Категорія
Розповіді про мандри

Можливість раннього бронювання турів у Феєрії дозволяє мандрувати надзвичайно вигідно й легко, від чого коефіцієнт відмінних вражень гарантовано підвищується у кілька разів! Все, що потрібно — лише завчасно спланувати свій час для мандрівки й обрати омріяний тур!

Готуй сані влітку, а воза – зимою! Пляжний відпочинок. Раннє бронювання
Готуй сані влітку, а воза – зимою! Пляжний відпочинок. Раннє бронювання
Готуй сані влітку, а воза – зимою! Пляжний відпочинок. Раннє бронювання
Готуй сані влітку, а воза – зимою! Пляжний відпочинок. Раннє бронювання

Сонце, море, пляж

Найсильніше не вистачає розслабленого настрою пляжів та свіжого бризу морських узбереж саме взимку, коли за вікном — лише морозний вітер, снігові замети та байдуже сіре небо. Існують різні варіанти порятунку від такої зимової хандри: у свій вільний час можна сісти, загорнутися в ковдру, заплющити очі й помріяти про літнє тепло, проте потім все одно доведеться повертатися до холодної реальності. А можна забронювати ідеальний пляжний тур, який вже давно не давав спокою! І далі сміливо рухатись через зиму, гріючи себе думкою про те, що довгоочікувана поїздка відбудеться гарантовано і насправді швидше, ніж здається.

Дари крайнього заходу Європи

На самому заході Європи лежать 2 прекрасні країни-сусідки: Іспанія й Португалія. Тісне співіснування цих країн стало причиною як їх численних схожостей, так і розбіжностей у культурі й звичаях. Відчуйте ці контрасти у феєричному турі "Перлини португальської Рив'єри: екскурсії + відпочинок (з авіа)", в якому ми відвідаємо столицю Іспанії Мадрид, атмосферні іспанські міста Авіла, Меріда й Саламанка. А на території Португалії залишимо слід у головному місті північної Португалії Порту, проведемо 5 сонячних днів на узбережжі португальського Сетубала й відправимося на екскурсії до Лісабону, Обідуша, Сінтру, Кашкайша, мису Кабо да Рока, Евори, палацу-монастиря Мафри.

Краса близько!

Автобусний тур до наших сусідок Угорщини й Хорватії "Макарська Рив'єра – відпочинок на морі!" стане справжнім відкриттям! Опинимось у місцях такої неймовірної краси, які Ви точно не очікували побачити в Східній Європі. Лазурові узбережжя, бурхливі водоспади, величні фортеці й багато іншого!

Гайда на самий південь Європи!

Неперевершена четвірка туру "Південна Фієста" – Іспанія, Андорра, Франція й Монако – складає собою формулу омріяної подорожі! В цей тур входять усі її необхідні складники: у Монако – унікальний Лазуровий берег, в Іспанії – спекотні пляжі, в Андоррі – море й розкіш, у Франції – чарівність Провансу.

Незабутні миті на березі Іонічного моря

Літо 2020… Кращого часу для милування прекрасними грецькими етюдами не знайти! Греція вміє чарувати своєю історією та культурою, проте її особливою прикрасою вважаються узбережжя. Рушаючи до Греції, будьте певні: відпочинок триватиме під розмірені ритми сиртакі, а кожен день залишатиме приємний посмак свіжих овочів, сиру, морепродуктів… Погляд тішитимуть доглянуті пляжі й морські хвилі, а розум вражатимуть неймовірні пам'ятники грецької історії.

У турі "Пляжний відпочинок в Греції з авіаперельотом" пропонується відпочинок у курортному містечку Лутракі, що лишень у менш ніж 80 кілометрів від величних Афін. 7 незабутніх днів туру обіцяють бути насиченими: окрім лінивого пляжного релаксу, на нас чекає широкий вибір активних розваг! Підкорити тутешні пагорби й гори, поблукати, ненадовго усамітнитися й подихати цілющим повітрям хвойних лісів чи відвідати екскурсії у Дельфи й Метеори, Афіни й Пелопоннес?.. Вибір за Вами!

Золоте літо в Італії

Дізнайтесь, яке воно на смак – справжнє італійське літо! Саме влітку тут можна знайти так багато відомих скарбів Італії в одному: мальовничі морські узбережжя, величні старовинні пам'ятки історії, славнозвісне італійське морозиво… Дійсно, літо по-італійськи – це суцільне свято!

У турах "Класична Італія + відпочинок на морі! (11 днів)" та "Класична Італія + відпочинок на морі! (12 днів)" пропонується вигідне й дуже зручне поєднання цікавої екскурсійної частини визначними must-see місцями класичної Італії із відпочинком на Адріатичному узбережжі. Протягом однієї мандрівки Ви матимете нагоду відвідати найважливіші міста Італії: Рим, Венецію, Флоренцію, Ватикан, Неаполь, Мілан, Верону, Капрі, Сан-Марино, екскурсійні прогулянки котрими відкриють навіть найдрібніші таємниці історії й культури цих прекрасних міст. А пляжну частину туру охопить відпочинок на курорті Сан-Бендетто-дель-Тронто, у столиці Пальмової Рив'єри, що славиться довгими пляжними лініями, мальовничими набережними та відмінно розвинутою інфраструктурою!

Хвилі Адріатичного моря також радо приймуть Вас у свої обійми в турі "Ліньяно-Пінета: Відпочинок на березі Адріатичного моря". Тут, на курорті Ліньяно, повному квітучих паркових зон, архітектурних шедеврів і цілющого морського повітря можна чудовим чином оздоровитися, насолодившись гостинністю італійської природи й самих італійців!

Відчути солодкий смак життя й оцінити красу італійських островів – все це про ексклюзивний тур "Дольче віта островів Італії". Ідеальний тур для тих, хто закоханий в море і хотів би милуватися його хвилями 24/7 протягом своєї мандрівки!

Якщо ж за одну відпустку хочеться встигнути, зробити й побачити максимум, спеціально для Вас тур "Лігурійське узбережжя: відпочинок на морі!"! Програма цього туру передбачає незабутнє знайомство з пляжами Лігурійського узбережжя Італії, Лазурового берега Франції та Монако, а також – численні прогулянки визначними туристичними місцями, екскурсії, шопінг.

У турі "Фрески і море: Рим + відпочинок в Террачині" на Вас чекають справжні італійські канікули! Готуйтесь до активної й насиченої поїздки, адже всього за 12 днів ми встигнемо відвідати й насолодитися італійською харизмою Чинкве-Терре, Монтекатіні, Сієни, Риму, Неаполя, о.Капрі, Помпеїв, Сорренто, Орв'єто, Болоньї, Венеції, Мілана, а ще – незабутньо відпочити у Террачині!

Додати новий коментар

comment