39 327 грн
1199
€EUR
12 днів
Маршрут

Київ - Афіни - мис Суніон - Дельфи - Каламбака - Метеори - Яніна - Сівота - Парга - о-ви Паксос та Антипаксос - Олімпія - Каламата - Мессіні - Мані - Гіфіо - Спарта - Містра - Толо - Епідавр - Мікени - Нафпліон - Лутракі - монастир Св. Потапія - Афіни - Київ

Країни:
Дати

Опис туру

Ласкаво просимо в Елладу!

Греція — колиска європейської цивілізації, звідси вийшли наша культура й архітектура, поезія та театр, наука й мови, основи політичного ладу та суспільної поведінки. Ця країна — справжня скринька з секретом. І лише поступово відкриваючи її, потрохи осягаєш гармонію краси та величі Греції.

За 12 днів ми покажемо Вам спадщину античності та ранньохристиянські святині, Ви на власні очі побачите місця, де виникали міфи й створювалася історія. Крім цього — м'який середземноморський клімат, чудові пейзажі гір, долин та райських островів, а ще — кришталеве море, широкі пляжі та відпочинок в Каламаті та Лутракі!

Вирушайте з Феєрією у найдивовижнішу, динамічну та насичену подорож до Греції!

У вартість входить
Авіапереліт;
Проживання у готелі;
22
Екскурсії за програмою;
22
Проїзд на комфортабельному автобусі за маршрутом.
Медична страховка.
У вартість не входить
Вхідні квитки у музеї;
Факультативні екскурсії;
Туристичний збір;
Особисті витрати;
Чайові гідам/водіям.

Київ - Афіни - мис Суніон - Дельфи - Каламбака - Метеори - Яніна - Сівота - Парга - о-ви Паксос та Антипаксос - Олімпія - Каламата - Мессіні - Мані - Гіфіо - Спарта - Містра - Толо - Епідавр - Мікени - Нафпліон - Лутракі - монастир Св. Потапія - Афіни - Київ
День 1
Київ - Афіни - мис Суніон

Виліт з Києва (Бориспіль) о 10:15 МАУ.

Прибуття до Афін. Зустріч з представником сторони, що приймає.

Екскурсія на мис Суніон та озеро Вуліагмені.

Скелястий мис Суніон, який глибоко врізається в Егейське море, з давніх часів символізував нерозривну єдність моря та землі.

Напевно, це найпоетичніше місце Аттики. Саме тут розташовані давні архаїчні святилища Посейдона та Афіни, саме сюди приплив Тесей після перемоги над Мінотавром, саме звідси батько Тесея, цар Егей, кинувся вниз в морські хвилі (і невідомо, як би нині називалося Егейське море! ..). І саме сюди, на найпівденнішу точку мису, щодня прямують сотні туристів, щоб насолодитися прекрасними пейзажами.

Загадуйте бажання біля підніжжя храму Посейдона — й вони неодмінно збудуться!

На самому узбережжі розкинулося мальовниче термальне озеро Вуліагмені. За легендою, його води — власність русалки, вона збирає данину з людей у вигляді молодих хлопців, яких тягне на дно. Насправді, це унікальне за своїм хімічним складом озеро, з цілим комплексом підземних тунелів, що утворилися вже в християнські часи через обвалення купола гігантської вулканічної печери.

Сьогодні навколо озера розташовується добре організована рекреаційна зона з пляжем та кафе. А гарячі лікувальні води озера цілорічно приймають велику кількість відвідувачів.

Поселення у готелі в прибережному районі Афін — Гліфаді.

Ніч у готелі.

День 2
Афіни

Сніданок у готелі.

Оглядова автобусна екскурсія в Афінах з відвідуванням Акрополя.

Огляд центральної вулиці Панепістіміу з ансамблем будівель Університету, Академії та Національної бібліотеки; площ Омонія (площа Згоди), Синтагма (площа Конституції) та Монастиракі; будівлі Парламенту з почесною вартою біля могили Невідомого Солдата; розкішного королівського парку Заппа, руїн храму Зевса Олімпійського й знаменитої Арки Адріана, Панафінейского стадіону, колоритного району Плака та великого Акрополя.

Афінський Акрополь — втілення найвищого вияву гармонії архітектури та природи.

Ця грандіозна композиція ідеально збалансованих конструкцій створює монументальний пейзаж, абсолютно унікальний за своєю красою та утворений цілою низкою шедеврів V століття до нашої ери: Парфенон роботи Фідія, Іктіноса та Каллікрата, Пропілеї, Храм Ніки Аптерос тощо.

Акрополь ілюструє більш, ніж тисячолітню історію давньогрецької цивілізації, та є тим Священним храмом, з якого починаються всі головні легенди про місто. Сотні тисяч туристів щорічно здійснюють паломництво на ці священні схили, які заворожують своєю величчю та красою.

Ніч у готелі.

День 3
Афіни – Дельфи – Каламбака

Сніданок у готелі. Екскурсія в Дельфи.

Дельфи — старовинне місто у південно-західній Фокіді, розташоване в мальовничій Священній долині біля підніжжя знаменитої гори Парнас.

Це найважливіший культовий центр Стародавньої Греції, "пуп Землі", найбільш шановане місце країни, саме тут знаходився наймістичніший оракул стародавнього світу. Колись тут проводилися Піфійські ігри, а зараз археологічний заповідник Дельфи внесений ЮНЕСКО до переліку об'єктів Всесвітньої спадщини.

У Дельфах зберігається неймовірна кількість скарбів та творів мистецтва. Огляд головних визначних пам'яток: храм Аполлона Піфійського (VI-IV ст. до н.е.), скарбниця афінян, стоа (галерея-портик) афінян (475 р. до н.е. е), театр (II ст. до н. е.), стадіон (VI ст. до н.е.) та інші споруди. Відвідування археологічного музею, в якому зберігається безцінна колекція давніх артефактів, серед яких прекрасні фігури куросів (статуї юнаків-атлетів) VI століття до н.е.

Переїзд в мальовниче містечко Каламбака біля підніжжя скель Метеори, яке здавна слугувало відправною точкою подорожей до монастирів. Сучасне місто було практично заново відбудоване після зруйнування під час Другої світової війни.

Головна вулиця з затишними площами, фонтанами та яскравими тавернами, де збираються місцеві жителі, занурить Вас в атмосферу справжнього життя греків. У нічний час освітлені прожекторами скелі набувають величний та містичний вигляд.

Розміщення у готелі міста Каламбака.

Ніч у готелі.

День 4
Каламбака – Метеори – Яніна – Сівота

Сніданок у готелі.

Відвідування унікального природно-історичного об'єкта, стародавнього монастирського комплексу Метеори.

Метеори - це християнські монастирі, побудовані на вершинах високих скель, які стрімко тягнуться до неба. Дивовижний витвір природи - гігантські сталагмітові скелі - з'явилися як дар ченцям у їх спробі наблизитися до Бога. Чернечий центр заснували у Х столітті, і з того часу він функціонує безперервно. У 1988 році комплекс включили до переліку об'єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Православні монастирі мають значну художню цінність і є справжніми музеями. Фантастичний пейзаж Фессалії - безперечно, один з найбільш захопливих краєвидів планети, а монастирі Метеори - одна з найяскравіших пам'яток Греції.

Яніна - гарне та мальовниче місто на північному заході Греції. Однією з головних визначних пам'яток столиці регіону Епір є невеликий острів дивовижної краси. Тут знаходиться монастир Св. Пантелеймона. Яніна славиться сиром Фета, мінеральною водою "Загір'я", магазинами, в яких можна придбати срібні прикраси.

Сівота - мальовниче приморське село в області Епір, яке розташовується у затишній невеликій затоці в оточенні оливкових гаїв, сосен та заростей кипарисів. Тут є безліч зручних піщаних пляжів, ресторанчики, традиційні грецькі таверни завжди повні відвідувачів.

На узбережжі розташовані всілякі готелі - від новомодних до найбільш бюджетних.

Найпопулярніші пляжі в Сівота це - піщано-галькові Мегалі Аммос та Мікро Аммос. Пляж Завія оточений оливковим гаєм й знаходиться у центрі селища. А в північній частині півострова розташовані білі пляжі - Галлікос Молос та пляж Зері - для любителів "дикого відпочинку".

Поселення й ніч у готелі в Сівоті.

День 5
Сівота - Парга - о-ви Паксос та Антипаксос - Олімпія

Сніданок у готелі. Переїзд в Паргу.

Парга - курорт між прибережними районами Превеза та Ігумениця. Тут гармонійно поєднуються гори та кристально чисте море, оливкові й апельсинові гаї та затишні бухти, повиті зеленню скелі й прекрасні піщані пляжі.

За легендою, саме поруч з Паргою розташовувався вхід в підземне царство Аїда. Крім власної цікавої історії (від давньогрецьких храмів до венеціанських замків, мусульманських кварталів та артефактів Старого міста), звідси найзручніше відправлятися на екскурсії до інших відомих пам'яток.

Вільний час для прогулянок / пляжу. Для охочих - факультативна екскурсія на острови Паксос та Антипаксос.

Подорож до островів Паксос та Антипаксос, найменших в Іонічному архіпелазі, що розташовані недалеко від південного узбережжя Корфу - це можливість відпочити від літньої спеки, насолодитися тишею та красою Іонічного моря й одночасно зануритися і в блакитне море, й в давню легенду.

Після обіду - переїзд в Олімпію. Поселення у готель.

Ніч у готелі.

День 6
Олімпія – Каламата

Сніданок у готелі.

Екскурсія в Олімпію.

Побудована на честь Зевса й прославлена на весь світ як місце зародження Олімпійських Ігор. Олімпія - один з найдавніших релігійних та спортивних центрів Греції.

Саме ім'ям першого переможця перегонів на колісницях - Пелопса - й названий весь грецький півострів Пелопоннес.

Сьогодні Олімпія - це величезний археологічний комплекс-заповідник, який містить в собі гімназії (бігові доріжки уздовж Марсового поля), іподром, споруди для тренування атлетів та гостьові будинки для благородних багатих гостей спортивних змагань, храми Зевса й Гери, святилище богині-матері Землі Геї, скарбниці зі священними дарами та багато інших унікальних артефактів. І кожні чотири роки саме звідси починає свій шлях олімпійський вогонь, який досі втілює в життя давній девіз: "О спорт, ти - світ!"

Переїзд в Каламату.

Відпочинок в Каламаті - море, пляж.

Ніч у готелі.

День 7
Каламата – Мессіна

Сніданок у готелі.

Вільний день в Каламаті. Факультативна екскурсія у Мессіну.

Давня Мессіна - одне з найбільш значних за розмірами та формою античних міст. Мессіні пощастило - її унікальний "привілей" в тому, що за тисячоліття свого існування місто не було знищено ні в війнах, ні в калейдоскопі змін епох, ні заховане під сучасними культурними нашаруваннями. Тому тут перед Вами відкриється справжнє античне життя в його первозданному вигляді - храми, громадські будівлі, укріплення, будинки городян й стародавні поховання.

Агора Мессіни вважається найбільшою у Греції, Асклепіон, останки святилищ Деметри та Діоскури, святилище Артеміди Орфії, храм Артеміди, міський фонтан, стадіон - рай для любителів археології.

Ніч у готелі.

День 8
Каламата – Мані – Гіфіо

Сніданок у готелі.

Екскурсія в печери Дірос, регіон Мані.

Ми доїдемо до Аерополіса й побачимо печери Дірос - Вліхада, Алепотріпа та Катафігіо.

Мані - найпівденніший півострів Греції, ландшафт скелястий, пустельний та зовсім не схожий на мальовничі грецькі пейзажі. В античні й середні часи тут вирувало життя, проходили битви, а внаслідок суперництва різних держав (Візантії, Венеції, Османської імперії) на цій землі з'явилися прекрасні замки. Крім будинків-веж, Мані відомий печерами, які залучають безліч туристів цілий рік.

Печери Дірос - одна з найкрасивіших природних пам'яток Греції. Їх унікальність у наявності підземного озера, які вражають своєю дивовижністю. Здійсніть подорож в казковий й загадковий світ сталактитів та сталагмітів, розсікаючи прозорі води в одвічній тиші нерукотворного палацу ...

Переїзд в селище Гіфіо. Ніч у готелі.

День 9
Гіфіо – Спарта – Містра – Толо

Сніданок у готелі.

Виїзд з готелю. Екскурсія в Спарту та Містру.

Спарта - ще одне місто-легенда, місто-держава, місто, чия назва стала загальною. І до цього дня "спартанець" - це синонім стоїцизму, мужності, витримки, й жорсткого аскетичного виховання. В античні часи Спарта була найсильнішим полісом й змагалася з Афінами за вплив в Елладі. До римських часів місто не мало стін - його оберігали мужність та патріотизм спартанців.

Сьогодні ви можете подивитися на скелю, з якої, за легендою, скидали слабких хлопчиків, гробницю царя Леоніда, Акрополь Спарти, античний театр, а також відвідати давній візантійський монастир Осіос-Нікон, побудований у X ст.

Зовсім недалеко від Спарти, загубившись у горах, знаходиться перлина Пелопоннесу - Містра. Найважливіший культурний та історичний центр Візантійської імперії, остання оборона перед войовничою османською армією. Містра - це величезне старовинне місто й красиві пейзажі з видами на долину Лаконії та гори Тайгету. А з вершини фортеці відкриваються приголомшливі мальовничі краєвиди на навколишню місцевість.

Переїзд в Толо. Поселення у готель.

Ніч у готелі.

День 10
Толо - Епідавр - Мікени - Нафпліон - Лутракі

Сніданок у готелі.

Екскурсія: Епідавр - Мікени - Нафпліон.

Епідавр - одне з найстаріших грецьких міст-портів. Свого часу місцевий театр вважався одним з семи чудес світу, як і священна лікарня Античного світу, в якій поклонялися богу зцілення Асклепіосу. Престиж та популярність Асклепіоса забезпечили місту значне економічне процвітання, завдяки чому в IV-III століттях до н.е. була здійснена грандіозна програма будівництва культових монументальних споруд. Ви побачите театр, який прекрасно зберігся, гімназії, лазні, Одеон, храми Асклепія та Аполлона, Фолос та стадіон.

Мікени - стародавнє місто в Арголіді, один з центрів мікенської культури й грецької культури в цілому, відома археологічна пам'ятка бронзового століття (1600-1100 рр. До н.е.), знайдена в XIX столітті німецьким комерсантом та шанувальником старовини Генріхом Шліманом. Огляд стародавнього міста: руїни царського палацу XIII в. до н.е., кріпосні стіни "циклопічної кладки" XV-XIII століть до н.е., знамениті "Левові ворота", давні поховання.

Нафпліон - одне із наймальовничіших міст Греції, столиця нома Арголіда, перша столиця незалежної Греції та важливий морський порт на сході Пелопоннесу. Місто дуже старе та одночасно живе й сучасне; портове, але чисте та спокійне; грецьке, але ніби й італійське, та трохи турецьке. Ви прогуляєтеся вузькими вуличками, які стрімко піднімаються вгору, помилуєтеся балкончиками в заростях Бугенвіль, відпочинете в затишних кафе.

Переїзд в Лутракі. Поселення у готель.

Ніч у готелі.

День 11
Лутракі - монастир Св. Потапія

Сніданок у готелі. Вільний день на морі в Лутракі.

Лутракі - дуже зручне місто для різнопланового відпочинку: недалеко знаходиться столиця, а навколо - головні визначні пам'ятки Греції. Уздовж узбережжя розташувалися численні готелі різних категорій, на прекрасній набережній можна знайти ресторанчики, таверни, бари та дискотеки, недалеко знаходиться аквапарк.

Щороку Лутракі отримує Блакитний Прапор від Міжнародної асоціації екологів.

На околицях Лутракі розташовані античні храми та безліч візантійських церков і монастирів, а також гарне солоне озеро, що поєднується з морем. Любителі активного відпочинку можуть займатися дайвінгом, серфінгом, підводним полюванням, яхтовим спортом, кататися на морських лижах, та здійснювати прогулянки на гірських велосипедах.

Факультативна екскурсія в монастир Св. Потапія, на озеро Вуліагмені.

Св. Потапій за життя прославився тим, що зціляв безнадійно хворих й навіть, за переказами, зупинив епідемію чуми. Мощі Святого зберігаються у затишному місці - в монастирі, високо над Лутракі над синіми водами затоки Корінфа. Монастир заснований нещодавно - у 1952 році, раніше на цьому місці була тільки печера, яку з часом розширили. В печері багато старовинних фресок, а стеля прикрашена численними лампадками.

Ніч у готелі.

День 12
Лутракі – Афіни – Київ

Сніданок у готелі. Вільний час в Лутракі.

Виїзд з готелю 12:00 в аеропорт Афін. Виліт до Києва о 14:35 МАУ.

Додати новий коментар

Комментарии

Заповніть документи та надішліть менеджерам

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф2

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A

Феєрія мандрів, Лівобережна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
вул. Пушкінська, 15 (готель "Брістоль")

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
пр-т Червоної Калини, 46 (1-й поверх)
e-mail:

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
вул. Леоніда Жаботинського 47 а

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Феєрія Мандрів, Сімферополь

Місто:
Сімферополь
Адреса:
вул. Фрунзе, буд. 19

Феєрія Мандрів, Солом’янка

Місто:
Київ
Адреса:
вул. М. Скрипника, 40

Контакти менеджерів

  • Ім'я: Мар'яна Коваленко
  • Посада: Менеджер
  • Тел.: 0-800-60-44-39
  • Вн. номер: 140
  • e-mail: maryana@feeria.ua