20 035 грн
499
$USD
8 днів

Київ - Марса-Алам - Круїз по Нілу (Луксор - Долина царів - Хатшепсут - Карнак - Едфу - Ком-Омбо - Асуан - Абу-Сімбел) - Марса-Алам - Київ

Країни:

ВАЖЛИВО! Феєрія дбає про безпеку та зручності для наших туристів, тому ми склали для вас пам'ятку з адресами клінік, де можна здати тест на SARS-CoV 2 за спеціальними цінами, переліком документів, потрібних для авіаподорожі та шаблонами з їхнього заповнення - будь ласка, ознайомтесь: ЄГИПЕТ - ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ (прохання перевіряти можливі оновлення на цій сторінці за декілька днів до дати туру!)

Небачена ціна, нечувані емоції! Запрошуємо у насичену і цікаву подорож по Нілу із завершенням відпочинку релаксом у готелі у фантастичному Марс-Аламі!

Під час туру у вас буде можливість насолодитися красою підводного світу в Марса-Аламі, а також побачити найбільш знакові пам'ятки, які розташувалися на берегах священної ріки. Круїз по Нілу - це дивовижна можливість поєднати розмірений відпочинок на пароплаві із захоплюючими екскурсіями.

Щоб максимально заглибитися у тонкощі історії та культури Єгипту, побачити і відчути його велич і колорит, ми включили всі основні екскурсії у вартість туру. У цьому турі круїз по Нілу стартує з Луксора і прямує до Асуана. Між туристичними містами в Єгипті досить великі відстані, тому екскурсійна програма з круїзом по Нілу - це оптимальне рішення. Завершується тур в Асуані, після чого ви відпочиваєте на морі в Марса Аламі, звідки і відлітаєте в Україну.

Віртуальні прогулянки по готельним комплексам і пляжам курорту: "ФАНТАСТИЧНИЙ МАРС" - наша група в FB

Зверніть увагу:
* 499 дол - ціна для агентів
* 549 дол - ціна для 2-го учасника від одного агентства
799 дол - ціна для туристів, які бажають приєднатись до рекламного туру

У вартість входить
Авіапереліт Київ - Марса-Алам - Київ;
22
Груповий трансфер аеропорт-готель-аеропорт;
22
Розміщення в обраному готелі (3 ночі);
22
Медична страховка.
22
У вартість не входить
Додаткова екскурсія Абу-Сімбел;
Доплата за одномісне розміщення;
Доплата за ALL Inclusive в круїзі, підвищення класу кают;
22
Чайові в круїзі (обов'язкова сплата).
22
Київ - Марса-Алам - Круїз по Нілу (Луксор - Долина царів - Хатшепсут - Карнак - Едфу - Ком-Омбо - Асуан - Абу-Сімбел) - Марса-Алам - Київ
День 1
Київ - Марса-Алам - Луксор

Виліт з Києва (аеропорт Бориспіль). Приліт в Марса-Алам. Польотні дані:

PS 7163 KBP11:30 - RMF14:40 // PS7164 RMF16:10 - KBP21:30

Посадка в комфортабельний автобус. Трансфер в Луксор. 

Луксор (в давнину - Фіви) називають "містом палаців" - численні пам'ятники демонструють грандіозну епоху фараонів. Луксор був побудований приблизно в 1400 році до нашої ери. Зі скарбів давнього міста дійшли до нас Карнакський і Луксорський храми, а в його околицях, на іншому березі Нілу, знаходиться Некрополь (Місто Мертвих), що включає Долину царів і Долину цариць з гробницями фараонів і поховальними храмами.

Реєстрація на борту в круїзі по Нілу на лайнері MS Salacia Nile або аналогічному. Відпочинок.

Зверніть увагу: всі напої в круїзі оплачуються окремо, за додаткову плату - рекомендуємо брати воду з собою.

Для знайомства з Луксором рекомендуємо замовити екскурсію містом на кінній кареті (за бажанням за дод.плату - 20 доларів США за особу).

Вечеря та нічний круїз 5* на базі FB в Луксорі.

День 2
Круїз по Нілу (Західний берег - Долина царів - Храм Хатшепсут - Східний берег - Карнак)

Сніданок на борту.

Після сніданку ви відвідаєте західний берег Луксора (долина царів + храм Хатшепсут).

Долина Царів - це один з найбагатших скарбів у світі Ви оглянете усипальниці фараонів і знатних вельмож (три гробниці на вибір). саме тут розташована найвідоміші гробниці Тутанхамона та Рамзеса IV. Після цього запрошуємо вас до похоронного храму Хатшепсут - єдиної відомої в історії жінки-фараона у Дір Ель Бахарі, та колонни Мемнона.

Обід.

У другій половині дня продовження вивчення великих храмів Луксора та чудового храму Амона в Карнаку з його знаменитим Гіпостильним залом та 134 величезними колоннами, статуєю Рамзеса II, обеліском королеви Хатшепсут та Священним озером.

Храм Карнак - найбільший храмовий комплекс Стародавнього Єгипту. Початок його будівництва - приблизно 20 століття до н.е. Кожен наступний фараон добудовував його з метою возвеличення свого правління, і в цілому процес будівництва розтягнувся майже на 1500 років. Також вам знайома парфумерія з такою ж назвою.

Повернення на круїзний корабель. Вечеря в круїзі 5* під час плавання через шлюзи в Едфу (напої оплачуються окремо). Ніч в круїзі по Нілу.

День 3
Круїз по Нілу (Едфу - Ком-Омбо )

Сніданок на борту.

Після сніданку ви відвідаєте храм бога Гора в Едфу, один з трьох прекрасних храмів періоду Птолемеїв, який є другим за величиною в Єгипті.

За часів існування древнього Єгипту держава була розділена на номи. Один з них називався на грецький лад Аполлінополь Магна, що означало на стародавній говірці «Великий». Храм присвячений культу священного Гора, сина Ісіди і Осіріса. Він демонструє прекрасний і величний ансамбль архітектури Стародавнього Єгипту, що найбільш добре зберігся до наших днів.

Обід під час плавання в Ком-Омбо (напої оплачуються окремо). 

Огляд храму Ком-Омбо. Храм Ком-Омбо, розташований прямо на березі Нілу між Едфу і Асуаном, унікальний тим, що є подвійним храмом, присвяченим відразу двом тріадам божеств. Одна частина - Себеку в образі крокодила (бог розливу Нілу і достатку), його дружині Хатхор і синові Хонсу, друга частина - Хоруру в образі сокола (Хор Старший, бог неба), його дружині Тасенетнофрет і синові Панебтауі.

Повернення на корабель. Круїз до Асуана. Вечеря під час плавання в Асуан та нічного круїзу 5* на базі FB (напої оплачуються окремо).

День 4
Круїз по Нілу (Асуан - Абу-Сімбел)

Рано вранці (виїзд 04:30) охочі можуть вирушити на автобусну екскурсію в Абу-Сімбел (за бажанням - за додаткову плату 100 доларів США за дорослого). Повернення на корабель близько 13:30.

Сьогодні ви відвідаєте два найбільших і дуже символічних для Єгипту пам'ятника - храм Рамзеса II і його дружини Нефертарі, які демонструють велич, силу і багатство найвідомішого фараона, і справляють просто незабутнє враження. Ці храми відкрив у 1813 році Якоб Буркхардт,  відомий мандрівник зі Швейцарії.

У другій половині дня ви будете плавати на єгипетській фелюці навколо Елефантинського острова та Ботанічного саду на острові Кітченер та мавзолею Ага-хана. За бажанням - екскурсія до нубійського села на острові, щоб пізнати спосіб життя нубійського народу. Спілкуйтеся з місцевими жителями та слухайте захоплюючі коментарі від вашого гіда про повсякденне життя людей у цих селах.

Ніч в круїзі 5* на базі FB (напої оплачуються окремо).

День 5
Асуан - Марса-Алам

Сніданок на борту, висадження з корабля. 

Наприкінці круїзу радимо лишити чайові. Рекомендована сума - 10 доларів з особи.

Сьогодні ви відвідаєте храм Ісіди на острові Філе - величне поєднання давньоєгипетської і греко-римської архітектури. Храм був присвячений Ісіді, сестрі-дружині Озіріса і покровительці правління Птолемеїв. Після завершення будівництва Асуанської греблі стало зрозуміло, що цей унікальний пам'ятник історії може назавжди піти під воду, тому в життя втілили ще один грандіозний проект - штучне підняття іншого острова і дбайливе, до останнього камінчика перенесення всього храмового комплексу на нове місце.

Огляд Високої дамби. Асуанська гребля - ще один шедевр сучасного інженерного мистецтва, грандіозна гідротехнічна споруда, в ТОП-10 наймасштабніших споруд 20 століття. Її зведення дозволило напоїти водою весь Єгипет. Завдяки греблі утворилось одне з найбільших штучних озер світу - озеро Насера.

По завершенню екскурсійної програми - трансфер на комфортабельному автобусі в Марса-Алам у вибраний готель. Поселення, вечеря, відпочинок.

Детальніше інформацію про всі готелі / категорії номерів / наявність місць / ціни дивіться в нашому онлайн-підборі турів.

День 6-7
Марса-Алам

Відпочинок на узбережжі Червоного моря у готелі 5* АІ.

День 8
Марса-Алам - Київ

Сніданок, виселення з готелю. Трансфер в аеропорт Марса-Алам.

Виліт до Києва.

Ви можете продовжити відпочинок на курортах Марса-Аламу на бажану кількість днів (під рейс).

Додати новий коментар

Коментарі

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф 9

Феєрія Мандрів, Лівобережна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія Мандрів, Он-лайн

Місто:
Київ
Адреса:
Онлайн

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
Приморський бульвар, 11 (Готель Лондонська, головний вхід, 3 поверх)

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A (Працюємо он-лайн, або за попередньою домовленістю про зустріч)

Феєрія Мандрів, Львівська площа

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Ярославів Вал 33-Б, оф. 3

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
вул.Томашівського, 4

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
69006, Проспект Металургів 12-а, офіс №1

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Детальніше інформацію про всі готелі / категорії номерів / наявність місць / ціни дивіться в нашому онлайн-підборі турів.

Додаткова інформація

Умови отримання безкоштовної візи на місяць:

За рішенням єгипетського уряду, всі туристи - громадяни України, які прибувають чартерними рейсами в губернаторство Південний Синай, Червоне море, Луксор і Асуан, звільнені від сплати візового збору з 1 листопада 2020 р по 30 квітня 2021 року.

Вимоги щодо обов'язкової наявності негативного результату ПЛР-тесту, зробленого не раніше, ніж за 72 години до прибуття в Єгипет, поки залишаються без змін. Разом із тим, існує можливість здачі такого тесту по прибуттю в ряд курортних міст.


Розміщення під час круїзу:

Чотири ночі проживання в 2-місній каюті 5* на основі триразового харчування (FB) на борту круїзного лайнера MS Salacia Nile або аналогічного з Луксора в Асуан.
Зверніть увагу: всі напої в круїзі оплачуються окремо, за додаткову плату - рекомендуємо брати воду з собою.

Турпакет: Круїз по Нілу, Включно з  відвідуванням Карнакського храму, Луксорського храму, Долини царів, храму цариці Хатшепсут і двох колосів Мемнона в Луксорі, храму Едфу в Едфу, храму Ком-Омбо в Ком-Омбо, храму Філе в Асуані з професійним гідом.
 

Факультативні екскурсії з Марса-Алам:

ПН-ВТ-СР АБУ ДАБАБ ЧЕРЕПАШКИ - Тільки для туристів Brayka Bay! - екскурсія в першій половині дня, 3 год. (20 $)
ПН

ЕЛЬ-КУСЕЙР - екскурсія в 2-й половині дня (45€ / 22€)

ПН / ЧТ

СУПЕР САФАРІ -  з пополудні до 21:00 (50€ / 25€)

ПН-ВТ-СР-ЧТ

Мото-сафарі - до 18:00 (Тільки для дорослих; 50€ - за двох, 40€ - інд.)

Щодня

SEASCOPE / MEGA NEFERTARI - круїз на півдня з Порт-Галіб (60€/30€ - 70€/30€)

СР / ЧТ

ОСТРОВИ ХАМАТА - дайвінг з черепахами. Екскурсія на цілий день, повернення після 18.00 (65€ / 35€)

ПН / ПТ

МАРСА МУБАРАК - дюгонь. Екскурсія на цілий день з Порт-Галіба, повернення після 17:00 (60€ / 30€)

ПТ

Satayeh - «Будинок дельфінів» (попереднє замовлення до ВТ). Екскурсія на цілий день (70€ / 35€)

Зверніть увагу:
- діти 0-2.99 років - безкоштовно, 3-12 років - 50%;
- з собою мати захист від сонця, вітру, а також воду для пиття. Для водних екскурсій - речі для купання, рушники;
- рекомендується мати із собою єгипетські фунти для санітарних зупинок під час екскурсій (Луксор, Асуан);
- чайові водієві - $1.

Документи для екскурсій:
Луксор, Асуан, Марса Мубарак, острови Хамата - копія паспорту
Асуан + Абу-Сімбел - оригінал паспорту

Контакти менеджерів

 • Ім'я: Юлія Юдіна-Рафізаде
 • Посада: Менеджер
 • Тел.: 044-237-12-01
 • Вн. номер: 129
 • e-mail: [email protected]
 • Ім'я: Наталя Подтикан
 • Посада: Менеджер
 • Тел.: 044-237-12-01
 • Вн. номер: 112
 • e-mail: [email protected]
 • Ім'я: Алла Безверха
 • Посада: Менеджер
 • Тел.: 044-237-12-01
 • Вн. номер: 118
 • e-mail: [email protected]