курорт, розташований між прибережними районами Превези та і Ігумениці. Обираючи для відпочинку Паргу, ви отримуєте одразу "3 в 1": дивовижну природу, зручне розташування і космополітичну атмосферу.

Парга мальовнича: саме тут гармонійно поєднуються гори і кристальне чисте море, оливкові, апельсинові, кипарисові гаї та затишні бухти, оповиті зеленню скелі і прекрасні піщані пляжі. Тут можна не лише насолодитися плаванням у спокійному теплому морі, а й зайнятися різноманітними водними видами спорту і розвагами.

Парга культурно-насичена: достатньо згадати, що саме в Парзі, за легендою, розташований вхід до підземного царства Аїда. Окрім власної цікавої історії (від старогрецьких храмів до венеціанських замків, мусульманських кварталів і артефактів Старого міста), саме звідси найзручніше вирушати на екскурсії до інших відомих пам'яток - наприклад, відвідати унікальні монастирі Метеори або відправитися на вивчення Іонічних островів.

Парга інтернаціональна: тут панує незмінно доброзичлива багатоголоса атмосфера. І головне - тут на "відмінно" розвинена сучасна індустрія розваг.

Переїзд на острів Лефкада. Поселення у готель.

Лефкада чи Лефкас – це четвертий за величиною острів у Іонічному морі. До речі, це єдиний острів, який з’єднаний з сушею понтонним мостом. На узбережжі знаходяться відомі курорти: Нікіана, Пергіалі, Лігія, Нідрі, Василіки і Порто Кацикі.

Головне, що відрізняю Лефкаду від інших островів - це гірський ландшафт, багата флора та найчистіші пляжі.

Однією з головних природних пам'яток Лефкади вважаються каскадні водоспади Нідри. Особливо популярний серед туристів Дімоссарі. Влітку до нього приїжджають натовпи відпочивальників - вони рятуються від спеки і купаються у чистих озерах. В ідеалі відвідування водоспадів варто поєднати з поїздкою в село Лефкас. І недалеко від Нідри є однойменна долина з містичними курганами і залишками старих будинків.

Але справжньою пам’яткою Лефкади були й є її пляжі. 

Ніч у готелі.

День 6
Лефкада - острови Іонічного моря

Сніданок у готелі. Вільний час для відпочинку на узбережжі Іонічного моря.

Факультативна екскурсія островами Іонічного моря (60 євро, на повний день, обід включено у вартість).

Незабутня морська подорож уздовж зелених островів з примхливою береговою лінією, золотими пляжами і незайманою природою. Не пропустіть можливість побувати на наймальовничіших островах в Іонічному морі. Ви відвідаєте чарівну бухту Порто-Кацикі й шикарний пляж Егремні; колоритне грецьке містечко Фіскардо, дивовижні острови Ітака, Меганіссі і Скорпіос.

Вирушіть з гавані Нідрі і пропливіть уздовж узбережжя Лефкаса до пляжу Егремні для купання та прийняття сонячних ванн. Пізніше зупинка в бухті Порто Кацикі, на одному з найкрасивіших пляжів Європи. Незабутні враження подарує візит до Фіскардо з Кефалонії, який вважається діамантом Іоніки.

Зупинка на обід та купання.

Наступна зупинка на острові Ітака для прогулянки та купання.
На острові Меганіссі ми оглянемо печеру Папаніколіса, де ви зможете зробити свій найкращий фотосет.  

Далі нас чекають острови родини Онасісів, де перед вами постануть розкішні резиденції Scorpidi Sparti та Madouri. Повернення в гавань.

Ніч у готелі.

День 7
Лефкада - Олімпія

Сніданок у готелі. Вільний час на острові.

Найвідоміший пляж острова - пляж Егремні. Його фото прикрашають всі рекламні проспекти острова. А багато мандрівників заради нього спеціально їдуть саме на Лефкаду. Егремні прославився довгим і чистим узбережжям, яке омивається прозорим бірюзовим морем і вкрито білосніжним піском. А заходи сонця в цій точці острова вважаються найкрасивішими. Цей пляж завдяки своїй віддаленості ідеально підходить для любителів природи, які шукають спокою й гармонії. 

У столиці острова - однойменному місті Лефкада, можна помилуватись старовинною архітектурою. З визначних пам'яток варто побачити церкви Агіос-Спиридон на центральній площі, Агіос-Дімітріос (XVII ст.) І Пантократора (XVIII ст.). Усі вони зберігають шедеври Іонічної школи живопису. В інший час можна прогулятися по вулиці Мела, де розташовані численні магазини.

На Лефкаді частково зберігся замок Айя-Мавра, неподалік від столиці острова. У середньовічний період, коли його будували, весь район мав назву Айя-Мавра. Деякі історики і зовсім вважають, що так називався сам острів Лефкада. На території замку можна оглянути церкву XV ст., приміщення колишніх казарм і шкіл.

Пообіді - переїзд в Олімпію.

Поселення у готель, вечеря. Ніч у готелі.

День 8
Олімпія - Толо

Сніданок у готелі, виселення.

Екскурсія в Олімпію.

Побудована на честь Зевса і прославлена ​​на весь світ як місце зародження Олімпійських Ігор - Олімпія - один з найдавніших релігійних і спортивних центрів Греції.

Саме ім'ям першого переможця гонок на колісницях - Пелопса - і названий весь грецький півострів Пелопоннес.

Сьогодні Олімпія - це величезний археологічний комплекс-заповідник, який включає в себе гімназії (бігові доріжки уздовж Марсового поля), іподром, споруди для тренування атлетів і гостьові будинки для благородних багатих гостей спортивних змагань, храми Зевса і Гери, святилище богині-матері Землі Геї , скарбниці зі священними дарами і багато інших унікальних артефактів. І кожні чотири роки саме звідси починає свій шлях олімпійський вогонь, який досі втілює в життя древній девіз: "О спорт, ти - мир!"

Переїзд в Толо, поселення. Ніч у готелі.

День 9
Толо - Епідавр - Мікени - Нафпліон - Лутракі

Сніданок у готелі, виселення.

Екскурсія: Епідавр - Мікени - Нафпліон.

Епідавр - одне з найстаріших грецьких міст-портів. Свого часу місцевий театр вважався одним з семи чудес світу, як і священна лікарня Античного світу, в якій поклонялися богу зцілення Асклепіосу. Престиж та популярність Асклепіоса забезпечили місту значне економічне процвітання, завдяки чому в IV-III століттях до н.е. була здійснена грандіозна програма будівництва культових монументальних споруд. Ви побачите театр, який прекрасно зберігся, гімназії, лазні, Одеон, храми Асклепія та Аполлона, Фолос та стадіон.

Мікени - стародавнє місто в Арголіді, один з центрів мікенської культури й грецької культури в цілому, відома археологічна пам'ятка бронзового століття (1600-1100 рр. До н.е.), знайдена в XIX столітті німецьким комерсантом та шанувальником старовини Генріхом Шліманом. Огляд стародавнього міста: руїни царського палацу XIII в. до н.е., кріпосні стіни "циклопічної кладки" XV-XIII століть до н.е., знамениті "Левові ворота", давні поховання.

Нафпліон - одне із наймальовничіших міст Греції, столиця нома Арголіда, перша столиця незалежної Греції та важливий морський порт на сході Пелопоннесу. Місто дуже старе та одночасно живе й сучасне; портове, але чисте та спокійне; грецьке, але ніби й італійське, та трохи турецьке. Ви прогуляєтеся вузькими вуличками, які стрімко піднімаються вгору, помилуєтеся балкончиками в заростях Бугенвіль, відпочинете в затишних кафе.

Переїзд в Лутракі. Поселення у готель.

Ніч у готелі.

День 10
Лутракі - монастир Св. Потапія

Сніданок у готелі. Вільний день на морі в Лутракі.

Лутракі - дуже зручне місто для різнопланового відпочинку: недалеко знаходиться столиця, а навколо - головні визначні пам'ятки Греції. Уздовж узбережжя розташувалися численні готелі різних категорій, на прекрасній набережній можна знайти ресторанчики, таверни, бари та дискотеки, недалеко знаходиться аквапарк.

Щороку Лутракі отримує Блакитний Прапор від Міжнародної асоціації екологів.

На околицях Лутракі розташовані античні храми та безліч візантійських церков і монастирів, а також гарне солоне озеро, що поєднується з морем. Любителі активного відпочинку можуть займатися дайвінгом, серфінгом, підводним полюванням, яхтовим спортом, кататися на морських лижах, та здійснювати прогулянки на гірських велосипедах.

Екскурсія в монастир Св. Потапія, на озеро Вуліагмені.

Св. Потапій за життя прославився тим, що зціляв безнадійно хворих й навіть, за переказами, зупинив епідемію чуми. Мощі Святого зберігаються у затишному місці - в монастирі, високо над Лутракі над синіми водами затоки Корінфа. Монастир заснований нещодавно - у 1952 році, раніше на цьому місці була тільки печера, яку з часом розширили. В печері багато старовинних фресок, а стеля прикрашена численними лампадками.

Ніч у готелі.

День 11
Лутракі – Афіни – Київ

Сніданок у готелі. Вільний час в Лутракі.

Трансфер в аеропорт Афін. Виліт до Києва, а/к МАУ.

Додати новий коментар

Коментарі

Заповніть документи та надішліть менеджерам

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф 9

Феєрія Мандрів, Лівобережна (Олена Братусь)

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія Мандрів, Он-лайн

Місто:
Київ
Адреса:
Онлайн

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
Приморський бульвар, 11 (Готель Лондонська, головний вхід, 3 поверх)

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A (Працюємо он-лайн, або за попередньою домовленістю про зустріч)

Феєрія Мандрів, Львівська площа

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Ярославів Вал 33-Б, оф. 3

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
вул.Томашівського, 4

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
69006, Проспект Металургів 12-а, офіс №1

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Контакти менеджерів